fbpx
Początki programowania

Nowy rok, nowy ja – styczniowe promocje na kursy programowania

2020 dał nam wszystkim w kość, ale na szczęście jest już za nami. Nowy Rok to świetny moment, by przemyśleć swoją karierę zawodową i zdecydować się na zmiany. Dla wszystkich zainteresowanych nauką programowania przygotowaliśmy specjalne promocje noworoczne – do końca stycznia ceny wszystkich bootcampów i kursów wieczorowych w infoShare Academy są dużo niższe.

Postanowienia noworoczne… Wszyscy wiemy, że ładnie wyglądają przede wszystkim na papierze. Dlaczego akurat w styczniu mamy wprowadzić szereg zmian, przez które nasze życie stanie się lepsze? Nie zamierzamy polemizować z przeciwnikami, po prostu kładziemy karty na stół z nadzieją, że pomożemy w podjęciu (słusznej) decyzji. Jeśli zapiszecie się na jeden z naszych bootcampów lub kursów wieczorowych do końca stycznia obowiązują dużo niższe ceny. Deal?

Promocyjne ceny znajdziecie przy następujących kursach:

Start 9 stycznia: Python to najprzystępniejszy język do rozpoczęcia przygody z programowaniem. Jest łatwy w nauce, ponieważ jego składnia jest czytelna i przejrzysta. Słowa kluczowe w Pythonie są intuicyjne i przypominają język angielski. W trakcie intensywnego 445-godzinnego kursu Python od podstaw nauczysz się tworzyć aplikacje z wykorzystaniem języka Python.

Przeczytaj: Python – prosty w nauce i pożądany przez pracodawców >>

Start 16 stycznia: „Data Scientist – najseksowniejszy zawód XXI wieku” – taka teza w 2012 roku padła na łamach prestiżowego Harvard Business Review, a my w pełni się z tym zgadzamy i pomożemy Ci nim zostać. W trakcie intensywnego 445-godzinnego bootcampu poznasz Machine Learning, Deep Learning i nauczysz się analizować i wizualizować dane. Po ukończeniu kursu będziesz gotowy do rozpoczęcia pracy na stanowisku Junior Data Scientist.

Przeczytaj: Data Science – pasjonująca branża z wysokim zarobkami >>

Start 23 stycznia: W trakcie intensywnego 445-godzinnego kursu Front-end nauczysz się programowania w JavaScripcie. Tworzy się w nim głównie aplikacje działające i wyświetlane w przeglądarce, więc będziesz miał styczność z budowaniem interfejsów użytkownika, które ujrzysz od razu po przeładowaniu strony.

Przeczytaj: Dusza artystki. Historia naszej absolwentki >>

Start 8 marca: Front-end jest dziedziną programowania, w której szybko widać efekty Twojej pracy. Absolwenci tego kursu wyróżniają się na rynku umiejętnościami i wiedzą cenioną przez firmy partnerskie, które zaufały nam na przestrzeni ponad 5 lat działalności. Na wybranych kursantów czeka szansa na udział w rozmowie kwalifikacyjnej w GetResponse na stanowisko junior front-end developera!

Przeczytaj: Absolwenci bootcampu front-end już mają pracę! >>

Przeczytaj: Dlaczego warto się uczyć C#? >>

Start 27 lutego: Java to zdecydowany numer 1 wśród języków programowania według raportu TIOBE. To właśnie ona została wybrana przez m.in: YouTube, Twitter, eBay, LinkedIn czy Amazon do budowy swoich serwisów. W trakcie intensywnego 456-godzinnego kursu Javy od podstaw nauczysz się tworzyć aplikacje webowe z wykorzystaniem Spring Framework.

Przeczytaj: Nauka Javy i Springa w 2021. Co warto wiedzieć? >> 

Start 1 marca: Java jest wszędzie. I to dosłownie wszędzie: 3 miliardy telefonów komórkowych, 5 miliardów kart, 125 milionów urządzeń telewizyjnych, 90% komputerów – a są to jedynie przykłady zastosowania Javy w codziennym życiu. W trakcie intensywnego 456-godzinnego kursu Javy od podstaw nauczysz się tworzyć aplikacje webowe z wykorzystaniem Spring Framework.

Przeczytaj: Czy Java jest dla ciebie? >>

Start 20 marca: User Experience to bardzo pojemne pojęcie. Kryją się pod nim: architektura informacji, badania zachowań użytkowników, testowanie rozwiązań, prototypowanie, użyteczność oraz wiele innych aspektów mających wpływ na odbiór aplikacji przez użytkowników. Jedno jest pewne – praca UX Designera to ciągły rozwój i brak nudy!

Przeczytaj: Czym zajmuje się UX Designer? >> 

W trakcie intensywnego 445-godzinnego kursu C#/.Net od podstaw nauczysz się tworzyć nowoczesne aplikacje webowe z wykorzystaniem .NET Core Framework. .NET Core to otwarta cross-platformowa platforma od Microsoftu, na której możesz pisać aplikacje Webowe, Mobilne, IoT, Desktopowe, do Machine Learningu czy gry. C# jest najpopularniejszym językiem, który pozwala korzystać z tej platformy.

Start 10 kwietnia: Jeśli kochasz gry i szukasz stabilnej i rozwojowej pracy nie scrolluj dalej. W trakcie intensywnego 460-godzinnego bootcampu GameDev poznasz narzędzia i dobre praktyki programistyczne, pozwalające samodzielnie napisać i wypromować własną grę. Co więcej – najlepsze projekty zaliczeniowe otrzymają szansę na wydanie przez firmę BoomBit, która jest oficjalnym partnerem kursu. Nadal się zastanawiasz?

Przeczytaj: Rynek gier mobilnych rośnie w zawrotnym tempie >>

Zniżki znajdziecie również na naszych kursach wieczorowych:

Potrzebujesz poznać więcej szczegółów?
Nasze wspaniałe dziewczyny z Zespołu Obsługi Szkoleń czekają na Twoje pytania!

Back to top button