Meetup dla DevOpsów i programistów

Środa, 15 września 2021 | godzina 14:00

DevOps po godzinach

Zapisz się za darmo:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Zapisz się

Edycja 2

Dołącz do bezpłatnego webinaru:

Dołącz do bezpłatnego webinaru:

Dołącz do bezpłatnego webinaru:

Pierwsze takie wydarzenie dla specjalistów DevOps w Polsce

DevOps po godzinach to pierwszy Meetup dla osób z branży IT zainteresowanych tematyką DevOps organizowany przez szkołę programowania infoShare Academy. Wydarzenie jest bezpłatne oraz odbywa się zdalnie. Zapisz się na meetup, zadaj pytanie i czekaj na więcej szczegółów.

Pierwsza edycja >

Prelegenci

Prelegenci zostaną ogłoszeni już wkrótce.

Zostań prelegentem

Prowadzący

Andrzej Kiesz

Współtwórca infoShare, jednej z największych konferencji technologicznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Współzałożyciel infoShare Academy. Wcześniej w Wirtualnej Polsce na stanowisku Kierownika Działu Projektów WWW, odpowiedzialny za technologiczny rozwój licznych serwisów i usług webowych uruchamianych przez WP.Miłośnik muzyki elektronicznej.

CEO infoShare Academy

Agenda:

Agenda zostanie ogłoszona już wkrótce.

Pierwsza edycja:

ORGANIZATOR

infoShare Academy to jedna z największych w Polsce szkół programowania, założona w maju 2015 roku. Prowadzimy kursy od podstaw w trybie stacjonarnym oraz zdalnym z trenerem na żywo. W ofercie kursów mamy zarówno kursy wieczorowe z takich obszarów jak: UX, UI, Python, SQL, Docker, Podstawy JavaScript, jak również dłuższe kursy tzw. bootcampy realizowane w trybie dziennym oraz weekendowym: Java, Front-end, Data Science, UX, C#/.NET. infoShare Academy stawia na wysoką jakość szkoleń, dzięki czemu firmy zyskują dobrze przygotowanych do pracy Junior Developerów. Dotychczas Akademia przeszkoliła ponad 2800 osób.