Twoja kariera w branży IT

Niezależnie czy będziesz backend developerem, frontend developerem czy specjalistą Data Science do szukania pracy można, a nawet trzeba się przygotować. Na kursach dziennych i weekendowych nasi Konsultanci HR przygotowali dla Ciebie pakiet działań, dzięki którym zwiększysz szanse na szybkie znalezienie pracy w IT.

Akademia HR

Szkolenia HR

Podczas kursu weźmiesz udział w kilku szkoleniach HR. Dowiesz się, jak stworzyć skuteczne CV w branży IT, podpowiemy gdzie szukać pracy oraz jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej, aby zwiększyć swoje szanse na zatrudnienie.

Próbna techniczna rozmowa rekrutacyjna

Weźmiesz udział w 60-minutowej próbnej technicznej rozmowie rekrutacyjnej, dzięki której zobaczysz, jakie pytania mogą pojawić się na prawdziwej rozmowie oraz sprawdzisz swoją wiedzę. W rolę rekrutera technicznego wcieli się trener, który na co dzień przeprowadza prawdziwe rozmowy rekrutacyjne. Na koniec dostaniesz feedback, który jednocześnie będzie dla Ciebie wskazówką do dalszej nauki.

Próbna rozmowa HR

Jeśli ukończysz kurs w trybie dziennym, to będziesz mieć możliwość wzięcia udziału w próbnej rozmowie rekrutacyjnej z rekruterami z naszej firmy partnerskiej – Develocraft. Rozmowa będzie dotyczyć m.in. Twojego wcześniejszego doświadczenia zawodowego oraz motywacji do programowania. Po tej rozmowie dostaniesz feedback uwzględniający także ocenę Twoich kompetencji miękkich, które w branży IT są bardzo ważne.

Konsultacje dotyczące Twojej kariery

Mamy wspólny cel – zależy nam, aby nasi absolwenci jak najszybciej po kursie znaleźli pracę. Masz pytania? Jesteś po rozmowie rekrutacyjnej lub przygotowujesz się do niej? Zawsze chętnie Ci pomożemy – nie tylko podczas kursu, ale także po jego zakończeniu.

Pomoc w przygotowaniu CV i profilu LinkedIn

Jak Cię widzą, tak Cię piszą” – podpowiemy Ci, na co zwracają uwagę rekruterzy oraz jak stworzyć świetne CV i profil LinkedIn, z którego korzystają również rekruterzy IT, by wyróżnić się na tle innych kandydatów.
arrow
arrow

Jak będzie wyglądać Twoja kariera?

Swoją karierę w branży IT rozpoczniesz od stażu albo stanowiska juniora. Staż kojarzy Ci się z 3 miesięczną bezpłatną praktyką i parzeniem kawy? Nie w IT! Staże bardzo często są płatne, a po 3 miesiącach wdrożenia firmy chętnie oferują pracę na stanowisku juniora.

Być może Twoja ścieżka kariery będzie się różnić od tej powyżej – wszystko zależy od polityki firmy, w której rozpoczniesz pracę.

Ile zarabiają programiści?

Junior

6 500 – 7 500 PLN

Mid

11 600 – 14 100 PLN

Senior

16 500 – 19 100 PLN

średnie kwoty brutto – na podstawie raportu No Fluff Jobs 2021

gray ornament circles ornament

Poznaj historie naszych absolwentów

Startowali z różnych branż, wszystkich łączył jednak jeden cel – zostać programistą! Przeczytaj, jak wyglądała ich praca podczas kursu w infoShare Academy i jak potoczyła się ich dalsza kariera w IT!

Azymut na IT: Analityczka, mama na pełen etat, a teraz programistka!

Joanna Garwacka to absolwentka kursu Data Science w infoShare Academy. Prywatnie matka trójki dzieci i miłośniczka książek, która – mimo… Przeczytaj historię

Azymut na IT: Kierowca-retoryk, który został programistą

Adam Wódka to chłopak pełen energii, który usiedzi w miejscu tylko jeśli programuje. Co więcej, robi to z wielką przyjemnością… Przeczytaj historię

Azymut na IT: Grafik, który został programistą Java

Programowaniem zainteresował się już w szkole średniej, ale w dorosłym życiu zajął się grafiką. Dlaczego wrócił do pisania kodu, jak… Przeczytaj historię

gray ornament circles ornament

Nie wiesz, jak zacząć? Sprawdź nasze poradniki

Raty 0% w infoShare Academy

Zastanawiasz się nad nauką programowania, ale na przeszkodzie stoją pieniądze? Teraz możesz sfinansować kurs w infoShare Academy rozbijając cenę na aż 20 rat 0% PayU! Przeczytaj poradnik

Dobre nawyki programisty – lepiej mieć, niż nie mieć

Po co programiście potrzebne są dobre nawyki? Aby ułatwić sobie życie! “Dobre nawyki” (programisty) to często używany slogan, którym często posługują się autorzy pora… Przeczytaj poradnik

Jak przygotować się do rekrutacji zdalnej?

W minionych tygodniach większość firm z branży IT przeszła na pracę zdalną. Z raportu przeprowadzonego przez firmę Devire wynika, że 86% firm z branży IT zapew… Przeczytaj poradnik

violet ornament circles ornament

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Agnieszka Marusiak

Doradca kariery