Dobry start w branży IT – kursy w infoShare Academy

Myślisz o pracy w IT? Świetnie! Sprawdźmy, która droga będzie dla Ciebie najlepsza!

Zastanawiam się nad przebranżowieniem do IT

  • Rozważasz przebranżowienie w kierunku IT?
  • Masz wrażenie, że wypalasz się w obecnej pracy? Czujesz zmęczenie i potrzebę zmiany?
  • Chcesz w końcu dobrze zarabiać i mieć pewność awansu?
  • Zainspirowała Cię czyjaś historia przebranżowienia i też zaczynasz o tym myśleć?
  • Czujesz, że kurs IT może zmienić Twoje życie?

Chcę uzupełnić swoją wiedzę o praktyczną wiedzę z IT

  • Zauważasz, że nowoczesne technologie, w tym sztuczna inteligencja, to największy pewniak jeśli chodzi o przyszłość, zawód, zarobki i rozwój?
  • Wymarzone studia okazały się mało perspektywiczne na rynku pracy?
  • Twój zawód wydaje Ci się mało atrakcyjny? a może potrzebujesz go lekko “unowocześnić”?
  • Jesteś po studiach IT, ale brakuje Ci praktyki i dobrego warsztatu?
  • Chcesz podnieść swoje kompetencje, ale nie wiesz, który kurs wybrać?

Wracam na rynek pracy po przerwie i chcę zacząć pracę w branży IT

  • Wracasz po przerwie na rynek pracy, ale szukasz czegoś innego niż dotychczas?
  • Przerwa od pracy spowodowała chęć totalnej zmiany i przebranżowienia – branża IT wydaje Ci się atrakcyjną wizją?
  • Masz jeszcze trochę czasu i chcesz go wykorzystać na wejście do branży IT?

Jeszcze nie pracuję – zastanawiam się jak szybko zdobyć pracę w branży IT

  • Masz analityczny umysł, ale mimo wszystko nie chcesz studiować przez kolejne lata i szukasz dobrego kursu, który wprowadzi Cię do branży IT?
  • Szukasz czegoś bardzo praktycznego, co da Ci konkretne skille, bez przeciągania teorii?
  • Chcesz szybko nauczyć się programowania i szukać pracy na stanowiskach juniorskich?
  • Marzy Ci się po prostu dobrze płatna praca w branży IT?
Jeśli odpowiedź brzmi tak – zapraszamy dalej

Nie wiesz, który kurs wybrać?

Obejrzyj film PIERWSZY KROK DO IT

Obejrzyj film

Wypełnij test predyspozycji i zacznij swoją karierę w branży IT

Test predyspozycji

Badam, sprawdzam, decyduję

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z doradcą!
Skontaktuj się

Sprawdź, którą ścieżkę IT wybrać

Programowanie – Frontend czy Backend?

Odpowiedz na 10 pytań, żeby sprawdzić, która ścieżka jest dla Ciebie.
Frontend
czy
Backend
Sprawdź

Który kurs wybrać? Sprawdź to w testach predyspozycji!

Test predyspozycji na programistę

Wypełnij test

Test predyspozycji Frontend

Test predyspozycji Data Science

Test predyspozycji Java

Test predyspozycji C#/.NET

Test predyspozycji UX

Test predyspozycji DevOps

Test predyspozycji Python

Zarobki w IT

Branża IT kusi. Dobrymi pieniędzmi, benefitami, czy też samą atmosferą pracy. Zobacz, Jakie średnie zarobki oferują firmy z IT na poszczególnych poziomach doświadczenia. To dobry powód, aby już teraz zabrać się za naukę i wejść do świata IT.

Junior

5 tys. PLN netto UoP
9 tys. PLN netto (+VAT) B2B

Mid

8 tys. PLN netto UoP
16 tys. PLN netto (+VAT) B2B

Senior

11,5 tys. PLN netto UoP
25 tys. PLN netto (+VAT) B2B

Średnie kwoty zarobków w branży IT w 2023 roku na podstawie raportu Bulldogjob.pl

Perspektywy pracy

Sprawdź aktualne oferty pracy i widełki płacowe

Atuty branży IT

elastyczność

wysokie zarobki

system benefitów

luźna/pozioma
kultura organizacji

tendencja
rozwojowa

Tajniki IT – Skarbnica Wiedzy

Bądź na bieżąco z tym, co dzieje się w branży i ucz się od najlepszych. W naszych kanałach ciągle pojawiają się materiały dotyczące nauki, technologii i procesów rekrutacyjnych.

Blog infoShare Academy

YouTube infoShare Academy

Twój start w IT

Na jakim muszę być poziomie, żeby zacząć kurs?
więcej »
Kształcenie na kursie zaczynamy od podstaw. Zarówno do ukończenia kursu programowania jak i kursu projektowania z pewnością przydadzą się Twoje predyspozycje analityczne oraz angielski na poziomie co najmniej B1 (zrozumienie materiałów). Przed kursem każdy uczestnik robi prework, dzięki czemu grupa zaczyna mniej więcej od tego samego pułapu.
Czy kurs programowania od podstaw naprawdę jest od podstaw?
więcej »
Kurs programowania naprawdę jest od podstaw 🙂 Na każde Twoje pytanie odpowiedzą dziewczyny z Zespołu Organizacji Szkoleń. One o tych kursach wiedzą dosłownie wszystko. W ten sposób upewnisz się, który kurs wybrać. Poznasz jego szczegóły, stopień trudności oraz program.
Jak sprawdzę, czy poradzę sobie na kursie?
więcej »
Zanim wybierzesz swój kurs, zweryfikujemy Twoje predyspozycje i pomożemy Ci ocenić, czy czas, wiedza i potencjał, jakim dysponujesz, są adekwatne do wymagań kursu. Wykonasz krótki test, który pomoże Ci zweryfikować, czy coś może blokować lub utrudniać Twoje uczestnictwo w kursie. Zapraszamy do kontaktu.
Jak wygląda organizacja nauki
więcej »
Zajęcia odbywają się na platformie Zoom, w formie warsztatowej, z trenerem na żywo. Wymagamy od uczestników 90% frekwencji do zaliczenia kursu. W trakcie bootcampu przygotuj się na dużo pracy własnej także po zajęciach (prace domowe, projekt, powtarzanie materiału, przygotowanie do testów) – to naprawdę solidna dawka wiedzy i doświadczenia. Każdej grupie towarzyszy trener.

Zbadaj możliwości finansowania kursu

Zbadaj predyspozycje i wybierz swój kurs

Zobacz, co robią absolwenci po naszych kursach

Adam Wódka

Azymut na IT: Kierowca-retoryk, który został programistą

Adam Wódka to chłopak pełen energii, który usiedzi w miejscu tylko jeśli programuje. Co więcej, robi to z wielką przyjemnością i pasją. W taki sam sposób o tej pasji opowiada. Zapraszamy do przeczytania wywiadu, w którym rozmawiamy o nauce programowania i bootcampie „Front-end developer”, realizowanym przez infoShare Academy.

Poznaj historie naszych absolwentów
arrow
arrow

Wsparcie HR otrzymasz w pakietach IT Nawigator i Mentoring+
Sprawdź, który pakiet wybrać

Pakiet IT Nawigator

Pierwsze kroki w IT i pakiet poradników HR

Opowiemy Ci, jak przygotować się do wejścia do IT. Od Doradcy Kariery otrzymasz materiały dotyczące świata IT, rekrutacji, źródeł wiedzy, najlepszych jobboardów czy aktualnych stawek na pozycjach juniorskich.

Perfekcyjne CV i LinkedIn

Pokażemy Ci, jak profesjonalnie przygotować CV, jak dopasować je do wymagań branży IT oraz jak o nie zadbać, by wyróżnić się na tle innych kandydatów. Otrzymasz wygodne checklisty ze wskazówkami dotyczącymi: CV, LinkedIna oraz profilu GitHub.

Dostęp do zamkniętej grupy #HR na Slacku

W zamkniętej grupie na Slacku dowiesz się wszystkiego o IT! Od HR-owych newsów, przez przydatne materiały po informacje o otwartych stażach juniorskich. Dostęp do grupy nie wygasa po zakończeniu kursu.

Autoprezentacja

Dowiesz się jak przedstawić zespołowi swój projekt scrumowy oraz jak najskuteczniej opisać projekt w CV.

Zadania rozwojowe od Doradcy Kariery

Podczas kursu przejdziesz ścieżkę rozwoju HR zaprojektowaną przez doradcę kariery. Zrealizujesz kolejne zadania, które pomogą Ci przygotować się do skutecznego przebranżowienia.

Research ofert pracy

Śledzimy dla Was najciekawsze oferty pracy i możliwości stażowe. Najlepsi absolwenci mogą liczyć na nasze polecenia w otwartych procesach rekrutacyjnych. W czasie kursu dowiesz się jak przygotować CV i LinkedIn, więc nie pozostaje Ci nic innego, jak tylko wysyłać aplikacje!

Pakiet Mentoring+

Konsultacje CV i LinkedIn z Doradcą Kariery

Poznasz najskuteczniejsze elementy profilu LinkedIn i dowiesz się jak dopasować swoje CV do wymagań w branży IT oraz jak o nie zadbać, by wyróżnić się na tle innych kandydatów. Swoje wątpliwości możesz omówić z Doradcą Kariery – z taką pomocą dopracujesz CV i profil LinkedIn do perfekcji!

Symulacja rozmowy HR i rozmowy technicznej

Weźmiesz udział w próbnym screeningu HR z zewnętrznym rekruterem oraz indywidualnej próbnej rozmowie technicznej z doświadczonym deweloperem. Sprawdzisz swoją wiedzę i zobaczysz, jakie pytania mogą pojawić się na Twoich pierwszych rozmowach kwalifikacyjnych po ukończeniu kursu. W obu przypadkach otrzymasz obszerny feedback, który da Ci pogląd na to, co było ok oraz wskaże Ci obszary, nad którymi musisz jeszcze popracować.

Job Coaching

Przychodzą Ci do głowy jakieś pytania, potrzebujesz rozmowy, albo jesteś przed lub w trakcie rozmowy rekrutacyjnej? Masz do wykorzystania 2h konsultacji na Zoomie z Doradcą Kariery – możesz liczyć na nasz czas i wsparcie w trakcie oraz po zakończeniu kursu.

Firmy partnerskie

gray ornament circles ornament

Jak kursanci oceniają nasze wsparcie HR?

quotes

Wskazówki i sugestie doświadcznonych programistów były dla mnie na wagę złota, gdyż taką wiedzę ciężko jest zdobyć samemu. Wsparcie HR również było niesamowicie pomocne, gdyż pozwoliło mi spojrzeć na siebie z perspektywy pracodawcy i stworzyć dobry wizerunek na rynku pracy.

Paulina Wójcik opinion stars
quotes

Agnieszka z działu HR świetnie przygotowuje do aplikowania o pracę i sama podrzuca oferty. Czas poświęcony na kursie oraz dokształcanie się podczas tworzenia projektu uważam za dobrze wykorzystany. Jestem mega zadowolony, że wziąłem w nim udział. Z pewnością mogę polecić ten kurs, jeśli ktoś zamierza się przebranżowić i/lub wejść w branżę IT wraz ze znajomością najnowszych technologii.

Tomek Jaworski opinion stars
quotes

To był bardzo intensywny czas, wymagający i ogromnie satysfakcjonujący. Przez cały czas pracowaliśmy ze świetnymi trenerami i trenerkami oraz wspaniałymi dziewczynami z działu HR. Projekty, które zrealizowaliśmy pozwoliły nam zbudować portfolio. Otrzymaliśmy wsparcie przy CV, profilu LinkedIn oraz cenne wskazówki podczas próbnych rozmów kwalifikacyjnych. POLECAM 🙂

Paulina Rakowska opinion stars
quotes

Bardzo kompetentni i pomocni trenerzy, profesjonalny i empatyczny HR, bardzo dobra komunikacja. Po dwoch tygodniach od zakonczenia bootcampu Data Science znalazlam prace, wiec polecam serdecznie:)

Joanna Borowa opinion stars
quotes

Warto też podkreślić istotę warsztatów HR, dzięki którym otrzymuje się odpowiednie przygotowanie do rozmów rekrutacyjnych, pomoc w zredagowaniu CV i profilu na LinkedIn czy też ogólne wsparcie po kursie.

Przemysław Kalinowski opinion stars
quotes

Poza tym w pakiecie jest świetne wsparcie działu HR oraz stały kontakt z pracownikami ISA. Polecam wszystkim, którzy są zdeterminowani, aby się przebranżowić.

Kamil Kalbarczyk opinion stars
arrow
arrow
violet ornament circles ornament

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Agnieszka Frąckiewicz

Starsza specjalistka ds. organizacji szkoleń (+48) 530 100 686