Blog

Raty 0% w infoShare Academy

13.08.2020

Artykuł,  Kariera w IT,  Początki programowania,  Poradniki

Zastanawiasz się nad nauką programowania, ale na przeszkodzie stoją pieniądze? Teraz możesz sfinansować kurs w infoShare Academy przy pomocy wygodnych rat 0 procent.

Data science: pasjonująca branża z wysokimi zarobkami

25.11.2020

Artykuł,  Data Science

Co sprawia, że praca w Data Science jest postrzegana jako jedna z najlepszych w IT? Ile można zarobić jako Data Scientist i jak zacząć?

Data Science. Jak stworzyć prawdziwą sztuczną inteligencję? [WYWIAD]

Artykuł,  Data Science,  Wywiad

Rynek pracy w Data Science będzie stale się rozrastać. Obecnie świat jest w momencie przejściowym, gdzie uczenie maszynowe zagląda do wielu aspektów naszego życia, a tych aspektów będzie jeszcze więcej – mówi Krzysztof Bork-Ceszlak, trener infoShare Academy, który zawodowo zajmuje się Machine i Deep Learningiem. Przeczytaj wywiad i dowiedz się, jaka przyszłość czeka Data Science, Machine Learning i Deep Learning.

Black Friday w infoShare Academy – duże promocje na kursy programowania

20.11.2020

Artykuł,  Poradniki

W tym roku postanowiliśmy nie ograniczać się do Black Friday i przygotowaliśmy zestaw zniżek, które obowiązują aż przez dwa tygodnie – od 20 listopada do 6 grudnia. To dobra okazja, żeby zapisać się na kurs programowania w promocyjnej cenie.

GameDev: jak napisać pierwszą grę i wejść do branży? “Rynek będzie stale rosnąć”

04.11.2020

Artykuł,  GameDev

Już niebawem zacznie rosnąć zapotrzebowanie na programistów, którzy potrafią elastycznie poruszać się w wielu tematach naraz – mówi Michał Kowal, VP Operations w firmie BoomBit, która razem z infoShare Academy współtworzy kurs programowania GameDev. Dlaczego rynek gier będzie stale rosnąć? Jakie cechy powinien mieć dobry gamedev? Jak wygląda praca przy tworzeniu gier? – zapraszamy do lektury wywiadu.

Nauka Javy i Springa w 2020 – od czego zacząć?

02.11.2020

Artykuł,  Java

Java to wielu lat jeden z najpopularniejszych języków programowania. Na czym polega jej fenomen? Czy nadal warto się jej uczyć? Jak zacząć? I dlaczego, za jednym zamachem, warto zainteresować się także frameworkiem Spring? Wyjaśniamy!

Czy warto uczyć się C#?

30.10.2020

Artykuł,  C# / .NET,  Historie Absolwentów

Dowiesz się, czym język C# się charakteryzuje, w jakich gałęziach biznesu jest wykorzystywany i z jakich źródeł korzystać, by się go nauczyć.

Zostań Front-end Developerem i weź udział w procesie rekrutacyjnym GetResponse

23.10.2020

Front-end

Zdecydowałeś się na kurs Front-end i chcesz dowiedzieć się, jak szybko znaleźć pierwszą pracę w branży? Dzięki współpracy z firmą GetResponse trzech wybranych kursantów infoShare Academy weźmie udział w procesie rekrutacyjnym zaraz po zakończeniu nauki!

SQL w pigułce, czyli jak przetwarzane są dane

Back-end,  Wywiad

SQL to język zapytań, który zapewnia komunikację między użytkownikiem lub aplikacją, a relacyjną bazą danych. Za pomocą SQLa możemy nie tylko pobierać dane, ale także je wstawiać i modyfikować oraz tworzyć i modyfikować bazy danych.

Odwiedź nas na Infoshare 2020!

22.09.2020

Artykuł

Już 23 września wystartowała Infoshare– największa konferencja technologiczna w Europie Środkowo-Wschodniej. W tym roku w wersji online, co oznacza, że możesz wziąć w niej udział nie wychodząc z domu.

Promocje urodzinowe w infoShare Academy!

21.09.2020

Wywiad

infoShare Academy obchodzi 5 urodziny! Z tej okazji mamy dla Was atrakcyjne ceny naszych bootcampów! Promocja trwa do 30 września i obejmuje wszystkie nasze bootcampy (dzienne i wieczorowe).