// kurs dzienny

Dzienny Bootcamp Java + Spring
z trenerem NA ŻYWO

Zapisz się na darmowy webinar Java - Wszystko co musisz wiedzieć na start
Darmowy webinar Java?

W trakcie intensywnego 460-godzinnego bootcampu Javy od podstaw nauczysz się tworzyć aplikacje webowe z wykorzystaniem Spring Framework. Zdobędziesz wszystkie niezbędne umiejętności potrzebne do rozpoczęcia pracy jako Junior Java Developer.

ZGŁOŚ SIĘ NA KURS
Kiedy?

8 czerwca 2021 - 3 września 2021

poniedziałek-piątek w godz. 9.00 - 15:00

Gdzie?

kurs zdalny

z trenerem NA ŻYWO

Cena

Cena bootcampu: 10 900 zł
Nowość! Raty PayU 0% →

ZGŁOŚ SIĘ NA KURS

Partnerzy kursu:

460 h godzinnauki
6240 średnie zarobki Junior Java Developeraśrednie zarobki brutto na umowę o pracę wg danych portalu No Fluff Jobs
2567 absolwentów infoShare Academy

Co mówią absolwenci?

Ukończony kurs dzienny Javy – jedna z moich lepszych decyzji. Świetna organizacja i niepowtarzalna atmosfera, która jest istotna w tak intensywnym i wymagającym okresie. Na szczególną uwagę zasługuje bardzo staranny dobór trenerów, których doświadczenie w danych dziedzinach i sposób dzielenia się nim jest nie do opisania. I z cała pewnością nie zastąpi tego żaden kurs online. No i co najważniejsze pracę udało się znaleść raptem kilka tygodniu po kursie. Mega polecam.

Przemek Grabski

Junior Software Engineer w EPAM Systems | absolwent kursu Java

Kurs był dobrym wstępem do programowania, moim zdaniem zarówno dla osób mających styczność ze światem IT, jak i zupełnie nie z tej bajki. Wymaga sporo wyrzeczeń, ale warto, bo z ze zjazdu na zjazd widzimy sami, jak stajemy się coraz lepsi. Naturalne jest to, że podczas takiego kursu wiedza jest mocno skondensowana i oczywiście zawsze coś można poprawić, ale całościowo – super.

Konrad Klajbor

absolwent kursu Java

firmy, w których pracują absolwenci infoShare Academy

460 godzin

  • Prework - 40 godzin
  • Warsztaty z trenerem - 324 godzin
  • Praca w domu - 90 godzin
  • Wsparcie HR - 6 godzin
QUIZ

Nie wiesz czy ten kurs jest dla Ciebie?

Zanim staniesz przed wyborem konkretnego kursu wykonaj krótki test, który pomoże nam wspólnie sprawdzić czy programowanie jest dla Ciebie.
Zajmie Ci to niecałe 15 minut
 

Narzędzia i technologie, których nauczysz się na kursie

Szkolenia HR

Dowiesz się, jak przygotować się do wejścia na rynek pracy w branży IT, gdzie szukać pierwszej pracy oraz jakie praktyki zastosować, by jak najlepiej przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej i zwiększyć swoje szanse na zatrudnienie.

Pomoc w przygotowaniu CV i profilu LinkedIn

“Jak Cię widzą, tak Cię piszą” – podpowiemy Ci, na co zwracają uwagę rekruterzy oraz jak stworzyć świetne CV i profil LinkedIn, by wyróżnić się na tle innych kandydatów.

Próbne techniczne rozmowy rekrutacyjne

Symulują prawdziwą rekrutację techniczną. W ich trakcie sprawdzisz swoją wiedzę i zobaczysz, jakie pytania mogą pojawić się na Twoich pierwszych rozmowach kwalifikacyjnych po ukończeniu kursu. Podczas bootcampu dziennego przeprowadzamy dodatkową próbną rozmowę HR z rekruterami IT z firmy Develocraft, gdzie sprawdzamy aspekty miękkie i znajomość języka angielskiego.

Konsultacje ze specjalistami

Mamy wspólny cel – zależy nam, aby nasi absolwenci jak najszybciej po kursie znaleźli zatrudnienie. Masz pytania? Jesteś po rozmowie rekrutacyjnej lub przygotowujesz się do niej? Możesz liczyć na nasz czas i wsparcie w trakcie oraz po zakończeniu kursu.

Chcesz nauczyć się zawodu przyszłości?

Czas na kolejny krok!