RODZAJE KURSÓW

Bootcamp Front-end

460 h kurs dzienny
Szczegóły

Bootcamp Front-end

445 h kurs weekendowy
Szczegóły

Bootcamp Data Science

445 h kurs weekendowy
Szczegóły

Bootcamp UX Designer

445 h kurs weekendowy
Szczegóły

Kurs UI Design

74 h kurs wieczorowy
Szczegóły

Kurs UX Design

74 h kurs wieczorowy
Szczegóły

Bootcamp Python

445 h kurs weekendowy
Szczegóły

Bootcamp Java ze Springiem

445 h kurs weekendowy
Szczegóły

Bootcamp C#/.NET

445 h kurs weekendowy
Szczegóły

Spring

45h kurs wieczorowy
Szczegóły

Kurs SQL

65 h kurs wieczorowy
Szczegóły

POZNAJ NASZYCH TRENERÓW

Mateusz Marzęcki

Tech Lead & Multimedia Front-end Developer

Tech Lead & Full Stack developer aplikacji internetowych. Student informatyki na Politechnice Gdańskiej. Zaczynał jako freelancer, od 3 lat związany z polskim gigantem branży medialnej. Od lat pasjonuje się programowaniem oraz każdym aspektem wytwarzania aplikacji. Zaczynał od Pascala, Delphi i PHP, aktualnie programuje w JavaScript i Javie. Zwolennik Reacta i komponentowego podejścia do budowania aplikacji.
W wolnych chwilach gra w FIFA i DotA. Uwielbia podróżować.

Link na

Łukasz Chrzanowski

Senior Software Engineer

Programista z wieloletnim doświadczeniem. Programowanie jest dla niego jednocześnie pasją oraz sposobem na życie.
Odnajduje się zarówno jako software engineer w takich językach jak JAVA i PHP oraz realizuje się jako prelegent i pragmatyczny trener IT.
Współtwóra największego w Warszawie eventu dotyczącego CMF Drupal – Drupal x Warsaw
Obecnie w obu rolach jako Drupal Developer i JAVA Developer, współpracuje z Polską Agencją Prasową SA
Rozwija z sukcesem serwis ekonomiczny przeznaczony dla uczestników rynku finansowego, w szczególności dla największych inwestorów instytucjonalnych, regulatorów rynku, spółek i ich interesariuszy w języku JAVA.
A na co dzień stara się zmieniać sposób myślenia z „mam problem” na „mam nowe wyzwanie” 😉

Link na

Krzysztof Pawłowski

Technical Director Poland @ Merapar Technologies

Z branżą IT związany od ponad 10 lat. Brał udział w wielu projektach pełniąc różne role: programisty, component ownera, architekta. W przeszłości również nauczyciel akademicki. Aktualnie Dyrektor Techniczny w holenderskim software housie dostarczającym skalowalne rozwiązania z wykorzystaniem technologii opartych na chmurze dla branży medialnej; odpowiedzialny za rozwój polskiego biura.

Link na

Karolina Pulter

UX Designer

Z wykształcenia socjolog ze specjalizacją badanie rynku oraz UX Designer. Badam, doradzam i projektuję głównie dla branży turystycznej, ecommerce oraz bankowej. W odkrywaniu potrzeb użytkowników pomagają mi wrodzona empatia i analityczny umysł, a każdy kolejny projekt jest wyzwaniem, które ma uczynić świat trochę bardziej przyjaznym 🙂

Pracowałam m.in. dla: Santander Bank, Eurobank, Nest Bank, Play, AVON, Obag, Eobuwie, Praca.pl.
Link na

Tomasz Lisowski

Software Developer

Programista, trener i scrum master. W branży IT od 2014. Fan zwinnych metodyk i czystego kodu. Zwolennik ciągłego rozwoju i edukacji. Podczas kursów infoShare może robić to, co lubi najbardziej – uczyć innych. W trakcie pracy zawodowej głównie wytwarzał systemy klasy ERP, CRM i MDM.
W Akademii pełni rolę zarówno trenera wspierającego, jak i prowadzi warsztaty związane z tematyką clean code, Java oraz GIT. Prywatnie fan kolarstwa i gier komputerowych.
Link na

Marcin Kwiatkowski

Senior Full-Stack developer

Full-Stack developer z ponad 10-letnim doświadczeniem komercyjnym w branży IT. Absolwent wydziału ETI na Politechnice Gdańskiej. Człowiek nie bojący się wyzwań oraz starszych projektów, z których jeszcze można coś wyciągnąć. Zwolennik pracy według TDD oraz ewolucji zamiast rewolucji. W swojej karierze pracował przy wielu projektach na międzynarodową skalę. Przygodę z programowaniem rozpoczynał od Pascala oraz języka C podczas Olimpiad Informatycznych. W komercyjnych projektach wykorzystywał wiele różnych języków programowania począwszy od PHP, Delphi czy C# a kończąc na języku Java oraz JS/TS. Ceni sobie pracę zespołową, możliwość dzielenia się nabytą wiedzą i merytorycznymi dyskusjami technologicznymi.
Link na

Karolina Troka-Lewsza

UX Designer

Z branżą IT jestem związana od ponad dziesięciu lat. Rozpoczęłam swoją przygodę wytwarzając produkty w metodyce kaskadowej, aby przesiąść się i docenić elastyczny AGILE. Z User Experience (UX) miałam wiele wspólnego zanim stał się modny i wjechał na salony takich firm jak AIRBnB czy Uber. Posiadam doświadczenie w projektach mobilnych i desktopowych. Najistotniejsze jest dla mnie całkowite doświadczenie użytkownika, które często w kontakcie z produktem czy usługą rozpoczyna się (ma styczność) poza internetem, w świecie off line. Praca z ludźmi pozytywnie nakręca mnie do działania. Prowadzenie warsztatów i szkoleń nie stanowi dla mnie tajemnicy. Posiadam doświadczenie PM-owe. Cenię sobie rzeczową dyskusję i pracę zespołową. Czas wolny? Hmm, nie posiadam 😉

Link na

Bartosz Cytrowski

Independent IT Consultant

Starszy inżynier oprogramowania w firmie Spartez i od 2015 roku trener w infoShare Academy, gdzie na sali szkoleniowej spędził ponad trzy tysiące godzin.

Od 2006 roku związany z tworzeniem aplikacji internetowych. Pracował w projektach fullstackowych opartych na Javie, .Necie, PHP i Node.js m.in. dla firm Schibsted Tech Polska oraz Tidal.

Zafascynowany funkcyjnym programowaniem reaktywnym, projektowaniem złożonych interfejsów użytkownika, wizualizacjami oraz przetwarzaniem danych.

Specjalizuje się w języku JavaScript i bibliotece React.

W przerwach od kodowania znajdziecie go przy stole do piłkarzyków.

Link na

Maciek Kucharski

Software Developer

Związany głównie z technologiami webowymi, jednak z pasji angażujący się w tematy „Internet of Things”. Pierwsze kroki w programowaniu stawiał ładnych kilka lat temu, przy okazji konfiguracji pierwszego bloga. Zawodowo związany z biblioteką React. Od 3 lat również realizuję się na ścieżce nauczania programowania. W IT najbardziej lubi ogromne możliwości tworzenia i kreowania świata na swój sposób.

Link na

Tomasz Dołbniak

Deep Learning Software Engineer

Absolwent wydziału fizyki na Politechnice Gdańskiej. Programuje zawodowo od 2008 r. Pracował w branżach związanych z prawem, finansami, lotnictwem, a obecnie tworzy narzędzia związane z wykrywaniem pożarów w dziale R&D, gdzie pełni rolę tech lead’a we flagowym projekcie firmy – AutroMaster V.

 

Od samego początku związany z językiem C++, a od kilku lat również z aplikacjami webowymi. Obecnie zajmuje się rozwojem frameworka OpenVINO i nGraph. Zwolennik stosowania dobrych praktyk programistycznych, czystego kodu, metody „pair programming” oraz dbania o obecność testów.

 

Po godzinach – miłośnik psów i gotowania.

Link na

Mikołaj Lewandowski

Senior Python Developer

Autor bloga programistycznego PyJazz.pl oraz Pythonowych kursów online. Występuje na konferencjach, lokalnych meetupach i webinarach. Współprowadzi Pythonową edycję cyklu od Juniora do Seniora. Na co dzień pracuje jako Senior Python Developer oraz Team Leader projektując i budując aplikacje dla międzynarodowych klientów. Entuzjasta Software Craftsmanship, odpowiedzialnego projektowania i pragmatycznego podejścia do rozwijania systemów. Biegacz, rowerzysta, czasami podróżnik.

Link na

Krzysztof Bork-Ceszlak

AI Team Leader

Na co dzień lider zespołu AI wykorzystujący zwinne metodyki zarządzania oraz programista C++/Python.
Po godzinach trener Data Science. Entuzjasta Machine Learning’u, specjalizujący się w Deep Learning’u. Zwolennik przekazywania wiedzy od podstaw ze szczegółowym zrozumieniem tematów. Hobbystycznie konstruktor rozwiązań embedded.

Link na

Adam Karpisz

Product Designer i Art Director

Projektant, który w branży kreatywnej nosił już różne czapki. W przeszłości grafik, UX/UI designer, art director, teraz skupia się głównie na nowych technologiach. Kręci go wszystko co związane z designem, sztuką, nauką i gadżetami. Poza tym patologiczny geek. Projektował dla wielkich korpo jak Amazon, małych startupów jak Bling SH, przeszedł przez piekło freelance, posmakował tworzenia gier wideo, ostatecznie znajdując swoje idealne miejsce w tworzeniu na potrzeby sieci i aplikacji, doprawiając to od czasu do czasu zabawą z brandingiem, animacją czy 3D.  Obecnie Product Designer dla Netguru oraz twórca kreatywny na własnym: karpisz.com
Link na

Łukasz Falkowicz

Full-Stack Developer

Programista praktyk, zaczynał, gdy programy do komputera wgrywało się z taśmy magnetofonowej.
Aktualnie full-stack developer i CTO w startupie. Wychodzi z założenia, że nie ma rzeczy niemożliwych. Rolnik z papierami odpoczywający poza miastem.

Link na

Rafał Borowiec

Team Lead

Profesjonalista IT, entuzjasta open source oraz zwinnych metodyk wytwarzania oprogramowania, developer, tester, leader, manager, wykładowca i trener IT, sporadycznie bloger www.blog.codeleak.pl

Link na

Maciej Koziara

Developer

Aplikacje webowe tworzy od ponad 5 lat, od początku z wykorzystaniem technologii Spring Boot. W pracy zajmuje się przede wszystkim stroną backendową, ale zawsze chętnie wspiera zespoły frontendowe w „dowożeniu” ich zadań. Jest fanem czystego kodu, prostych rozwiązań i sprawnego dostarczania wartości biznesowej.

Link na

Łukasz Komajda

Junior Front-end Developer

Absolwent infoShare Academy. Oddany całym sercem JavaScriptowi. Swoje początki i rozkwit z juniora na mida przeszedł w firmie Atena, gdzie tworzył aplikacje internetowe dla banków i firm ubezpieczeniowych. Obecnie rozwija ATS w firmie gdzie przez ponad rok pełnił rolę leadera. W pełni oddany kodowaniu jako developer. W wolnym czasie (w jakim ?) pracuje nad własnym startUp’em.

W Akademii pełni rolę Koordynatora / Trenera wspierającego w zaocznym kursie Junior Frontend Developer

Link na
Kaj Białas

Kaj Białas

Senior Software Engineer

Front-end Developer z 8-letnim doświadczeniem.
Specjalizuje się w języku JavaScript, TypeScript oraz bibliotece React.
Fan reguł KISS oraz DRY.
Autor szkoleń, prelekcji oraz webinarów.
Link na

Rafał Misiak

Lead Java Developer

Pracuje jako Lead Java Developer oraz DevOps dla Vectaury SAS realizując zadania związane z usługami reklamowymi oraz e-commerce. Ostatnie lata spędził jako Java Developer dla Stibo Systems w Ciklum tworząc jeden z najszybciej rozwijających się systemów Master Data Management. Zaczynał jako PHP Developer, zdobywając następnie doświadczenie jako Full-Stack Developer, Team Leader, Scrum Master, Product Owner. Na co dzień entuzjasta zwinnego wytwarzania oprogramowania oraz eksperymentowania z najnowszymi technologiami.
W wolnym czasie amator sportów siłowych oraz jazdy na rowerze.

Link na

Radosław Taraszka

Product Lead

Projektant, produktowiec, mąż, ojciec, człowiek poszukujący rozwiązań.
Product Lead w UXPin. Projektowaniem zajmuje się od 2009 roku. Zanim dołączył do załogi UXPin związany był z Ideacto, Divante i Witflow. Pracował przy projektach dla takich marek jak ING, Orange, Energa, Empik, Lasy Państwowe, Enea, Pernod Ricard, etc.
Po godzinach przemierza trójmiejskie trasy na gravelu, czasem rzuci mucha nad Radunią i pogra na ukulele.

Link na

Michał Samujło

IT Team Leader

Programista, team leader i praktyk zwinnych metod zarządzania. Zdobywał doświadczenie w różnorodnych projektach – od programowania robotów przemysłowych, gier i platform edukacyjnych, do systemów marketingowych i finansowych. Od kilku lat skoncentrowany na budowaniu efektywnych, samoorganizujących się zespołów IT. Ma na koncie kilkadziesiąt godzin szkoleniowych na temat m.in. test driven development, wdrożeń scrum i architektury aplikacji.
W wolnym czasie fan literatury science fiction i gier planszowych.

Link na

Arkadiusz Gutkowski

Developer

Przez kilkanaście lat zbierał doświadczenie menedżerskie pracując w branży bankowej oraz przemysłowej. Programowanie od zawsze było jego pasją, dlatego postanowił zawodowo robić to co lubi. Obecnie pracuje w zespole rozwijającym moduł do projektowania 2D w rozwiązaniu klasy Enterprise. Ceni Pythona za łatwość i elastyczność, dlatego wykorzystuje go do tworzenia narzędzi wspomagających pracę oraz we własnych projektach. Organizator wydarzeń i warsztatów o tematyce programistycznej.
Prywatnie niedawno odkrył frajdę z pływania z kite’m i grania na perkusji.

Link na

Przemysław Lalak

Senior Python Developer

Zaprawiony w bojach programista Python i inżynier ds. wydajności aplikacji z wykorzystaniem frameworków Django, Flask oraz technologii frontendowych.
Obsesyjnie stara się automatyzować pracę wykorzystując do tego język Python, a wszystkie decyzje podejmuje w oparciu o analizę danych Swoją karierę rozpoczynał od tworzenia aplikacji internetowych i kursów informatyki dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, wówczas zapałał chęcią dzielenia się wiedzą z innymi. Python to była miłość od pierwszej linijki kodu: prostota, przejrzystość i elastyczność to cechy, które ceni najbardziej w tym języku programowania.
Wierny fan kolarstwa szosowego oraz przełajowego, spędza każdą wolną chwilę na świeżym powietrzu.

Link na
Piotr Gomoła Trener Python w infoShare Academy

Piotr Gomoła

Python Developer

Absolwent Politechniki Lubelskiej. Przygodę z IT zaczynał od komputerów Commodore Amiga. Obecnie pracownik największego polskiego banku specjalizujący się w server-side/backendzie. Okazjonalnie DevOps. Na co dzień użytkownik i entuzjasta Linuxa od ponad 10 lat. Prywatnie mąż, ojciec oraz ambiwalentny słuchacz trance i heavy metalu. Późnymi wieczorami fan kina Sci-Fi i gracz komputerowy.

Link na

Robert Jemioło

Web Team Lead

Od 8 lat w rolach IT Team Leadera, Back-end i Full-stack Developera systemów opartych o PHP, Javę i Node.js. Pracował między innymi przy tworzeniu i utrzymywaniu systemów bankowych i finansowych, gier przeglądarkowych oraz rozbudowanych systemów wewnętrznych. Studiował informatykę na Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Gdańsku.
Momenty niezagospodarowane najchętniej spędza z rodziną lub aktywnie – na boisku 🙂

Link na

Mariusz Pawłowski

Software Development Director Poland w Merapar

Z branżą IT związany od ponad 12 lat. Aktualnie pracuje dla Merapar – niderlandzkiej firmy dostarczającej głównie skalowalne rozwiązania z wykorzystaniem technologii opartych na chmurze dla branży medialnej; współzałożyciel polskiego biura, odpowiedzialny za jego rozwój. Wcześniej pracował jako Java Developer i Senior Java Developer w firmach takich jak: Rodan Systems, IHS oraz Dynatrace, rozwijając systemy związane z elektronicznym obiegiem dokumentów, zarządzaniem treścią, mierzeniem wydajności aplikacji.

Współzałożyciel Sali Prób Baduuum (www.baduuum.pl), gdzie spędza czas grając na perkusji.

Link na

Michał Michalczuk

Senior Software Engineer

Senior Software Engineer. Gada, występuje i nagrywa o rzeczach związanych z Front-end’em i IT. Prezentował na największych polskich konferencjach: Infoshare, 4developers, Sphere.it, Boiling Frogs.

Głównie #typescript #angular #nodejs #react

 

Współprowadzi front-end’owe „Śniadania z Programowaniem” z JustJoin.it.

www.michalczukm.xyz

Link na
Mateusz Nojek trener infoShare Academy

Mateusz Nojek

Senior Quality Assurance Engineer

Senior Quality Assurance Engineer, czyli inżynier, który wcale nie czuje się tak staro, aby być nazywanym seniorem, ale za to zapewnianie jakości stawia na pierwszym miejscu.
Testowaniem zajmuje się nie tylko w pracy, a szukanie błędów jest wpisane w jego codzienną rutynę. Jego wprawne oko wyłapuje literówki z kilometra.
Nie wie co się może w życiu przydać, więc na wszelki wypadek uczy się wszystkiego. Wierzy, że ciekawe skojarzenia trwalej zapisują się na naszym dysku twardym 😉
Szerzy wśród programistów ideę czystego, czytelnego kodu. W długich podróżach słucha podcastów, a w wolnych chwilach lubi zrelaksować się przy dobrym filmie lub serialu.
Kocha Gwiezdne Wojny, a bez kalendarza zapomniałby nawet o swoich urodzinach 🙂

Link na

Mateusz Lewandowski

Senior Software Engineer

Senior software developer z ponad 10-letnim doświadczeniem w wytwarzaniu aplikacji internetowych. Jeszcze jakieś 3-4 lata temu zapalony Javowiec, teraz już w 100% JavaScript, a Java trochę rdzewieje. Doświadczenie zbierał w różnych firmach i projektach, od startupów po duże korporacje, od prostych e-commerce przez branżę telekomunikacyjną, po aplikacje bukmacherskie, od greenfieldu po nastoletnie legacy. Obecnie w projekcie greenfieldowym, rozpoczętym od zera pod koniec zeszłego roku, w teorii branża ochroniarska, w praktyce mnóstwo księgowości i zaawansowanej matematyki.
Prywatnie stara się żyć jako digital nomad w tych ciężkich COVIDowych czasach, także przebywa z reguły tam, gdzie restrykcje najluźniejsze. Stara się przy tym trzymać rejonów, gdzie można uprawiać wspinaczkę sportową albo przynajmniej jakieś sporty ekstremalne.

Link na

Łukasz Rybka

Chief Technology Officer

Full-stack developer z ponad 10-letnim doświadczeniem na rynku IT. W swojej karierze pełnił już rolę programisty, konsultanta, freelancera, team leadera, architekta i dyrektora technicznego. Pasjonat samodoskonalenia i dzielenia się swoją wiedzą z innymi, spełniający się jako współzałożyciel firmy Cloud Corridor oraz trener w infoShare Academy. Uwielbia kontakt z biznesem i nie boi się klienta. Człowiek orkiestra – Frontend Developer z zamiłowania, Fullstack Developer z ciekawości, DevOps, gdy jest taka potrzeba. Do tej pory związany z branżą edukacyjną, systemami automatyzującymi, oraz rozwiązaniami klasy ALM (Application Lifecycle Management). Zafascynowany problemami integracji i projektów legacy.Wolny czas (którego nie ma) spędza na korcie do squasha i w wake parkach.
WWW

Link na

Bartosz Rożan

Agile Coach & Project Director / Scrum Trainer / Conventica Co-founder

Trener metodyk z rodziny Agile. Jako konsultant współpracował już z wieloma zespołami, pomagając w ich “zwinnej drodze”. Posiada doświadczenie w rolach Scrum Mastera oraz Product Ownera. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego oraz Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej w Łodzi w specjalizacji zarządzania projektami medialnymi. Pasję do zarządzania projektami zgłębia ceryfikując się w organizacjach Prince2, IPMA, APMG oraz Scrum.org.
Prywatnie zawodnik w amatorskich ligach koszykarskich.

Link na

Przemysław Grzesiowski

Starszy Inżynier Oprogramowania

Pasjonat technologii i inżynierii, z programowaniem zawodowo związany od 2007. Absolwent Elektroniki i Telekomunikacji UTP Bydgoszcz. Wcześniej “ożywiał” sprzęt pisząc programy na mikrokontrolery, obecnie tworzy aplikacje enterprise, głównie po stronie backendu (Spring, Java) dla sektora farmaceutycznego. Trzy razy pomyśli, zanim coś zrobi. Zwolennik rozwoju i ciągłego ulepszania. Stawia na wysoką jakość działania, dzielenie się wiedzą i pracę grupową.
Prywatnie mąż, ojciec, saksofonista, meloman i majsterkowicz.

Link na

Marcin Dargacz

Product Architect

Entuzjasta zwinnych technik i metodyk wytwarzania oprogramowania. Fan technologii Docker. Z branżą IT związany od prawie 10 lat. Aktualnie pracuje na stanowisku Architekta Produktu, a wcześniej pełnił role Team Leadera, Scrum Mastera oraz Software Developera (PHP, Javascript i Docker) przy projektach z branży bankowej, ubezpieczeniowej, telekomunikacyjnej, transportowej, reklamowej oraz e-commerce.

Link na

Maciej Krajewski

Managing Director

Pasjonat kultury DEVOPS, zaprawiony w bojach programista JAVA i DEVOPS od 15 lat (jeszcze zanim to było modne). Ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu wszelorakimi zespołami developerskimi. Zjadł zęby na realizacji projektów informatycznych w metodologiach klasycznych i zwinnych. Od systemów telekomunikacyjnych opartych na VoIP, rozwiązań Video dla firm ubezpieczeniowych, banków, kilka fintechowych blockchainów, po centralny system do przetwarzania faktur medycznych dla rządu w Ghanie. Uwielbia proste rozwiązania i na codzień jest leniwy, dlatego jeżeli może automatyzuje co może – stąd wielka miłość do konteneryzacji i k8s’a! Wieloletnie doświadczenie trenerskie, Master of Ceremony na scenie TECH konferencji Infoshare, na codzień zarządza holendersko-polską technologiczną Yameo.

Link na

Michał Nowakowski

IT Contractor

Programista z ponad 10-letnim doświadczeniem zawodowym. Zwolennik metodologii Scrum, Oracle Certified Expert.

Współpracował z różnymi firmami, od lokalnych startupów po międzynarodowe korporacje. Uwielbia wyzwania, w jego słowniku nie istnieją takie pojęcia jak „nie da się” czy „niemożliwe”.
Prywatnie wielki fan pizzy i motocyklista.

Link na

Michał Strześniewski

Lead Web Developer

Michał Strześniewski od ponad 10 lat zajmuje się web developmentem. Na koncie posiada ponad 120 realizacji, m.in. dla: UBER, Porsche czy Roche. Współtworzone przez niego projekty zostały nagrodzone m.in. w Awwwards, CSS Winner czy CSS Nectar. Specjalizuje się w tworzeniu stron internetowych z wykorzystaniem systemu WordPress. Czynnie angażuje się w rozwój web developmentu w Polsce, prowadząc i organizując wykłady, szkolenia i warsztaty w ramach m.in. InfoShare Academy, Workshops4Dev, WordCamp i WordUp. Współzałożyciel Fundacji WWW mającej na celu propagowanie i standaryzacje dobrych praktyk programowania.

Link na

Martyna Mrozek

Senior Product Designer

Projektantka, która specjalizuje się w tworzeniu produktów cyfrowych, łącząc UX i UI design. Zafascynowana stykiem człowieka i nowych technologii. Współautorka aplikacji służących do cyfryzacji polskiej edukacji oraz projektantka aplikacji medycznych, z których korzystają lekarze i pacjenci. Wierzy, że design jako sposób myślenia powinien być stałym elementem w codzienności organizacji, ponieważ nadaje ludzkiego wymiaru i sensu tworzonym rozwiązaniom. To założenie stara się wdrażać w życie podczas pracy w CSHARK jako Senior Product Designer. Po pracy jej życie wypełniają joga, psy i winyle.
Link na
Mateusz Marmołowski trener PHP, SQL, RWD w infoShare Academy

Mateusz Marmołowski

Founder & CTO

Założyciel spółek CTA.ai, Professor-Why.com oraz Edu-Sense.com, a także twórca usługi Rezumey.pl. Ostatnie lata spędził w Stanach Zjednoczonych, gdzie wdrażał technologie internetowe w regionie San Francisco. Ukończył Informatykę na Politechnice Gdańskiej. Pracował również w Digital Enterprise Research Institute w Irlandii, gdzie rozwijał standardy W3C Semantic Web.

Link na

Kamil Richert

Software Engineer

Budownictwo, kurs, deweloper, trener. To w dużym skrócie historia zawodowej kariery Kamila. Jako że Kamilowi udało się zmienić jego życie zawodowe głównie dzięki ludziom, którzy chętnie dzielą się wiedzą, sam postanowił robić dokładnie to samo. Kamil od początków swojej kariery jest związany z FrontEndem, dlatego też w tej dziedzinie się udziela i ciągle rozwija.

Link na

Mikołaj Głybin

Product Design Lead / Design Thinking Advocate

Z wykształcenia kierownik produkcji filmowej i telewizyjnej, z powołania designer z ponad 20-letnim doświadczeniem w agencjach BTL, agencjach interaktywnych, prasie, e-commerce zarówno w środowisku korporacyjnym jak i firmach produktowych. Weteran polskiego internetu, współtwórca wielu pierwszych internetowych odsłon uznanych brandów jak mBank, MasterFoods, Pekao, Wedel, Dębica. Prowadzi warsztaty z Design Thinking po polsku i angielsku. Prywatnie mąż, ojciec, perkusista-amator, meloman i miłośnik rowerów.

Link na
Mateusz Szymula

Mateusz Szymula

Scrum Master

Scrum Master z ponad 4 letnim doświadczeniem i deweloperskimi epizodami oraz trener. Od ponad roku pracuje w Sii w Centrum Kompetencyjnym Agile & Atlassian, które wspiera klientów w realizacji zwinnych transformacji i wdrażaniu narzędzi ekosystemu Atlassian. Na co dzień pracuje z zespołami międzynarodowej grupy mediowej. Stara się bratać świat biznesu i inżynierów, by zbliżały się do jedności. Zwolennik podejścia Devops. Prywatnie mąż i tata, meloman i amator wina.

Link na

Karolina Wadowska

Data Scientist

Karolina pracuje jako Data Scientist od 2017 roku, swoją karierę rozpoczynała w obszarze uczenia maszynowego dla sektora bankowego. Posiada dyplomy Szkoły Głównej Handlowej oraz Politechniki Warszawskiej. Z Infoshare współpracuje od 2 lat, obecnie prowadzi też ćwiczenia projektowe dla studentów AGH. Pasjonuje się pracą z ludźmi i prezentowaniem odbiorcom zastosowania zaawansowanej analityki w różnych obszarach ich biznesu. W wolnych chwilach lubi chodzić po górach oraz odwiedzać nowe miejsca na kulinarnej mapie Polski.

Link na

POTRZEBUJESZ POMOCY
W SFINANSOWANIU KURSU?

Istnieje 8 sposobów finansowania kursów w infoShare Academy, więc z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Możesz rozłożyć płatność na raty lub zapłacić jednorazowo, a jeżeli brakuje Ci pieniędzy,
żeby zapłacić za kurs, w szybki i wygodny sposób skontaktujemy Cię z naszym doradcą kredytowym.

Do Twojej dyspozycji są również takie metody finansowania jak pomoc Urzędu pracy,
Baza Usług Rozwojowych czy Krajowy Fundusz Szkoleniowy.

Uzyskaj środki na kurs

Skontaktuj się z nami
    Wypełniając formularz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych w celu nawiązania kontaktu w sprawie udziału w kursie.

    Administratorem danych osobowych jest infoShare Academy sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, al. Grunwaldzka 427B, 80-309 Gdańsk, KRS 0000561749, NIP 5842742213, który dane osobowe przetwarza zgodnie z Klauzulą informacyjną.

    Strona korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA. Prywatność - Warunki.