Bootcamp

Kurs UX Designer – weekendowy

Coraz większa konkurencja na rynku sprawia, że firmy stawiają na użyteczność swoich aplikacji. To sprawia, że rośnie zapotrzebowanie na dobrych specjalistów od UX. Naucz projektować się skuteczne interfejsy i zostań UX Designerem.

design figma ui user experience ux
Zgłoś się na kurs Pobierz informator
Nadchodząca edycja
calendar icon
Kurs UX Designer
13.01.2024 – 15.09.2024
Liczba godzin*
280-297 h
+ 160h pracy własnej
Tryb
Weekendowy
soboty i niedziele (8:00-14:00)
Poziom
Od podstaw
Miejsce
Zdalnie na żywo

Dlaczego warto uczyć się UX?

Praca pełna satysfakcji

UX Designer dołącza do projektu na wczesnym etapie tworzenia produktu, co sprawia, że ma bardzo duży wpływ na efekt końcowy. Dodatkowo bada zachowania użytkownika i odkrywa przyczyny problemów. Taka praca daje duże poczucie sprawczości, ale wymaga dużej inicjatywy i umiejętności rozwiązywania problemów.

Łatwość w zapełnieniu portfolio

W IT kluczowym aspektem w procesie szukania pracy (zaraz obok umiejętności) jest portfolio, czyli zestawienie wykonanych przez nas projektów. W UX istnieje wiele sposobów, żeby szybko zbudować bazę naprawdę ciekawych projektów. To sprawia, że na rozmowie o pracę możesz pochwalić się konkretami i zwiększyć swoje szanse na zatrudnienie.

Możliwość dodatkowego zarobku

UX Designerzy mogą zarabiać wykonując dodatkowe zlecenia jako freelancerzy. Mniejszym firmom ciężko jest utrzymać UX Designera na pełen etat i zapewnić mu odpowiednią liczbę zadań, dlatego bardzo popularnym rozwiązaniem jest korzystanie z usług zewnętrznej agencji lub freelancera. Stwarza to świetną okazję do dodatkowego zarobku i podejmowania zleceń z różnych branż.

Dobra ścieżka rozwoju

UX Designer ma wiele ciekawych ścieżek rozwoju swojej kariery. Naturalną drogą jest opanowanie UI i zostanie UX/UI Designerem. Z uwagi na ścisłą współpracę z interesariuszami oraz dużą wiedzę o grupie docelowej UX Designer może także pójść w kierunku Product Designera lub lidera zespołu projektowego.

Duża popularność i zapotrzebowanie

Popularność UX w ostatnich latach wiąże się z coraz większą wiedzą na temat psychologii zakupowych użytkowników. Firmy odkryły, że produkt, który jest możliwie najprostszy w korzystaniu przynosi jak największy zysk. To przekłada się na bardzo duże zapotrzebowanie na specjalistów od UX.
arrow
arrow

Czego się nauczysz na kursie UX Designer?

  • nauczysz się projektować piękne i skuteczne aplikacje
  • poznasz zasady i dobre praktyki projektowania interfejsów
  • poznasz narzędzia do prototypowania i tworzenia makiet – Figma
  • będziesz korzystać z narzędzia do zarządzania zadaniami Jira
  • dowiesz się jak wygląda proces projektowy
  • dowiesz się jakie miejsce zajmuje UX w organizacji
  • rozpoczniesz przygodę z projektowaniem interfejsów w Figmie
  • nauczysz się odkrywać potrzeby użytkownika i strony biznesowej aplikacji
  • dowiesz się jak testować swoje projekty
  • nauczysz się przeprowadzać testy A/B
  • poznasz zasady i skuteczne techniki przeprowadzania badań z użytkownikami
  • nauczysz się wyciągać poprawne wnioski z danych jakościowych i ilościowych
  • poznasz narzędzia do analizy danych – Google Analytics i HotJar
  • poznasz podstawy sztucznej inteligencji (AI) i jej zastosowanie w projektowaniu UX/UI
  • nauczysz się pracy projektowej w grupie
  • będziesz pracował w metodyce Scrum
  • rozwiniesz kompetencje logicznego myślenia i pracy jak projektant UX
  • poznasz warsztat pracy profesjonalnego UX Designera
  • rozwiniesz swoje kompetencje projektowe i badawcze
  • stworzysz pierwsze materiały do portfolio, co jest kluczowe przy znalezieniu pracy
  • przygotujesz się do pierwszej rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko UX Designer
gray ornament circles ornament

Zobacz, co mówią nasi absolwenci

quotes

Uczestnictwo w kursie to jedna z moich najlepiej podjętych decyzji! Ogrom pracy, multum wiedzy, cała masa pozytywnych doświadczeń i sami wspaniali ludzie – zarówno uczestnicy, jak i trenerzy, którzy dawali wsparcie i chętnie dzielili się swoją wiedzą na każdym etapie. Sama nigdy nie byłabym w stanie zgromadzić tyle wiedzy i praktycznych umiejętności w trakcie pół roku. Polecam z całego serca!

Marta Wieczorek opinion stars
quotes

Kurs był wartościowy, dał mi intensywny przyrost wiedzy i praktycznych umiejętności, które pomogły mi się rozwijać w obszarze projektowania UX.

Aleksandra Publicewicz opinion stars
quotes

Świetni trenerzy, którzy przekazali bardzo dużo wiedzy. Kurs pozwolił mi usystematyzować wiedzę, która jest dostępna w literaturze czy internecie. Doświadczenie trenerów dało mi nową perspektywę i pokazało pewne pułapki, w które można wpaść. Teraz wiem, że są i mogę je ominąć. Polecam infoShare!!

Tomasz Rolewski opinion stars
quotes

Bardzo wartościowy i intensywny kurs. Profesjonalnie poprowadzone wykłady i warsztaty. Po kursie czuję się bardzo dobrze zorientowana w tematyce UX. Polecam.

Ewa Chrost opinion stars
arrow
arrow

Wsparcie w karierze na kursie UX Designer

Szkolenia HR

Dowiesz się, jak przygotować się do wejścia na rynek pracy w branży IT, gdzie szukać pierwszej pracy oraz jakie praktyki zastosować, by jak najlepiej przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej i zwiększyć swoje szanse na zatrudnienie na nowym rynku pracy.

Pomoc w przygotowaniu CV i profilu LinkedIn

“Jak Cię widzą, tak Cię piszą” – podpowiemy Ci, na co zwracają uwagę rekruterzy oraz jak stworzyć świetne CV i profil LinkedIn, by wyróżnić się na tle innych kandydatów.

Próbne techniczne rozmowy rekrutacyjne

Rozmowy symulują prawdziwą rekrutację techniczną. Sprawdzisz swoją wiedzę i zobaczysz, jakie pytania mogą pojawić się na Twoich pierwszych rozmowach kwalifikacyjnych po ukończeniu kursu.

Konsultacje ze specjalistami

Mamy wspólny cel – zależy nam, aby nasi absolwenci jak najszybciej po kursie znaleźli zatrudnienie. Masz pytania? Jesteś po rozmowie rekrutacyjnej lub przygotowujesz się do niej? Możesz liczyć na nasz czas i wsparcie w trakcie oraz po zakończeniu kursu.
arrow
arrow

Obejrzyj webinar i dowiedz się, jakie umiejętności trzeba posiadać, aby zostać się specjalistą od User Experience. Tematem przewodnim będą makiety i prototypowanie, czyli jedno z częściej wykorzystywanych narzędzi w pracy UX Designera.

Firmy w których pracują nasi absolwenci

Najlepsi trenerzy na rynku

Przeszkoliliśmy 5 500+ osób

Sprawdź więcej opinii

Jak wyglądają zajęcia w Akademii?

Zajęcia w Akademii na bootcampie UX Designer odbywają się w weekend. Na każdym zjeździe mają one podobną formę. W sobotę odbywają się zajęcia warsztatowe na których uczestnicy nabywają nowe umiejętności. W niedzielę dzień podzielony będzie na 3 godziny warsztatów na temat narzędzi bądź praktyki oraz 3 godziny projektowe. W ramach projektów uczestnicy będą mieli możliwość wykorzystania zdobytych kompetencji w pracy zespołowej. Wszystkie zajęcia mają za zadanie przygotować cię do przyszłej pracy, dlatego forma nauki oraz współpracy w zespole odzwierciedla to, co możesz spotkać w rzeczywistej pracy. Zajęcia na bootcampie odbywają się w soboty i niedziele od 8:00 do 14:00 lub od 15:00 do 21:00.

Pobierz informator
gray ornament circles ornament

Jakie projekty stworzono na kursie UX Designer?

UX Design to świetne miejsce na rozpoczęcie kariery w IT. UX Designerzy uczestniczą na prawie każdym etapie tworzenia i rozwijania aplikacji, co daje duży wpływ oraz satysfakcji z pracy.

SmaczneGo

Aplikacja Smacznego stworzona przez dziewczyny pozwala w szybki sposób na wyszukanie prostych i smacznych przepisów ze składników, które mamy już w lodówce. Zobacz prezentację projektu

Plantventure

Uprawa roślin doniczkowych w domu niesie za sobą wiele korzyści. Od lat prowadzone są badania, które dowodzą, że rośliny w naszym otoczeniu pozytywnie wpływają na nasze samopoczucie. Poznaj projekt aplikacji, która ma ułatwić opiekę nad roślinami. Zobacz prezentację projektu

Aplikacja Lubimyczytac

Dziewczyny z zespołu Rekiny UX postanowiły stworzyć koncepcję aplikacji mobilnej znanego serwisu dla wielbicieli książek Lubimyczytac.pl. Lubimyczytac nie ma swojej aplikacji mobilnej, więc zespół analizował wersję mobilną strony internetowej i to ją traktował jako punkt wyjścia. Zobacz prezentację projektu

Program kursu UX Designer

Poniżej znajduje się lista modułów szkoleniowych, które zostaną zrealizowane podczas Bootcampu UX Desginer w infoShare Academy. W przypadku każdej z grup szkoleniowych program będzie dostosowywany do poziomu zaawansowania grupy, także w trakcie trwania szkolenia. Kurs trwa 280-297 godzin przewidzianych w programie (zależnie od pakietu, który wybierzesz). Zaplanuj także co najmniej 160 godzin na dodatkową, indywidualną pracę, która pomoże Ci utrwalić zdobywane kompetencje. Ta potężna dawka nauki ma za zadanie  przygotować do podjęcia pracy jako UX Designer. Każde zajęcia prowadzone w Akademii mają wymiar praktyczny i są prowadzone przez trenerów praktyków, pracujących obecnie w branży.

Pobierz program kursu UX Designer

Pobierz szczegółowy program bootcampu i sprawdź, czego się nauczysz.

Pobierz program

Prework arrow down

Zadaniem Preworku jest przygotowanie Cię do kursu oraz sprawienie, że wszyscy kursanci będą na podobnym poziomie. Prework jest bardzo ważny, aby komfortowo wejść w naukę UX. Prework składa się z materiałów, które pozwolą Ci przygotować stanowisko pracy oraz skonfigurujesz potrzebne oprogramowanie. Poznasz także podstawy projektowania. Oczywiście wszystko nauczysz się na kursie, ale niezmiernie ważne jest, aby rozpocząć naukę, posiadając pewien zasób wiedzy. Przerobienie całego materiału zwartego w Preworku powinno Ci zająć ok. 40 godzin.

Strategia Produktu/Usługi arrow down

Zanim zacznie się projektowanie produktu czy usługi, potrzebne jest zrozumienie kontekstu biznesowego, tego, jakie problemy i bolączki użytkowników rozwiązuje, jak będzie to robić, ale też w jaki sposób będzie na siebie zarabiać.

Na styku biznesu i użytkowników arrow down

Podstawą budowania sukcesu jest zrozumienie potrzeb użytkowników. W trakcie zajęć warsztatowych dowiesz się, od jakich metod i narzędzi rozpocząć, jak rozpocząć projektowanie serwisów czy usług, z których użytkownicy będą chcieli korzystać.

Badania z użytkownikami arrow down

Drogą do dogłębnego poznania potrzeb i bolączek użytkowników jest nic innego, jak przeprowadzenie badań. Na potrzeby projektowania rozwiązań opracowano niezliczone rodzaje i metody badawcze. Na zajęciach nauczysz się dobierania i stosowania tych właściwych, które pomogą uzyskać największą wartość. Informacja jest walutą XXI wieku.

Projekt część 1. arrow down

Na pierwszym etapie Waszego projektu grupowego będziecie wspólnie pracować nad zbadaniem potrzeb użytkowników. Dobierzecie właściwe metody, stworzycie scenariusze badań, zastosujecie różne techniki obserwacji, a wszystko po to, by uzyskać wartościowe informacje, na których będziecie mogli bazować w dalszej pracy i tworzyć serwis, który jest przyjazny użytkownikom, ale również spełnia potrzeby biznesowe.

Prototypowanie arrow down

Etapem, którego wynik zawsze jest najbardziej widoczny, to etap prototypowania. Wykorzystując wiedzę zdobytą w trakcie badań można przystąpić do projektowania rozwiązań.

User Interface (UI) arrow down

Niezwykle istotnym elementem dla każdego rzemieślnika jest doskonałe zrozumienie materiału, na którym pracuje, który kształtuje i obrabia. W pracy UX designera takim materiałem jest interfejs użytkownika, stąd konieczność doskonałego zrozumienia takich tematów jak typografia, teoria koloru, czy budowanie elementów interfejsu.

Projekt część 2. arrow down

Dzięki różnym technikom i narzędziom, które poznacie na warsztatach, będziecie mogli zaprojektować interaktywny prototyp Waszego serwisu. Wiedza z zakresu projektowania UI pomoże natomiast w stworzeniu podstaw wizualnych wszystkich niezbędnych elementów.

Testowanie arrow down

Zaprojektowanie i wdrożenie nowego rozwiązania to nie wszystko. Należy jeszcze sprawdzić, czy owo rozwiązanie rzeczywiście poprawiło nasz serwis czy usługę, jakie rzeczywiste efekty przyniosło.

Projekt część 3. arrow down

W pracy UX designera nie może zabraknąć weryfikacji zastosowanych rozwiązań. Ostatnim etapem Waszego projektu będzie przetestowanie tego, co do tej pory zaprojektowaliście.

Zajęcia dodatkowe arrow down

Wiele zagadnień i umiejętności pojawia się i jest niezwykle przydatnych w pracy UX-a na każdym etapie procesu projektowego. Od umiejętności rozmawiania z innymi osobami w organizacji, przez zadawanie ważnych, ale trudnych pytań, aż po budowanie własnego portfolio i ścieżki rozwoju.
Pokaż cały program

Liczba godzin na kursie UX Designer

Liczba godzin zależy od wybranego pakietu.
40 h

prework – szacowany czas na przygotowanie do kursu

240 h

zajęcia z trenerem (zdalnie na żywo) zakończone certyfikatem

160 h

szacowany czas na indywidualną pracę między zajęciami

do 7 h

wsparcie HR

6 h

kurs Prompt Engineering i narzędzia AI dla programistów

4 h

indywidualny mentoring technologiczny

Test predyspozycji na UX Designera

Sprawdź, czy masz predyspozycje na UX Designera. Odpowiedz na kilka pytań, które pomogą zweryfikować Twoją wiedzę. Wypełnienie testu zajmie Ci tylko kilka minut.

Wypełnij test predyspozycji

Figma Academy

Chcesz spróbować swoich sił w projektowaniu przed rozpoczęciem kursu? Zapisz się na nasz bezpłatny mini kurs w którym zaprojektujesz swój pierwszy interfejs.

Co otrzymasz w ramach kursu UX Designer?

  • rozbudowany projekt grupowy
  • dostęp do nagrań z kursu – 2 tygodnie
  • konsultacje i mentoring doświadczonych trenerów – aktywnych zawodowo designerów
  • praktyczne ćwiczenie metod scrumowych
  • prework – pakiet materiałów przygotowujących do kursu
  • wszystkie aktualne narzędzia i dobre praktyki
  • przodujące technologie
  • nauka oparta na praktycznych narzędziach i zajęciach  warsztatowych
  • praca w Scrum
  • materiały i zadania domowe

Narzędzia i technologie których nauczysz się na kursie UX Designer

Wybierz pakiet dla siebie

KOMPETENCJE

13 900 zł*
9 900
Oszczędzasz 4000 zł
Zdobędziesz wiedzę niezbędną do startu kariery w IT. W pakiecie otrzymasz: szkolenie na żywo, ciągłe wsparcie trenera, wiele materiałów i podstawy pracy w Scrum.
Wybierz pakiet
Porównaj pakiety

TEN PAKIET ZAWIERA:

  • Kurs
  • Wsparcie trenera
  • Wirtualna klasa
  • Nagrania z zajęć
  • Prework
  • Materiały szkoleniowe
  • Testy w trakcie kursu
  • Projekt do portfolio
  • Egzamin
  • Certyfikat ISA
  • Warsztat Scrum

IT NAWIGATOR

14 900 zł*
10 900
Oszczędzasz 4000 zł
Do solidnych podstaw merytorycznych otrzymasz dostęp do materiałów HR, w tym: wideo i wygodnych checklist CV i Linkedin, informacji z rynku pracy IT, a także do ofert pracy naszych firm partnerskich.
Wybierz pakiet
Porównaj pakiety

TEN PAKIET ZAWIERA:

  • Kurs
  • Wsparcie trenera
  • Wirtualna klasa
  • Nagrania z zajęć
  • Prework
  • Materiały szkoleniowe
  • Testy w trakcie kursu
  • Projekt do portfolio
  • Egzamin
  • Certyfikat ISA
  • Warsztat Scrum
  • Prompt Engineering i narzędzia AI dla programistów
  • Wideo – pierwsze kroki w IT
  • Pakiet poradników HR
  • Perfekcyjne CV i Linkedin
  • Oferty pracy
  • Autoprezentacja
  • Dostęp do zamkniętej grupy #HR na slacku
  • Zadania rozwojowe od Doradcy Kariery

MENTORING+

17 900 zł*
13 900
Oszczędzasz 4000 zł
Mocne, indywidulane wsparcie ekspertów: przejdziesz próbne rozmowy, po których otrzymasz feedback, spotkasz się z doradcą kariery i zrealizujesz 4h mentoringu z trenerem.
Wybierz pakiet
Porównaj pakiety

TEN PAKIET ZAWIERA:

  • Kurs
  • Wsparcie trenera
  • Wirtualna klasa
  • Nagrania z zajęć
  • Prework
  • Materiały szkoleniowe
  • Testy w trakcie kursu
  • Projekt do portfolio
  • Egzamin
  • Certyfikat ISA
  • Warsztat Scrum
  • Prompt Engineering i narzędzia AI dla programistów
  • Wideo – pierwsze kroki w IT
  • Pakiet poradników HR
  • Perfekcyjne CV i Linkedin
  • Oferty pracy
  • Autoprezentacja
  • Dostęp do zamkniętej grupy #HR na slacku
  • Zadania rozwojowe od Doradcy Kariery
  • Konsultacje CV i Linkedin z Doradcą Kariery
  • Symulacja rozmowy HR
  • Symulacja rozmowy technicznej
  • Job Coaching
  • Indywidualny mentoring technologiczny
*cena regularna
gray ornament

Kurs UX Designer – przebranżowienie

Zgłoś się na następną edycję

Edycja 11

Kurs UX Designer

Tryb
Weekendowy
Data
13.01.2024 – 15.09.2024
Miejsce
Zdalnie na żywo
Dni zajęć
soboty i niedziele (8:00-14:00)
Cena

9 900 zł

rata PayU nawet od 341,86 zł miesięcznie
Edycja 10

Kurs UX Designer

Tryb
Weekendowy
Data
09.09.2023 – 14.04.2024
Miejsce
Zdalnie na żywo
Dni zajęć
soboty i niedziele (15:00-21:00)
Cena

9 900 zł

rata PayU nawet od 368,36 zł miesięcznie
Edycja 9

Kurs UX Designer

Tryb
Weekendowy
Data
01.04.2023 – 29.10.2023
Miejsce
Zdalnie na żywo
Dni zajęć
soboty i niedziele (8:00-14:00)
Cena

13 900 zł

rata PayU nawet od 341,86 zł miesięcznie

Jak sfinansować kurs UX Designer?

Raty PayU

Rozłóż płatność za kurs na raty PayU. Cała procedura składania wniosku jest bardzo prosta, a decyzję otrzymasz już w kilkanaście minut – bez wychodzenia z domu! Możesz rozłożyć płatność nawet na 15 rat 0%, albo do 50 rat nisko oprocentowanych. Zapisz się na kurs, skontaktujemy się z Tobą i ustalimy wszystkie szczegóły.

Dofinansowanie z Bazy Usług Rozwojowych

Możesz otrzymać nawet do 80% dofinansowania w BUR na realizację dowolnego kursu zdalnego z naszej oferty. Z tego rodzaju wsparcia mogą skorzystać: mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa (oraz ich pracownicy).

Nieoprocentowane pożyczki OPEN/Inwestuj w rozwój

Nieoprocentowana pożyczka na szkolenie, którą spłacisz bez odsetek. Dzięki niej możesz sfinansować do 100% kosztów kursu. Przy sprawnym i terminowym spłacaniu rat pożyczki projekt może umorzyć zapłatę nawet 25% całej kwoty. Formalności mogą zająć nawet kilka tygodni, dlatego najpierw skontaktuj się z nami w celu rezerwacji miejsca na kurs.

Najczęściej zadawane pytania kursie UX Designer

Jak zapisać się na kurs? arrow down

Aby zapisać się na kurs możesz wypełnić formularz, wysłać maila bezpośrednio do opiekunki, napisać do nas na czacie lub zadzwonić. W przypadku zgłoszenia się przez formularz otrzymasz od razu maila z testem wstępnym. Wypełnienie testu nie jest zobowiązujące, gwarancją miejsca na kursie jest podpisanie umowy.

W jakich godzinach odbywają się zajęcia? arrow down

Zajęcia na kursie odbywają się w soboty i niedziele od 8:00 do 14:00.

Jak przygotować się do kursu? arrow down

Obowiązkowym punktem rozpoczęcia kursu jest przerobienie preworku – są to materiały do samodzielnej nauki. Otrzymasz od nas wszystkie niezbędne materiały, linki oraz instrukcje, jak krok po kroku zainstalować programy i narzędzia, z których będziesz korzystać w trakcie kursu.Przykładając się do jego wykonania, zapewniasz sobie i reszcie grupy sprawny start w kursie i możliwość bezproblemowego rozpoczęcia nauki i pracy nad projektem. Z drugiej strony, w przypadku naszych kursów – bardzo intensywnych i napakowanych wiedzą, zlekceważenie preworku może skutkować późniejszym nawarstwieniem się zaległości, które będzie niezwykle trudno nadrobić w trakcie kursu.

Jakie warunki muszę spełnić, aby przystąpić do kursu? arrow down

W celu przystąpienia do kursu UX Designer powinieneś(aś) posiadać predyspozycje do nauki projektowania. Są one weryfikowane za pomocą testu, który wysyłamy Ci przed zapisaniem się na kurs. Dodatkowo, niezbędna do rozpoczęcia nauki programowania jest: znajomość j.angielskiego na poziomie min. B1/B2 wykonanie preworku, który otrzymasz po zapisaniu się na kurs, wysoka motywacja, dyspozycyjność – czas na zajęcia, ale również naukę w domu.

Na jaką pomoc w znalezieniu pracy po kursie mogę liczyć? arrow down

Do szukania pracy należy się przygotować, dlatego już podczas kursu proponujemy szkolenia HR, dzięki którym dowiesz się jak stworzyć skuteczne CV oraz profil w serwisie LinkedIn. Powiemy Ci również jak przygotować się do rozmów rekrutacyjnych. Po kursie rekomendujemy kursantów firmom partnerskim, które aktualnie prowadzą rekrutacje na stanowiska juniorskie.

Czym kurs różni się od studiów? arrow down

Główną przewagą kursu nad studiami jest warsztatowa forma zajęć – wiedzę zdobytą na zajęciach teoretycznych kursanci wykorzystują od razu na zajęciach praktycznych. Zarówno zajęcia teoretyczne, jak i warsztaty prowadzą doświadczeni trenerzy – praktycy. W Akademii dbamy o to, aby program kursu był dopasowany do aktualnej sytuacji na rynku pracy. Kursy są krótsze niż studia, co z jednej strony wiąże się większym natężeniem zajęć i dostarczanej wiedzy, a z drugiej sprawia, że szybciej możesz się przebranżowić i rozpocząć pracę w IT.Na koniec – na kursach panuje bardzo dobra atmosfera, kursanci wspierają się wzajemnie i są w stałym kontakcie ze sobą i z trenerami na komunikatorze wewnętrznym.

Czy wiek jest ograniczeniem? arrow down

Jeśli chodzi o samo uczestnictwo w kursach, to wiek nie jest ograniczeniem. Nasze kursy kończyli zarówno 18-latkowie, jak i osoby 50+. Należy jednak pamiętać, że karierę w branży IT zaczyna się od stażu albo od stanowiska juniora, co może wiązać się z otrzymywaniem niższego wynagrodzenia niż na obecnym miejscu pracy, jeśli ma się już kilkanaście lat doświadczenia. Warto wziąć to pod uwagę zanim podejmie się decyzję o przebranżowieniu.

Czy otrzymam certyfikat? arrow down

Oczywiście, po zaliczeniu kursu otrzymasz od nas ceniony na rynku certyfikat infoShare Academy z wyszczególnioną liczbą godzin szkoleniowych z trenerem oraz podpisami CEO infoShare Academy i Twojego trenera prowadzącego. Certyfikat udostępniamy w formacie PDF, dzięki czemu będziesz mógł łatwo podzielić się szerzej zdobytymi kwalifikacjami na LinkedIn i z potencjalnymi przyszłymi pracodawcami lub klientami.
violet ornament circles ornament

Zgłoś się na kurs / poproś o kontakt

Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktuje się z Tobą nasz Zespół Organizacji Szkoleń, aby przedstawić proces i przebieg rekrutacji.

Sylwia Liedtke

Specjalistka ds. organizacji szkoleń (+48) 730 822 825