Rozwijamy Cię w IT, by żyło Ci się lepiej

Lekarz(rka), prawnik(czka), programista(ka) – czy coś łączy te zawody? Tak – konieczność nieustannej nauki.

Nie tylko na początku, kiedy startujemy od zera i musimy zbudować solidne podstawy, ale także później, podczas pracy w tym zawodzie. Dlaczego to takie ważne? Ponieważ metody leczenia, obowiązujące prawo, czy technologia nigdy nie zmieniały się tak szybko jak dziś. Dynamika zmian jest wręcz kosmiczna!

Jeżeli chcemy trzymać rękę na pulsie to po prostu musimy się uczyć. Naszą misją w Akademii jest nauka programowania, nie tylko po to, aby trzymać rękę na pulsie, ale po prostu po to, aby żyło nam się lepiej. Brzmi górnolotnie, ale prawda jest taka, że technologia coraz mocniej wkracza w nasze codzienne życie i powinniśmy ją rozumieć oraz potrafić jak wykorzystywać, a nie obawiać się jej. W Akademii robimy wszystko, aby nauka nie była nudną i bolesną koniecznością. Stawiamy na praktykę, realizujemy ciekawe projekty, sesje Q&A, wykorzystujemy najbardziej przydatne i popularne frameworki/bibliotek i narzędzia. Wiemy, że czasem na kursie jest ciężko, brakuje czasu, a niektóre tematy są skomplikowane, krótko mówiąc krew, pot i łzy. Nie martwcie się, wtedy pomagają Wam nasi trenerzy lub opiekunowie. Czasem popełniamy błędy, ale wyciągamy z nich wnioski i poprawiamy to, co nie zadziałało. Krótko mówiąc chcemy, abyście po naszych kursach mieli przekonanie, że poświęcony czas i wydane pieniądze były tego warte.

Jakość – dla niektórych slogan, a dla nas absolutny priorytet i magiczne słowo, na punkcie którego mamy fioła! Pamiętaj, że jesteśmy dla Ciebie, więc jeżeli chcesz zadać pytania i porozmawiać o technologii to napisz do nas, zadzwoń, albo wpadnij na kawę 🙂

Andrzej Kiesz, CEO infoShare Academy

violet ornament circles ornament

Agnieszka Frąckiewicz

Starsza specjalistka ds. organizacji szkoleń (+48) 530 100 686