// kurs dzienny

Dzienny bootcamp Front-end
z trenerem NA ŻYWO

Styczeń ostatnim miesiącem niższych cen!

Naucz się najważniejszych technologii frontendowych pod okiem najlepszych trenerów w Polsce i zostań profesjonalnym programistą. Po 3 miesiącach intensywnej nauki będziesz gotowy/a do rozpoczęcia kariery jako Junior Front-end Developer. Podczas kursu nauczymy cię najważniejszych narzędzi i przygotujemy do wejścia na rynek pracy.

Kiedy?

21 luty 2022 - 13 maj 2022

poniedziałek-piątek w godz. 9.00-15.00

Gdzie?

kurs zdalny

z trenerem NA ŻYWO

Cena

Te ceny obowiązują tylko do końca stycznia! ⬇️
Cena standardowa: 11 900 zł
Cena Early Birds do 21.01.22: 10 900 zł Cena dla absolwentów: 10 900 zł

Nowość! Raty PayU 0% →

ZGŁOŚ SIĘ NA KURS

Partnerzy kursu:

456 h godzin nauki
5400 średnie zarobki Junior Front-end Developera średnie zarobki brutto na umowę o pracę wg danych portalu No Fluff Jobs
3400 absolwentów infoShare Academy

Co mówią absolwenci?

Kurs był super i na pewno wartościowy. Trenerzy na najwyższym poziomie, zawsze byli w stanie pomóc, nie ważne czy był to dzień czy była noc. Można napisać, że pomoc była 24/7. Merytorycznie spełnił moje oczekiwania, poznałem wiele narzędzi, technologii z których wiedzę należy tylko zgłębiać. Są super podstawy do tego aby szukać pracy w zawodzie na stanowisku Juniora. Polecam tylko wcześniej usiąść do preworka i poświęcić na niego dużo czasu, żeby wyrobić podstawy i zaznajomić się z JS'em :). Atmosfera jaka panowała w naszej grupie była rewelacyjna. Jeszcze raz wielkie podziękowania dla trenerów!

Janusz Różański

Absolwent bootcampu Front-end

"Wziąć udział czy nie?", "Szkoda pieniędzy, nauczę się sam z tutorialu na YT." Takie myśli ma pewnie każdy kto wszedł na stronę z ofertą kursu w iSA. Nie nauczysz się - sztuka programowania to coś więcej niż online-owe tutoriale. To zaangażowanie i pasja trenerów. To nieprzeliczalne na pieniądze wsparcie praktycznie 24h/7. Świetni trenerzy, fantastyczni ludzie. Atmosfera na kursie pozwalająca już na początku przygody poczuć się jak programista w dev teamie. Udział w bootcampie w iSA to najlepsza decyzja jaką można podjąć na początku drogi programisty!

Adam Wódka

Absolwent bootcampu Front-end

Firmy, w których pracują absolwenci infoShare Academy

456 godzin

  • Prework - 50 godzin
  • Warsztaty z trenerem - 240 godziny
  • Praca w domu - 160 godzin
  • Wsparcie HR - 6 godzin
QUIZ

Nie wiesz czy ten kurs jest dla Ciebie?

Zanim staniesz przed wyborem konkretnego kursu wykonaj krótki test, który pomoże nam wspólnie sprawdzić czy programowanie jest dla Ciebie.
Zajmie Ci to niecałe 15 minut
 

Narzędzia i technologie, których nauczysz się na kursie

Chcesz nauczyć się zawodu przyszłości?

Czas na kolejny krok!