// kurs weekendowy

Weekendowy Bootcamp Python
z trenerem NA ŻYWO - dołącz do grupy!

W trakcie intensywnego 445-godzinnego bootcampu Python od podstaw nauczysz się tworzyć aplikacje z wykorzystaniem języka Python. Zdobędziesz wszystkie niezbędne umiejętności potrzebne do rozpoczęcia pracy jako Junior Python Developer.

Kiedy?

21 sierpnia 2021 - 6 marca 2022

sobota-niedziela w godz. 8.00 - 14.00

Gdzie?

kurs zdalny

Cena

Cena bootcampu: 10 900 zł
Cena dla absolwentów: 9 900 zł
Cena z certyfikatem Scrum: 14 900
Nowość! Raty PayU 0% →

ZGŁOŚ SIĘ NA KURS

Partnerzy kursu:

445 h godzin nauki programowania
5240 średnie zarobki Junior Python Developer średnie zarobki brutto na umowę o pracę wg danych portalu No Fluff Jobs
2567 absolwentów infoShare Academy

Co mówią absolwenci?

Kurs w 100% spełnił moje oczekiwania. Zaczynałam go z 0 wiedzą z programowania a teraz potrawie napisać prosta aplikacje webową. Trenerzy byli bardzo otwarci i odpowiadali na pytania. Po każdym zjeździe była ankieta która miała realny wpływ na prowadzenie kursu.

Katarzyna Zwiefka

Absolwentka bootcampu Python

Kurs spełnił moje oczekiwania. Większość tematów było dla mnie oczywistych, ale to przecież kurs adresowany dla początkujących w branży IT. Ja osobiście chciałem poznać świat Python'a i to się udało w 100%. Kurs godny polecenia!

Leszek Szeląg

Absolwent bootcampu Python

firmy, w których pracują absolwenci infoShare Academy

445 godzin

  • Prework - 40 godzin
  • Warsztaty z trenerem - 240 godzin
  • Praca w domu - 160 godzin
  • Wsparcie HR - 5 godzin
QUIZ

Nie wiesz czy ten kurs jest dla Ciebie?

Zanim staniesz przed wyborem konkretnego kursu wykonaj krótki test, który pomoże nam wspólnie sprawdzić czy programowanie jest dla Ciebie.
Zajmie Ci to niecałe 15 minut
 

narzędzia i technologie, których nauczysz się na kursie

HR

Pakiet PODSTAWOWY

SCRUM + HR

Pakiet SCRUM

Przed kursem prześlemy Ci materiały do samodzielnego przerobienia, które pozwolą przygotować się do kursu i dadzą Ci szansę wykorzystania do maksimum czasu nauki.
prework - przygotowanie do kursu
Na naszych kursach poznajesz nie tylko aktualnie najpopularniejsze narzędzia, z którymi będziesz miał styczność w pracy developera, ale również masz okazję nauczyć się od praktyków, jak sprawnie i efektywnie ich używać.
aktualne narzędzia i dobre praktyki
Dbamy o to, byś uczył się technologii będących aktualnym standardem na rynku, z którymi będziesz miał na pewno styczność w swojej przyszłej pracy jako developer.
przodujące technologie
Nasze zajęcia to nie są nudne wykłady, praca developera to zajęcie oparte na praktyce i takie też są nasze kursy - przekazujemy Ci niezbędną wiedzę, którą od razu ćwiczysz.
nauka oparta na praktycznych narzędziach warsztatowych
Praca developera to praca zespołowa, dlatego na naszym kursie będziesz miał okazję zmierzyć się, współpracując z innymi kursantami i pod okiem doświadczonych programistów, z wyzwaniem tworzenia wieloetapowego projektu.
rozbudowany projekt grupowy
Informacja, czy kod działa to zdecydowanie za mało, dlatego będziesz dostawał regularne podpowiedzi, jak pisać kod, co w swoim kodzie możesz jeszcze poprawić.
bieżące review kodu
Nasi trenerzy to zawsze aktywni zawodowo developerzy, którzy oprócz przekazywania cennych uwag merytotycznych będą również dzielić się z Tobą swoim branżowym doświadczeniem.
konsultacje i mentoring doświadczonych trenerów - aktywnych zawodowo developerów
Na naszym kursie będziesz miał okazję z pierwszej ręki dowiedzieć się, co to retrospektywa, daily i planning poker, a w przyszłej pracy developera poczujesz się jak ryba w wodzie.
praca w Scrum
Jako developer swoją wartość dla przyszłego pracodawcy będziesz pokazywał nie tylko poprzez CV, ale również portfolio kodu, jaki stworzyłeś, projektów, w jakich brałeś udział. Na naszym kursie zaczniesz tworzyć swoje portfolio za pomocą najpopularniejszego na rynku narzędzia jakim jest system kontroli wersji GIT i jego najpopularniejsza implementacja - serwis GitHub.
github portfolio
Oprócz pracy na sali wykładowej (czy to stacjonarnej, czy wirtualnej), będziesz miał nieograniczony (tak długo, jak działać będzie GitHub) dostęp do materiałów z zajęć (prezentacji, przykładów kodu, dokumentacji, linków i innych), a także okazję do systematycznego ćwiczenia i powtarzania poznanych zagadnień w ramach wykonywania prac domowych - również ocenianych przez trenerów.
materiały i zadania domowe
Po każdych zajęciach dostaniesz od nas dostęp do nagrania, dzięki czemu będziesz mógł(a) wrócić do omawianego materiału i ponownie go przećwiczyć.
dostęp do nagrań z kursu
Podczas kursu weźmiesz udział w kilku szkoleniach HR. Dowiesz się, jak stworzyć skuteczne CV w branży IT, gdzie szukać pierwszej pracy oraz jakie praktyki zastosować, by jak najlepiej przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej i zwiększyć swoje szanse na zatrudnienie.
pakiet szkoleń HR
Podpowiemy Ci, na co zwracają uwagę rekruterzy oraz jak stworzyć świetne CV i profil LinkedIn, by wyróżnić się na tle innych kandydatów.
konsultacje CV i LinkedIn
Mamy wspólny cel – zależy nam, aby nasi absolwenci jak najszybciej po kursie znaleźli zatrudnienie. Masz pytania? Jesteś po rozmowie rekrutacyjnej lub przygotowujesz się do niej? Możesz liczyć na nasz czas i wsparcie w trakcie oraz po zakończeniu kursu.
konsultacje przygotowujące do rozmów rekrutacyjnych
Rozmowy symulują prawdziwą rekrutację techniczną. Sprawdzisz swoją wiedzę i zobaczysz, jakie pytania mogą pojawić się na Twoich pierwszych rozmowach kwalifikacyjnych po ukończeniu kursu.
próbna techniczna rozmowa rekrutacyjna
Dzięki skorzystaniu z dodatkowego pakietu będziesz mógł kompleksowo przygotować się do zdania międzynarodowego, docenianego przez pracodawców certyfikatu Professional Scrum Developer I, którym pokażesz, że jesteś gotowy do pracy w zespole.
przygotowanie do egzaminu i otrzymania certyfikatu wydawanego przez Scrum.org
Uzyskasz od nas dodatkowe materiały, które pomogą Ci zgłębić tajniki metodyki Scrum.
dodatkowe materiały szkoleniowe ze Scruma
Oprócz zdobycia wiedzy teoretycznej, będziesz miał możliwość praktycznych ćwiczeń metod i narzędzi stosowanych w codziennej pracy scrumowego zespołu.
praktyczne ćwiczenie metod scrumowych
Na własnej skórze doświadczych na czym polega retrospekcja, jak dokonuje się refinementów i planuje sprint. Praktyka, której nie nauczysz się z samych materiałów.
aktywny udział w wydarzeniach scrumowych
Na każdym kroku będziemy Ci pomagać, pracować będziesz pod okiem doświadczonych praktyków. Jeśli czegoś nie wiesz, masz wątpliwości, wystarczy zapytać.
wsparcie praktyków w przygotowaniu do egzaminu
Dzięki wyczerpującemu zestawowi przykładowych pytań będziesz zawczasu wiedział, czego spodziewać się w trakcie egazminu.
przykładowe pytania egzaminacyjne z egzaminu Scrum
W ramach pakietu otrzymasz możliwość jednorazowego podejścia do egzaminu online odbywającego się w ramach platformy Scrum.org. Nie martw się jednak, jeśli przyłożysz się do nauki, jedna próba to w sam raz, czego będziesz potrzebować, by uzyskać certyfikat PSD I.
kod upoważniający do podejścia do egzaminu Professional Scrum Developer I

cena kursu

10 900 zł 14 900 zł
ZGŁOŚ SIĘ ZGŁOŚ SIĘ

Chcesz nauczyć się zawodu przyszłości?

Czas na kolejny krok!