Bootcamp

Kurs C#/.NET – weekendowy

Zacznij programować w jednym z najpopularniejszych i najbardziej lubianych przez programistów języków. Wszechstronny, prosty w nauce i mający wiele zastosowań. Poznaj język C#.

.NET ASP.NET backend C#
Zgłoś się na kurs Pobierz informator
Nadchodząca edycja
calendar icon
Kurs C#/.NET
24.02.2024 – 22.09.2024
Liczba godzin*
280-297 h
+ 160h pracy własnej
Tryb
Weekendowy
soboty i niedziele (08:00-14:00)
Poziom
Od podstaw
Miejsce
Zdalnie na żywo

Dlaczego warto uczyć się C#/.NET?

Wszechstronność .NET

.NET Core to otwarta cross-platformowa platforma od Microsoftu, na której możesz pisać aplikacje Webowe, Mobilne, IoT, Desktopowe, do Machine Learningu czy gry. C# jest najpopularniejszym językiem, który pozwala korzystać z tej platformy.

Open source

Być może Microsoft kojarzy Ci się ze złą korporacją strzegącą swoich sekretów. Wręcz przeciwnie, kompilator C# oraz platforma .NET są rozwijane jako Open Source. .NET jest wspierany przez .NET Foundation kierowane przez takie firmy jak Google, Samsung JetBrains, czy RedHat.

Wydajność

Nowy webowy framework platformy .NET – ASP.NET Core jest w czołówce najszybszych rozwiązań tej klasy według rankingu TechEm power.

Perspektywa rozwoju

Znając C# można pracować w bardzo wielu ciekawych branżach. Najłatwiej zacząć przygodę z aplikacjami webowymi, ale nic nie stoi na przeszkodzie by wraz z coraz lepszym poznawaniem C# można rozwijać się w kierunku GameDevu czy projektowania usług cloudowych.

Łatwy w nauce

C# ma bardzo czytelną składnie oraz bardzo rozbudowaną społeczność, wspieraną przez jedną z największych firm technologicznych świata – Microsoft. To wszystko sprawia, że jest środowisko C# jest bardzo przyjazne dla początkującego programisty, chcącego zagłębić się w świat tego języka.
arrow
arrow

Czego się nauczysz na kursie C#/.NET?

 • nauczysz się języka C# oraz jego składni
 • nauczysz się zasad programowania
 • poznasz platformę .NET
 • poznasz zasady programowania obiektowego w języku C#
 • stworzysz aplikację webową w ASP.NET wraz z widokami w Razor
 • zrozumiesz jak działają nowoczesne aplikacje webowe
 • poznasz model tworzenia aplikacji MVC
 • nauczysz się podstaw frontendu wraz z HTML, CSS i biblioteką Bootstrap
 • nauczysz się mapowania obiektowo-relacyjnego
 • poznasz zasady testowania automatycznego
 • dowiesz się czym są loggery i jak je wykorzystywać
 • rozwiniesz kompetencje logicznego myślenia i pracy jak programista
 • dowiesz się czym jest system kontroli wersji Git
 • dowiesz się czym jest review kodu i zrozumiesz jego idee
 • nauczysz się podstaw bezpieczeństwa aplikacji webowych
 • dowiesz się jak budować aplikacje oparte o UML i wzorce projektowe
 • nauczysz się wykorzystywać bazy danych SQL
 • poznasz warsztat pracy profesjonalnego C# developera
 • poznasz chmurę Azure
 • stworzysz pierwszy profesjonalny projekt do portfolio
 • rozwiniesz swoje kompetencje w wielu nowych obszarach
gray ornament circles ornament

Zobacz, co mówią nasi absolwenci

quotes

Kurs dał mi porządny pakiet podstawowej wiedzy, która umożliwiła mi przebranżowienie się. Programowanie składa się z tak wielu różnych dróg, że sam nie byłbym w stanie wybrać odpowiednich rzeczy i złożyć ich sobie w taką „pigułkę” którą dostałem od iSA. Najcenniejsze było to, że uczyli nas praktycy, a to że są na bieżąco w pracy mogłem weryfikować podczas rozmów ze znajomymi programistami, którzy potwierdzali, że faktycznie uczę się dobrych praktyk. Najważniejsze, że dzięki takim rozmowom zostałem polecony do pracy i jeszcze przed ukończeniem kursu zacząłem pierwszą pracę w programowaniu! Dzięki!

Marcin Rybiński opinion stars
quotes

Kurs spełnił oczekiwania, jestem zadowolony i wiem, że posiadam po nim umiejętności. Najbardziej wartościowy był stały kontakt z trenerami i próbna rozmowa kwalifikacyjna – i tak – poleciłbym kurs innym

Marek Wilk opinion stars
quotes

Chciałem nauczyć się programować – podczas kursu zdobyłem wiedzę jakiej potrzebuje początkujący programista by móc dalej rozwijać się w wybranym przez siebie kierunku. Polecam, jednak warto wiedzieć, że nie jest lekko 🙂

Sebastian Krygier opinion stars
arrow
arrow

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o początkach programowania w C#, obejrzyj webinar z Patrykiem Szwermer – trenerem infoShare Academy i Markiem Wilkiem, absolwentem naszego bootcampu, który znalazł pierwszą pracę jeszcze przed ukończeniem kursu.

Firmy w których pracują nasi absolwenci

Przeszkoliliśmy 5 500+ osób

Sprawdź więcej opinii

Jak wyglądają zajęcia w Akademii?

Zajęcia w Akademii na bootcampie C# odbywają się w weekend. Na każdym zjeździe mają one podobną formę. W sobotę odbywają się zajęcia warsztatowe na których uczestnicy nabywają nowe umiejętności. W niedzielę dzień podzielony będzie na 3 godziny warsztatów na temat narzędzi bądź praktyki oraz 3 godziny projektowe. W ramach projektów uczestnicy będą mieli możliwość wykorzystania zdobytych kompetencji w pracy zespołowej. Wszystkie zajęcia mają za zadanie przygotować cię do przyszłej pracy, dlatego forma nauki oraz współpracy w zespole odzwierciedla to, co możesz spotkać w rzeczywistej pracy. Zajęcia na bootcampie odbywają się w soboty i niedziele od godziny 15:00 do 21:00.

Zapisz się na kurs

Jakie projekty stworzono na kursie C#/.NET?

Zastosowań C# jest mnóstwo! Język ten znajdziesz w aplikacjach księgowo-rozliczeniowych stosowanych przez wielkie korporacje, w strukturach sieciowych, w algorytmach sztucznej inteligencji a także… w game developmencie. To sprawia, że programista C# może liczyć na świetne i różnorodne oferty pracy. Sprawdź, jakie projekty stworzono na Bootcampie C#.

C_Bool

C_Bool to aplikacja napisana w C#, która jest grą miejską. Gra polega na tym, aby zdobyć jak największą liczbę punktów, poprzez wykonywanie zadań, które znajdują się w realnych miejscach w danym mieście.

Zobacz prezentację projektu.

HoneyBadgers

Zespół HoneyBadgers, powołany na Bootcampie C#/.NET od infoShare Academy postanowił stworzyć podobny serwis do Filmweb, który należy do jednej z najpopularniejszych stron w polskim internecie

Zobacz prezentację projektu.

Cryptomarket

Aplikacja Cryptomarket , wykorzystując dane z API, pozwala sprawdzić najnowsze dane dotyczące rynku kryptowalut. Do komunikacji z bazą danych został użyty Entity Framework, który jest oparty o licencje Open Source i jest wykorzystywany do komunikacji aplikacji z bazami danych.

Zobacz prezentację projektu.

Program kursu C#/.NET

Poniżej znajduje się lista modułów szkoleniowych, które zostaną zrealizowane podczas Bootcampu C# w infoShare Academy. W przypadku każdej z grup szkoleniowych program będzie dostosowywany do poziomu zaawansowania grupy, także w trakcie trwania szkolenia. Kurs trwa 280-297 godzin przewidzianych w programie (zależnie od pakietu, który wybierzesz). Zaplanuj także co najmniej 160 godzin na dodatkową, indywidualną pracę, która pomoże Ci utrwalić zdobywane kompetencje. Ta potężna dawka nauki ma za zadanie  przygotować do podjęcia pracy jako C# Developer. Każde zajęcia prowadzone w Akademii mają wymiar praktyczny i są prowadzone przez trenerów praktyków, pracujących obecnie w branży.

Pobierz program C#/.NET

Pobierz szczegółowy program bootcampu i sprawdź, czego się nauczysz.

Pobierz program

Prework arrow down

Czym jest prework? W telegraficznym skrócie – jest to zestaw zadań i poleceń, jakie otrzymasz od nas, zanim rozpoczniesz kurs, a które Cię do niego przygotują. Jest on zawsze dostosowany do kursu, w którym bierzesz udział i zazwyczaj porusza kwestie przygotowania komputera i oprogramowania, czy zapoznania się z podstawowymi pojęciami z danego tematu. Dlaczego prework jest tak ważny? Przykładając się do jego wykonania, zapewniasz sobie i reszcie grupy sprawny start w kursie i możliwość bezproblemowego rozpoczęcia nauki i pracy nad projektem. Z drugiej strony, w przypadku naszych kursów – bardzo intensywnych i napakowanych wiedzą, zlekceważenie preworku może skutkować późniejszym nawarstwieniem się zaległości, które będzie niezwykle trudno nadrobić w trakcie kursu. Ile czasu zajmuje prework? Wykonanie preworku, przed kursem C#/.Net od podstaw, powinno zająć Ci około 40 godzin. Pamiętaj jednak, by dać sobie rozsądny margines bezpieczeństwa na ewentualne powtórki, czy nieprzewidziane okoliczności. Czas poświęcony na prework wydatnie zaprocentuje w trakcie kursu!

Narzędzia .NET Developera arrow down

W pracy programisty jednym z kluczowych elementów jest znajomość narzędzi, które umożliwiają i ułatwiają nam pracę. Programowanie w notatniku nie wchodzi w grę. Ten kluczowy moduł otwiera kurs i składa się z następujących tematów:

Podstawy programowania w C# na platformie .NET arrow down

Nie od razu Rzym zbudowano. Każdy język ma swoją własną składnię (nazywaną syntaxem), swoje typy danych oraz podstawowych operacji, które musimy poznać aby zacząć się nim posługiwać. Ten moduł skupia się właśnie na nich. Zawiera takie zagadnienia jak:

Programowanie obiektowe arrow down

C# jest językiem mocno zakorzenionym w programowaniu obiektowym. Aby sprawnie się w nim poruszać należy poznać podstawowe założenia tego paradygmatu programowania oraz umiejętnie je wykorzystywać. W tym module poruszamy tematy takie, jak:

Struktury danych i ich przetwarzanie arrow down

Programując, często operujemy na danych. Przetwarzamy je, zapisujemy, analizujemy, modyfikujemy, prezentujemy. W tym module przybliżamy struktury danych i kolekcje w .NET. Zawiera takie zagadnienia jak:

Projekt cz. 1: aplikacja konsolowa arrow down

Rozwiązywanie problemów i praca zespołowa to istotne elementy kursu. W pierwszej części projektu zrealizujesz w kilkuosobowym zespole aplikację konsolową, która będzie przetwarzała przykładowe dane otrzymane od klienta. Aplikacja ta będzie uruchamiana na komputerze użytkownika i będzie zawierała zbiór podstawowych funkcjonalności, wymaganych przez biznes wraz z najprostszym interfejsem tekstowym. To, co powstanie w ramach projektu nr 1 stanie się elementem składowym kolejnego projektu – aplikacji webowej.

Aplikacje webowe w ASP.NET arrow down

Aktualnie większość aplikacji to aplikacje webowe. Czyli aplikacje, do których mamy dostęp z przeglądarek, a które tak naprawdę żyją hen hen na serwerze, z którym nasza przeglądarka się komunikuje. W tym module skupimy się na tworzeniu aplikacji webowych w ASP.NET. Dowiesz się tutaj co dzieje się po stronie przeglądarki, a co dzieje się po stronie serwera. My, podczas zajęć, skupimy się na części serwerowej. Znajdują się tutaj:

Podstawy frontendu arrow down

Już wiemy, że aplikacje webowe działają zarówno po stronie serwera, jak i po stronie przeglądarki użytkownika. Bez znajomości podstaw technologii, które na co dzień wyświetlają nam treści i świadczą usługi w naszych ulubionych przeglądarkach może być ciężko. Ten moduł pokrywa “must-have” pracy po stronie frontendu z punktu widzenia programisty ASP.NET:

Testy jednostkowe i czysty kod arrow down

Pisanie kodu aplikacji i sprawienie, że działa ona “tu i teraz” sprawdza się na krótką metę. Jaką mamy gwarancję, że wszystko będzie działało poprawnie po kolejnych zmianach? Co się stanie gdy dopiszemy kolejne linijki kodu? Czy nie wkradnie się jakiś złośliwy błąd? Jak robić to z głową? Ten moduł poświęcamy zasadom pisania czystego kodu oraz zagadnieniom testów jednostkowych, które pozwolą nam zapanować nad nieoczekiwanymi zmianami w kodzie:
 • testowanie w xUnit
 • rodzaje testów, co testować
 • wzorce w testach
 • biblioteka moq
 • o co chodzi z clean code

Zaawansowane przetwarzanie danych arrow down

W tym momencie kursu rozwijamy zagadnienia związane z użyciem LINQ. Przed rozpoczęciem przygody z bazami danych poznajemy wiele przydatnych operatorów, które przybliżą nam pracę z danymi w bazach oraz przygotują nas do pracy z popularnym Entity Framework Core. Będą to:

Bazy danych arrow down

Dane to kluczowy element naszych aplikacji, warto je gdzieś przechowywać. Bazy danych dokładne temu służą. Ten moduł dotyczy pracy z popularnym w środowisku .NET silnikiem baz danych – MS SQL oraz sposobami jego połączenia z naszymi aplikacjami.Znajdują się tutaj:
 • podstawy baz danych i języka SQL
 • tabele i relacje bazodanowe
 • Entity Framework Core
 • modelowanie danych i wykonywanie zapytań z Entity Framework Core
 • transakcje

Projekt cz. 2: aplikacja webowa arrow down

Równolegle z poznawaniem aplikacji webowych stworzycie z zespołem własną aplikację. Będzie ona rozwinięciem projektu część 1, zarówno pod kątem funkcjonalności jak i kodu – ciągle rozwijamy system dla tych samych klientów! Jednak teraz twoja aplikacja będzie wygodnie dostępna z poziomu przeglądarki oraz będzie w stanie zapisywać dane do bazy danych.

Elementy programowania funkcyjnego i rozszerzanie kodu arrow down

Ten enigmatycznie brzmiący moduł pokazuje nam, jakie jeszcze możliwości ma język C#, którym posługujemy się podczas kursu. Niektóre z tych elementów będą Ci już znane na tym etapie kursu, ale dobrze jest czasem nazwać rzeczy i zrobić małe podsumowanie. Znajdują się tutaj:

REST API i integracja systemów arrow down

Nasz serwer i nasza aplikacja najczęściej są jednymi z wielu. Z tymi pozostałymi możemy wymieniać się danymi. Dlaczego? Być może mamy oddzielną usługę do fakturowania, którą napisał inny zespół, inna firma lub kupiliśmy tylko dostęp do niej – a chcielibyśmy mieć możliwość pobrania faktur lub stworzenia nowych z poziomu naszej aplikacji. I co teraz? Ten moduł skupia się na budowaniu REST API, oraz komunikacji z istniejącym API z poziomu naszego serwera.

Azure arrow down

Praca z chmurami obliczeniowymi to aktualnie standard. Wdrażamy nasze aplikacje na chmury, używamy wielu usług, które są w chmurze i integrujemy je z naszym kodem. Trzymamy nasze bazy danych i pliki w chmurze.W tym module przyjrzymy się możliwościom Azure – popularnej chmury od Microsoft, a konkretnie:
 • web apps – wdrażanie aplikacji
 • usługi bazodanowe Azure
 • file storage Azure
 • Azure Functions
 • CI/CD na Azure DevOps

Budowa i charakterystyka systemów IT arrow down

Na zakończenie kursu dotykamy tematów, które są uniwersalne pomiędzy technologiami. Omówimy tematy, które każdy programista powinien poznać i które mogły pojawić się w poprzednich modułach kursu w ramach innych zagadnień. Tutaj porządkujemy je i wskazujemy drogę dalszego rozwoju. Zawartość modułu:
 • podstawy security
 • UML
 • wzorce projektowe

Projekt cz. 3: integracja systemów arrow down

Projekt rozwija się wraz z tokiem zajęć, więc moduł które traktował o REST API jest podstawą ostatniego etapu projektu podczas kursu. Jest to dalszy rozwój aplikacji, którą tworzysz z grupą. Tym razem urozmaicamy ją o API, które dostarczy dane waszemu rozwiązaniu.
Pokaż cały program

Liczba godzin na kursie C#/.NET

Liczba godzin zależy od wybranego pakietu.
Zajęcia na bootcampie odbywają się w soboty i niedziele od godziny 08:00 do 14:00.
40 h

prework – szacowany czas na przygotowanie do kursu

240 h

zajęcia z trenerem (zdalnie na żywo) zakończone certyfikatem

160 h

szacowany czas na indywidualną pracę między zajęciami

do 7 h

wsparcie HR

6 h

kurs Prompt Engineering i narzędzia AI dla programistów

4 h

indywidualny mentoring technologiczny

Test predyspozycji na C#/.NET Developera

Sprawdź, czy masz predyspozycje na programistę. Odpowiedz na kilka pytań, które pomogą zweryfikować Twoją wiedzę. Wypełnienie testu zajmie Ci tylko kilka minut.

Wypełnij test predyspozycji

Co otrzymasz w ramach kursu C#/.NET?

 • rozbudowany projekt grupowy
 • przodujące technologie
 • konsultacje i mentoring doświadczonych trenerów – aktywnych zawodowo developerów
 • portfolio na github
 • dostęp do nagrań z kursu – 2 tygodnie
 • konsultacje CV i LinkedIn
 • próbna techniczna rozmowa rekrutacyjna
 • prework – pakiet materiałów przygotowujących do kursu
 • wszystkie aktualne narzędzia i dobre praktyki
 • nauka oparta na praktycznych narzędziach warsztatowych
 • bieżące review kodu
 • praca w Scrum
 • materiały i zadania domowe
 • pakiet szkoleń HR
 • konsultacje przygotowujące do rozmów rekrutacyjnych
 • praktyczne ćwiczenie metod scrumowych

Narzędzia i technologie których nauczysz się na kursie C#/.NET

Wsparcie w karierze na kursie C#/.NET

Szkolenia HR

Dowiesz się, jak przygotować się do wejścia na rynek pracy w branży IT, gdzie szukać pierwszej pracy oraz jakie praktyki zastosować, by jak najlepiej przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej i zwiększyć swoje szanse na zatrudnienie na nowym rynku pracy.

Pomoc w przygotowaniu CV i profilu LinkedIn

“Jak Cię widzą, tak Cię piszą” – podpowiemy Ci, na co zwracają uwagę rekruterzy oraz jak stworzyć świetne CV i profil LinkedIn, by wyróżnić się na tle innych kandydatów.

Próbne techniczne rozmowy rekrutacyjne

Rozmowy symulują prawdziwą rekrutację techniczną. Sprawdzisz swoją wiedzę i zobaczysz, jakie pytania mogą pojawić się na Twoich pierwszych rozmowach kwalifikacyjnych po ukończeniu kursu.

Konsultacje ze specjalistami

Mamy wspólny cel – zależy nam, aby nasi absolwenci jak najszybciej po kursie znaleźli zatrudnienie. Masz pytania? Jesteś po rozmowie rekrutacyjnej lub przygotowujesz się do niej? Możesz liczyć na nasz czas i wsparcie w trakcie oraz po zakończeniu kursu.
arrow
arrow

Historie naszych absolwentów

Marek Wilk

Historia Marka – od Counter Strike’a do programisty C#

Odnalazł swoją pasję już jako nastolatek, ale potrzebował kilku lat by programowanie stało się jego sposobem na życie. W wolnych chwilach podróżuje po Polsce zwiedzając jej najpiękniejsze zakątki.

Marcin Rybiński

Z przemysłu ciężkiego do IT

Przyjął ofertę pracy jako kierowca, tylko po to by mieć czas na naukę tego, co naprawdę lubi. Przeczytajcie naszą rozmowę z Marcinem Rybińskim, absolwentem bootcampu Junior C# Developer w infoShare Academy

arrow
arrow

Wybierz pakiet dla siebie

KOMPETENCJE

13 900 zł*
9 900
Oszczędzasz 4 000 zł
Zdobędziesz wiedzę niezbędną do startu kariery w IT. W pakiecie otrzymasz: szkolenie na żywo, ciągłe wsparcie trenera, wiele materiałów i podstawy pracy w Scrum.
Wybierz pakiet
Porównaj pakiety

TEN PAKIET ZAWIERA:

 • Kurs
 • Wsparcie trenera
 • Wirtualna klasa
 • Nagrania z zajęć
 • Prework
 • Materiały szkoleniowe
 • Testy w trakcie kursu
 • Projekt do portfolio
 • Egzamin
 • Certyfikat ISA
 • Warsztat Scrum

IT NAWIGATOR

14 900 zł*
10 900
Oszczędzasz 4 000 zł
Do solidnych podstaw merytorycznych otrzymasz dostęp do materiałów HR, w tym: wideo i wygodnych checklist CV i Linkedin, informacji z rynku pracy IT, a także do ofert pracy naszych firm partnerskich.
Wybierz pakiet
Porównaj pakiety

TEN PAKIET ZAWIERA:

 • Kurs
 • Wsparcie trenera
 • Wirtualna klasa
 • Nagrania z zajęć
 • Prework
 • Materiały szkoleniowe
 • Testy w trakcie kursu
 • Projekt do portfolio
 • Egzamin
 • Certyfikat ISA
 • Warsztat Scrum
 • Prompt Engineering i narzędzia AI dla programistów
 • Wideo – pierwsze kroki w IT
 • Pakiet poradników HR
 • Perfekcyjne CV i Linkedin
 • Oferty pracy
 • Autoprezentacja
 • Dostęp do zamkniętej grupy #HR na slacku
 • Zadania rozwojowe od Doradcy Kariery

MENTORING+

17 900 zł*
13 900
Oszczędzasz 4 000 zł
Mocne, indywidulane wsparcie ekspertów: przejdziesz próbne rozmowy, po których otrzymasz feedback, spotkasz się z doradcą kariery i zrealizujesz 4h mentoringu z trenerem.
Wybierz pakiet
Porównaj pakiety

TEN PAKIET ZAWIERA:

 • Kurs
 • Wsparcie trenera
 • Wirtualna klasa
 • Nagrania z zajęć
 • Prework
 • Materiały szkoleniowe
 • Testy w trakcie kursu
 • Projekt do portfolio
 • Egzamin
 • Certyfikat ISA
 • Warsztat Scrum
 • Prompt Engineering i narzędzia AI dla programistów
 • Wideo – pierwsze kroki w IT
 • Pakiet poradników HR
 • Perfekcyjne CV i Linkedin
 • Oferty pracy
 • Autoprezentacja
 • Dostęp do zamkniętej grupy #HR na slacku
 • Zadania rozwojowe od Doradcy Kariery
 • Konsultacje CV i Linkedin z Doradcą Kariery
 • Symulacja rozmowy HR
 • Symulacja rozmowy technicznej
 • Job Coaching
 • Indywidualny mentoring technologiczny
*cena regularna
gray ornament

Kurs C#/.NET – przebranżowienie

Zgłoś się na następną edycję.

Edycja 13

Kurs C#/.NET

Tryb
Weekendowy
Data
24.02.2024 – 22.09.2024
Miejsce
Zdalnie na żywo
Dni zajęć
soboty i niedziele (08:00-14:00)
Cena

9 900 zł

rata PayU nawet do 368,36 zł miesięcznie
Edycja 12

Kurs C#/.NET

Tryb
Weekendowy
Data
25.11.2023 – 7.07.2024
Miejsce
Zdalnie na żywo
Dni zajęć
soboty i niedziele (15:00-21:00)
Cena

9 900 zł

rata PayU nawet do 368,36 zł miesięcznie
Invest in Pomerania
Edycja 11

Kurs C#/.NET

Tryb
Weekendowy
Data
26.08.2023 – 07.04.2024
Miejsce
Zdalnie na żywo
Dni zajęć
soboty i niedziele (08:00-14:00)
Cena

9 900 zł

Projekt uzyskał dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach projektu grantowego „Invest in Pomerania 2020”.

Jak sfinansować kurs C#/.NET?

Raty PayU

Rozłóż płatność za kurs na raty PayU. Cała procedura składania wniosku jest bardzo prosta, a decyzję otrzymasz już w kilkanaście minut – bez wychodzenia z domu! Możesz rozłożyć płatność nawet na 15 rat 0%, albo do 50 rat nisko oprocentowanych. Zapisz się na kurs, skontaktujemy się z Tobą i ustalimy wszystkie szczegóły.

Dofinansowanie z Bazy Usług Rozwojowych

Możesz otrzymać nawet do 80% dofinansowania w BUR na realizację dowolnego kursu zdalnego z naszej oferty. Z tego rodzaju wsparcia mogą skorzystać: mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa (oraz ich pracownicy).

Nieoprocentowane pożyczki OPEN/Inwestuj w rozwój

Nieoprocentowana pożyczka na szkolenie, którą spłacisz bez odsetek. Dzięki niej możesz sfinansować do 100% kosztów kursu. Przy sprawnym i terminowym spłacaniu rat pożyczki projekt może umorzyć zapłatę nawet 25% całej kwoty. Formalności mogą zająć nawet kilka tygodni, dlatego najpierw skontaktuj się z nami w celu rezerwacji miejsca na kurs.

Najczęściej zadawane pytania na temat kursu C#/.NET

Jak zapisać się na kurs? arrow down

Aby zapisać się na kurs możesz wypełnić formularz, wysłać maila bezpośrednio do opiekunki, napisać do nas na czacie lub zadzwonić. W przypadku zgłoszenia się przez formularz otrzymasz od razu maila z testem wstępnym. Wypełnienie testu nie jest zobowiązujące, gwarancją miejsca na kursie jest podpisanie umowy.

W jakich godzinach odbywają się zajęcia? arrow down

Zajęcia na bootcampie odbywają się w soboty i niedziele od godziny 08:00 do 14:00.

Jak przygotować się do kursu? arrow down

Obowiązkowym punktem rozpoczęcia kursu jest przerobienie preworku – są to materiały do samodzielnej nauki. Otrzymasz od nas wszystkie niezbędne materiały, linki oraz instrukcje, jak krok po kroku zainstalować programy i narzędzia, z których będziesz korzystać w trakcie kursu.Przykładając się do jego wykonania, zapewniasz sobie i reszcie grupy sprawny start w kursie i możliwość bezproblemowego rozpoczęcia nauki i pracy nad projektem. Z drugiej strony, w przypadku naszych kursów – bardzo intensywnych i napakowanych wiedzą, zlekceważenie preworku może skutkować późniejszym nawarstwieniem się zaległości, które będzie niezwykle trudno nadrobić w trakcie kursu.

Jakie warunki muszę spełnić, aby przystąpić do kursu? arrow down

W celu przystąpienia do kursu C#/.NET powinieneś(aś) posiadać predyspozycje do nauki programowania. Są one weryfikowane za pomocą testu, który wysyłamy Ci przed zapisaniem się na kurs. Dodatkowo, niezbędna do rozpoczęcia nauki programowania jest: znajomość j.angielskiego na poziomie min. B1/B2, umiejętność analitycznego myślenia, wykonanie preworku, który otrzymasz po zapisaniu się na kurs wysoka motywacja, dyspozycyjność – czas na zajęcia, ale również naukę w domu.

Na jaką pomoc w znalezieniu pracy po kursie mogę liczyć? arrow down

Do szukania pracy należy się przygotować, dlatego już podczas kursu proponujemy szkolenia HR, dzięki którym dowiesz się jak stworzyć skuteczne CV oraz profil w serwisie LinkedIn. Powiemy Ci również jak przygotować się do rozmów rekrutacyjnych. Po kursie rekomendujemy kursantów firmom partnerskim, które aktualnie prowadzą rekrutacje na stanowiska juniorskie.

Czym kurs różni się od studiów? arrow down

Główną przewagą kursu nad studiami jest warsztatowa forma zajęć – wiedzę zdobytą na zajęciach teoretycznych kursanci wykorzystują od razu na zajęciach praktycznych. Zarówno zajęcia teoretyczne, jak i warsztaty prowadzą doświadczeni trenerzy – praktycy. W Akademii dbamy o to, aby program kursu był dopasowany do aktualnej sytuacji na rynku pracy.Kursy są krótsze niż studia, co z jednej strony wiąże się większym natężeniem zajęć i dostarczanej wiedzy, a z drugiej sprawia, że szybciej możesz się przebranżowić i rozpocząć pracę w IT.Na koniec – na kursach panuje bardzo dobra atmosfera, kursanci wspierają się wzajemnie i są w stałym kontakcie ze sobą i z trenerami na komunikatorze wewnętrznym.

Czy wiek jest ograniczeniem? arrow down

Jeśli chodzi o samo uczestnictwo w kursach, to wiek nie jest ograniczeniem. Nasze kursy kończyli zarówno 18-latkowie, jak i osoby 50+. Należy jednak pamiętać, że karierę w branży IT zaczyna się od stażu albo od stanowiska juniora, co może wiązać się z otrzymywaniem niższego wynagrodzenia niż na obecnym miejscu pracy, jeśli ma się już kilkanaście lat doświadczenia. Warto wziąć to pod uwagę zanim podejmie się decyzję o przebranżowieniu.

Czy otrzymam certyfikat? arrow down

Oczywiście, po zaliczeniu kursu otrzymasz od nas ceniony na rynku certyfikat infoShare Academy z wyszczególnioną liczbą godzin szkoleniowych z trenerem oraz podpisami CEO infoShare Academy i Twojego trenera prowadzącego. Certyfikat udostępniamy w formacie PDF, dzięki czemu będziesz mógł łatwo podzielić się szerzej zdobytymi kwalifikacjami na LinkedIn i z potencjalnymi przyszłymi pracodawcami lub klientami.
violet ornament circles ornament

Zgłoś się na kurs / poproś o kontakt

Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktuje się z Tobą nasz Zespół Organizacji Szkoleń, aby przedstawić proces i przebieg rekrutacji.

Sylwia Liedtke

Specjalistka ds. organizacji szkoleń (+48) 730 822 825