Sprawdź która technologia jest dla Ciebie

Test predyspozycji Data Science

Uwielbiasz liczby i matematyka nie stanowi dla ciebie problemu? Wypełnij test predyspozycji na specjalistę od danych i sprawdź, czy możesz dołączyć do Data Scientists, których zarobki są jedne z najwyższych w całej branży!

Wypełnij test

Test predyspozycji DevOps

DevOps to świetna rola dla osób, które łączą w sobie umiejętności programistów i administratorów sieci. Sprawdź, czy masz takie predyspozycje i dołącz do prężnie rozwijającej się grupy specjalistów DevOps.

Wypełnij test

Test predyspozycji Python

Zastanawiasz się, czy Python jest językiem, który powinieneś wybrać? Sprawdź się w naszym teście predyspozycji na programistę Python z Django!

Wypełnij test

Test predyspozycji Power BI

Pracujesz z danymi i chcesz usprawnić swoją pracę o rozwiązania Business Intelligence, ale nie wiesz czy podołasz? Sprawdź się w naszym teście predyspozycji i dołącz do specjalistów Power BI!

Wypełnij test

Cloud Engineer

Sprawdź czy masz predyspozycje do zostania Cloud Engineerem. Ten test pozwoli ci odpowiedzieć na pytanie, czy kurs Cloud Engineer jest dla Ciebie!

Wypełnij test

Test predyspozycji Analityk Danych

Pracujesz z danymi i masz już dość Excela? Przenieś swoje umiejętności na wyższy poziom i sprawdź, czy na dajesz się na specjalistę od Analizy danych?!

Wypełnij test

Test predyspozycji UX

Sprawdź czy masz predyspozycje do zostania UX Designerem. Ten test pozwoli ci odpowiedzieć na pytanie, czy testowanie i projektowanie aplikacji to jest to, czym musisz się zainteresować!

Wypełnij test
violet ornament circles ornament

Dowiedz się więcej o wymaganiach na kurs

Agnieszka Frąckiewicz

Customer Success Coordinator (+48) 530 100 686