Bootcamp

Kurs UI Designer – weekendowy

W świecie wzmożonej konkurencji już nie liczy się tylko obecność na danym rynku, ale i sposób w jaki postrzegają nas klienci. Firmy takie jak Apple czy Beats zrobiły ze swojego designu znak rozpoznawczy. Jesteś kreatywną i twórczą osobą? Wejdź do świata IT bez znajomości programowania.

design figma interfejsy ui ux
Zgłoś się na kurs Pobierz program
calendar icon
Kurs UI Designer
09.03.2024 – 20.10.2024
Liczba godzin*
280-297 h
+ 160h pracy własnej
Tryb
Weekendowy
soboty i niedziele (15:00-21:00)
Poziom
Od podstaw
Miejsce
Zdalnie na żywo

Dlaczego warto uczyć się UI?

Praca pełna kreatywności

UI Designer ma decydujący wpływ na to, jak dana aplikacja wygląda u klienta. Praca UI Designera pozwala na kreatywne podejście do projektowania interfejsów i możliwość pracy osób z artystycznym zacięciem w branży IT. To idealna rola dla osób, które chcą pracować blisko produktu.

Perspektywiczna ścieżka rozwoju

Kierunek UI jest świetny dla ludzi kreatywnych, którzy chcą wejść do branży IT. Ścisła współpraca z UX Designerami oraz developerami stwarza świetne pole do rozwoju. Wraz ze zdobytym doświadczeniem taki UI Designer może rozwijać się w kierunku UX/UI Designera lub Product Designera. To sprawia, że UI jest bardzo atrakcyjnym kierunkiem na start.

Szybko zapełnisz portfolio

W IT kluczowym aspektem w procesie szukania pracy (zaraz obok umiejętności) jest portfolio, czyli zestawienie wykonanych przez ciebie projektów. Jako UI Designer masz naprawdę sporo możliwości na to, aby zapełnić swoje portfolio projektami, które umożliwią ci zdobycie pierwszej pracy.

Możliwość dodatkowego zarobku

Z usług UI Designerów bardzo chętnie korzystają agencje marketingowe oraz firmy programistyczne pracujące jako software house. Tego typu firmy najczęściej nie zatrudniają w swojej firmie projektantów, a zlecają takie zadania na zewnątrz. Stwarza to świetną okazję do dodatkowego zarobku i podejmowania zleceń z różnych branż.

Duża popularność i zapotrzebowanie

Coraz większa konkurencja na rynku oraz większa świadomość konsumentów sprawia, że firmy nie dbają już tylko o sprzedaż swoich produktów czy usług, ale także o to, jakie wrażenie zostawią. Nie liczy się już tylko pozyskanie, ale i utrzymanie klienta. Firmy takie jak Apple czy Beats zrobiły ze swojego designu cechę, która napędza ich sprzedaż.
arrow
arrow

Czego się nauczysz na kursie UI Designer?

 • nauczysz się projektować piękne i skuteczne aplikacje
 • poznasz zasady i dobre praktyki projektowania interfejsów
 • poznasz narzędzia do prototypowania i tworzenia makiet
 • dowiesz się jak wygląda proces projektowy
 • dowiesz się jakie miejsce zajmują UI i UX w organizacji
 • będziesz korzystać z narzędzia do zarządzania zadaniami Jira
 • rozpoczniesz przygodę z projektowaniem interfejsów w Figmie
 • zrozumiesz potrzeby użytkownika oraz stronę biznesową produktów i usług
 • poznasz podstawy technik przeprowadzania badań z użytkownikami
 • pracy z kolorami oraz typografią
 • jak tworzyć przyciski, ikony, paragrafy i inne podstawowe elementy interfejsów
 • budowania tabel, list, formularzy
 • podstaw HTML i CSS oraz struktury stron internetowych i aplikacji webowych
 • podstaw grafiki wektorowej i rastrowej
 • interakcji z interfejsem (interface feedback) oraz jak wykorzystywać w nich animacje
 • zasad dostępności i dobrych praktyk projektowania
 • jak współpracować z developerami i stakeholderami
 • nauczysz się pracy projektowej w grupie
 • będziesz pracował w metodyce Scrum
 • poznasz warsztat pracy profesjonalnego UI/UX Designera
 • rozwiniesz swoje kompetencje projektowe i badawcze
 • stworzysz pierwsze projekty do portfolio, co jest kluczowe przy znalezieniu pracy
 • przygotujesz się do pierwszej rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko UI/UX Designer
 • przygotujesz się do pierwszej rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko UI Designer
 • poznasz podstawy sztucznej inteligencji (AI) i jej zastosowanie w projektowaniu UX/UI.
gray ornament circles ornament

Zobacz, co mówią nasi absolwenci

quotes

Kurs zmotywował mnie do pracy i rozwoju. Nauczył wielu cennych rzeczy, dzięki którym udało mi się znaleźć wymarzoną pracę jeszcze w trakcie trwania kursu! Polecam, ale nastawcie się na ciężką pracę i mało czasu wolnego! 😀

Katarzyna Litka opinion stars
quotes

Z czystym sumieniem poleciłbym ten kurs każdej osobie z zapałem do wytężonej pracy i chęcią do odkrycia tak obszernej dziedziny jaką jest UX/UI. Nic mnie tak nie zmotywowało do rozwijania swojej nowopoznanej pasji, jak uczestnictwo w tych świetnie przygotowanych spotkaniach ze wspaniałymi mentorami!

Paweł Kujawa opinion stars
quotes

Bootcamp dostarczył mi mnóstwo praktycznej i teoretycznej wiedzy z zakresu UI i UX. Zaangażowanie w zajęcia i warsztaty było konieczne na każdym etapie, więc zdecydowanie jest to kurs dla tych, którym ciężka praca niestraszna 😉 Duży plus za trenerów z branży, którzy chętnie dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem. Kończąc bootcamp, mam sporo nowych projektów na koncie (w tym obszerne zespołowe case study) i poczucie bardzo intensywnie spędzonego czasu.

Kamila Krysiak opinion stars
quotes

Kurs z pewnością poleciłabym innym. Pomimo tego, że czas był bardzo intensywny i nie zawsze miałam możliwość w 100% być cała zaangażowana to i tak wyniosłam ogrom wiedzy, czuję że jestem dobrze przygotowana i zmobilizowana wejść na nowy obszar projektowania.

Ewelina Madalińska opinion stars
arrow
arrow

Rozwiń swoją karierę ze wsparciem HR

Próbne techniczne rozmowy rekrutacyjne

Rozmowy symulują prawdziwą rekrutację techniczną. Sprawdzisz swoją wiedzę i zobaczysz, jakie pytania mogą pojawić się na Twoich pierwszych rozmowach kwalifikacyjnych po ukończeniu kursu.

Konsultacje ze specjalistami

Mamy wspólny cel – zależy nam, aby nasi absolwenci znaleźli zatrudnienie jak najszybciej. Jesteś po rozmowie rekrutacyjnej lub przygotowujesz się do niej? Możesz liczyć na nasz czas.

Szkolenie HR

Dowiesz się, jak przygotować się do wejścia na rynek pracy w branży IT, gdzie szukać pierwszej pracy oraz jak najlepiej przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej i zwiększyć swoje szanse na zatrudnienie.

Twoje CV i LinkedIn

Jak Cię widzą, tak Cię piszą” – podpowiemy Ci, na co zwracają uwagę rekruterzy oraz jak stworzyć świetne CV i profil LinkedIn, by wyróżnić się na tle innych kandydatów.

Obejrzyj webinar, z którego dowiesz się z czym wiąże się praca UI Designera i z jakich narzędzi musisz umieć korzystać. Z nagrania dowiesz się, jak uczyć się UI Designu i zapełnić portfolio nie mając żadnego doświadczenia. Zdradzimy także skąd czerpać inspiracje do swoich projektów. Omówimy też prawdziwe zadanie rekrutacyjne.

Firmy w których pracują nasi absolwenci

Najlepsi trenerzy na rynku

Przeszkoliliśmy 6 800+ osób

Sprawdź więcej opinii

Jak wyglądają zajęcia w Akademii?

Zdalne zajęcia trwać będą przez 20 weekendów. Każdy weekend w Akademii będzie miał podobną formę. W sobotę odbywać się będą zajęcia warsztatowe, na których uczestnicy nabywać będą nowe umiejętności. W niedzielę dzień podzielony będzie na 3 godziny warsztatowe na temat narzędzia bądź dobrej praktyki oraz 3 godziny projektowe. W ramach projektów uczestnicy będą mieli możliwość wykorzystania zdobytych kompetencji w pracy zespołowej. Zajęcia na kursie odbywają się w soboty i niedziele od 8:00 do 14:00 lub od 15:00 do 21:00.

Pobierz program
gray ornament circles ornament

Jakie projekty stworzono na kursie UI Designer?

UI Design to świetny pomysł na rozpoczęcie kariery w IT bez znajomości programowania, zwłaszcza dla osób z artystycznym zacięciem. UI Designerzy mają decydujący wpływ na to, jak dana aplikacja wygląda u klienta co daje przestrzeń na realizacje kreatywnych pomysłów. Świetne tego przykłady możecie zobaczyć poniżej!

Foodik

Foodik to pomysł kursantów na aplikację, która ma pomóc zapobiegać marnowaniu się żywności i połączyć ze sobą osoby, które chcą podzielić się przygotowanym przez siebie jedzeniem.
Zobacz prezentację projektu

Program kursu UI Designer

Poniżej znajduje się lista modułów szkoleniowych, które zostaną zrealizowane podczas Bootcampu UI Desginer w infoShare Academy. W przypadku każdej z grup szkoleniowych program będzie dostosowywany do poziomu zaawansowania grupy, także w trakcie trwania szkolenia. Kurs trwa 280-297 godzin przewidzianych w programie (zależnie od pakietu, który wybierzesz). Zaplanuj także co najmniej 160 godzin na dodatkową, indywidualną pracę, która pomoże Ci utrwalić zdobywane kompetencje. Ta potężna dawka nauki ma za zadanie  przygotować do podjęcia pracy jako UI Designer. Każde zajęcia prowadzone w Akademii mają wymiar praktyczny i są prowadzone przez trenerów praktyków, pracujących obecnie w branży.

Pobierz program UI Designer

Pobierz szczegółowy program bootcampu i sprawdź, czego się nauczysz.

Pobierz program

Prework arrow down

Zadaniem Preworku jest przygotowanie Cię do kursu oraz sprawienie, że wszyscy kursanci będą na podobnym poziomie. Prework jest bardzo ważny, aby komfortowo wejść w naukę UI. Prework składa się z materiałów, które pozwolą Ci przygotować stanowisko pracy oraz skonfigurujesz potrzebne oprogramowanie. Poznasz także podstawy projektowania. Oczywiście wszystko nauczysz się na kursie, ale niezmiernie ważne jest, aby rozpocząć naukę, posiadając pewien zasób wiedzy. Przerobienie całego materiału zwartego w Preworku powinno Ci zająć ok. 40 godzin.

User Interface (UI) – podstawy arrow down

Niezwykle istotnym elementem dla każdego rzemieślnika jest doskonałe zrozumienie materiału, na którym pracuje, który kształtuje i obrabia. W pracy UI/UX designera takim materiałem jest interfejs użytkownika, stąd konieczność doskonałego zrozumienia takich tematów jak typografia, teoria koloru, czy budowanie elementów interfejsu.
 • projektowanie interfejsów oraz niezbędnych elementów UI, m.in.
  • formularzy
  • nawigacji
  • list i tabel
  • ikon
  • przycisków
 • wykorzystanie typografii
 • kolor w designie
 • psychologia interfejsów
 • zasady Gestalt
 • narzędzia projektanta interfejsów
 • podstawy HTML, CSS, struktury stron i aplikacji
 • grafika wektorowa i rastrowa

Strategia Produktu/Usługi arrow down

Zanim zacznie się projektowanie produktu czy usługi, potrzebne jest zrozumienie kontekstu biznesowego, tego, jakie problemy i bolączki użytkowników rozwiązuje, jak będzie to robić, ale też w jaki sposób będzie na siebie zarabiać.

Na styku biznesu i użytkowników arrow down

Podstawą budowania sukcesu jest zrozumienie potrzeb użytkowników. W trakcie zajęć warsztatowych dowiesz się, od jakich metod i narzędzi rozpocząć, jak rozpocząć projektowanie serwisów czy usług, z których użytkownicy będą chcieli korzystać.

Badania z użytkownikami arrow down

Drogą do dogłębnego poznania potrzeb i bolączek użytkowników jest nic innego, jak przeprowadzenie badań. Na potrzeby projektowania rozwiązań opracowano niezliczone rodzaje i metody badawcze. Na zajęciach nauczysz się dobierania i stosowania tych właściwych, które pomogą uzyskać największą wartość. Informacja jest walutą XXI wieku.

Projekty indywidualne arrow down

Zanim przejdziecie do etapu pracy zespołowej, chcemy, by każdy z Was miał okazję do samodzielnej nauki sztuki tworzenia interfejsów. W serii ćwiczeń i zadań, pod okiem doświadczonych praktyków, będziecie mogli zmierzyć się z wyzwaniami czekającymi na designerów oraz zacząć budować swoje profesjonalne portfolio.

Prototypowanie arrow down

Etap w pracy UXowca, którego wynik zawsze jest najbardziej widoczny, to prototypowanie. Wykorzystując wiedzę zdobytą w trakcie badań można przystąpić do projektowania rozwiązań.

Projekt grupowy – UX arrow down

Na pierwszym etapie Waszego projektu grupowego będziecie wspólnie pracować nad zbadaniem potrzeb użytkowników. Dobierzecie właściwe metody i zastosujecie różne techniki obserwacji, a wszystko po to, by uzyskać wartościowe informacje, na których będziecie mogli bazować w dalszej pracy i tworzyć serwis, który jest przyjazny użytkownikom, ale również spełnia potrzeby biznesowe. Dzięki różnym technikom i narzędziom, które poznacie na warsztatach, będziecie mogli zaprojektować interaktywny prototyp Waszego serwisu.

User Interface (UI) – zaawansowane zagadnienia arrow down

Mając już opanowane fundamenty, można przejść do bardziej zaawansowanej tematyki i sprawić, że interfejsy oprócz bycia funkcjonalnymi i użytecznymi, wręcz ożyją. Istotnym jest też nauczyć się, jak pracować w zespole i uczestniczyć w rozwijaniu projektów, które już zostały stworzone.

Projekt grupowy – UI arrow down

Budując na doświadczeniach z poprzednich projektów będziecie mieli okazję przygotować kompleksowy, pełny projekt interfejsu aplikacji wraz z przygotowanymi komponentami i całym design systemem. Na własnej skórze doświadczycie jak kilka osób może opracowywać spójny wygląd i działanie interfejsu, jak sprawić, że będziecie ze sobą współpracować i tworzyć większą całość.

Zajęcia dodatkowe arrow down

Wiele zagadnień i umiejętności pojawia się i jest niezwykle przydatnych w pracy UI/UX-a na każdym etapie procesu projektowego. Od umiejętności rozmawiania z innymi osobami w organizacji, przez zadawanie ważnych, ale trudnych pytań, aż po budowanie własnego portfolio i ścieżki rozwoju.
Pokaż cały program

Liczba godzin na kursie UI Designer

Liczba godzin zależy od wybranego pakietu.
Zajęcia na kursie odbywają się w soboty i niedziele (8:00-14:00).
40 h

prework – szacowany czas na przygotowanie do kursu

240 h

zajęcia z trenerem (zdalnie na żywo) zakończone certyfikatem

160 h

szacowany czas na indywidualną pracę między zajęciami

do 7 h

wsparcie HR

6 h

kurs Prompt Engineering i narzędzia AI dla programistów

4 h

indywidualny mentoring technologiczny

Test predyspozycji na UI Designera

Sprawdź, czy masz predyspozycje na UI Designera. Odpowiedz na kilka pytań, które pomogą zweryfikować Twoją wiedzę. Wypełnienie testu zajmie Ci tylko kilka minut.

Wypełnij test predyspozycji

Figma Academy

Chcesz spróbować swoich sił w projektowaniu przed rozpoczęciem kursu? Zapisz się na nasz bezpłatny mini kurs w którym zaprojektujesz swój pierwszy interfejs.

Co otrzymasz w ramach kursu UI Designer?

 • rozbudowany projekt grupowy
 • konsultacje i mentoring doświadczonych trenerów – aktywnych zawodowo designerów
 • dostęp do nagrań z kursu
 • prework – pakiet materiałów przygotowujących do kursu
 • praca w Scrum
 • wszystkie aktualne narzędzia i dobre praktyk
 • przodujące technologie
 • nauka oparta na praktycznych narzędziach i zajęciach warsztatowych
 • materiały i zadania domowe
 • praktyczne ćwiczenie metod scrumowych

Narzędzia i technologie których nauczysz się na kursie UI Designer

Wybierz pakiet dla siebie

KOMPETENCJE

9 900
Zdobędziesz wiedzę niezbędną do startu kariery w IT. W pakiecie otrzymasz: szkolenie na żywo, ciągłe wsparcie trenera, wiele materiałów i podstawy pracy w Scrum.
Wybierz pakiet
Porównaj pakiety

TEN PAKIET ZAWIERA:

 • Kurs
 • Wsparcie trenera
 • Wirtualna klasa
 • Nagrania z zajęć
 • Prework
 • Materiały szkoleniowe
 • Projekt do portfolio
 • Egzamin
 • Certyfikat ISA
 • Warsztat Scrum

IT NAWIGATOR

10 900 zł*
8 900
Oszczędzasz 2000 zł
Do solidnych podstaw merytorycznych otrzymasz dostęp do materiałów HR, w tym: wideo i wygodnych checklist CV i Linkedin, informacji z rynku pracy IT, a także do ofert pracy naszych firm partnerskich.
Wybierz pakiet
Porównaj pakiety

TEN PAKIET ZAWIERA:

 • Kurs
 • Wsparcie trenera
 • Wirtualna klasa
 • Nagrania z zajęć
 • Prework
 • Materiały szkoleniowe
 • Projekt do portfolio
 • Egzamin
 • Certyfikat ISA
 • Warsztat Scrum
 • Prompt Engineering i narzędzia AI dla programistów
 • Wideo – pierwsze kroki w IT
 • Pakiet poradników HR
 • Perfekcyjne CV i Linkedin
 • Oferty pracy
 • Autoprezentacja
 • Dostęp do zamkniętej grupy #HR na slacku
 • Zadania rozwojowe od Doradcy Kariery

MENTORING+

13 900 zł*
11 900
Oszczędzasz 2000 zł
Mocne, indywidulane wsparcie ekspertów: przejdziesz próbne rozmowy, po których otrzymasz feedback, spotkasz się z doradcą kariery i zrealizujesz 4h mentoringu z trenerem.
Wybierz pakiet
Porównaj pakiety

TEN PAKIET ZAWIERA:

 • Kurs
 • Wsparcie trenera
 • Wirtualna klasa
 • Nagrania z zajęć
 • Prework
 • Materiały szkoleniowe
 • Projekt do portfolio
 • Egzamin
 • Certyfikat ISA
 • Warsztat Scrum
 • Prompt Engineering i narzędzia AI dla programistów
 • Wideo – pierwsze kroki w IT
 • Pakiet poradników HR
 • Perfekcyjne CV i Linkedin
 • Oferty pracy
 • Autoprezentacja
 • Dostęp do zamkniętej grupy #HR na slacku
 • Zadania rozwojowe od Doradcy Kariery
 • Konsultacje CV i Linkedin z Doradcą Kariery
 • Symulacja rozmowy HR
 • Symulacja rozmowy technicznej
 • Job Coaching
 • Indywidualny mentoring technologiczny
*cena regularna
gray ornament

Kurs UI Designer

Zgłoś się na najbliższą edycję

Edycja 6

Kurs UI Designer

Tryb
Weekendowy
Data
09.03.2024 – 20.10.2024
Miejsce
Zdalnie na żywo
Dni zajęć
soboty i niedziele (15:00-21:00)
Cena

9 900 zł

rata PayU nawet od 368,36 zł miesięcznie
Edycja 5

Kurs UI Designer

Tryb
Weekendowy
Data
30.09.2023 – 19.05.2024
Miejsce
Zdalnie na żywo
Dni zajęć
soboty i niedziele (08:00-14:00)
Cena

9 900 zł

rata PayU nawet od 368,36 zł miesięcznie
Edycja 4

Kurs UI Designer

Tryb
Weekendowy
Data
19.11.2022 – 18.06.2023
Miejsce
Zdalnie na żywo
Dni zajęć
soboty i niedziele (15:00-21:00)
Cena

12 900 zł

rata PayU nawet od 341,86 zł miesięcznie

Jak sfinansować kurs UI Designer?

Raty PayU

Rozłóż płatność za kurs na raty PayU. Cała procedura składania wniosku jest bardzo prosta, a decyzję otrzymasz już w kilkanaście minut – bez wychodzenia z domu! Możesz rozłożyć płatność nawet na 15 rat 0%, albo do 50 rat nisko oprocentowanych. Zapisz się na kurs, skontaktujemy się z Tobą i ustalimy wszystkie szczegóły.

Dofinansowanie z Bazy Usług Rozwojowych

Możesz otrzymać nawet do 80% dofinansowania w BUR na realizację dowolnego kursu zdalnego z naszej oferty. Z tego rodzaju wsparcia mogą skorzystać: mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa (oraz ich pracownicy).

Nieoprocentowane pożyczki OPEN/Inwestuj w rozwój

Nieoprocentowana pożyczka na szkolenie, którą spłacisz bez odsetek. Dzięki niej możesz sfinansować do 100% kosztów kursu. Przy sprawnym i terminowym spłacaniu rat pożyczki projekt może umorzyć zapłatę nawet 25% całej kwoty. Formalności mogą zająć nawet kilka tygodni, dlatego najpierw skontaktuj się z nami w celu rezerwacji miejsca na kurs.

Najczęściej zadawane pytania na temat kursu UI Designer

Jak zapisać się na kurs? arrow down

Aby zapisać się na kurs możesz wypełnić formularz, wysłać maila bezpośrednio do opiekunki, napisać do nas na czacie lub zadzwonić. W przypadku zgłoszenia się przez formularz otrzymasz od razu maila z testem wstępnym. Wypełnienie testu nie jest zobowiązujące, gwarancją miejsca na kursie jest podpisanie umowy.

W jakich godzinach odbywają się zajęcia? arrow down

Zajęcia na bootcampie odbywają się w soboty i niedziele od godziny 8:00 do 14:00.

Jak przygotować się do kursu? arrow down

Obowiązkowym punktem rozpoczęcia kursu jest przerobienie preworku – są to materiały do samodzielnej nauki. Otrzymasz od nas wszystkie niezbędne materiały, linki oraz instrukcje, jak krok po kroku zainstalować programy i narzędzia, z których będziesz korzystać w trakcie kursu.Przykładając się do jego wykonania, zapewniasz sobie i reszcie grupy sprawny start w kursie i możliwość bezproblemowego rozpoczęcia nauki i pracy nad projektem. Z drugiej strony, w przypadku naszych kursów – bardzo intensywnych i napakowanych wiedzą, zlekceważenie preworku może skutkować późniejszym nawarstwieniem się zaległości, które będzie niezwykle trudno nadrobić w trakcie kursu.

Jakie warunki muszę spełnić, aby przystąpić do kursu? arrow down

Osoba, która chciałaby rozpocząć swoją przygodę z nauką UI, powinna posiadać predyspozycje do nauki projektowania oraz podstawowe umiejętności korzystania z aplikacji do projektowania graficznego. Dodatkowo, niezbędna do rozpoczęcia nauki projektowania jest: znajomość j.angielskiego na poziomie min. B1/B2, wykonanie preworku, który otrzymasz po zapisaniu się na kurs, wysoka motywacja, dyspozycyjność – czas na zajęcia, ale również naukę w domu.

Na jaką pomoc w znalezieniu pracy po kursie mogę liczyć? arrow down

Do szukania pracy należy się przygotować, dlatego już podczas kursu proponujemy szkolenia HR, dzięki którym dowiesz się jak stworzyć skuteczne CV oraz profil w serwisie LinkedIn. Powiemy Ci również jak przygotować się do rozmów rekrutacyjnych. Po kursie rekomendujemy kursantów firmom partnerskim, które aktualnie prowadzą rekrutacje na stanowiska juniorskie.

Czym kurs różni się od studiów? arrow down

Główną przewagą kursu nad studiami jest warsztatowa forma zajęć – wiedzę zdobytą na zajęciach teoretycznych kursanci wykorzystują od razu na zajęciach praktycznych. Zarówno zajęcia teoretyczne, jak i warsztaty prowadzą doświadczeni trenerzy – praktycy. W Akademii dbamy o to, aby program kursu był dopasowany do aktualnej sytuacji na rynku pracy.Kursy są krótsze niż studia, co z jednej strony wiąże się większym natężeniem zajęć i dostarczanej wiedzy, a z drugiej sprawia, że szybciej możesz się przebranżowić i rozpocząć pracę w IT. Na koniec – na kursach panuje bardzo dobra atmosfera, kursanci wspierają się wzajemnie i są w stałym kontakcie ze sobą i z trenerami na komunikatorze wewnętrznym w czasie trwania zajęć.

Czy wiek jest ograniczeniem? arrow down

Jeśli chodzi o samo uczestnictwo w kursach, to wiek nie jest ograniczeniem. Nasze kursy kończyli zarówno 18-latkowie, jak i osoby 50+. Należy jednak pamiętać, że karierę w branży IT zaczyna się od stażu albo od stanowiska juniora, co może wiązać się z otrzymywaniem niższego wynagrodzenia niż na obecnym miejscu pracy, jeśli ma się już kilkanaście lat doświadczenia. Warto wziąć to pod uwagę zanim podejmie się decyzję o przebranżowieniu.

Czy otrzymam certyfikat? arrow down

Oczywiście, po zaliczeniu kursu otrzymasz od nas ceniony na rynku certyfikat infoShare Academy z informacją o zakresie kursu i terminie, w jakim kurs się odbywał. Certyfikat podpisany jest przez CEO infoShare Academy oraz Trenera prowadzącego kurs. Otrzymasz go w formacie PDF, dzięki czemu łatwo podzielisz się informacją o zdobytych kwalifikacjach na LinkedIn z potencjalnymi, przyszłymi pracodawcami lub klientami.
violet ornament circles ornament

Zgłoś się na kurs / poproś o kontakt

Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktuje się z Tobą nasz Zespół Organizacji Szkoleń, aby przedstawić proces i przebieg rekrutacji.

Sylwia Liedtke

Specjalistka ds. organizacji szkoleń (+48) 730 822 825

  Dowiedz się więcej