Finansowanie

CZY WIESZ, ŻE W INFOSHARE ACADEMY JEST 8 SPOSOBÓW
FINANSOWANIA KURSÓW?
ZNAJDŹ ODPOWIEDNI DLA SIEBIE

Potrzebujesz pomocy w doborze metody finansowania

Skontaktuj się z nami

Płatność ratalna

więcej

Płatność jednorazowa

więcej

Kredyt na Kurs

więcej

Krajowy Fundusz Szkoleniowy

więcej

Baza Usług Rozwojowych

więcej

Urząd Pracy

więcej

Projekt Open

więcej

Inwestuj w rozwój

więcej

Nie wiesz, którą metodę finansowania wybrać?

Skontaktuj się z nami

1. Rozłożenie płatności na całą długość trwania kursu

Kurs dzienny – masz możliwość płatności w 3 ratach. Pierwsza rata jest płatna przed kursem, druga i trzecia rata w trakcie trwania kursu.

Kurs weekendowy – masz możliwość płatności w 7 miesięcznych ratach.

Kurs wieczorowy – masz możliwość płatności w 2 ratach (pierwsza przed rozpoczęciem kursu).

Zapytaj o harmonogram płatności

2. Płatność jednorazowa

Przy płatności jednorazowej za kurs otrzymujesz od nas rabat: 300 zł za kurs dzienny (320 h) i 200 zł (240 h) za kurs weekendowy.

Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły

3. Kredyt na kurs

Nie posiadasz wystarczających środków, by przystąpić do naszego kursu? Mamy na to sposób!
W zależności od Twojej obecnej sytuacji finansowej wybierzemy instytucję finansową dedykowaną właśnie Tobie. Do dyspozycji mamy wszystkie banki – masz więc pewność, że proponowana oferta będzie najtańszą alternatywą na rynku!

Skontaktujemy Cię z naszym doradcą, nie musisz stać w kolejce do okienka w banku.

Ograniczymy do minimum formalności związane z zaciągnięciem kredytu na kurs.

Odpowiemy na wszelkie pytania, rozwiejemy wątpliwości i skroimy wszystko na Twoją miarę.

Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły

4. Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Krajowy Fundusz Szkoleniowy stanowi wydzieloną część Funduszu Pracy i jest przeznaczony na wsparcie pracodawców inwestujących w kształcenie ustawiczne pracowników i swoje własne.

O szczegóły pytaj w lokalnym Urzędzie Pracy

5. Baza Usług Rozwojowych

Sprawdź, czy możesz otrzymać dofinansowanie, jakie oferuje system Podmiotowego Finansowania Usług Rozwojowych. Dzięki temu systemowi możesz uzyskać nawet do 80% dofinansowania na realizację dowolnego kursu z oferty infoShare Academy.
Z dofinansowania mogą skorzystać osoby prowadzące działalność gospodarczą, ale również osoby prywatne.

Sprawdź jak otrzymać finansowanie

6. Dofinansowania dla osób zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy

Dofinansowanie z Urzędu Pracy można uzyskać wyłącznie na kursy w trybie dziennym, warunkiem jest status osoby bezrobotnej oraz tzw. gwarancja zatrudnienia od przyszłego pracodawcy.
Wniosek o dofinansowanie należy złożyć osobiście w swoim Urzędzie Pracy, w mieście w którym jesteś zameldowany. Urząd ma zwykle 30 dni na rozpatrzenie wniosku. Formalności mogą zająć dodatkowe kilka tygodni, dlatego ważne abyś najpierw skontaktował/a się z Akademią w celu rozpoczęcia procesu rekrutacji na kurs i rezerwacji ewentualnego miejsca w grupie.
O szczegóły pytaj w swoim Urzędzie Pracy.

Znajdź swój Urząd Pracy

7. Projekt Open

Nieoprocentowana pożyczka na szkolenie.
PROJEKT OPEN pomaga sfinansować lub współfinansować wybraną formę kształcenia. Pożyczka jest nieoprocentowana i spłaca się ją bez odsetek. Dzięki niej można sfinansować do 100% kosztów kształcenia. Przy sprawnym i terminowym spłacaniu rat pożyczki projekt może umorzyć zapłatę nawet 25% całej kwoty. Wnioski mogą być rozpatrywane przez Operatora nawet do trzech tygodni. Formalności mogą zająć dodatkowe kilka tygodni, dlatego ważne abyś najpierw skontaktował/a się z Akademią w celu rozpoczęcia procesu rekrutacji na kurs i rezerwacji ewentualnego miejsca w grupie.

Szczegóły

8. Inwestuj w Rozwój

Nieoprocentowana pożyczka na szkolenie.
Projekt Inwestuj w rozwój przyznaje pożyczki wyłącznie na nierozpoczęte formy kształcenia (na dzień złożenia wniosku o pożyczkę). Są one nieoprocentowane, a spłata ich następuje bez odsetek. Wnioski składane przez Uczestników rozpatrywane są co do zasady 30 dni od jego złożenia. Formalności mogą zająć dodatkowe kilka tygodni, dlatego ważne abyś najpierw skontaktował/a się z Akademią w celu rozpoczęcia procesu rekrutacji na kurs i rezerwacji ewentualnego miejsca w grupie.

Szczegóły

Masz pytania dotyczące finansowania?

Skontaktuj się z nami
Wypełniając formularz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych w celu nawiązania kontaktu w sprawie udziału w kursie.

Administratorem danych osobowych jest infoShare Academy sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, al. Grunwaldzka 427B, 80-309 Gdańsk, KRS 0000561749, NIP 5842742213, który dane osobowe przetwarza zgodnie z Klauzulą informacyjną.