RODZAJE KURSÓW

Front-end dzienny

460 h kurs dzienny
Szczegóły

Front-end weekendowy

445 h kurs weekendowy
Szczegóły

Data Science

445 h kurs weekendowy
Szczegóły

UX Designer Bootcamp

445 h kurs weekendowy
Szczegóły

Junior UI Designer

74 h kurs wieczorowy
Szczegóły

Junior UX Designer

74 h kurs wieczorowy
Szczegóły

Python od podstaw

445 h kurs weekendowy
Szczegóły

Java

456 h kurs dzienny
Szczegóły

Java

445 h kurs weekendowy
Szczegóły

C# / .Net

445 h kurs weekendowy
Szczegóły

Spring

45h kurs wieczorowy
Szczegóły

SQL

71 h kurs wieczorowy
Szczegóły

POZNAJ NASZYCH TRENERÓW

Przemysław Lalak

Senior Python Developer, XCaliber

Zaprawiony w bojach programista Python i inżynier ds. wydajności aplikacji z wykorzystaniem frameworków Django, Flask oraz technologii frontendowych.
Obsesyjnie stara się automatyzować pracę wykorzystując do tego język Python, a wszystkie decyzje podejmuje w oparciu o analizę danych Swoją karierę rozpoczynał od tworzenia aplikacji internetowych i kursów informatyki dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, wówczas zapałał chęcią dzielenia się wiedzą z innymi. Python to była miłość od pierwszej linijki kodu: prostota, przejrzystość i elastyczność to cechy, które ceni najbardziej w tym języku programowania.
Wierny fan kolarstwa szosowego oraz przełajowego, spędza każdą wolną chwilę na świeżym powietrzu.

Link na

Michał Samujło

IT Team Leader, Nordea Markets

Programista, architekt i praktyk zwinnych metod zarządzania. Przez ponad 12 lat zdobywał doświadczenie w różnorodnych projektach – od programowania robotów przemysłowych, gier i platform edukacyjnych do systemów marketingowych i finansowych. Od kilku lat skoncentrowany na budowaniu efektywnych, samoorganizujących się zespołów IT. Aktualnie zatrudniony na stanowisku lidera zespołu w firmie Nordea Capital Markets IT.
W wolnym czasie fan literatury science fiction i gier planszowych.

Link na

Radosław Taraszka

Product Lead w UXPin

Projektant, produktowiec, mąż, ojciec, człowiek poszukujący rozwiązań.
Product Lead w UXPin. Projektowaniem zajmuje się od 2009 roku. Zanim dołączył do załogi UXPin związany był z Ideacto, Divante i Witflow. Pracował przy projektach dla takich marek jak ING, Orange, Energa, Empik, Lasy Państwowe, Enea, Pernod Ricard, etc.
Po godzinach przemierza trójmiejskie trasy na gravelu, czasem rzuci mucha nad Radunią i pogra na ukulele.

Link na

Rafał Kurt

Senior Designer Developer

Posiada wieloletnie doświadczenie w roli programisty, kierownika projektów IT oraz kierownika zespołów IT w dziedzinie aplikacji webowych. Pracował z projektami zarówno prowadzonymi w modelu kaskadowym, jak i zwinnym. Ukończył Informatykę na Uniwersytecie Gdańskim oraz Zarządzanie Projektami na Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku. Ponadto uzyskał certyfikaty PRINCE2 oraz Oracle Certified Associate, Java SE 8 Programmer.
W pracy kładzie duży nacisk na komunikację w projekcie. Poza pracą stara się wyciszyć biegając lub spędzając aktywnie czas z rodziną.

Link na

Mateusz Lewandowski

Senior Software Engineer, EPAM Systems

Senior software developer z 8-letnim doświadczeniem w wytwarzaniu aplikacji iternetowych. W teorii Full Stack, w praktyce w pracy bardziej Javowiec, po godzinach JavaScriptowiec. Doświadczenie zbierał w różnych firmach i projektach, od startupów po duże korporacje, od prostych e-commerce przez branżę telekomunikacyjną, po aplikacje bukmacherskie, od greenfieldu po nastoletnie legacy. Obecnie w pracy skupiony na wyprowadzeniu dużego, starego projektu na prostą.
Prywatnie próbuje nadążyć za rozwojem technologii front-endowych, zwiedza Europę na swoim motocyklu, jeździ w skały uprawiać wspinaczkę sportową, a zimą w góry na snowboard.

Link na
Tomasz Nastały trener Javascript Angular infoShare Academy

Tomasz Nastały

JavaScript Developer, 7N

JavaScript Developer, entuzjasta frameworka Angular oraz TypeScripta. Uwielbia dzielić się wiedzą, co robi poprzez prowadzenie bloga www.angular.love. Tworzy również kursy video z Angulara dla jednej z polskich platform do nauki online. Obecnie pracuje dla firmy 7N, jako JavaScript Developer, w której rozwija aplikację dla firmy farmaceutycznej, oczywiście w Angularze.
W wolnym czasie śledzi nowinki frontendowe, jeździ na rowerze oraz gra w Starcrafta.

Link na

Łukasz Falkowicz

Full-Stack Developer / CTO

Programista praktyk, zaczynał, gdy programy do komputera wgrywało się z taśmy magnetofonowej.
Aktualnie full-stack developer i CTO w startupie. Wychodzi z założenia, że nie ma rzeczy niemożliwych. Rolnik z papierami odpoczywający poza miastem.

Link na

Oskar Szymczyk

UX Designer, Grupa Allegro

UX Designer. Od 2008 roku projektuje doświadczenia użytkowników poparte solidną analizą biznesową. Uczestniczył w złożonych projektach back-office’owych, finansowych, transportowych, czy platform blogowych. Ceni empatię, organizację pracy i work-life balance. Entuzjasta starych samochodów i jeszcze starszych zegarków. Miłośnik dwóch kółek.
Prelegent na UX Poland, WUD Trójmiasto. Trener w Akademii, wykładowca na SWPS.

Link na

Mikołaj Lewandowski

Senior Python Developer

Programista, team leader i trener programowania. Entuzjasta Software Craftsmanship i pragmatycznego podejścia do rozwijania systemów. Wierzy w ideę Civic Tech i to, że technologia może zmienić świat. Biegacz, rowerzysta, czasami podróżnik.

Link na

Kaj Białas

Senior Software Engineer, Leocode

Front-end Developer z 8 letnim doświadczeniem, trener front-end’u oraz autor prelekcji. Specjalizuje się w języku JavaScript, TypeScript oraz bibliotece React. Fan reguł KISS oraz DRY.

Link na

Marcin Dargacz

Senior Software Developer, Grupa Polska Press

Entuzjasta zwinnych technik i metodyk wytwarzania oprogramowania. Z branżą IT związany od 5 lat. Aktualnie Freelancer oraz Software Developer systemów o dużej dostępności. Pracował na stanowiskach Team Leadera, Scrum Mastera oraz Software Developera (PHP, JAVA oraz Python) przy projektach z branży bankowej, ubezpieczeniowej, telekomunikacyjnej oraz e-commerce. Posiadacz wielu ceryfikatów (PSM I, APM Foundation, ITILv3 Foundation, PRINCE2 Practicioner), które budują jego świadomość projektową i pomagają w codziennej pracy.
Prywatnie zagorzały fan piłki nożnej.

Link na

Michał Michalczuk

Senior Software Engineer

Senior Software Engineer w Spartez, pracuje dla firmy Atlassian gdzie rozwija popularną Jira Cloud.
Gada, występuje i nagrywa o rzeczach związanych z Front-end’em i IT.
Głównie #typescript #angular #nodejs #react
Współprowadzi front-end’owe „Śniadania z Programowaniem” z JustJoin.it.
👉 https://michalczukm.xyz/

Link na

Rafał Misiak

Lead Java Developer, Vectaury SAS

Pracuje jako Lead Java Developer oraz DevOps dla Vectaury SAS realizując zadania związane z usługami reklamowymi oraz e-commerce. Ostatnie lata spędził jako Java Developer dla Stibo Systems w Ciklum tworząc jeden z najszybciej rozwijających się systemów Master Data Management. Zaczynał jako PHP Developer, zdobywając następnie doświadczenie jako Full-Stack Developer, Team Leader, Scrum Master, Product Owner. Na co dzień entuzjasta zwinnego wytwarzania oprogramowania oraz eksperymentowania z najnowszymi technologiami.
W wolnym czasie amator sportów siłowych oraz jazdy na rowerze.

Link na
Trener Java DevQA infoShare Academy Robert Kaszubowski

Robert Kaszubowski

Test and resource manager, Epam

Były programista Javy, tester manualny i automatyczny, architekt testów. Obecnie menadżer testów, lider zarządzający zespołami programistycznymi i projektami. Na co dzień wierzy, że to ludzie są filarem trzymającym projekty, stąd dzień po dniu stara się być lepszy w sprawianiu by jego zespoły jak i klienci byli zadowoleni.
Mentor i coach team liderów, scrum masterów.
Koordynator projektów – najczęściej naprawiający bałagan i rozwiązujący problemy.
Wolny czas spędza słuchając dobrej muzyki, trenując na siłowni lub grając w gry.
Autor bloga

Link na

Arkadiusz Gutkowski

Developer, Starsoft / AVEVA

Przez kilkanaście lat zbierał doświadczenie menedżerskie pracując w branży bankowej oraz przemysłowej. Programowanie od zawsze było jego pasją, dlatego postanowił zawodowo robić to co lubi. Obecnie pracuje w zespole rozwijającym moduł do projektowania 2D w rozwiązaniu klasy Enterprise. Ceni Pythona za łatwość i elastyczność, dlatego wykorzystuje go do tworzenia narzędzi wspomagających pracę oraz we własnych projektach. Organizator wydarzeń i warsztatów o tematyce programistycznej.
Prywatnie niedawno odkrył frajdę z pływania z kite’m i grania na perkusji.

Link na

Maciej Strzelecki

DevOps Engineer, Schibsted Tech Polska

SysOps/DevOps z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu infrastrukturą dla aplikacji webowych, który nie boi się programować i tworzyć własnych tooli. Uwielbia open source’a, agile’a i nowe technolgie, głównie związane z kontenerami (Docker, Kubernetes). Na co dzień pracuje jako inżynier DevOps w Schibsted Tech Polska.
Można go spotkać na trójmiejskich meetupach związanych z chmurami publicznymi.

Link na

Bartosz Rożan

Agile Coach & Project Director, DeSmart / Scrum Trainer / Conventica Co-founder

Trener metodyk z rodziny Agile. Jako konsultant współpracował już z wieloma zespołami, pomagając w ich “zwinnej drodze”. Posiada doświadczenie w rolach Scrum Mastera oraz Product Ownera. Na co dzień Project Director w agencji technologicznej DeSmart, gdzie odpowiedzialny jest za zarządzanie portfelem projektów oraz szkolenie zespołów projektowych. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego oraz Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej w Łodzi w specjalizacji zarządzania projektami medialnymi. Pasję do zarządzania projektami zgłębia ceryfikując się w organizacjach Prince2, IPMA, APMG oraz Scrum.org.
Prywatnie zawodnik w amatorskich ligach koszykarskich.

Link na
Maciej Krajewski trener Docker, Linux w infoShare Academy

Maciej Krajewski

Managing Director, yameo

Maciej to propagator idei zarządzania przez cele. Lubi pracować z energią własną i grupową. Ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami developerskimi. Zjadł zęby na realizacji projektów informatycznych w metodologiach klasycznych (certyfikacja PMP oraz PRINCE2) i realizowanych zwinnie (LeSS). Przez 7 lat zarządzał jednym z głównych produktów firmy od strony technologicznej, wspierając zespół jako devops, a następnie dyrektor techniczny. Wielki fanboy docker’a 🙂
Obecnie dyrektor zarządzający w Yameo Sp. z o.o.
Prywatnie, Ironman wannabe…

Link na

Robert Jemioło

Web Team Lead, cta.ai

Od 8 lat w rolach IT Team Leadera, Back-end i Full-stack Developera systemów opartych o PHP, Javę i Node.js. Pracował między innymi przy tworzeniu i utrzymywaniu systemów bankowych i finansowych, gier przeglądarkowych oraz rozbudowanych systemów wewnętrznych. Studiował informatykę na Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Gdańsku.
Momenty niezagospodarowane najchętniej spędza z rodziną lub aktywnie – na boisku 🙂

Link na

Maciek Kucharski

JavaScript developer w SentiOne

Związany głównie z technologiami webowymi, jednak z pasji angażujący się w tematy „Internet of Things”. Pierwsze kroki w programowaniu stawiał ładnych kilka lat temu, przy okazji konfiguracji pierwszego bloga. Zawodowo związany z biblioteką React. Od 2 lat również realizuję się na ścieżce nauczania programowania. W IT najbardziej lubi ogromne możliwości tworzenia i kreowania świata na swój sposób.

Link na

Łukasz Komajda

Junior Front-end Developer, Atena S.A.

Absolwent infoShare Academy. Współtwórca startup’u PrvPlace. Oddany całym sercem JavaScriptowi i z nim wiąże swoją przyszłość zawodową. Aktualnie pracuje w firmie Atena, gdzie tworzy aplikacje internetowe dla banków i firm ubezpieczeniowych. W pełni pochłonięty wszelkimi nowinkami front-endowymi. W wolnym czasie pracuje nad własnymi aplikacjami.
W Akademii pełni rolę Koordynatora / Trenera wspierającego w zaocznym kursie Junior Frontend Developer.

Link na

Martyna Mrozek

Senior Product Designer, CSHARK

Projektantka, która specjalizuje się w tworzeniu produktów cyfrowych, łącząc UX i UI design. Zafascynowana stykiem człowieka i nowych technologii. Współautorka aplikacji służących do cyfryzacji polskiej edukacji oraz projektantka aplikacji medycznych, z których korzystają lekarze i pacjenci. Wierzy, że design jako sposób myślenia powinien być stałym elementem w codzienności organizacji, ponieważ nadaje ludzkiego wymiaru i sensu tworzonym rozwiązaniom. To założenie stara się wdrażać w życie podczas pracy w CSHARK jako Senior Product Designer. Po pracy jej życie wypełniają joga, psy i winyle.
Link na
Karol Lotkowski trener Java w infoShare Academy

Karol Lotkowski

Senior Full Stack Developer, Travactory N.V.

Programista z 10-letnim doświadczeniem. Dostarczał rozwiązania dla branż takich jak: e-commerce, turystyka online, ubezpieczeniowa, telekomunikacyjna, bankowowa, informacyjna oraz social network. Związany z techniczną oraz biznesową stroną realizowanych projektów. Pełnił wiele ról od Software Developera, Team Leadera, Scrum Mastera po Product Ownera. Rozwijał zarówno firmy startupowe, jak i multikulturowe korporacje o zasięgu międzynarodowym. Wielki entuzjasta metodyk Agile (certyfikowany Scrum Master) oraz Lean. Pasjonat edukacji online, rekrutacji w IT, technik zarządzania czasem, startupów oraz aplikacji mobilnych.
Uzależnony od słuchania podcastów oraz audiobooków. Czas wolny spędza na podróżach z żoną i córką 🙂

Link na

Maciej Koziara

Developer w AirHelp

Aplikacje webowe tworzy od ponad 5 lat, od początku z wykorzystaniem technologii Spring Boot. W pracy zajmuje się przede wszystkim stroną backendową, ale zawsze chętnie wspiera zespoły frontendowe w „dowożeniu” ich zadań. Jest fanem czystego kodu, prostych rozwiązań i sprawnego dostarczania wartości biznesowej.

Link na

Mateusz Marzęcki

Tech Lead & Multimedia Front-end Developer, Grupa Wirtualna Polska

Tech Lead & Full Stack developer aplikacji internetowych. Student informatyki na Politechnice Gdańskiej. Zaczynał jako freelancer, od 3 lat związany z polskim gigantem branży medialnej. Od lat pasjonuje się programowaniem oraz każdym aspektem wytwarzania aplikacji. Zaczynał od Pascala, Delphi i PHP, aktualnie programuje w JavaScript i Javie. Zwolennik Reacta i komponentowego podejścia do budowania aplikacji.
W wolnych chwilach gra w FIFA i DotA. Uwielbia podróżować.

Link na

Karolina Pulter

UX Designer

Z wykształcenia socjolog ze specjalizacją badanie rynku oraz UX Designer. Badam, doradzam i projektuję głównie dla branży turystycznej, ecommerce oraz bankowej. W odkrywaniu potrzeb użytkowników pomagają mi wrodzona empatia i analityczny umysł, a każdy kolejny projekt jest wyzwaniem, które ma uczynić świat trochę bardziej przyjaznym 🙂

Pracowałam m.in. dla: Santander Bank, Eurobank, Nest Bank, Play, AVON, Obag, Eobuwie, Praca.pl.
Link na
Mateusz Marmołowski trener PHP, SQL, RWD w infoShare Academy

Mateusz Marmołowski

Founder & CTO, Professor Why S.A.

Założyciel spółek CTA.ai, Professor-Why.com oraz Edu-Sense.com, a także twórca usługi Rezumey.pl. Ostatnie lata spędził w Stanach Zjednoczonych, gdzie wdrażał technologie internetowe w regionie San Francisco. Ukończył Informatykę na Politechnice Gdańskiej. Pracował również w Digital Enterprise Research Institute w Irlandii, gdzie rozwijał standardy W3C Semantic Web.

Link na

Michał Nowakowski

Lead Software Engineer, EPAM Systems

Programista z ponad 6-letnim doświadczeniem zawodowym, obecnie Lead Software Engineer w EPAM Systems. Zwolennik metodologii Scrum, Oracle Certified Expert. Współpracował z różnymi firmami, od lokalnych startupów po międzynarodowe korporacje. Związany przede wszystkim z projektami sektora finansowego.
Prywatnie wielki fan pizzy i motocyklista.

Link na

Łukasz Chrzanowski

Senior Software Engineer / PAP

Programista z wieloletnim doświadczeniem. Programowanie jest dla niego jednocześnie pasją oraz sposobem na życie.
Odnajduje się zarówno jako software engineer w takich językach jak JAVA i PHP oraz realizuje się jako prelegent i pragmatyczny trener IT.
Współtwóra największego w Warszawie eventu dotyczącego CMF Drupal – Drupal x Warsaw
Obecnie w obu rolach jako Drupal Developer i JAVA Developer, współpracuje z Polską Agencją Prasową SA
Rozwija z sukcesem serwis ekonomiczny przeznaczony dla uczestników rynku finansowego, w szczególności dla największych inwestorów instytucjonalnych, regulatorów rynku, spółek i ich interesariuszy w języku JAVA.
A na co dzień stara się zmieniać sposób myślenia z „mam problem” na „mam nowe wyzwanie” 😉

Link na

Łukasz Duda

IT Unit Manager / Technical Team Leader, HRtec

Pasjonat programowania, zwinny Full Stack Developer z ponad 9-letnim doświadczeniem. Swoją karierę w branży IT rozpoczynał od stażu w Microsoft. Pracował jako programista przy bardzo dużych i wymagających projektach z branży bankowej, social network i e-commerce.
Obecnie jako Manager i Tech Lead rozwija największy w Polsce system dla branży HR. Wielki fan rozwiązań typu Single Page Application i Progressive Web Apps. Nieprzerwanie eksperymentuje z nowymi technologiami IT, ale najmocniej związany z PHP, Symfony, Laravel, Angular 1/2+, Vue, Node.js, Docker.
Zawsze zaangażowany i dokładny w tym, co robi. Wolne chwile spędza z rodziną.

Link na

Tomasz Lisowski

Software Developer, JIT Solutions Sp. z o.o.

W branży IT od ponad 3 lat. Fan zwinnych metodyk i czystego kodu. Zwolennik ciągłego rozwoju i edukacji. Podczas kursów infoShare może robić to, co lubi najbardziej – uczyć innych. W trakcie pracy zawodowej głównie wytwarzał systemy klasy ERP i CRM. Współpracował z takimi firmami, jak: Wakacje.pl, Technoservice, Nordea SA czy BEST.
W Akademii pełni rolę zarówno trenera wspierającego, jak i prowadzi warsztaty związane z tematyką clean code, Java oraz GIT. Prywatnie fan kolarstwa i gier komputerowych.

Link na
Rafał Borowiec

Rafał Borowiec

Team Lead, Goyello

Profesjonalista IT, entuzjasta open source oraz zwinnych metodyk wytwarzania oprogramowania, developer, wykładowca i trener IT, sporadycznie bloger (http://blog.codeleak.pl/)

Link na
Karolina Troka UX infoShare Academy

Karolina Troka

UX Designer

Z branżą IT jestem związana od ponad dziesięciu lat. Rozpoczęłam swoją przygodę wytwarzając produkty w metodyce kaskadowej, aby przesiąść się i docenić elastyczny AGILE. Z User Experience (UX) miałam wiele wspólnego zanim stał się modny i wjechał na salony takich firm jak AIRBnB czy Uber. Posiadam doświadczenie w projektach mobilnych i desktopowych. Najistotniejsze jest dla mnie całkowite doświadczenie użytkownika, które często w kontakcie z produktem czy usługą rozpoczyna się (ma styczność) poza internetem, w świecie off line. Praca z ludźmi pozytywnie nakręca mnie do działania. Prowadzenie warsztatów i szkoleń nie stanowi dla mnie tajemnicy. Posiadam doświadczenie PM-owe. Cenię sobie rzeczową dyskusję i pracę zespołową. Czas wolny? Hmm, nie posiadam 😉

Link na

Paweł Mikołajczuk

Team Leader, Sourcefabric

W zawodzie programisty od 2010. Obecnie Team Leader zespołu „Publishing” w Sourcefabric. 
Trener w Akademii od 2017 roku. Poza projektowaniem wysoko wydajnych API i systemów dla wydawców prasy (tej elektronicznej), wielki fan ReactNative (i innych technologi mobilnych). Po godzinach rekruter techniczny.
Link na

Przemysław Grzesiowski

Starszy Inżynier Oprogramowania, Icon Plc

Pasjonat technologii i inżynierii, z programowaniem zawodowo związany od 2007. Absolwent Elektroniki i Telekomunikacji UTP Bydgoszcz. Wcześniej “ożywiał” sprzęt pisząc programy na mikrokontrolery, obecnie tworzy aplikacje enterprise, głównie po stronie backendu (Spring, Java) dla sektora farmaceutycznego. Trzy razy pomyśli, zanim coś zrobi. Zwolennik rozwoju i ciągłego ulepszania. Stawia na wysoką jakość działania, dzielenie się wiedzą i pracę grupową.
Prywatnie mąż, ojciec, saksofonista, meloman i majsterkowicz.

Link na

Michał Strześniewski

Lead Web Developer

Od ponad 10 lat zajmuje się web developmentem. Specjalizuje się w tworzeniu stron internetowych z wykorzystaniem systemu WordPress. Od 2012 roku pracuje w KERRIS Group. Obecnie na stanowisku Lead Web Developer odpowiada za tworzenie procesów wdrożeniowych oraz zarządzanie pracą zespołu developerskiego. Na koncie posiada ponad 120 realizacji, m.in. dla: UBER, Porsche czy Roche. Współtworzone przez niego projekty były nagradzane w takich konkursach jak: Awwwards, CSS Winner czy CSS Nectar.
Czynnie angażuje się w rozwój web developmentu w Polsce. Jest współzałożycielem i członkiem zarządu fundacji WWW propagującej przede wszystkim usprawnienia w dziedzinie tworzenia kodu frontendowego HTML i CSS. Jest trenerem InfoShare Academy, prowadzi szkolenia i warsztaty w ramach Workshops4Dev, a także występuje w roli prelegenta podczas wydarzeń WordCamp i WordUp.

Link na

Marcin Kwiatkowski

Senior Full-Stack developer

Full-Stack developer z ponad 10-letnim doświadczeniem komercyjnym w branży IT. Absolwent wydziału ETI na Politechnice Gdańskiej. Człowiek nie bojący się wyzwań oraz starszych projektów, z których jeszcze można coś wyciągnąć. Zwolennik pracy według TDD oraz ewolucji zamiast rewolucji. W swojej karierze pracował przy wielu projektach na międzynarodową skalę. Przygodę z programowaniem rozpoczynał od Pascala oraz języka C podczas Olimpiad Informatycznych. W komercyjnych projektach wykorzystywał wiele różnych języków programowania począwszy od PHP, Delphi czy C# a kończąc na języku Java oraz JS/TS. Ceni sobie pracę zespołową, możliwość dzielenia się nabytą wiedzą i merytorycznymi dyskusjami technologicznymi.
Link na

Krzysztof Bork-Ceszlak

AI Team Leader, Toucan Systems

Na co dzień lider zespołu AI wykorzystujący zwinne metodyki zarządzania oraz programista C++/Python.
Po godzinach trener Data Science. Entuzjasta Machine Learning’u, specjalizujący się w Deep Learning’u. Zwolennik przekazywania wiedzy od podstaw ze szczegółowym zrozumieniem tematów. Hobbystycznie konstruktor rozwiązań embedded.

Link na
Mateusz Nojek trener infoShare Academy

Mateusz Nojek

Senior Quality Assurance Engineer, Nordea

Senior Quality Assurance Engineer, czyli inżynier, który wcale nie czuje się tak staro, aby być nazywanym seniorem, ale za to zapewnianie jakości stawia na pierwszym miejscu.
Testowaniem zajmuje się nie tylko w pracy, a szukanie błędów jest wpisane w jego codzienną rutynę. Jego wprawne oko wyłapuje literówki z kilometra.
Nie wie co się może w życiu przydać, więc na wszelki wypadek uczy się wszystkiego. Wierzy, że ciekawe skojarzenia trwalej zapisują się na naszym dysku twardym 😉
Szerzy wśród programistów ideę czystego, czytelnego kodu. W długich podróżach słucha podcastów, a w wolnych chwilach lubi zrelaksować się przy dobrym filmie lub serialu.
Kocha Gwiezdne Wojny, a bez kalendarza zapomniałby nawet o swoich urodzinach 🙂

Link na

Tomasz Dołbniak

Senior Software Enginner, Autronica Fire & Security

Absolwent wydziału fizyki na Politechnice Gdańskiej. Programuje zawodowo od 2008 r. Pracował w branżach związanych z prawem, finansami, lotnictwem, a obecnie tworzy narzędzia związane z wykrywaniem pożarów w dziale R&D, gdzie pełni rolę tech lead’a we flagowym projekcie firmy – AutroMaster V.
Od samego początku związany z językiem C++, a od kilku lat również z aplikacjami webowymi. Zawodowo skupiony przede wszystkim na frameworku Qt, node.js oraz Angularze. Zwolennik stosowania dobrych praktyk programistycznych, czystego kodu, metody „pair programming” oraz dbania o obecność testów.
Po godzinach – miłośnik psów i gotowania.

Link na

Mariusz Pawłowski

Senior Java Developer/Konsultant, Merapar Technologies

Z branżą IT związany od ponad 10 lat. Aktualnie Senior Java Developer i Konsultant w holenderskim startupie dostarczającym skalowalne rozwiązania z wykorzystaniem technologii opartych na chmurze dla branży medialnej; odpowiedzialny za rozwój polskiego biura. Ponadto jest nauczycielem akademickim w Polsko – Japońskiej Akademii Technik Komputerowych. Wcześniej pracował jako Java Developer i Senior Java Developer w firmach takich jak: Rodan Systems, IHS oraz Dynatrace, rozwijając systemy związane z elektronicznym obiegiem dokumentów, zarządzaniem treścią, mierzeniem wydajności aplikacji.
Współzałożyciel Sali Prób Baduuum (www.baduuum.pl)

Link na

Bartosz Cytrowski

Independent IT Consultant

Starszy inżynier oprogramowania w firmie Spartez i od 2015 roku trener w infoShare Academy, gdzie na sali szkoleniowej spędził ponad trzy tysiące godzin.

Od 2006 roku związany z tworzeniem aplikacji internetowych. Pracował w projektach fullstackowych opartych na Javie, .Necie, PHP i Node.js m.in. dla firm Schibsted Tech Polska oraz Tidal.

Zafascynowany funkcyjnym programowaniem reaktywnym, projektowaniem złożonych interfejsów użytkownika, wizualizacjami oraz przetwarzaniem danych.

Specjalizuje się w języku JavaScript i bibliotece React.

W przerwach od kodowania znajdziecie go przy stole do piłkarzyków.

Link na

Krzysztof Pawłowski

Senior Java Developer/Konsultant, Merapar Technologies

Programista Java z 7-letnim doświadczeniem. Od 3 lat uczy, jednocześnie przekazując dobre praktyki i zasady “clean code” studentom na Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych. Brał udział w projektach z branży medycznej, finansowej, edukacyjnej. Ukończył Informatykę na Wydziale Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego.
Aktualnie pomaga w budowaniu gdańskiego oddziału holenderskiego startupu z branży TMT – Merapar Technologies.

Link na

Łukasz Rybka

Chief Technology Officer, Cloud Corridor

Full-stack developer z ponad 10-letnim doświadczeniem na rynku IT. W swojej karierze pełnił już rolę programisty, konsultanta, freelancera, team leadera, architekta i dyrektora technicznego. Pasjonat samodoskonalenia i dzielenia się swoją wiedzą z innymi, spełniający się jako współzałożyciel firmy Cloud Corridor oraz trener w infoShare Academy. Uwielbia kontakt z biznesem i nie boi się klienta. Człowiek orkiestra – Frontend Developer z zamiłowania, Fullstack Developer z ciekawości, DevOps, gdy jest taka potrzeba. Do tej pory związany z branżą edukacyjną, systemami automatyzującymi, oraz rozwiązaniami klasy ALM (Application Lifecycle Management). Zafascynowany problemami integracji i projektów legacy.Wolny czas (którego nie ma) spędza na korcie do squasha i w wake parkach.
WWW

Link na
Agata Urłowska trenerka UX infoShare Academy

Agata Orłowska

Senior UX Designer/UX Researcher

Z wykształcenia Psycholog Projektowania i Psycholog Kliniczny (serio serio 😉), jara się tym jak działają ludzie.
W UXowym świecie ma swoje miejsce od blisko 6 lat. Aktualnie patrzy na świat oczami użytkowników w ClickMeeting i kształci młodych UXów w Infoshare Academy i Wyższej Szkole Bankowej.
Pracowała między innymi dla Gratki, Telemagazynu, Polska Times, Ekstraklasy i portali regionalnych o zasięgu kilku milionów użytkowników.

Link na
Piotr Gomoła Trener Python w infoShare Academy

Piotr Gomoła

Python Developer, PKO Bank Polski

Absolwent Politechniki Lubelskiej. Przygodę z IT zaczynał od komputerów Commodore Amiga. Obecnie pracownik największego polskiego banku specjalizujący się w server-side/backendzie. Okazjonalnie DevOps. Na co dzień użytkownik i entuzjasta Linuxa od ponad 10 lat. Prywatnie mąż, ojciec oraz ambiwalentny słuchacz trance i heavy metalu. Późnymi wieczorami fan kina Sci-Fi i gracz komputerowy.

Link na
Łukasz Włodarski

Łukasz Włodarski

Software Engineer, Lufthansa Systems Poland

Programista z ponad 4-letnim doświadczeniem. Od początku związany z Lufthansa Systems Poland. Zagorzały fan czystego kodu, obiektowości i ciągłego doskonalenia umiejętności, a przede wszystkim przekazywania wiedzy :). Doświadczenie zdobywał w projektach zarówno maintenance’owych jak i R&D. Głównie specjalizuje się w Javie, ale uwielbia różnego rodzaju odskocznie w postaci DevOpsu, frontendu czy innych języków programowania. Obecnie zaangażowany w projekt związany z robotyką i sztuczną inteligencją.
Prywatnie uwielbia podróżować, strzelać, grać na konsoli i trenować kalistenikę.

Link na

Adam Karpisz

Product Designer i Art Director

Projektant, który w branży kreatywnej nosił już różne czapki, od Grafika, przez UX Designera, po Art Directora. Pracował zarówno dla wielkich korpo jak Amazon, małych startupów, przeszedł przez piekło freelance, posmakował tworzenia gier wideo, ostatecznie znajdując swoje idealne miejsce w projektowaniu na potrzeby sieci i nowych technologii. Po godzinach projektowania w biurze wraca do domu by projektować dalej, dłubiąc dla przyjemności aplikacje, eksperymentując z animacją czy szkicując kolejne logo.

Obecnie pracuje jako Product Designer dla software house Bling SH oraz Art Director dla agencji kreatywnej Bling iD.

Link na

POTRZEBUJESZ POMOCY
W SFINANSOWANIU KURSU?

Istnieje 8 sposobów finansowania kursów w infoShare Academy, więc z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Możesz rozłożyć płatność na raty lub zapłacić jednorazowo, a jeżeli brakuje Ci pieniędzy,
żeby zapłacić za kurs, w szybki i wygodny sposób skontaktujemy Cię z naszym doradcą kredytowym.

Do Twojej dyspozycji są również takie metody finansowania jak pomoc Urzędu pracy,
Baza Usług Rozwojowych czy Krajowy Fundusz Szkoleniowy.

Uzyskaj środki na kurs

Skontaktuj się z nami
Wypełniając formularz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych w celu nawiązania kontaktu w sprawie udziału w kursie.

Administratorem danych osobowych jest infoShare Academy sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, al. Grunwaldzka 427B, 80-309 Gdańsk, KRS 0000561749, NIP 5842742213, który dane osobowe przetwarza zgodnie z Klauzulą informacyjną.

Strona korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA. Prywatność - Warunki.