Bootcamp

Kurs Data Science + AI – weekendowy

243-260 godzin nauki Data Science pod okiem najlepszych trenerów-praktyków. W czasie zdalnych spotkań na żywo, z nagrań wideo, pracując z grupą oraz indywidualnie zdobędziesz kompetencje, by pracować w najlepszym zawodzie świata 🙂 Poważnie, Data Sciencist wygrywa w corocznych rankingach! Coraz więcej firm odkrywa możliwości, jakie płyną z wykorzystania danych. Wejdź do świata Data Science dzięki intensywnemu szkoleniu.

data data science DL ML sql
Zgłoś się na kurs Pobierz program
Nadchodząca edycja
calendar icon
Kurs Data Science + AI
22.06.2024 – 13.04.2025
Dołącz do grupy
Liczba godzin*
243-260 h
+ ok. 120 h pracy własnej
Tryb
Weekendowy
soboty i niedziele (8:00-11:00)
Poziom
Od podstaw
Miejsce
Zdalnie na żywo

Dlaczego warto uczyć się Data Science?

Kosmiczny zawód przyszłości

I to nie jest pusty frazes. Mimo, że termin Data Science został spopularyzowany dopiero kilka lat temu, to pewne jest, że nie jest to chwilowa moda. To odpowiedź branży analitycznej na pojawienie się ogromnych zbiorów danych, nowych algorytmów i technologii obliczeniowych. Raporty to potwierdzają – zapotrzebowanie na pracowników sprawnie poruszających się w świecie danych, statystyki, programowania i uczenia maszynowego już jest ogromne, a będzie coraz większe.

Zmieniaj świat pracując tam, gdzie chcesz

Nie musisz pracować w firmie badawczej czy tworzyć algorytmów dla platform społecznościowych – dane są wszędzie. Data Scientiści są potrzebni w każdej firmie, która je przetwarza – od producentów leków, przez przemysł przetwórczy aż po rozbudowane projekty internetowe. Odpowiednie zarządzanie danymi i ich rozumienie sprawia, że masz realny wpływ na rzeczywistość, którą tworzysz.

Potężna hybryda, jakiej jeszcze nie było

Data Scientist to hybryda hackerów danych, analityków, osób o wysokich kompetencjach komunikacyjnych oraz zaufanych doradców. To połączenie potężne i rzadko spotykane. To także świetny punkt wyjścia do dalszej kariery w świecie Big Data.

Wysokie zarobki

W corocznym rankingu Glassdoor na najlepszą pracę w USA specjalista od Data Science zajmuje czołowe miejsca z jednym z najwyższych współczynników satysfakcji z pracy. Duże zapotrzebowanie na specjalistów oraz fakt, że na rynku nie jest ich wielu, sprawia, że mogą liczyć na bardzo dobre pensje. W Polsce są to jedne z najwyższych zarobków w IT. Miesięczne wynagrodzenia doświadczonych specjalistów zaczynają się od 15 000 PLN, a kończą nawet na 25 000 PLN.

Wielkie zapotrzebowanie

Chyba nie musimy już was dłużej przekonywać – pracy dla Data Scientistów nie zabraknie. Będzie brakować specjalistów. „Istnieje rosnące zagrożenie, że podaż pracowników w obszarze Data Science and Analytics zostanie daleko w tyle za popytem na nich. (…) Jeśli nie zostaną podjęte działania, braki mogą się pogłębić, co może poskutkować zaprzepaszczeniem szans związanych z Big Data” – to fragment współtworzonego przez IBM i Burning Glass Technologies raportu o rynku analitycznym w USA.
arrow
arrow

Czego się nauczysz na bootcampie Data Science?

 • wykorzystywania języka SQL w pracy z bazami danych
 • tworzenia baz danych
 • manipulowania danymi w bazach danych
 • tworzenia zapytań do baz danych
 • wyciągania z baz danych wartościowych informacji i budowania na nich wiedzy
 • wizualizowania informacji za pomocą profesjonalnych narzędzi
 • podstaw języka programowania Python
 • podejścia obiektowego w programowaniu w Pythonie
 • pobierania danych za pomocą API oraz narzędzi do web scrapingu
 • efektywnego storytellingu danych
 • zaawansowanych funkcji związanych z przetwarzaniem informacji
 • wykorzystywania bibliotek takich jak Pandas, NumPy czy scikit-learn
 • podstaw statystyki potrzebnej w pracy data scientist
 • budowania i optymalizacji modeli Machine Learningowych
 • rozwiązywania problemów związanych z regresją, klasyfikacją i klasteryzacją
 • wizualizowania danych z pomocą bibliotek takich jak Matplotlib czy Seaborn
 • tworzenia sztucznych sieci neuronowych, w tym konwolucyjnych i rekurencyjnych
 • pracy z szeregami czasowymi
gray ornament circles ornament

Zobacz, co mówią nasi absolwenci

quotes

Kurs był świetny, jestem bardzo zadowolona. Nawet opcja nauki zdalnej (której się obawiałam) finalnie okazała się bardzo wygodna. Zakres merytoryczny bardzo obszerny, zajęcia prowadzone ciekawie, trenerzy cały czas służyli pomocą. Kurs otworzył mi oczy i też bardzo zainteresował tematyką Data Science (oraz programowaniem w SQL i Pythonie).

Joanna Garwacka opinion stars
quotes

Uważam, że kurs był zdecydowanie wartościowy, acz intensywny. Bardzo mi odpowiadała możliwość sprawdzenia świeżo zdobytej wiedzy podczas dużej liczby zajęć praktycznych i projektów. Wzbogaciłam wachlarz swoich umiejętności technicznych i mam jeszcze więcej chęci do działania!

Dagmara Bromirska opinion stars
quotes

Kurs spełnił oczekiwania w pełni, wartościowych aspektów było bardzo dużo: zaczynając od solidnych podstaw z sqla, przez pythona, bardzo fajnie opracowaną statystykę, a na machine learningu i dość rozbudowanym deep learningu kończąc. Dużym plusem było przygotowanie merytoryczne i postawa trenerów – naprawdę przyjemnie się z Wami pracowało. Generalnie polecam, niezależnie od tego czy nie masz wiedzy w tym temacie w ogóle, czy też masz już podstawy i potrzebujesz je uporządkować i rozwinąć.

Kacper Jędrczak opinion stars
quotes

Kurs spełnił moje oczekiwania. Pozwolił rozwinąć zainteresowania i potwierdził, że warto zdobyć nieco umiejętności IT, bo ich potencjał jest ogromny. Dodatkowo kurs odnowił we mnie głód wiedzy i poznawania czegoś nowego 🙂 Jako dużą zaletę kursu w InfoShare traktuję fakt, że zajęcia prowadzili różni trenerzy. Uważam, że takie podejście pozwala docenić różnorodność metod nauczania, a także lepiej ocenić – i docenić – jakość poszczególnych trenerów. Osobiście, cieszę się, że zajęcia prowadzili profesjonaliści, którzy znają realia pracy z poznawanymi narzędziami i wiedzą jakie są realne wyzwania i problemy pojawiające się w pracy na stanowisku, do którego kurs przygotowuje. Polecam.

Bartosz Stasiak opinion stars
arrow
arrow

Rozwiń swoją karierę ze wsparciem HR

Próbne techniczne rozmowy rekrutacyjne

Rozmowy symulują prawdziwą rekrutację techniczną. Sprawdzisz swoją wiedzę i zobaczysz, jakie pytania mogą pojawić się na Twoich pierwszych rozmowach kwalifikacyjnych po ukończeniu kursu.

Konsultacje ze specjalistami

Mamy wspólny cel – zależy nam, aby nasi absolwenci znaleźli zatrudnienie jak najszybciej. Jesteś po rozmowie rekrutacyjnej lub przygotowujesz się do niej? Możesz liczyć na nasz czas.

Szkolenie HR

Dowiesz się, jak przygotować się do wejścia na rynek pracy w branży IT, gdzie szukać pierwszej pracy oraz jak najlepiej przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej i zwiększyć swoje szanse na zatrudnienie.

Twoje CV i LinkedIn

Jak Cię widzą, tak Cię piszą” – podpowiemy Ci, na co zwracają uwagę rekruterzy oraz jak stworzyć świetne CV i profil LinkedIn, by wyróżnić się na tle innych kandydatów.

„W trakcie intesywnych zajęć dowiesz się w jaki sposób pozyskiwać, agregować i przetwarzać dane, a także skorzystać z uczenia maszynowego, żeby przewidywać przyszłość”

Krzysztof Bork-Ceszlak

Trener Deep Learningu podczas bootcampu Data Science
AI Team Leader w Lufthansa Systems

Firmy, w których pracują nasi absolwenci

Najlepsi trenerzy na rynku

Przeszkoliliśmy 6 800+ osób

Sprawdź więcej opinii

Jak wyglądają zajęcia w Akademii?

Przez 28 tygodni będziesz pracować warsztatowo z naszymi trenerami w czasie zdalnych spotkań na żywo (to właśnie oni podzielą się swoim doświadczeniem i zdradzą tajniki pracy jako Data Scientyści). Będziesz uczyć się z przygotowanych przez nas nagrań wideo, z materiałów do przerobienia przed zajęciami oraz pracować w zespole – w końcu tak powstają najlepsze projekty! W każdym tygodniu nauka będzie składać się z 2 etapów: otrzymasz dostęp do lekcji wideo, by we własnym tempie przyswoić pakiet wiedzy, a następnie będziesz przekładać wiedzę na praktykę razem z trenerem i zespołem. Zajęcia odbywają się zawsze w sobotę i niedzielę i trwają od 08:00 do 11:00 lub od 15:00 do 18:00.

Pobierz program
gray ornament circles ornament

Jakie projekty stworzysz na kursie Data Science?

Data Science to branża, która w ostatnich latach jest jedną z najprężniej rozwijających się dziedzin w IT. Coraz więcej firm dysponuje danymi i chce dzięki nim ulepszać swój biznes. To także szansa, na stworzenie projektów, które potrafią zmienić ludzkie życie.

ASL Translator

Amerykański język migowy ASL to najbardziej popularny język migowy. Rozpowszechniony w USA oraz krajach anglojęzycznych. Zobacz prezentacje jednego z zespołów, który stworzył aplikację do tłumaczenia języka migowego w czasie rzeczywistym. Zobacz prezentację projektu.

Traffic Signs Classification

Zespół Data Busters stworzył na bootcampie Data Science aplikację, która w czasie rzeczywistym rozpoznaje znaki drogowe. Wiele wypadków drogowych spowodowanych jest przeoczeniem i niedostateczną wiedzą na temat mijanych na drodze znaków drogowych. Zobacz prezentację projektu.

Against Malaria

Malaria jest tropikalną chorobą pasożytniczą. Chorobę tę wywołują pasożyty Plasmodium, które są przenoszone przez samice komarów Anopheles. Według raportu WHO w 2019 roku odnotowano aż 229 milionów przypadków malarii na całym świecie. Zmarło 409 000 osób. Sprawdź jak DS może pomóc walczyć z tym problemem. Zobacz prezentację projektu.

Program kursu Data Science

70% praktyki i 30% teorii! 

Sprawdź listę modułów szkoleniowych, przez które przejdziesz podczas kursu Data Science w infoShare Academy. Program przygotowaliśmy razem z trenerami, którzy od lat pracują w branży Data Science, więc spodziewaj się końskiej dawki praktyki. Jeśli Twoja grupa okaże się bardziej zaawansowana – dostosujemy zadania do Waszych potrzeb. Na pewno nie będziesz się nudzić! Kurs trwa 243-260 godzin (zależnie od pakietu, który wybierzesz). W tym czasie od podszewki poznasz tajniki jako Data Scientist i przygotujesz się do podjęcia pracy. Do godzin przewidzianych w programie, zaplanuj co najmniej 120 godzin na dodatkową, indywidualną pracę, która pomoże Ci utrwalić zdobywane kompetencje.

Pobierz program Data Science

Pobierz szczegółowy program bootcampu i sprawdź, czego się nauczysz.

Pobierz program kursu Data Science

Prework arrow down

Przed rozpoczęciem intensywnych zajęć na kursie weekendowym, przygotujemy Cię do osiągnięcia najlepszych rezultatów na zajęciach na żywo z trenerem. Sekcja „Prework” to Twój pierwszy krok w nauce programowania! Dzięki intuicyjnemu instruktażowi dobrze przygotujesz stanowisko pracy i skonfigurujesz potrzebne oprogramowanie.

🙋 Dlaczego prework jest ważny?

 • Przygotowanie techniczne: „Prework” zapewni Ci solidne przygotowanie techniczne, eliminując ewentualne problemy związane z instalacją oprogramowania w trakcie kursu.
 • Szybszy start: koncentrujesz się na nauce, mając pewność, że wszystkie niezbędne narzędzia są poprawnie skonfigurowane i gotowe do użycia.
 • Efektywność czasowa: instalacja oprogramowania przed rozpoczęciem kursu pozwala zoptymalizować czas, unikając opóźnień związanych z konfiguracją narzędzi w trakcie zajęć.

💻 Czego się nauczysz w tej sekcji?

 • Instalacja narzędzi: nauczysz się instalować i konfigurować niezbędne narzędzia, takie jak DBeaver, PostgreSQL, Python, Anaconda, Jupyter Notebook, Tableau, bazy danych.
 • Rozwiązywanie problemów zdobędziesz umiejętność rozwiązywania podstawowych problemów związanych z instalacją oprogramowania.
 • Przygotowanie środowiska: nauczysz się tworzyć i zarządzać środowiskiem programistycznym, co jest istotne dla efektywnej pracy w dziedzinie Data Science.

Warsztat Data Scientisty arrow down

W ramach tej sekcji przekazane zostaną praktyczne umiejętności niezbędne do pracy jako Data Scientist. Zajęcia obejmują pracę z systemami kontroli wersji, zdalnymi repozytoriami, IDE oraz poznanie zasad projektowania baz danych.

🙋 Dlaczego Warsztat Data Scientisty jest ważny?

 • Rozwinięcie umiejętności praktycznych: sekcja ta umożliwi Ci bezpośrednie stosowanie w praktyce zdobytej wiedzy, co stanowić będzie wprowadzenie do realnych wyzwań Data Science.
 • Zrozumienie narzędzi: praca z różnymi narzędziami pozwali Ci na skuteczne poruszanie się w dynamicznym środowisku Data Science.
 • Przygotowanie do projektów: warsztat stanowi solidne fundamenty dla dalszych projektów, pomagając Ci w efektywnym rozwiązywaniu problemów wynikających ze wspólnej pracy nad kodem.

💻 Czego się nauczysz w tej sekcji?

 • Praktyczne zastosowanie: nauczysz się stosować teoretyczną wiedzę w praktyce, co jest kluczowe dla skutecznej pracy jako Data Scientist.
 • Obsługa narzędzi: zdobędziesz umiejętności obsługi różnych narzędzi używanych w branży Data Science.
 • Rozwiązywanie problemów: będziesz umieć efektywnie rozwiązywać rzeczywiste problemy związane z pracą z danymi.

SQL arrow down

W sekcji dotyczącej języka SQL przekazana zostanie wiedza dotycząca umiejętności pracy z danymi, pisania oraz optymalizowania zapytań, analizowania danych, a także zarządzania danymi znajdującymi się w bazie.

🙋 Dlaczego SQL jest ważny?

 • Skuteczne zarządzanie danymi: zdolność do efektywnego korzystania z języka SQL umożliwia precyzyjne zarządzanie zbiorami danych.
 • Współpraca z bazami danych: umiejętność obsługi SQL jest kluczowa w pracy z różnymi bazami danych, co jest powszechne w środowisku pracy w obszarze Data Science.
 • Podstawa analizy danych: znajomość języka SQL stanowi solidną podstawę dla dalszej pracy związanej z analizowaniem danych i raportowaniem.

💻 Czego się nauczysz w tej sekcji?

 • Projektowanie zapytań: opanujesz sztukę projektowania skomplikowanych zapytań SQL, co jest niezbędne do ekstrakcji potrzebnych informacji.
 • Zarządzanie bazami danych: nauczysz się efektywnie zarządzać bazami danych, co stanowi istotny element pracy jako Data Scientist.
 • Raportowanie i analiza: będziesz w stanie przeprowadzać zaawansowane analizy danych i tworzyć raporty przy użyciu języka SQL.

Data Storytelling i Tableau arrow down

Sekcja Data Storytelling i Tableau wprowadza do świata efektywnej prezentacji danych, tak aby prezentacja wniosków dla biznesu mogła być przeprowadzana w sposób zrozumiały i przekonujący. Korzystając z narzędzia Tableau, można wizualizować dane i opowiadać skuteczne historie na nich oparte.

🙋 Dlaczego Data Storytelling i Tableau są ważne?

 • Skuteczne komunikowanie danych: nauka dobrych praktyk z zakresu Data Storytellingu pozwala przekazywać skomplikowane informacje w sposób zrozumiały i przekonujący.
 • Wizualizacja danych: zdolność do tworzenia atrakcyjnych wizualizacji za pomocą Tableau umożliwia lepsze zrozumienie danych przez odbiorców.
 • Wpływ na decyzje: umiejętność opowiadania historii za pomocą danych wpływa na podejmowanie bardziej trafnych decyzji biznesowych.

💻 Czego się nauczysz w tej sekcji?

 • Tworzenie narracji danych: opanujesz sztukę opowiadania skutecznych historii za pomocą danych, co jest kluczowe dla efektywnej komunikacji wyników Twojej analizy.
 • Obsługa Tableau: zdobędziesz umiejętność korzystania z narzędzia Tableau do tworzenia dynamicznych i atrakcyjnych wizualizacji danych.
 • Praktyczne prezentacje: nauczysz się prezentować dane w sposób przystępny dla różnych grup odbiorców, co ma kluczowe znaczenie w pracy z różnorakimi danymi.

Python arrow down

W sekcji dotyczącej języka programowania Python nabyte zostaną umiejętności programowania w języku Python, który jest powszechnie używany w Data Science. Zakres sekcji obejmuje podstawy programowania, struktury danych, instrukcje warunkowe, funkcje, programowanie obiektowe, biblioteki do analizy, wizualizacji danych i tworzenia modeli.

🙋 Dlaczego Python jest ważny?

 • Uniwersalność: Python jest jednym z najbardziej uniwersalnych języków programowania, powszechnie stosowanym w analizie danych, Machine Learningu i pracy z AI.
 • Bogate biblioteki: dostęp do obszernego zbioru bibliotek, takich jak NumPy, Pandas czy Scikit-learn umożliwia efektywną pracę nad analizą i modelowaniem danych.
 • Automatyzacja: zdolność do programowania w Pythonie pozwala na automatyzację wielu procesów związanych z pracą w obszarze Data Science.

💻 Czego się nauczysz w tej sekcji?

 • Programowanie w Pythonie: opanujesz podstawy i zaawansowane aspekty programowania w języku Python, takie jak instrukcje warunkowe, funkcje, czy programowanie obiektowe.
 • Analiza danych: nauczysz się używać dedykowanych bibliotek do analizy i wizualizacji danych, takich jak NumPy, Pandas, Matplotlib czy Seaborn.
 • Tworzenie modeli: zdobędziesz umiejętność tworzenia modeli Machine Learningowych przy użyciu Scikit-learn.

Statystyka arrow down

W sekcji Statystyka przekazane zostaną podstawowe i zaawansowane umiejętności statystyczne niezbędne do pracy w obszarze Data Science. Zajęcia obejmują rozkłady, testy statystyczne, estymację parametrów i korzystanie z danych probabilistycznych.

🙋 Dlaczego Statystyka jest ważna?

 • Solidna podstawa analizy: zrozumienie statystyki jest kluczowe dla właściwej analizy danych i wyciągania poprawnych wniosków.
 • Decyzje oparte na danych: umiejętność stosowania testów statystycznych pozwala na podejmowanie decyzji biznesowych opartych na solidnych dowodach.
 • Znaczenie dla Machine Learningu: wprowadzenie do statystyki jest istotne dla skutecznego modelowania danych w Machine Learningu i pracy z AI.

💻 Czego się nauczysz w tej sekcji?

 • Analiza rozkładów: opanujesz techniki analizy różnych rozkładów statystycznych danych.
 • Testy statystyczne: nauczysz się stosować różne testy statystyczne do sprawdzania hipotez i porównywania danych.
 • Estymacja parametrów: zdobędziesz umiejętności estymowania parametrów populacji na podstawie próby danych.

Machine Learning arrow down

W sekcji Machine Learning przekazane zostaną podstawowe oraz zaawansowane tematy związane z technikami uczenia maszynowego. Sekcja ta obejmuje zagadnienia klasyfikacji, regresji, klasteryzacji, szeregów czasowych, oceny jakości modeli oraz ich praktycznego zastosowania w branży. Zagadnienia te stanowią wstęp do pracy z AI.

🙋 Dlaczego Machine Learning jest ważny?

 • Automatyzacja decyzji: uczenie maszynowe umożliwia tworzenie modeli, które potrafią automatycznie podejmować decyzje na podstawie danych.
 • Indywidualizacja: modelowanie predykcyjne pozwala na dostosowanie się do indywidualnych zachowań i preferencji użytkowników.
 • Innowacyjność: zastosowanie Machine Learningu otwiera drzwi do innowacyjnych rozwiązań i odkryć w analizie danych.

💻 Czego się nauczysz w tej sekcji?

 • Klasyfikacja, regresja, szeregi czasowe: opanujesz techniki pracy z modelami klasyfikacji, regresji i szeregów czasowych, umożliwiających przewidywanie etykiet i wartości na podstawie danych.
 • Wdrażanie modeli na produkcję: nauczysz się udostępniać zbudowane przez siebie modele do środowisk produkcyjnych, dzięki czemu poznasz podstawy pracy zespołowej w obszarze Data Science.
 • Ocena i walidacja modeli: zdobędziesz umiejętności oceny skuteczności modeli Machine learningowych i dostosowywania ich do różnych zastosowań.

Deep Learning arrow down

W sekcji Deep Learning zostanie pogłębiona wiedza na temat zaawansowanych technik uczenia maszynowego. Nacisk położony będzie na sieciach neuronowych i ich zastosowaniach w pracy z danymi w postaci fotografii oraz języka naturalnego (NLP). Będzie to kolejny krok do opanowania AI.

🙋 Dlaczego Deep Learning jest ważny?

 • Rozpoznawanie wzorców: Deep Learning pozwala na automatyczne rozpoznawanie złożonych wzorców i cech w danych, co jest trudne do osiągnięcia tradycyjnymi metodami.
 • Zastosowania w Computer Vision: Głębokie sieci neuronowe są kluczowe w dziedzinach takich jak rozpoznawanie obrazów czy przetwarzanie języka naturalnego (NLP).
 • Skuteczność w analizie dużych zbiorów danych: Deep Learning jest efektywny w analizie ogromnych ilości danych, co pozwala na uzyskiwanie bardziej precyzyjnych wyników.

💻 Czego się nauczysz w tej sekcji?

 • Sieci neuronowe: opanujesz architektury sieci neuronowych, w tym głębokie sieci konwolucyjne (CNN) i rekurencyjne sieci neuronowe (RNN).
 • Praktyczne zastosowania: nauczysz się praktycznych zastosowań Deep Learningu, takich jak rozpoznawanie obrazów, generowanie tekstu czy tłumaczenie języka.
 • Tuning modeli: zdobędziesz umiejętności fine-tuningu parametrów modeli Deep Learningowych dla optymalnej skuteczności.

Projekt arrow down

W sekcji Projekt wykorzystana zostanie cała zdobyta wiedza i umiejętności w praktyce. Pracując nad grupowym projektem Data Science, zespoły przejdą przez wszystkie etapy od zbierania danych, poprzez analizę, modelowanie, aż po prezentację wyników.

🙋 Dlaczego Projekt jest ważny?

 • Praktykowanie wiedzy: Projekt stanowi szansę na praktyczne zastosowanie wszystkich zdobytych umiejętności w rzeczywistym scenariuszu.
 • Rozwinięcie portfolio: Ukończony projekt stanowi cenny element portfolio, który można zaprezentować potencjalnym pracodawcom.
 • Samodzielność: Praca nad projektem rozwija umiejętność samodzielnego myślenia i rozwiązywania problemów, co jest kluczowe w roli Data Scientisty.

💻 Czego się nauczysz w tej sekcji?

 • Zarządzanie projektem: nauczysz się efektywnie zarządzać projektem Data Science, począwszy od definiowania celów, aż po prezentację wyników.
 • Praktyczna analiza danych: zastosujesz zdobytą wiedzę w praktyce, analizując rzeczywiste dane i wyciągając istotne wnioski.
 • Prezentacja wyników: nauczysz się skutecznie prezentować swoje wyniki, zarówno w formie pisemnej, jak i wizualnej, komunikując je z różnymi grupami odbiorców.
Pokaż cały program

Liczba godzin na kursie Data Science

Liczba godzin zależy od wybranego pakietu.
Zajęcia na bootcampie odbywają się w soboty i niedziele od godziny 08:00 do 11:00 lub od 15:00 do 18:00.
3 h

prework – szacowany czas na przygotowanie do kursu

178 h

zajęcia z trenerem (zdalnie na żywo) zakończone certyfikatem

62 h

lekcje wideo (self-learning)

120 h

szacowany czas na indywidualną pracę między zajęciami

do 7 h

wsparcie HR

6 h

kurs Prompt Engineering i narzędzia AI dla programistów

4 h

indywidualny mentoring technologiczny

Test predyspozycji na Data Scientist

Sprawdź, czy masz predyspozycje na Data Scientist. Odpowiedz na kilka pytań, które pomogą zweryfikować Twoją wiedzę. Wypełnienie testu zajmie Ci tylko kilka minut.

Wypełnij test predyspozycji

Co otrzymasz w ramach kursu Data Science?

 • nauka pod opieką doświadczonych trenerów-praktyków
 • rozbudowany projekt zespołowy i trzy projekty indywidualne w Twoim portfolio
 • ceniony na rynku certyfikat infoShare Academy
 • dostęp do nagrań z kursu 
 • symulacja środowiska pracy w branży IT
 • zamknięta grupa dyskusyjna
 • portfolio na GitHubie, konsultacje CV i LinkedIn*
 • próbna techniczna rozmowa rekrutacyjna* 
 • bieżące review kodu
 • praktyczne ćwiczenie metod scrumowych
 • nauka narzędzi,  umiejętności i dobrych praktyk dostosowanych do wymagań rynku pracy
 • 8h zespołowego oraz 2h indywidualnego, dodatkowego mentoringu  poza zajęciami
 • materiały doszkalające od trenerów
 • materiały do pracy w domu i konsultacje ich efektów
 • wiedza w formie zdalnych spotkań na żywo oraz w formie wideo

* zależnie od wybranego pakietu

Narzędzia i technologie których nauczysz się na kursie Data Science

Wsparcie w karierze na kursie Data Science

Szkolenia HR

Dowiesz się, jak przygotować się do wejścia na rynek pracy w branży IT, gdzie szukać pierwszej pracy oraz jakie praktyki zastosować, by jak najlepiej przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej i zwiększyć swoje szanse na zatrudnienie na nowym rynku pracy.

Pomoc w przygotowaniu CV i profilu LinkedIn

“Jak Cię widzą, tak Cię piszą” – podpowiemy Ci, na co zwracają uwagę rekruterzy oraz jak stworzyć świetne CV i profil LinkedIn, by wyróżnić się na tle innych kandydatów.

Próbne techniczne rozmowy rekrutacyjne

Rozmowy symulują prawdziwą rekrutację techniczną. Sprawdzisz swoją wiedzę i zobaczysz, jakie pytania mogą pojawić się na Twoich pierwszych rozmowach kwalifikacyjnych po ukończeniu kursu.

Konsultacje ze specjalistami

Mamy wspólny cel – zależy nam, aby nasi absolwenci jak najszybciej po kursie znaleźli zatrudnienie. Masz pytania? Jesteś po rozmowie rekrutacyjnej lub przygotowujesz się do niej? Możesz liczyć na nasz czas i wsparcie w trakcie oraz po zakończeniu kursu.
arrow
arrow

Historie naszych absolwentów

Kacper Jędrczak

Chemik, który został Data Scientistem

Kacper to programista z krwi i kości, który w wolnych chwilach uprawia sport lub gra na giełdzie. Porzucił chemię i podjął naukę na bootcampie Data Science – dziś, z sukcesami, podbija branżę IT

Karolina Warda

Od działu finansowego do programowania

Karolina zapisała się na kurs Data Science podczas pandemii. Wykonała ogromną pracę, łącząc naukę z pracą na pełen etat. Stale utrwalała wiedzę i kodziła, kodziła, kodziła…

Natalia Szostak

Przez psychologię do analityki IT przy akompaniamencie rockowego brzmienia

Natalia jest doktorem psychologii z wykształcenia, z pasji perkusistką w rockowym zespole, a dzięki kursowi Data Science wkroczyła do świata IT.

arrow
arrow

Wybierz pakiet dla siebie

KOMPETENCJE

9 900
Zdobędziesz wiedzę niezbędną do startu kariery w IT. W pakiecie otrzymasz: szkolenie na żywo, ciągłe wsparcie trenera, wiele materiałów i podstawy pracy w Scrum.
Wybierz pakiet
Porównaj pakiety

TEN PAKIET ZAWIERA:

 • Kurs
 • Wsparcie trenera
 • Wirtualna klasa
 • Nagrania z zajęć
 • Prework
 • Materiały szkoleniowe
 • Projekt do portfolio
 • Egzamin
 • Certyfikat ISA
 • Warsztat Scrum

IT NAWIGATOR

10 900 zł*
9 400
Oszczędzasz 1500 zł
Do solidnych podstaw merytorycznych otrzymasz dostęp do materiałów HR, w tym: wideo i wygodnych checklist CV i Linkedin, informacji z rynku pracy IT, a także do ofert pracy naszych firm partnerskich.
Wybierz pakiet
Porównaj pakiety

TEN PAKIET ZAWIERA:

 • Kurs
 • Wsparcie trenera
 • Wirtualna klasa
 • Nagrania z zajęć
 • Prework
 • Materiały szkoleniowe
 • Projekt do portfolio
 • Egzamin
 • Certyfikat ISA
 • Warsztat Scrum
 • Prompt Engineering i narzędzia AI dla programistów
 • Wideo – pierwsze kroki w IT
 • Pakiet poradników HR
 • Perfekcyjne CV i Linkedin
 • Research ofert pracy
 • Autoprezentacja
 • Dostęp do zamkniętej grupy #HR na slacku
 • Zadania rozwojowe od Doradcy Kariery

MENTORING+

13 900 zł*
12 400
Oszczędzasz 1500 zł
Mocne, indywidulane wsparcie ekspertów: przejdziesz próbne rozmowy, po których otrzymasz feedback, spotkasz się z doradcą kariery i zrealizujesz 4h mentoringu z trenerem.
Wybierz pakiet
Porównaj pakiety

TEN PAKIET ZAWIERA:

 • Kurs
 • Wsparcie trenera
 • Wirtualna klasa
 • Nagrania z zajęć
 • Prework
 • Materiały szkoleniowe
 • Projekt do portfolio
 • Egzamin
 • Certyfikat ISA
 • Warsztat Scrum
 • Prompt Engineering i narzędzia AI dla programistów
 • Wideo – pierwsze kroki w IT
 • Pakiet poradników HR
 • Perfekcyjne CV i Linkedin
 • Research ofert pracy
 • Autoprezentacja
 • Dostęp do zamkniętej grupy #HR na slacku
 • Zadania rozwojowe od Doradcy Kariery
 • Konsultacje CV i Linkedin z Doradcą Kariery
 • Symulacja rozmowy HR
 • Symulacja rozmowy technicznej
 • Job Coaching
 • Indywidualny mentoring technologiczny
*cena regularna

Jak sfinansować kurs Data Science?

Raty PayU

Rozłóż płatność za kurs na raty PayU. Cała procedura składania wniosku jest bardzo prosta, a decyzję otrzymasz już w kilkanaście minut – bez wychodzenia z domu! Możesz rozłożyć płatność nawet na 15 rat 0%, albo do 50 rat nisko oprocentowanych. Zapisz się na kurs, skontaktujemy się z Tobą i ustalimy wszystkie szczegóły.

Dofinansowanie z Bazy Usług Rozwojowych

Możesz otrzymać nawet do 80% dofinansowania w BUR na realizację dowolnego kursu zdalnego z naszej oferty. Z tego rodzaju wsparcia mogą skorzystać: mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa (oraz ich pracownicy).

Nieoprocentowane pożyczki OPEN/Inwestuj w rozwój

Nieoprocentowana pożyczka na szkolenie, którą spłacisz bez odsetek. Dzięki niej możesz sfinansować do 100% kosztów kursu. Przy sprawnym i terminowym spłacaniu rat pożyczki projekt może umorzyć zapłatę nawet 25% całej kwoty. Formalności mogą zająć nawet kilka tygodni, dlatego najpierw skontaktuj się z nami w celu rezerwacji miejsca na kurs.

Urząd Pracy/KFS

Możesz dofinansować kurs dzienny z Urzędu Pracy. Warunkiem otrzymania takiej pomocy jest status osoby bezrobotnej oraz tzw. gwarancja zatrudnienia od przyszłego pracodawcy. Wniosek o dofinansowanie złóż osobiście w swoim Urzędzie Pracy (w miejscu, w którym jesteś zameldowany). Jeżeli pracujesz na umowie o pracę i chcesz zwiększyć swoje dotychczasowe kwalifikacje, poproś pracodawcę o skorzystanie z Krajowego Funduszu Szkoleniowego. To dofinansowanie z Urzędu Pracy na wybrane kursy w infoShare Academy. Więcej szczegółów o tym, jak złożyć wniosek i sfinansować kurs, znajdziesz na stronie:

gray ornament

Kurs Data Science – weekendowy

Zgłoś się na najbliższą edycję

1 wolne miejsce
Edycja 24

Kurs Data Science + AI

Tryb
Weekendowy
Data
22.06.2024 – 13.04.2025
Miejsce
Zdalnie na żywo
Dni zajęć
soboty i niedziele (8:00-11:00)
Cena

9 400 zł

rata PayU nawet od 394,86 zł miesięcznie

Najczęściej zadawane pytania na temat kursu Data Science

Jak zapisać się na kurs? arrow down

Aby zapisać się na kurs możesz wypełnić formularz, wysłać maila bezpośrednio do opiekunki, napisać do nas na czacie lub zadzwonić. W przypadku zgłoszenia się przez formularz otrzymasz od razu maila z testem wstępnym. Wypełnienie testu nie jest zobowiązujące, gwarancją miejsca na kursie jest podpisanie umowy.

W jakich godzinach odbywają się zajęcia? arrow down

Zajęcia na bootcampie odbywają się w soboty i niedziele od godziny 08:00 do 11:00 lub od 15:00 do 18:00.

Jak przygotować się do kursu? arrow down

Obowiązkowym punktem rozpoczęcia kursu jest przerobienie preworku – są to materiały do samodzielnej nauki. Otrzymasz od nas wszystkie niezbędne materiały, linki oraz instrukcje, jak krok po kroku zainstalować programy i narzędzia, z których będziesz korzystać w trakcie kursu.Przykładając się do jego wykonania, zapewniasz sobie i reszcie grupy sprawny start w kursie i możliwość bezproblemowego rozpoczęcia nauki i pracy nad projektem. Z drugiej strony, w przypadku naszych kursów – bardzo intensywnych i napakowanych wiedzą, zlekceważenie preworku może skutkować późniejszym nawarstwieniem się zaległości, które będzie niezwykle trudno nadrobić w trakcie kursu.

Jakie warunki muszę spełnić, aby przystąpić do kursu? arrow down

W celu przystąpienia do kursu Data Science powinieneś(aś) posiadać predyspozycje do nauki programowania. Są one weryfikowane za pomocą testu, który wysyłamy Ci przed zapisaniem się na kurs. Dodatkowo, niezbędna do rozpoczęcia nauki programowania jest: znajomość j.angielskiego na poziomie min. B1/B2, umiejętność analitycznego myślenia, wykonanie preworku, który otrzymasz po zapisaniu się na kurs wysoka motywacja, dyspozycyjność – czas na zajęcia, ale również naukę w domu.

Na jaką pomoc w znalezieniu pracy po kursie mogę liczyć? arrow down

Do szukania pracy należy się przygotować, dlatego już podczas kursu, zależnie od wybranego pakietu proponujemy szkolenia HR, dzięki którym dowiesz się jak stworzyć skuteczne CV oraz profil w serwisie LinkedIn. Powiemy Ci również jak przygotować się do rozmów rekrutacyjnych. Po kursie rekomendujemy kursantów firmom partnerskim, które aktualnie prowadzą rekrutacje na stanowiska juniorskie.

Czym kurs różni się od studiów? arrow down

Główną przewagą kursu nad studiami jest warsztatowa forma zajęć – wiedzę zdobytą na zajęciach teoretycznych kursanci wykorzystują od razu na zajęciach praktycznych. Zarówno zajęcia teoretyczne, jak i warsztaty prowadzą doświadczeni trenerzy – praktycy. W Akademii dbamy o to, aby program kursu był dopasowany do aktualnej sytuacji na rynku pracy. Kursy są krótsze niż studia, co z jednej strony wiąże się większym natężeniem zajęć i dostarczanej wiedzy, a z drugiej sprawia, że szybciej możesz się przebranżowić i rozpocząć pracę w IT. Na koniec – na kursach panuje bardzo dobra atmosfera, kursanci wspierają się wzajemnie i są w stałym kontakcie ze sobą i z trenerami na komunikatorze wewnętrznym w czasie trwania zajęć.

Czy wiek jest ograniczeniem? arrow down

Jeśli chodzi o samo uczestnictwo w kursach, to wiek nie jest ograniczeniem. Nasze kursy kończyli zarówno 18-latkowie, jak i osoby 50+. Należy jednak pamiętać, że karierę w branży IT zaczyna się od stażu albo od stanowiska juniora, co może wiązać się z otrzymywaniem niższego wynagrodzenia niż na obecnym miejscu pracy, jeśli ma się już kilkanaście lat doświadczenia. Warto wziąć to pod uwagę zanim podejmie się decyzję o przebranżowieniu.

Czy otrzymam certyfikat? arrow down

Oczywiście, po zaliczeniu kursu otrzymasz od nas ceniony na rynku certyfikat infoShare Academy z informacją o zakresie kursu i terminie, w jakim kurs się odbywał. Certyfikat podpisany jest przez CEO infoShare Academy oraz Trenera prowadzącego kurs. Otrzymasz go w formacie PDF, dzięki czemu łatwo podzielisz się informacją o zdobytych kwalifikacjach na LinkedIn z potencjalnymi, przyszłymi pracodawcami lub klientami.
violet ornament circles ornament

Zgłoś się na kurs / poproś o kontakt

Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktuje się z Tobą nasz Zespół Organizacji Szkoleń, aby przedstawić proces i przebieg rekrutacji.

Agnieszka Frąckiewicz

Customer Success Coordinator (+48) 530 100 686

  Dowiedz się więcej