// kurs wieczorowy

Wieczorowy kurs UX Designer

W trakcie zdalnego 74-godzinnego kursu UX Designer zdobędziesz praktyczną wiedzę, która umożliwi Ci tworzenie cyfrowych produktów, które nie wymagają instrukcji obsługi.

Na kursie dowiesz się jak wygląda proces projektowy, w jaki sposób przeprowadzić badania, jak korzystać z narzędzi do budowania prototypów oraz jak testować wdrożone rozwiązania.

ZGŁOŚ SIĘ NA KURS
Kiedy?

8 grudnia 2020 - 11 lutego 2021

wtorki i czwartki w godz. 17.30 - 20.30

Gdzie?

kurs zdalny

z trenerem NA ŻYWO

Cena

3 090 zł dla absolwentów: 2 499 zł
early birds do 08.11.2020: 2 499 zł
Nowość! Raty PayU 0% →

ZGŁOŚ SIĘ NA KURS

Partnerzy kursu:

74 h godzin nauki
5610 średnie zarobki Junior UX Designera średnie zarobki brutto na umowę o pracę wg danych portalu No Fluff Jobs
2327 absolwentów infoShare Academy

Co mówią absolwenci?

Nie wiedziałam czego mogę/powinnam się spodziewać po kursie - była to moja pierwsza styczność z tą branżą :wink: Czy spełnił oczekiwania? Tak - dla mnie celem było zdobycie wiedzy z zakresu UX (moje oczekiwania to: co to UX?, do czego UX?, “jak to się je?“, czy się odnajdę w UX itp). Czy był wartościowy? Tak - skondensowana wiedza, “nakierunkowanie” na to, co trzeba nadal rozwijać (…) Poznałam nowych ludzi, różne poglądy i pomysły na rozwiązanie tego samego problemu, miałam szanse “dotknąć” pracy UX-owca :D Praca na żywym projektem przy wsparciu prowadzącego jest efektywna i pozwala zrozumieć zagadnienie. Teoria łączy się z praktyką. :) Ten kurs poleciłabym znajomym, jeśli to zagadnienie byłoby dla nich czymś nowym. :slightly_smiling_face: Mam pozytywne odczucia względem kursu, opieki prowadzącego oraz poznanych osób. Nauka na kusie nie ma nic wspólnego z nieangażującymi wykładami. Był humor, anegdotki oraz rzeczowa dawka wiedzy. Atmosfera i klimat - subiektywnie -> super!

Daniela Frankowska

absolwentka kursu UX Designer

firmy, w których pracują absolwenci infoShare Academy

74 godziny

  • Prework - 6 godzin
  • Warsztaty z trenerem - 51 godzin
  • Praca w domu - 17 godzin
QUIZ

Nie wiesz czy ten kurs jest dla Ciebie?

Zanim staniesz przed wyborem konkretnego kursu wykonaj krótki test, który pomoże nam wspólnie sprawdzić czy programowanie jest dla Ciebie.
Zajmie Ci to niecałe 15 minut
 

narzędzia i technologie, których nauczysz się na kursie

Chcesz nauczyć się zawodu przyszłości?

Czas na kolejny krok!