Bootcamp

Kurs Python + Django + AI – weekendowy

Zostań programistą Python i wejdź do branży IT z najlepszymi trenerami w Polsce. Python to wszechstronny i prosty w nauce język, który pozwoli Ci tworzyć niesamowite projekty, które mają realny wpływ na otaczający nas świat.

backend django python sql
Zgłoś się na kurs Pobierz program
Nadchodząca edycja
calendar icon
Kurs Python + Django + AI
31.08.2024 – 13.04.2025
Liczba godzin*
280-297 h
+ 160h pracy własnej
Tryb
Weekendowy
soboty i niedziele (15:00-21:00)
Poziom
Od podstaw
Miejsce
Zdalnie na żywo

Dlaczego warto uczyć się języka Python z Django?

Wszechstronność

Rozpoczynając naukę programowania od Pythona, nie zamykasz się na inne ścieżki. W tym języku można: automatyzować testy, tworzyć aplikacje webowe (Django, Flask) czy wreszcie korzystać z bogatych możliwości wykorzystania bibliotek do Machine Learningu, czy Deep Learningu (Data Science).rn

Idealny na start

Python to najprzystępniejszy język do rozpoczęcia przygody z programowaniem. Jest łatwy w nauce, ponieważ jego składnia jest czytelna i przejrzysta. Słowa kluczowe w Pythonie są intuicyjne i przypominają język angielski.rn

Rosnąca popularność

Ze względu na bardzo różnorodne zastosowania, Python staje się coraz bardziej pożądanym językiem programowania na rynku pracy. Według raportu Stack Overflow Python jest czwartą najpopularniejszą technologią na świecie. Korzystają z niego takie firmy jak: Google, Spotify, Netflix czy Dropbox.rn

Perspektywa rozwoju

Znając Pythona, można pracować w bardzo wielu ciekawych branżach. Możesz zacząć swoją przygodę z programowaniem stron internetowych, po czym przejść płynnie do analizy danych lub pisania testów automatycznych. Python ma wiele różnych zastosowań, które możesz wykorzystać w planowaniu swojej kariery.rn

Wielkie zapotrzebowanie

Chyba nie musimy już was dłużej przekonywać – pracy dla DatarnScientistów nie zabraknie. Będzie brakować specjalistów. „Istniejernrosnące zagrożenie, że podaż pracowników w obszarze Data Sciencernand Analytics zostanie daleko w tyle za popytem na nich. (…) Jeślirnnie zostaną podjęte działania, braki mogą się pogłębić, co możernposkutkować zaprzepaszczeniem szans związanych z Big Data” – tornfragment współtworzonego przez IBM i Burning Glass Technologiesrnraportu o rynku analitycznym w USA.
arrow
arrow

Czego się nauczysz na kursie Python z Django?

 • zrozumiesz, jak działają nowoczesne aplikacje webowe
 • nauczysz się zasad programowania
 • nauczysz się języka Python oraz jego składni
 • poznasz framework Django i idee frameworka webowego
 • poznasz IDE do pisania nowoczesnego kodu w Pythonie: PyCharm
 • nauczysz się podstaw frontendu
 • nauczysz się testowania aplikacji na poziomie jednostkowym i integracyjnym
 • poznasz zasady Test Driven Development w tym mockowanie obiektów
 • dowiesz się, czym są Loggery i jak je wykorzystywać
 • dowiesz się czym jest system kontroli wersji Git
 • poznasz narzędzie do ciągłej integracji: Jenkins
 • dowiesz się, czym jest review kodu i zrozumiesz jego idee
 • dowiesz się, jak zbudować i używać REST API
 • nauczysz się podstaw bezpieczeństwa aplikacji webowych
 • dowiesz się, jak budować aplikacje oparte o UML i wzorce projektowe
 • nauczysz się wykorzystywać bazy danych SQL
gray ornament circles ornament

Zobacz, co mówią nasi absolwenci

quotes

Kurs był świetny, jestem bardzo zadowolona. Nawet opcja nauki zdalnej (której się obawiałam) finalnie okazała się bardzo wygodna. Zakres merytoryczny bardzo obszerny, zajęcia prowadzone ciekawie, trenerzy cały czas służyli pomocą. Kurs otworzył mi oczy i też bardzo zainteresował tematyką Data Science (oraz programowaniem w SQL i Pythonie).

Joanna Garwacka opinion stars
quotes

Uważam, że kurs był zdecydowanie wartościowy, acz intensywny. Bardzo mi odpowiadała możliwość sprawdzenia świeżo zdobytej wiedzy podczas dużej liczby zajęć praktycznych i projektów. Wzbogaciłam wachlarz swoich umiejętności technicznych i mam jeszcze więcej chęci do działania!

Dagmara Bromirska opinion stars
quotes

Kurs spełnił oczekiwania w pełni, wartościowych aspektów było bardzo dużo: zaczynając od solidnych podstaw z sqla, przez pythona, bardzo fajnie opracowaną statystykę, a na machine learningu i dość rozbudowanym deep learningu kończąc. Dużym plusem było przygotowanie merytoryczne i postawa trenerów – naprawdę przyjemnie się z Wami pracowało. Generalnie polecam, niezależnie od tego czy nie masz wiedzy w tym temacie w ogóle, czy też masz już podstawy i potrzebujesz je uporządkować i rozwinąć.

Kacper Jędrczak opinion stars
quotes

Kurs spełnił moje oczekiwania. Pozwolił rozwinąć zainteresowania i potwierdził, że warto zdobyć nieco umiejętności IT, bo ich potencjał jest ogromny. Dodatkowo kurs odnowił we mnie głód wiedzy i poznawania czegoś nowego 🙂 Jako dużą zaletę kursu w InfoShare traktuję fakt, że zajęcia prowadzili różni trenerzy. Uważam, że takie podejście pozwala docenić różnorodność metod nauczania, a także lepiej ocenić – i docenić – jakość poszczególnych trenerów. Osobiście, cieszę się, że zajęcia prowadzili profesjonaliści, którzy znają realia pracy z poznawanymi narzędziami i wiedzą jakie są realne wyzwania i problemy pojawiające się w pracy na stanowisku, do którego kurs przygotowuje. Polecam.

Bartosz Stasiak opinion stars
quotes

opinion stars
arrow
arrow

Rozwiń swoją karierę ze wsparciem HR

Próbne techniczne rozmowy rekrutacyjne

Rozmowy symulują prawdziwą rekrutację techniczną. Sprawdzisz swoją wiedzę i zobaczysz, jakie pytania mogą pojawić się na Twoich pierwszych rozmowach kwalifikacyjnych po ukończeniu kursu.

Konsultacje ze specjalistami

Mamy wspólny cel – zależy nam, aby nasi absolwenci znaleźli zatrudnienie jak najszybciej. Jesteś po rozmowie rekrutacyjnej lub przygotowujesz się do niej? Możesz liczyć na nasz czas.

Szkolenie HR

Dowiesz się, jak przygotować się do wejścia na rynek pracy w branży IT, gdzie szukać pierwszej pracy oraz jak najlepiej przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej i zwiększyć swoje szanse na zatrudnienie.

Twoje CV i LinkedIn

Jak Cię widzą, tak Cię piszą” – podpowiemy Ci, na co zwracają uwagę rekruterzy oraz jak stworzyć świetne CV i profil LinkedIn, by wyróżnić się na tle innych kandydatów.

Firmy, w których pracują nasi absolwenci

Najlepsi trenerzy na rynku

Nauka napędzana sztuczną inteligencją

Kurs Java od podstaw zawiera moduł, który nauczy Cię wykorzystywać AI do nauki oraz przyszłej pracy.

W tym module poznasz fundamenty sztucznej inteligencji, nauczysz się wykorzystywać ChatGPT w pracy programistycznej. Nasi trenerzy nauczą Cię pisać prompty, które przyspieszą Twoją naukę i przyszłą pracę.

Moduł to 39 lekcji w 5 modułach.
Ponad 6 godzin materiału o wartości 499 zł.

Czy AI zabierze pracę programistom?

Tym którzy nie zwiększą swojej wydajności dzięki używaniu AI na pewno, ale programiści wykorzystujący AI do swojej pracy powinni spać spokojnie. AI znacząco przyspiesza pracę, potrafi napisać funkcje, ale żeby wymyślić oprogramowanie i połączyć to wszystko w działającą strukturę nadal będzie potrzebny człowiek, który jest dużo bardziej kreatywny od maszyny. 

AI sprawia, że dużo szybciej nauczysz się trudniejszych rzeczy i możesz stać się midem. Jeśli nauczysz się wykorzystywać AI, to stanie się Twoim prywatnym nauczycielem, tak jak niegdyś seniorzy, którzy brali pod swoje skrzydła juniorów dołączających do zespołów.
Niewątpliwie najlepszą metodą nauki jest tworzenie projektów. Podczas tworzenia projektów napotkasz na problemy, których rozwiązanie podnosi Twój poziom. Załóżmy, że tworzysz aplikację i musisz przyciąć oraz zmniejszyć obrazek, ale totalnie nie wiesz jak się do tego zabrać.
Spójrz na odpowiedź, którą odesłał ChatGPT. Nie przejmuj się, jeśli nie wszystko jest dla Ciebie zrozumiałe – wszystkiego nauczysz się na kursie. Chat podpowiedział jakiego narzędzia urzyć (punkt 1), co należy zrobić i jakich dodatkowych programów użyć aby to ze sobą połączyć (punkt 2). Następnie pokazał w punkcie 3 jak można w praktyce zaimplementować zaproponowane rozwiązanie.

Mając taką wiedzę, dużo łatwiej Ci będzie rozpocząć prace nad tym zadaniem. Znając narzędzie możesz np. zasięgnąć szczegółowej wiedzy np. do dokumentacji. Możesz też poprosić AI o doprecyzowanie pewnych zagadnień lub zaproponowanie alternatywnej ścieżki.

Znacznie przyspiesza to pracę, ale połączenie wszystkich elementów w działającą aplikację nadal jest po Twojej stronie.

Odpowiedź AI (ChatGPT):

Zobacz praktyczny przykład wykorzystania AI

Przeszkoliliśmy 6 800+ osób

Sprawdź więcej opinii

Jak wyglądają zajęcia w Akademii na kursie Python?

Zajęcia w Akademii na bootcampie Python Developer odbywają się w weekend. Na każdym zjeździe mają one podobną formę. W sobotę odbywają się zajęcia warsztatowe na których uczestnicy nabywają nowe umiejętności. W niedzielę dzień podzielony będzie na 3 godziny warsztatów na temat narzędzi bądź praktyki oraz 3 godziny projektowe. W ramach projektów uczestnicy będą mieli możliwość wykorzystania zdobytych kompetencji w pracy zespołowej. Wszystkie zajęcia mają za zadanie przygotować cię do przyszłej pracy, dlatego forma nauki oraz współpracy w zespole odzwierciedla to, co możesz spotkać w rzeczywistej pracy. Zajęcia na bootcampie odbywają się w soboty i niedziele od 8:00 do 14:00 lub od 15:00 do 21:00.

Pobierz program

Program kursu Python z Django

Język Python cechuje szereg różnorodnych zastosowań, ogromna uniwersalność oraz prosta składnia. Język ten znajduje zastosowanie w usługach backendowych, czyli takich, które działają z dala od końcowego użytkownika, ale także w technologiach frontendowych. Ma też ogromne zastosowanie w obróbce danych. Kurs trwa 280-297 godzin przewidzianych w programie (zależnie od pakietu, który wybierzesz). Zaplanuj także co najmniej 160 godzin na dodatkową, indywidualną pracę, która pomoże Ci utrwalić zdobywane kompetencje. Ta potężna dawka nauki ma za zadanie  przygotować do podjęcia pracy jako Python Developer. Każde zajęcia prowadzone w Akademii mają wymiar praktyczny i są prowadzone przez trenerów praktyków, pracujących obecnie w branży.

Pobierz program kursu Python

Pobierz szczegółowy program bootcampu i sprawdź, czego się nauczysz.

Pobierz program kursu Python

Prework arrow down

Przed rozpoczęciem intensywnych zajęć na kursie weekendowym, przygotujemy Cię do osiągnięcia najlepszych rezultatów na zajęciach na żywo z trenerem. Sekcja „Prework” to Twój pierwszy krok w nauce programowania! Dzięki intuicyjnemu instruktażowi dobrze przygotujesz stanowisko pracy i skonfigurujesz potrzebne oprogramowanie.

🙋 Dlaczego prework jest ważny?

 • Zwiększysz pewność siebie: „Prework” sprawi, że poczujesz się pewniej w świecie kodowania.
 • Przyśpieszysz swój rozwój: Przepracowanie materiałów z sekcji prework zapewni Ci wiedzę wstępną, co pozwoli Ci lepiej zrozumieć materiał na zajęciach.
 • Uporządkujesz wiedzę: Startując z solidnym bagażem wiedzy, unikniesz zbędnego, frustrującego poczucia przytłoczenia wiedzą na zajęciach na żywo.

💻 Czego się nauczysz w tej sekcji?

 • Kontroli wersji oprogramowania: Z naszym dedykowanym materiałem szkoleniowym poświęconym Gitowi i kontroli wersji, zdobędziesz wszystkie niezbędne informacje które wymagane są od programisty pracującego w zespole. Na zajęciach na żywo z trenerem zostanie to utrwalone i rozszerzone o jeszcze bardziej zaawansowane zagadnienia!
 • Podstawy Pythona: poznasz podstawy programowania w języku Python takie jak jego składnia, typy danych czy też operacje na nich.
 • Praca z narzędziami Python developer: nauczysz się, jak sprawnie poruszać się w systemie operacyjnym Linux oraz Terminalu, zdobędziesz najważniejsze umiejętności: nawigacji, zarządzania plikami oraz korzystania z podstawowych komend systemowych, a także przygotujesz swoje środowisko programistyczne do codziennej pracy z kodem.

Narzędzia Linux i Terminal arrow down

Kurs rozpoczniesz od nauki obsługi narzędzi niezbędnych dla każdego Python Developera, w tym systemu operacyjnego Linux oraz Terminala. Zaczniesz od zdobycia najważniejszych umiejętności: nawigacji, zarządzania plikami oraz korzystania z podstawowych komend systemowych.

🙋 Dlaczego Linux i Terminal są ważne?

 • Efektywność pracy: zrozumienie systemu Linux i korzystanie z Terminala znacznie zwiększy efektywność Twojej pracy przy programowaniu, głównie poprzez możliwość szybkiego przeglądania i manipulacji plikami oraz uruchamiania poleceń.
 • Skalowalność projektów: umiejętność pracy w środowisku terminalowym ułatwi Ci obsługę nawet najbardziej zaawansowanych projektów, co jest niezbędne w dalszym rozwoju dla każdej osoby zajmującej się programowaniem.
 • Zarządzanie zasobami: znajomość narzędzi Terminala pozwoli Ci na skuteczne zarządzanie zasobami systemu, co jest kluczowe przy tworzeniu i utrzymaniu skalowalnych aplikacji.

💻 Czego się nauczysz w tej sekcji?

 • Zaawansowana nawigacja: nauczysz się używać zaawansowanych poleceń i płynnie nawigować po systemie plików.
 • Automatyzacja zadań: zaznajomisz się z tworzeniem skryptów do automatyzacji powtarzalnych zadań.
 • Konfiguracja środowiska dokonasz personalizacji i konfiguracji swojego środowiska pracy zgodnie z indywidualnymi preferencjami lub wymaganiami projektu – tak jak w prawdziwej pracy!

System Kontroli Wersji Git arrow down

Git to podstawa Twojej pracy z kodowaniem. Ta umiejętność jest nie tylko pożądana, ale wręcz niezbędna na rynku pracy. Umożliwi Ci śledzenie zmian w kodzie, współpracę z innymi programistami oraz skuteczne zarządzanie projektem.

🙋 Dlaczego System Kontroli Wersji Git jest ważny?

 • Współpraca zespołowa: Git umożliwi Ci efektywną współpracę programistyczną, pozwalającą różnym osobom na pracę nad tym samym projektem jednocześnie.
 • Zarządzanie wersjami: system kontroli wersji pozwoli Ci na śledzenie historii projektu, przywrócenie wcześniejszych wersji kodu oraz rozwiązywanie konfliktów między wersjami.
 • Bezpieczeństwo kodu: przechowywanie kodu w repozytorium Git zapewni bezpieczeństwo i ochronę przed utratą danych, nad którymi pracujesz na kursie oraz później w swojej zawodowej karierze.

💻 Czego się nauczysz w tej sekcji?

 • Rozgałęzienie i scalenie: nauczysz się zaawansowanych operacji na gałęziach projektu.
 • Zarządzanie konfliktami: poznasz narzędzia oraz techniki potrzebne do rozwiązywania konfliktów wynikających z równoczesnej edycji kodu przez różnych programistów.
 • Praca z GitHub: wdrożysz się w zasady publikowania i współpracy nad projektem na platformie GitHub. Dzięki temu Twoje portfolio będzie jeszcze bardziej profesjonalne.

Podstawy Programowania Python arrow down

Programowanie w każdym języku składa się z pewnych typowych reguł oraz zasad z dodatkiem niuansów składni danego języka. Zaczniemy od zrozumienia koncepcji języka Python, jego natury i tego, co odróżnia go od innych, popularnych języków programowania, skupiając się przy tym na zdobyciu solidnych podstaw programowania w tym języku, obejmujących składnię języka, obsługę wyjątków oraz pracę z plikami.

🙋 Dlaczego Podstawy programowania Python są ważne?

 • Uniwersalny język: Python jest uniwersalnym językiem programowania, używanym w różnych dziedzinach, co czyni go wartościowym narzędziem dla programistów. Dzięki zrozumieniu podstaw będziesz mógł szybko przejść do zaawansowanych tematów.
 • Podstawy programowania: opanowanie podstaw programowania, takich jak składnia i obsługa wyjątków, jest kluczowe dla efektywnej pracy z każdym językiem programowania. W przypadku Pythona od razu zauważysz, jak przekłada się to na efektywność Twojej pracy.
 • Automatyzacja zadań: Python jest doskonały do automatyzacji różnorodnych zadań, co zwiększa efektywność pracy. Nie trzeba do tego skomplikowanych rozwiązań – już pierwsza funkcja pokaże Ci, jak łatwo dokonywać automatyzacji.

💻 Czego się nauczysz w tej sekcji?

 • Struktury danych: poznasz zastosowanie podstawowych struktur danych, takich jak listy, krotki, słowniki oraz dowiesz się, jak z nimi efektywnie pracować.
 • Obsługa plików: zaznajomisz się z metodami manipulacji plikami, wczytywania i zapisywania danych.
 • Podstawy algorytmów: myślenie algorytmiczne to podstawa każdego Python Developera. Na zajęciach poznasz sposoby implementacji prostych algorytmów do rozwiązywania programistycznych problemów.

Programowanie obiektowe (OOP) w Pythonie arrow down

Zgłębienie paradygmatu programowania obiektowego (OOP) w języku Python to kolejny krok na Twojej drodze do zostania Python Developerem. Zdobędziesz umiejętność projektowania i implementacji klas, stosowania dziedziczenia, enkapsulacji oraz polimorfizmu.

🙋 Dlaczego programowanie obiektowe (OOP) w Pythonie jest ważne?

 • Modularyzacja kodu: programowanie obiektowe umożliwia modularyzację kodu, co ułatwia jego utrzymanie, rozwijanie i ponowne użycie. Znajomość tych praktyk wpłynie na Twój rozwój jako Python Developer.
 • Zarządzanie złożonością: dzięki OOP złożone systemy można przedstawiać jako zbiory prostszych obiektów, co ułatwia zrozumienie i zarządzanie projektem. Dzięki temu Twój pierwszy projekt zespołowy będzie bardzo łatwy do realizacji.
 • Współpraca zespołowa: paradygmat programowania obiektowego ułatwia pracę w zespole, ponieważ każdy obiekt może być rozwijany niezależnie. Dzięki temu znajdziesz dla siebie interesujące funkcjonalności do rozwoju w obszarze projektów.

💻 Czego się nauczysz w tej sekcji?

 • worzenie klas i obiektów: poznasz podstawy projektowania i implementacji klas oraz ich instancji. To tylko groźnie brzmi. W rzeczywistości zauważysz od razu, jak bardzo intuicyjne są to rozwiązania.
 • Dziedziczenie i polimorfizm: na zajęciach dowiesz się, jak wykorzystywać dziedziczenie do współdzielenia kodu oraz stosować polimorfizm dla jego elastyczności. Stawiamy na dobre praktyki!
 • Enkapsulacja: ukrywanie implementacji i ograniczanie dostępu do danych zapewnia bezpieczeństwo i integralność kodu. Dzięki znajomości tych zagadnień Twoje realizacje projektowe będą opierały się na bazie dobrych praktyk tworzenia kodu.

Praca z wirtualnymi środowiskami arrow down

Robiąc kolejny krok w świat programowania w Pythonie, dowiesz się, jak korzystać z narzędzi takich jak pip do zarządzania pakietami oraz jak tworzyć i zarządzać wirtualnymi środowiskami Pythona, co umożliwi Ci izolację projektów.

🙋 Dlaczego praca z wirtualnymi środowiskami jest ważna?

 • Izolacja zależności: używanie wirtualnych środowisk pozwala na izolację zależności projektu, co eliminuje konflikty wersji i zapewnia spójność. To kolejna z dobrych praktyk, które rozwiną Cię jako Python Developera.
 • Zarządzanie zależnościami: skuteczne zarządzanie zależnościami przy użyciu narzędzi takich jak pip, jest kluczowe dla bezproblemowej instalacji i aktualizacji pakietów.
 • Reprodukcja środowiska: wirtualne środowiska umożliwiają łatwe replikowanie środowiska pracy na różnych maszynach, co ułatwia współpracę nad projektem. Jest to kluczowe zagadnienie związane z pracą nad projektem w międzynarodowym zespole.

💻 Czego się nauczysz w tej sekcji?

 • Instalacja pakietów: poznasz techniki skutecznego korzystania z narzędzia pip do instalacji pakietów Python.
 • Tworzenie wirtualnych środowisk: nauczysz się, jak tworzyć i zarządzać wirtualnymi środowiskami za pomocą narzędzi takich jak virtualenv.
 • Zarządzanie zależnościami projektu: skuteczne zarządzanie wymaganymi wersjami pakietów dla projektu jest kluczowe w przypadku pracy z wieloma bibliotekami Pythona. Po tej sekcji będziesz umiał płynnie poruszać się między nimi.

Django arrow down

Niezwykle ważnym etapem nauki jest poznanie frameworka Django: jego podstaw i obsługi ORM (Object-Relational Mapping). Nauczysz się również korzystać z wbudowanego Admin Panelu do zarządzania aplikacją.

🙋 Dlaczego Django jest ważne?

 • Szybki rozwój aplikacji: Django umożliwia szybkie prototypowanie i rozwijanie aplikacji poprzez wbudowane funkcje, co przyspiesza proces tworzenia oprogramowania. Dzięki temu nie będziesz poświęcać na pracę nad projektami więcej czasu, niż to jest konieczne.
 • Bezpieczeństwo danych: ORM w Django zapewnia bezpieczny dostęp do bazy danych, eliminując potencjalne luki bezpieczeństwa związane z nieprawidłowymi zapytaniami.
 • Intuicyjna administracja: Admin Panel w Django ułatwia zarządzanie danymi aplikacji, co jest szczególnie przydatne podczas etapu developmentu.

💻 Czego się nauczysz w tej sekcji?

 • Tworzenie aplikacji w Django: zapoznasz się z zasadami projektowania i rozwijania prostych aplikacji webowych przy użyciu Django, dzięki czemu możliwe będzie zbudowanie Twojego pierwszego projektu na kursie.
 • Obsługa bazy danych: korzystanie z ORM do komunikacji z bazą danych jest kluczowym aspektem dla każdego Python Developera. Dzięki zajęciom nabędziesz tę umiejętność.
 • Administracja aplikacją: konfiguracja i korzystanie z wbudowanego Admin Panelu w celu zarządzania danymi pozwala patrzeć globalnie na cały projekt. Dzięki jego znajomości będziesz umiał współpracować z innymi osobami, odpowiedzialnymi za Wasz projekt.

Bazy danych i język SQL arrow down

Znajomość SQL i baz danych jest kluczowa w pracy z aplikacjami przechowującymi ogromne ilości danych. W związku z tym poznasz podstawy języka SQL oraz jego zastosowanie w kontekście tworzenia, modyfikowania i pisania zapytań do baz danych.

🙋 Dlaczego bazy danych i język SQL są ważne?

 • Skuteczne zarządzanie danymi: znajomość SQL umożliwia efektywne tworzenie i aktualizację baz danych oraz pisanie do nich efektywnych zapytań. Jest to kluczowe w pracy z aplikacjami przechowującymi duże ilości danych.
 • Relacyjne bazy danych: język SQL jest fundamentalnym narzędziem do pracy z relacyjnymi bazami danych, które są powszechnie stosowane w projektach programistycznych.
 • Optymalizacja zapytań: zrozumienie SQL pozwala na pisanie optymalnych zapytań, co przekłada się na wydajność aplikacji.

💻 Czego się nauczysz w tej sekcji?

 • Podstawy zapytań w języku SQL: poznasz zasady tworzenia prostych zapytań do baz danych opartych o: SELECT, INSERT, UPDATE, DELETE.
 • Operacje na tabelach: zapoznasz się z dobrymi praktykami efektywnego projektowania, modyfikowania i usuwanie tabel, a także definiowanie kluczy głównych i obcych.
 • Zaawansowane zapytania: dowiesz się, jakie są zaawansowane funkcje języka SQL, takie jak JOIN, GROUP BY, HAVING.

Wzorce projektowe oraz refaktoring i debugowanie kodu arrow down

Wzorce projektowe, pisanie czytelnego i efektywnego kodu, techniki debugowania, refaktoringu oraz podstawy projektowania architektury aplikacji to kluczowe koncepcje z zakresu inżynierii oprogramowania.

🙋 Dlaczego wzorce projektowe, refaktoring i debugowanie kodu są ważne?

 • Jakość kodu: praktyki takie jak Clean Code i refaktoring pomagają utrzymywać wysoką jakość kodu, co ułatwia jego zrozumienie i utrzymanie. Jakość pisanego kodu wpływa też na Twój rozwój jako Python Developera i zwiększa szanse na znalezienie dobrego miejsca do dalszego rozwoju.
 • Efektywne debugowanie: umiejętność skutecznego debugowania pozwala na szybkie wykrywanie i usuwanie błędów w kodzie. Pozwala też zaoszczędzić czas, który można przeznaczyć na rozwój innych funkcjonalności w projekcie.
 • Rozwinięta architektura: zrozumienie wzorców projektowych i architektonicznych pozwala na projektowanie skalowalnych i trwałych aplikacji. Dzięki temu nie zachodzi ryzyko, że jakiś projekt jest przeszacowany lub niedoszacowany.

💻 Czego się nauczysz w tej sekcji?

 • Wzorce projektowe: poznasz i wdrożysz w projekcie zespołowym, zastosowanie popularnych wzorców projektowych, takich jak Singleton, Factory, Observer.
 • Clean Code: nauczysz się jak tworzyć czytelny, zorganizowany i efektywny kod w języku Python zgodnie z zasadami Clean Code.
 • Refaktoring: nabędziesz umiejętności poprawy istniejącego kodu bez zmiany jego funkcjonalności. Będzie to służyć zwiększaniu jego czytelności i wydajności. Tym samym uczynisz kolejny krok na drodze w kierunku zostania Python Developerem.

Testowanie arrow down

Testowanie aplikacji jest nieodłącznym elementem pisania kodu. Nauczysz się testować aplikacje przy użyciu narzędzi takich jak PyTest. Dodatkowo zdobędziesz umiejętność pisania asercji oraz tworzenia testów jednostkowych z wykorzystaniem unittest.mock do izolowania testów.

🙋 Dlaczego testowanie jest ważne?

 • Zapewnienie jakości kodu: testy jednostkowe i funkcjonalne są kluczowe dla zapewnienia, że aplikacje działają poprawnie, co przekłada się na ich jakość oraz skuteczność biznesową.
 • Łatwiejsze wprowadzanie zmian: testy umożliwiają śmiałe dokonywanie zmian w kodzie, ponieważ szybko wykrywają ewentualne problemy.
 • Współpraca zespołowa: posiadanie solidnej bazy testów ułatwia współpracę między programistami, zapewniając pewność co do stabilności kodu.

💻 Czego się nauczysz w tej sekcji?

 • PyTest i asercje: poznasz zasady tworzenia testów przy użyciu frameworka PyTest oraz korzystania z asercji do sprawdzania poprawności ich wyników.
 • Unittest.mock: izolowanie kodu testowanego poprzez mockowanie zależności jest kluczowe w efektywnej pracy Python Developera. Dzięki tej sekcji będziesz mógł usprawnić swoje umiejętności w kwestii testów.
 • Testy funkcjonalne: tworzenie testów, które sprawdzają całe funkcjonalności systemu, jest ostatnim ogniwem na drodze do kompleksowej weryfikacji działania aplikacji. Podniesiesz swoje kompetencje jako Python Developer, gdy poznasz już ten temat.

API: HTTP, REST, WebAPI arrow down

Kolejny ważny element kursu, podstawy komunikacji między aplikacjami poprzez protokół HTTP, zasady architektury REST oraz tworzenie własnych interfejsów API.

🙋 Dlaczego API: HTTP, REST, WebAPI są ważne?

 • Komunikacja z aplikacjami: zrozumienie zasad działania protokołu HTTP oraz architektury REST pozwala na skuteczną komunikację między różnymi aplikacjami.
 • Rozwijanie aplikacji wieloplatformowych: umiejętność tworzenia własnych interfejsów API pozwala na rozwijanie aplikacji, które mogą być używane na różnych platformach.
 • Integracja zewnętrznych usług: korzystanie z API umożliwia integrację z zewnętrznymi usługami, co jest powszechne w dzisiejszych projektach.

💻 Czego się nauczysz w tej sekcji?

 • Protokół HTTP: zasady działania protokołu HTTP w tym metod żądań oraz nagłówków. Dzięki zapoznaniu się z tymi podstawami rozpoczniesz przygodę z tematyką RESTową.
 • Architektura REST: projektowanie i implementacja interfejsów RESTful to must have dla każdego Python Developera. Dzięki wiedzy z zajęć rozwiniesz swoje umiejętności w zakresie komunikacji swoich projektów.
 • Obsługa autoryzacji: zabezpieczanie dostępu do swojego API za pomocą różnych mechanizmów autoryzacji to cenna umiejętność, którą implementujesz następnie do swojego projektu zespołowego.

Frontend: HTML, CSS, Bootstrap arrow down

HTML, CSS i Bootstrap tworzą kluczowy element kursu, który otworzy przed Tobą drzwi do obszernego świata projektowania stron internetowych. Zdobędziesz podstawową wiedzę z zakresu Frontendu, w tym HTML do tworzenia struktury strony, CSS do jej stylizacji, oraz frameworka Bootstrap do szybkiego tworzenia responsywnych interfejsów użytkownika.

🙋 Dlaczego Frontend: HTML, CSS, Bootstrap są ważne?

 • Tworzenie interaktywnych interfejsów: znajomość HTML i CSS pozwala na tworzenie atrakcyjnych i interaktywnych interfejsów użytkownika. Dzięki tej wiedzy, Twoje portfolio projektowe możesz rozbudować o elementy frontendowe.
 • Współpraca z zespołem frontendowym: zrozumienie podstaw frontendowych ułatwia współpracę z zespołem odpowiedzialnym za warstwę klienta. Stajesz się dzięki temu jeszcze bardziej kompetentnym developerem.
 • Responsywność aplikacji: frameworki takie jak Bootstrap pomagają w szybkim tworzeniu responsywnych interfejsów, które dobrze wyglądają na różnych urządzeniach.

💻 Czego się nauczysz w tej sekcji?

 • HTML: jego znajomość pozwala na tworzenie struktury strony internetowej, korzystanie z różnych tagów i atrybutów.
 • CSS: dzięki biegłości w posługiwaniu się CSS możesz ostylować stronę, nadawać wygląd poszczególnym jej elementom, a także pracować z selektorami.
 • Bootstrap: szybkie projektowanie responsywnych interfejsów przy użyciu gotowych komponentów to kluczowa umiejętność frontendowa w portfolio Python Developera.

Deploy Aplikacji z wykorzystaniem AWS i Dockera arrow down

Istotną rzeczą, której również nauczysz się na kursie, to proces deployowania aplikacji, korzystając z kontenerów Docker, usług chmurowych AWS oraz narzędzi CI/CD, takich jak Jenkins, aby automatyzować proces wdrażania kodu.

🙋 Dlaczego Deploy Aplikacji z wykorzystaniem AWS i Docker jest ważny?

 • Automatyzacja procesu wdrożenia: konfigurowanie procesu CI/CD za pomocą narzędzi takich jak Jenkins pozwala na automatyzację wdrożeń, co przyspiesza dostarczanie nowych funkcji.
 • Skalowalność i elastyczność: korzystanie z kontenerów Dockera i usług chmurowych AWS umożliwia elastyczne i skalowalne wdrożenia aplikacji.
 • Zapewnienie bezpieczeństwa: odpowiednie konfigurowanie i zarządzanie kontenerami oraz usługami w chmurze pozwala na utrzymanie wysokiego poziomu bezpieczeństwa aplikacji.

💻 Czego się nauczysz w tej sekcji?

 • Docker: tworzenie i zarządzanie kontenerami to must have dla każdego Python Developera. W ramach zajęć poznasz niezbędne elementy związane z tym narzędziem.
 • AWS: wdrażanie aplikacji na platformie AWS – na zajęciach zapoznasz się z głównymi rozwiązaniami chmury Amazona.
 • Jenkins CI: konfiguracja procesu Continuous Integration i Continuous Deployment wpływa na automatyzację procesów. Pozwala to na oszczędzanie czasu poświęconego poszczególnym elementom projektu.

Loggery, Asynchroniczność, Web Scraping arrow down

Czas na zagłębienie się w zaawansowane tematy programistyczne, takie jak efektywne logowanie do aplikacji przy użyciu loggerów, programowanie asynchroniczne dla lepszej wydajności kodu oraz techniki web scrapingu do ekstrakcji danych ze stron internetowych.

🙋 Dlaczego Loggery, Asynchroniczność, Web Scraping są ważne?

 • Skuteczne śledzenie działania aplikacji: Loggery pozwalają na skuteczne monitorowanie i analizowanie działania aplikacji, ułatwiając identyfikację i rozwiązywanie problemów.
 • Optymalizacja wydajności: programowanie asynchroniczne jest kluczowe dla optymalizacji wydajności aplikacji, umożliwiając jednoczesne wykonywanie wielu zadań równolegle.
 • Ekstrakcja danych z Internetu: techniki web scrapingu pozwalają na pozyskiwanie danych z witryn internetowych, co jest przydatne w analizie konkurencji czy zbieraniu informacji.

💻 Czego się nauczysz w tej sekcji?

 • Loggery w Pythonie: i korzystanie z modułu logging w celu efektywnego logowania zdarzeń w aplikacji jest niezbędnym wymogiem każdego komercyjnego projektu. Jako Python Developer będziesz w ten sposób dokumentować działanie projektu, który prowadzisz.
 • Programowanie asynchroniczne: wykorzystanie mechanizmów asynchronicznych w Pythonie do efektywnej obsługi wielu zadań jednocześnie jest rozwinięciem umiejętności zdobytych na wcześniejszych etapach kursu. Znacznie przyspieszy działanie zaimplementowanych przez Ciebie rozwiązań.
 • Web Scraping z BeautifulSoup i Requests: pozyskiwanie danych z witryn internetowych, przetwarzanie i analiza zebranych informacji są kluczowe w procesie analizy konkurencji. Dzięki temu dostarczysz niezbędnej wiedzy osobom zajmującym się analizą konkurencji.

Flask arrow down

Framework Flask umożliwia szybkie tworzenie aplikacji webowych w języku Python. Zdobędziesz umiejętność projektowania prostych i skalowalnych serwisów internetowych.

🙋 Dlaczego Flask jest ważny?

 • Lekkość i elastyczność: Flask to lekki framework, który oferuje dużą elastyczność, umożliwiając Python Developerom dostosowanie aplikacji do własnych potrzeb.
 • Szybkie prototypowanie: dzięki prostocie i modularności, Flask jest doskonałym narzędziem do szybkiego prototypowania aplikacji webowych. Po kursie będziesz mógł testować swoje pomysły we Flasku, a potem budować je w Django.
 • Rozwój mikroserwisów: Flask sprawdza się doskonale przy tworzeniu mikroserwisów, umożliwiając rozwijanie funkcjonalności niezależnych części systemu.

💻 Czego się nauczysz w tej sekcji?

 • Podstawy frameworka Flask: zapoznasz się z podstawami projektowania tras, obsługi żądań i odpowiedzi HTTP.
 • Szablony Jinja2: korzystanie z szablonów do dynamicznego generowania treści HTML jest niezbędne przy efektywnej pracy z Flaskiem. Rozwiniesz swoje umiejętności dzięki tej części sekcji.
 • Rozwijanie aplikacji Flask: dodawanie funkcjonalności, obsługa formularzy czy korzystanie z rozszerzeń, to niektóre z tematów, które wchodzą w skład podstaw Flaska.

UX oraz Zadania Rekrutacyjne arrow down

UX oraz Zadania Rekrutacyjne

Podczas zajęć z tego cyklu zdobędziesz wiedzę z zakresu User Experience (UX), czyli projektowania interfejsów z myślą o użytkowniku, oraz przygotowania do zadań rekrutacyjnych, co pomoże Ci lepiej przygotować się do procesu rekrutacyjnego na stanowisko Python Developera.

🙋 Dlaczego UX oraz Zadania Rekrutacyjne są ważne?

 • Satysfakcja użytkownika: tworzenie wyjątkowego User Experience pozwala na zaspokojenie potrzeb i oczekiwań użytkowników, co przekłada się na ich satysfakcję z korzystania z aplikacji.
 • Lojalność i powtarzalność: pozytywne doświadczenia użytkownika wpływają na lojalność i chęć powtarzalnego korzystania z danej aplikacji czy usługi.
 • Przygotowanie do różnych wyzwań: różnorodność zadań rekrutacyjnych pozwala kandydatom przygotować się do różnych wyzwań, od algorytmicznych po praktyczne projekty.

💻 Czego się nauczysz w tej sekcji?

 • Projektowanie interfejsów: nauczysz się budować interfejsy tak, aby w najlepszy sposób wykorzystać zasady designu i ergonomii, dzięki temu użytkownik będzie zadowolony z korzystania z Twojej aplikacji czy usługi.
 • Testy użyteczności: przeprowadzanie testów użyteczności, które sprawdzają, jak dobrze użytkownicy radzą sobie z interfejsem, jest kluczem do kompleksowej weryfikacji działania aplikacji.
 • Efektywna prezentacja: przygotowanie efektywnej prezentacji swoich umiejętności i rozwiązania jest niezwykle ważne podczas procesu rekrutacyjnego. W końcu jego powodzenie zależy głównie od tego, jak się zaprezentujesz 🙂
Pokaż cały program

Zobądź Certyfikat PCEP na kursie Python

Dołączając do kursu masz możliwość zdobycia międzynarodowego certyfikatu PCEP – Certified Entry-Level Python Programmer na preferencyjnych warunkach. Certyfikat PCEP jest niezależnym, globalnym standardem certyfikacji programowania w Pythonie.

Certyfikacja PCEP – poświadcza, że jesteś zaznajomiony z uniwersalnymi koncepcjami programowania w Pythonie, takimi jak: typy danych, kontenery, funkcje, warunki, pętle, a także składnia, semantyka i środowisko wykonawcze języka programowania Python.

Liczba godzin na kursie Python z Django

Liczba godzin zależy od wybranego pakietu.
40 h

prework – szacowany czas na przygotowanie do kursu

240 h

zajęcia z trenerem (zdalnie na żywo) zakończone certyfikatem

160 h

szacowany czas na indywidualną pracę między zajęciami

do 7 h

wsparcie HR

6 h

kurs Prompt Engineering i narzędzia AI dla programistów

4 h

indywidualny mentoring technologiczny

Test predyspozycji na Python Developera

Sprawdź, czy masz predyspozycje na programistę Python. Odpowiedz na kilka pytań, które pomogą zweryfikować Twoją wiedzę. Wypełnienie testu zajmie Ci tylko kilka minut.

Wypełnij test predyspozycji

Co otrzymasz w ramach kursu Python Developer?

 • poznasz kluczowe technologie
 • rozbudowany projekt grupowy
 • konsultacje i mentoring doświadczonych trenerów – aktywnych zawodowo developerów
 • portfolio w GitHubie
 • dostęp do nagrań z kursu
 • konsultacje CV i LinkedIn
 • próbna techniczna rozmowa rekrutacyjna
 • prework – pakiet materiałów przygotowujących do kursu
 • wszystkie aktualne narzędzia i dobre praktyki
 • nauka oparta na praktycznych narzędziach warsztatowych
 • bieżące review kodu
 • praca w Scrum
 • materiały i zadania domowe
 • pakiet szkoleń HR
 • konsultacje przygotowujące do rozmów rekrutacyjnych
 • praktyczne ćwiczenie metod scrumowych

Narzędzia i technologie których nauczysz się na kursie Python

Historie naszych absolwentów

Karolina Warda

Od działu finansowego do programowania

Karolina zapisała się na kurs Data Science podczas pandemii. Wykonała ogromną pracę, łącząc naukę z pracą na pełen etat. Stale utrwalała wiedzę i kodziła, kodziła, kodziła…

Kacper Jędrczak

Chemik, który został Data Scientistem

Kacper to programista z krwi i kości, który w wolnych chwilach uprawia sport lub gra na giełdzie. Porzucił chemię i podjął naukę na bootcampie Data Science – dziś, z sukcesami, podbija branżę IT

Natalia Szostak

Przez psychologię do analityki IT przy akompaniamencie rockowego brzmienia

Natalia jest doktorem psychologii z wykształcenia, z pasji perkusistką w rockowym zespole, a dzięki kursowi Data Science wkroczyła do świata IT.

arrow
arrow

Wybierz pakiet dla siebie

 

KOMPETENCJE

9 900
Zdobędziesz wiedzę niezbędną do startu kariery w IT. W pakiecie otrzymasz: szkolenie na żywo, ciągłe wsparcie trenera, wiele materiałów i podstawy pracy w Scrum.
Wybierz pakiet
Porównaj pakiety

TEN PAKIET ZAWIERA:

 • Kurs
 • Wsparcie trenera
 • Wirtualna
 • Nagrania z zajęć
 • Prework
 • Materiały szkoleniowe
 • Projekt do portfolio
 • Egzamin
 • Certyfikat ISA
 • Warsztat Scrum

IT NAWIGATOR

10 900 zł*
9 400
Oszczędzasz 1500 zł
Do solidnych podstaw merytorycznych otrzymasz dostęp do materiałów HR, w tym: wideo i wygodnych checklist CV i Linkedin, informacji z rynku pracy IT, a także do ofert pracy naszych firm partnerskich.
Wybierz pakiet
Porównaj pakiety

TEN PAKIET ZAWIERA:

 • Kurs
 • Wsparcie trenera
 • Wirtualna klasa
 • Nagrania z zajęć
 • Prework
 • Materiały szkoleniowe
 • Projekt do portfolio
 • Egzamin
 • Certyfikat ISA
 • Warsztat Scrum
 • Prompt Engineering i narzędzia AI dla programistów
 • Wideo – pierwsze kroki w IT
 • Pakiet poradników HR
 • Perfekcyjne CV i Linkedin
 • Research ofert pracy
 • Autoprezentacja
 • Dostęp do zamkniętej grupy #HR na slacku
 • Zadania rozwojowe od Doradcy Kariery

MENTORING +

13 900 zł*
12 400
Oszczędzasz 1500 zł
Mocne, indywidulane wsparcie ekspertów: przejdziesz próbne rozmowy, po których otrzymasz feedback, spotkasz się z doradcą kariery i zrealizujesz 4h mentoringu z trenerem.
Wybierz pakiet
Porównaj pakiety

TEN PAKIET ZAWIERA:

 • Kurs
 • Wsparcie trenera
 • Wirtualna klasa
 • Nagrania z zajęć
 • Prework
 • Materiały szkoleniowe
 • Projekt do portfolio
 • Egzamin
 • Certyfikat ISA
 • Warsztat Scrum
 • Prompt Engineering i narzędzia AI dla programistów
 • Wideo – pierwsze kroki w IT
 • Pakiet poradników HR
 • Perfekcyjne CV i Linkedin
 • Research ofert pracy
 • Autoprezentacja
 • Dostęp do zamkniętej grupy #HR na slacku
 • Zadania rozwojowe od Doradcy Kariery
 • Konsultacje CV i Linkedin z Doradcą Kariery
 • Symulacja rozmowy HR
 • Symulacja rozmowy technicznej
 • Job Coaching
 • Indywidualny mentoring technologiczny
*cena regularna

Jak sfinansować kurs Python Developer?

Raty PayU

Rozłóż płatność za kurs na raty PayU. Cała procedura składania wniosku jest bardzo prosta, a decyzję otrzymasz już w kilkanaście minut – bez wychodzenia z domu! Możesz rozłożyć płatność nawet na 15 rat 0%, albo do 50 rat nisko oprocentowanych. Zapisz się na kurs, skontaktujemy się z Tobą i ustalimy wszystkie szczegóły.

Dofinansowanie z Bazy Usług Rozwojowych

Możesz otrzymać nawet do 80% dofinansowania w BUR na realizację dowolnego kursu zdalnego z naszej oferty. Z tego rodzaju wsparcia mogą skorzystać: mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa (oraz ich pracownicy).

Nieoprocentowane pożyczki OPEN/Inwestuj w rozwój

Nieoprocentowana pożyczka na szkolenie, którą spłacisz bez odsetek. Dzięki niej możesz sfinansować do 100% kosztów kursu. Przy sprawnym i terminowym spłacaniu rat pożyczki projekt może umorzyć zapłatę nawet 25% całej kwoty. Formalności mogą zająć nawet kilka tygodni, dlatego najpierw skontaktuj się z nami w celu rezerwacji miejsca na kurs.

Urząd Pracy/KFS

Możesz dofinansować kurs dzienny z Urzędu Pracy. Warunkiem otrzymania takiej pomocy jest status osoby bezrobotnej oraz tzw. gwarancja zatrudnienia od przyszłego pracodawcy. Wniosek o dofinansowanie złóż osobiście w swoim Urzędzie Pracy (w miejscu, w którym jesteś zameldowany). Jeżeli pracujesz na umowie o pracę i chcesz zwiększyć swoje dotychczasowe kwalifikacje, poproś pracodawcę o skorzystanie z Krajowego Funduszu Szkoleniowego. To dofinansowanie z Urzędu Pracy na wybrane kursy w infoShare Academy. Więcej szczegółów o tym, jak złożyć wniosek i sfinansować kurs, znajdziesz na stronie:
rn

gray ornament

Kurs Python + Django – przebranżowienie

Zgłoś się na najbliższą edycję

Edycja 6

Kurs Python + Django + AI

Tryb
Weekendowy
Data
31.08.2024 – 13.04.2025
Miejsce
Zdalnie na żywo
Dni zajęć
soboty i niedziele (15:00-21:00)
Cena

9 400 zł

rata PayU nawet od 235,85 zł miesięcznie

Najczęściej zadawane pytania na temat kursu Python z Django

Jak zapisać się na kurs? arrow down

Aby zapisać się na kurs możesz wypełnić formularz, wysłać maila bezpośrednio do opiekunki, napisać do nas na czacie lub zadzwonić. W przypadku zgłoszenia się przez formularz otrzymasz od razu maila z testem wstępnym. Wypełnienie testu nie jest zobowiązujące, gwarancją miejsca na kursie jest podpisanie umowy.

W jakich godzinach odbywają się zajęcia? arrow down

Zajęcia na bootcampie odbywają się w soboty i niedziele od godziny 8:00 do 14:00.

Jak przygotować się do kursu? arrow down

Obowiązkowym punktem rozpoczęcia kursu jest przerobienie preworku – są to materiały do samodzielnej nauki. Otrzymasz od nas wszystkie niezbędne materiały, linki oraz instrukcje, jak krok po kroku zainstalować programy i narzędzia, z których będziesz korzystać w trakcie kursu.Przykładając się do jego wykonania, zapewniasz sobie i reszcie grupy sprawny start w kursie i możliwość bezproblemowego rozpoczęcia nauki i pracy nad projektem. Z drugiej strony, w przypadku naszych kursów – bardzo intensywnych i napakowanych wiedzą, zlekceważenie preworku może skutkować późniejszym nawarstwieniem się zaległości, które będzie niezwykle trudno nadrobić w trakcie kursu.

Jakie warunki muszę spełnić, aby przystąpić do kursu? arrow down

W celu przystąpienia do kursu Python Developer powinieneś(aś) posiadać predyspozycje do nauki programowania. Są one weryfikowane za pomocą testu, który wysyłamy Ci przed zapisaniem się na kurs. Dodatkowo, niezbędna do rozpoczęcia nauki programowania jest: znajomość j.angielskiego na poziomie min. B1/B2, umiejętność analitycznego myślenia, wykonanie preworku, który otrzymasz po zapisaniu się na kurs wysoka motywacja, dyspozycyjność – czas na zajęcia, ale również naukę w domu.

Na jaką pomoc w znalezieniu pracy po kursie mogę liczyć? arrow down

Do szukania pracy należy się przygotować, dlatego już podczas kursu, zależnie od wybranego pakietu proponujemy szkolenia HR, dzięki którym dowiesz się jak stworzyć skuteczne CV oraz profil w serwisie LinkedIn. Powiemy Ci również jak przygotować się do rozmów rekrutacyjnych. Po kursie rekomendujemy kursantów firmom partnerskim, które aktualnie prowadzą rekrutacje na stanowiska juniorskie.

Czym kurs różni się od studiów? arrow down

Główną przewagą kursu nad studiami jest warsztatowa forma zajęć – wiedzę zdobytą na zajęciach teoretycznych kursanci wykorzystują od razu na zajęciach praktycznych. Zarówno zajęcia teoretyczne, jak i warsztaty prowadzą doświadczeni trenerzy – praktycy. W Akademii dbamy o to, aby program kursu był dopasowany do aktualnej sytuacji na rynku pracy.Kursy są krótsze niż studia, co z jednej strony wiąże się większym natężeniem zajęć i dostarczanej wiedzy, a z drugiej sprawia, że szybciej możesz się przebranżowić i rozpocząć pracę w IT. Na koniec – na kursach panuje bardzo dobra atmosfera, kursanci wspierają się wzajemnie i są w stałym kontakcie ze sobą i z trenerami na komunikatorze wewnętrznym w czasie trwania zajęć.

Czy wiek jest ograniczeniem? arrow down

Jeśli chodzi o samo uczestnictwo w kursach, to wiek nie jest ograniczeniem. Nasze kursy kończyli zarówno 18-latkowie, jak i osoby 50+. Należy jednak pamiętać, że karierę w branży IT zaczyna się od stażu albo od stanowiska juniora, co może wiązać się z otrzymywaniem niższego wynagrodzenia niż na obecnym miejscu pracy, jeśli ma się już kilkanaście lat doświadczenia. Warto wziąć to pod uwagę zanim podejmie się decyzję o przebranżowieniu.

Czy otrzymam certyfikat? arrow down

Oczywiście, po zaliczeniu kursu otrzymasz od nas ceniony na rynku certyfikat infoShare Academy z informacją o zakresie kursu i terminie, w jakim kurs się odbywał. Certyfikat podpisany jest przez CEO infoShare Academy oraz Trenera prowadzącego kurs. Otrzymasz go w formacie PDF, dzięki czemu łatwo podzielisz się informacją o zdobytych kwalifikacjach na LinkedIn z potencjalnymi, przyszłymi pracodawcami lub klientami.
violet ornament circles ornament

Zgłoś się na kurs / poproś o kontakt

Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktuje się z Tobą nasz Zespół Organizacji Szkoleń, aby przedstawić proces i przebieg rekrutacji.

Agnieszka Frąckiewicz

Customer Success Coordinator (+48) 530 100 686

  Dowiedz się więcej