HELLO WORLD!

Niezależnie od tego, czy chcesz rozwinąć swoje umiejętności w IT, czy dopiero zaczynasz przygodę z programowaniem, jesteśmy tutaj, aby Cię prowadzić. Nauka od trenerów-praktyków zapewni Ci nie tylko solidne fundamenty, ale także wsparcie na każdym kroku. Kursy w Akademii bazują na aktualnych trendach i są przesiąknięte praktyką, dzięki czemu staniesz się atrakcyjnym kąskiem na rynku pracy. Dołącz do ponad 6800 absolwentów. Do dzieła!

NASZ ZESPÓŁ NASI TRENERZY

Nad tworzeniem autorskich programów kursów, opieką na kursantami i przygotowaniu ich na wejście do branży IT na co dzień pracuje ponad 30 osób oraz blisko 300 trenerów-praktyków. To właśnie trenerzy – jedni z najlepszych programistów i specjalistów w Polsce – są naszą największą dumą! Z ich pomocą przez sześć lat działalności wykształciliśmy ponad 6800 absolwentów, większość z nich już pracuje w branży IT i odnosi pierwsze sukcesy.

Uwielbiamy dzielić się wiedzą. Zależy nam na popularyzacji programowania i technologii wśród młodzieży i kobiet, które w IT wciąż stanowią mniejszą część specjalistów. Pracujemy z zarządami, edukujemy działy HR, tworzymy bezpłatne materiały obniżające bariery wejścia do IT, organizujemy darmowe webinary, meetupy i spotkania.

Nasze motto przewodnie to jakość nie jakoś, o czym świadczą opinie naszych absolwentów oraz informacje zwrotne od firm, w których kursanci znajdują pierwszą pracę.

Przeszkoliliśmy 6800+ zadowolonych absolwentów

ZOBACZ WIĘCEJ OPINII

Rozwijamy Cię w IT, by żyło Ci się lepiej

Lekarz, prawnik, programista – czy coś łączy te zawody? Tak – konieczność nieustannej nauki.

NASZA MISJA – PRZECZYTAJ
gray ornament circles ornament
quotes

To nie był zwykły kurs programowania, to była świetna przygoda! InfoShare posiada w swoich szeregach wspaniałych ludzi, którzy z chęcią pomagają swoim podopiecznym. W bardzo przystępny sposób przekazują wiedzę, która jest świetnie poukładana na bloki tematyczne. Myślę, że nazwa infoShare nie jest przypadkowa, oprócz informacji z zakresu kursu – z chęcią dzielą się całą masą ciekawostek i nowinek ze świata programistycznego, tak, aby uczestnicy w pełni poczuli ten klimat 🙂 […] Dziękuję całej ekipie i pozdrawiam 🙂

Bartosz Michalski absolwent bootcampu Frontend opinion stars
quotes

Kurs kompletny. Zajęcia i materiały na wysokim poziomie oraz niesamowite poświęcenie trenerów. Oczekiwania jak najbardziej spełnione, nie żałuję wyboru infoShare Academy. Zdecydowanie polecam osobom które chcą wejść w świat programowania ale również zdają sobie sprawę, że wymaga to ogromnej ilości pracy, samozaparcia, konsekwencji i poświęcenia. Jest to dobry wybór na poznanie świata IT na początku swojej kariery.

Michał Majewski absolwent bootcampu Java + Spring opinion stars
quotes

Mogę śmiało polecić każdemu, który pragnie wejść do świata data science! Świetny kurs organizowany przez InfoShare. Kurs bardzo intensywny ale warty poświęconego czasu. Merytorycznie i organizacyjnie na ogromny plus. Podejście do kursanta również in plus. Nie mogę dać nic innego jak mocne 5!

Jakub Sobótka absolwent bootcampu Data Science opinion stars
arrow
arrow
violet ornament circles ornament

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami

Agnieszka Frąckiewicz

Starsza specjalistka ds. organizacji szkoleń (+48) 530 100 686

    [recaptcha]