Twoja Kariera w IT

Pewnie jak większość kursantów, podczas kursu chcesz zdobyć umiejętności potrzebne do zmiany zawodu. Naszym celem jest jak najlepsze przygotowanie Cię do tego i zadbamy o to kompleksowo.

Niezależnie czy będziesz backend developerem, frontend developerem czy specjalistą Data Science do szukania pracy można, a nawet trzeba się przygotować. Na kursach dziennych i weekendowych nasi Konsultanci HR przygotowali dla Ciebie pakiet działań, dzięki którym zwiększysz szanse na szybkie znalezienie pracy w IT.

cube chart

Akademia HR

Szkolenia HR

“Umiem programować - czy to nie wystarczy?”

Podczas kursu weźmiesz udział w kilku szkoleniach HR. Dowiesz się, jak stworzyć skuteczne CV w branży IT, podpowiemy gdzie szukać pracy oraz jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej, aby zwiększyć swoje szanse na zatrudnienie.

Pomoc w przygotowaniu CV i profilu LinkedIn

“Jak to? Naprawdę nie muszę wpisywać adresu w CV?”

Jak Cię widzą, tak Cię piszą” – podpowiemy Ci, na co zwracają uwagę rekruterzy oraz jak stworzyć świetne CV i profil LinkedIn, z którego korzystają również rekruterzy IT, by wyróżnić się na tle innych kandydatów.

Próbna techniczna rozmowa rekrutacyjna

“A nie lepiej tak... spontanicznie?”

Weźmiesz udział w 60-minutowej próbnej technicznej rozmowie rekrutacyjnej, dzięki której zobaczysz, jakie pytania mogą pojawić się na prawdziwej rozmowie oraz sprawdzisz swoją wiedzę. W rolę rekrutera technicznego wcieli się trener, który na co dzień przeprowadza prawdziwe rozmowy rekrutacyjne. Na koniec dostaniesz feedback, który jednocześnie będzie dla Ciebie wskazówką do dalszej nauki.

Próbna rozmowa HR

“Jak to? Aż tyle rozmów rekrutacyjnych do jednej firmy?”

Jeśli ukończysz kurs w trybie dziennym, to będziesz mieć możliwość wzięcia udziału w próbnej rozmowie rekrutacyjnej z rekruterami z naszej firmy partnerskiej - Develocraft. Rozmowa będzie dotyczyć m.in. Twojego wcześniejszego doświadczenia zawodowego oraz motywacji do programowania. Po tej rozmowie dostaniesz feedback uwzględniający także ocenę Twoich kompetencji miękkich, które w branży IT są bardzo ważne.

Konsultacje dotyczące Twojej kariery

“Aaaa! Mam rozmowę! I co teraz?”

Mamy wspólny cel – zależy nam, aby nasi absolwenci jak najszybciej po kursie znaleźli pracę. Masz pytania? Jesteś po rozmowie rekrutacyjnej lub przygotowujesz się do niej? Zawsze chętnie Ci pomożemy - nie tylko podczas kursu, ale także po jego zakończeniu.

... A to tylko niektóre z licznych działań, które robimy, by pomóc Ci znaleźć pracę w IT w ramach Akademii HR. Daj znać, co możemy dla Ciebie zrobić!

big photo

Jak będzie wyglądać Twoja kariera?

Swoją karierę w branży IT rozpoczniesz od stażu albo stanowiska juniora. Staż kojarzy Ci się z 3 miesięczną bezpłatną praktyką i parzeniem kawy? Nie w IT! Staże bardzo często są płatne, a po 3 miesiącach wdrożenia firmy chętnie oferują pracę na stanowisku juniora.

Być może Twoja ścieżka kariery będzie się różnić od tej powyżej - wszystko zależy od polityki firmy, w której rozpoczniesz pracę.

cube 2

Ile będziesz zarabiać jako programista?

Junior

cash

4000 - 7000 PLN

Mid

cash

8000 - 12500 PLN

Senior

cash

13000 - 18000 PLN

średnie kwoty brutto - na podstawie raportu No Fluff Jobs 2020

Historie Absolwentów

Startowali z różnych branż, wszystkich łączył jednak jeden cel - zostać programistą! Przeczytaj, jak wyglądała ich praca podczas kursu w infoShare Academy i jak potoczyła się ich dalsza kariera w IT!

hexagons

Nie wiesz, jak zacząć?
Mamy dla Ciebie garść przydatnych wskazówek

Poznajmy się!

Katarzyna Prokopowicz

Head of HR

kasia@infoShareAcademy.com

Agnieszka Marusiak

Doradca kariery

agnieszka.marusiak@infoshareacademy.com