fbpx
DockerKariera w ITWydarzenia

DevOps po godzinach – zapis meetupu i zaproszenie na kolejny

30 czerwca odbył się pierwszy meetup dla programistów „DevOps po godzinach” organizowany przez infoShare Academy. Dziękujemy za obecność i ciekawą dyskusję, przy okazji zapraszając na kolejną edycję, która odbędzie się już we wrześniu.

DevOps to coraz gorętszy temat w świecie IT. Sama definicja budzi wiele emocji, o czym mogliście przekonać się podczas panelu dykusyjnego na pierwszym meetupie „DevOps po godzinach”. Zebraliśmy na nim specjalistów z różnych dziedzin, którzy przygotowali dla nas wyjątkowe prelekcje:

  • Marek Godny – DevOps Engineer w Samurai Labs – z prelekcją „Produkcyjne wdrożenie aplikacji fullstack krok po kroku”
  • Przemysław Kolterman – Site Reliability Engineer w Codility – z prelekcją „Kubernetes – jak zaplanować wdrożenie nie będąc ekspertem?”
  • Tomasz Stachlewski – CEE Senior Solutions Architecture Manager at Amazon Web Services (AWS) – który opowiedział nam o „Inżynierii Chaosu – czyli o kontrolowanych awariach w świecie chmury”.

Pełny zapis meetupu prowadzonego przez CEO infoShare Academy Andrzeja Kiesza jest dostępy poniżej, znajdziecie go także na naszych profilach na YouTubie i Facebooku.

Z przyjemnością informujemy, że kolejna edycja „DevOps po godzinach” odbędzie się 15 września. Zapisz się na wydarzenie już dziś i otrzymaj od nas materiały po pierwszej meetupie.

Dziękujemy naszym partnerom za pomoc w organizacji i wypromowaniu meetupu:


Kursy DevOps w infoShare Academy

DevOps od podstaw

160-godzinny kurs z trenerem na żywo i pełnym wsparciem mentorskim dla programistów i osób związanych z IT, dzięki któremu zyskasz nowe umiejętności, pozwalające zrobić duży krok w karierze i otworzyć nowe ścieżki rozwoju.


Kubernetes

16-godzinne szkolenie w formie warsztatu, skupiające się na przekazaniu wiedzy niezbędnej przy obsłudze i użytkowaniu Kubernetes. Warsztat jest przeznaczony dla DevOpsów i Developerów, zarówno tych chcących rozpocząć swoją przygodę z Kubernetes, jak i tych, którzy mają opanowane podstawy.


Docker Masters

Docker Masters, czyli kompleksowy program szkoleniowy z Dockera stworzony przez jedynego w Polsce Docker Captain’a Łukasza Lacha w 5 tematycznych ścieżkach do wyboru (Docker Masters – Entrypoint, Backend Path, DevOps Path, Frontend Path i QA Path).


AWS Masters

AWS Masters, czyli najbardziej rozbudowane szkolenie z AWS na polskim rynku stworzone przez eksperta – Tomasza Stachlewskiego z Amazon Web Services w 8 ścieżkach tematycznych do wyboru (AWS dla każdego, Serverless, Konteneryzacja, Analityka Danych, Sieć w Chmurze, Migracja, Security i Sztuczna inteligencja).


Twoja firma potrzebuje wsparcia w tematyce DevOps?

Back to top button