Sprawdź czy masz predyspozycje do branży IT

Test predyspozycji C#/.NET

Zastanawiasz się, czy C# jest językiem, który powinieneś wybrać? Sprawdź się w naszym teście predyspozycji na programistę C#/.NET!

Wypełnij test

Test predyspozycji Data Science

Uwielbiasz liczby i matematyka nie stanowi dla ciebie problemu? Wypełnij test predyspozycji na specjalistę od danych i sprawdź, czy możesz dołączyć do Data Scientists, których zarobki są jedne z najwyższych w całej branży!

Wypełnij test

Test predyspozycji Java

Zastanawiasz się, czy JAVA jest językiem, który powinieneś wybrać? Sprawdź się w naszym teście predyspozycji na programistę JAVA!

Wypełnij test

Test predyspozycji Frontend

Zastanawiasz się, czy Frontend dziedziną w IT, która jest dla Ciebie? Sprawdź się w naszym teście predyspozycji na programistę Frontend!

Wypełnij test

Test predyspozycji Python

Zastanawiasz się, czy Python jest językiem, który powinieneś wybrać? Sprawdź się w naszym teście predyspozycji na programistę Python z Django!

Wypełnij test

Test predyspozycji Power BI

Pracujesz z danymi i chcesz usprawnić swoją pracę o rozwiązania Business Intelligence, ale nie wiesz czy podołasz? Sprawdź się w naszym teście predyspozycji i dołącz do specjalistów Power BI!

Wypełnij test

Cloud Engineer

Sprawdź czy masz predyspozycje do zostania Cloud Engineerem. Ten test pozwoli ci odpowiedzieć na pytanie, czy kurs Cloud Engineer jest dla Ciebie!

Wypełnij test

Test predyspozycji na programistę

Sprawdź, czy masz predyspozycje do zostania programistą! Branża IT to miejsce, gdzie osoby dobrze radzące sobie z logicznym myśleniem mają większą łatwość w przyswajaniu wiedzy programistycznej. Sprawdź, czy należysz do tej grupy.

Wypełnij test

Test predyspozycji UX

Sprawdź czy masz predyspozycje do zostania UX Designerem. Ten test pozwoli ci odpowiedzieć na pytanie, czy testowanie i projektowanie aplikacji to jest to, czym musisz się zainteresować!

Wypełnij test

Test predyspozycji UI

Wolisz projektować niż programować, a Twoje zamiłowania są bliższe designowi? Wypełnij test i zobacz, czy nadajesz się na projektanta lub projektantke UI! Projektuj nowoczesne i piękne interfejsy.

Wypełnij test

Test predyspozycji DevOps

DevOps to świetna rola dla osób, które łączą w sobie umiejętności programistów i administratorów sieci. Sprawdź, czy masz takie predyspozycje i dołącz do prężnie rozwijającej się grupy specjalistów DevOps.

Wypełnij test

Test predyspozycji Analiza danych w Pythonie

Pracujesz z danymi i masz już dość Excela? Przenieś swoje umiejętności na wyższy poziom i sprawdź, czy na dajesz się na specjalistę od Analizy danych?!

Wypełnij test

UX czy UI? Co wybrać?

Zastanawiasz się, do jakiej roli Ci jest bliżej? Czy masz predyspozycje do przeprowadzania badań, czy może do tworzenia kreatywnych projektów? A może jesteś osobą, która powinna zostać UX/UI Deisgnerem?

Wypełnij test

Frontend vs Backend? Co wybrać?

Zastanawiasz się, do jakiej roli Ci jest bliżej? Dowiedz się, które technologie będą dla Ciebie lepszym wyborem.

Wypełnij test
violet ornament circles ornament

Dowiedz się więcej o wymaganiach na kurs

Agnieszka Frąckiewicz

Starsza specjalistka ds. organizacji szkoleń (+48) 530 100 686

    Dowiedz się więcej