fbpx
Artykuł

“Wiosenne odmrażanie cen” – startuje marcowa promocja w infoShare Academy

Czas wybudzić się z zimowego snu, a my zamierzamy wam w tym pomóc – do końca marca ceny kursów w infoShare Academy spadają nawet o 2600 zł! Promocją objęte są zarówno bootcampy jak i kursy wieczorowe.

Nie wiesz, który kurs wybrać? Zrób test predyspozycji na programistę >>

Jak tam twoje postanowienia noworoczone? Jeśli nadal myślisz o nauce programowania w 2021, mamy dla ciebie niespodziankę – nazwaliśmy ją “wiosennym odmrażaniem cen”. Akcja trwa tylko do końca marca i obejmuje wszystkie produkty w naszej ofercie. Poniżej możesz sprawdzić dokładne ceny i terminy najbliższych kursów. 


Weekendowy Bootcamp UX Designer

Promocyjna cena: 9 900 zł 11 900 zł

Start 20 marca: To jeden z naszych flagowych kursów. User Experience to bardzo pojemne pojęcie. Kryją się pod nim: architektura informacji, badania zachowań użytkowników, testowanie rozwiązań, prototypowanie, użyteczność oraz wiele innych aspektów mających wpływ na odbiór aplikacji przez użytkowników. Jedno jest pewne – praca UX Designera to ciągły rozwój i brak nudy! Podobnie jest z rynkiem pracy, na którym wciąż brakuje specjalistów z tej dziedziny. 

Przeczytaj: Czym zajmuje się UX Designer? >>


Weekendowy Bootcamp C#/.NET

Promocyjna cena: 9 900 zł 11 900 zł

Start 20 marca: W trakcie intensywnego 445-godzinnego kursu C#/.Net od podstaw nauczysz się tworzyć nowoczesne aplikacje webowe z wykorzystaniem .NET Core Framework. .NET Core to otwarta cross-platformowa platforma od Microsoftu, na której możesz pisać aplikacje Webowe, Mobilne, IoT, Desktopowe, do Machine Learningu czy gry. C# jest najpopularniejszym językiem, który pozwala korzystać z tej platformy.

Przeczytaj: Dlaczego warto się uczyć C#? >>


Dzienny Bootcamp Java + Spring

Promocyjna cena: 9 900 zł 11 900 zł

Start 6 kwietnia: Java jest wszędzie. I to dosłownie wszędzie: 3 miliardy telefonów komórkowych, 5 miliardów kart, 125 milionów urządzeń telewizyjnych, 90% komputerów – a są to jedynie przykłady zastosowania Javy w codziennym życiu. W trakcie intensywnego 456-godzinnego kursu Javy od podstaw nauczysz się tworzyć aplikacje webowe z wykorzystaniem Spring Framework.

Przeczytaj: Czy Java jest dla ciebie? >>


Weekendowy Bootcamp Data Science

Promocyjna cena: 9 900 zł 12 500 zł

Start 10 kwietnia: „Data Scientist – najseksowniejszy zawód XXI wieku” – taka teza w 2012 roku padła na łamach prestiżowego Harvard Business Review, a my w pełni się z tym zgadzamy i pomożemy Ci nim zostać. W trakcie intensywnego 445-godzinnego bootcampu poznasz Machine Learning, Deep Learning i nauczysz się analizować i wizualizować dane. Po ukończeniu kursu będziesz gotowy do rozpoczęcia pracy na stanowisku Junior Data Scientist. A musisz wiedzieć, że pracy jest sporo – na rynku wciąż brakuje sporo specjalistów.

Przeczytaj: Data Science – pasjonująca branża z wysokim zarobkami >>


Dzienny Bootcamp Front-end

Promocyjna cena: 9 900 zł za pakiet rozszerzony HR 10 900 zł

Start 24 kwietnia: Front-end jest dziedziną programowania, w której szybko widać efekty Twojej pracy. Absolwenci tego kursu wyróżniają się na rynku umiejętnościami i wiedzą cenioną przez firmy partnerskie, które zaufały nam na przestrzeni ponad 5 lat działalności. Na wybranych kursantów czeka szansa na udział w rozmowie kwalifikacyjnej w GetResponse na stanowisko junior front-end developera!

Przeczytaj: Absolwenci ostatniego bootcampu front-end już mają pracę! >>


Weekendowy Bootcamp Python

Promocyjna cena: 9 900 zł 11 900 zł

Start 15 maja: Python to najprzystępniejszy język do rozpoczęcia przygody z programowaniem. Jest łatwy w nauce, ponieważ jego składnia jest czytelna i przejrzysta. Słowa kluczowe w Pythonie są intuicyjne i przypominają język angielski. W trakcie intensywnego 445-godzinnego kursu Python od podstaw nauczysz się tworzyć aplikacje z wykorzystaniem języka Python.

Przeczytaj: Python – prosty w nauce i pożądany przez pracodawców >>


Weekendowy bootcamp Tester automatyzujący Python DevQA

Promocyjna cena: 9 900 zł 11 900 zł

Start 12 czerwca: Testy automatyczne są niezbędne w każdym nowoczesnym projekcie aplikacji, a Python to jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się języków, który nie narzuca sposobu pisania kodu. Możesz w nim pisać zarówno proste skrypty, jak i budować skomplikowane aplikacje obiektowe. Po zakończeniu nauki będziesz w stanie rozpocząć pierwszą pracę na stanowisku tester automatyzujący i zacząć przygodę z branżą IT.

Przeczytaj: Python – prosty w nauce i pożądany przez pracodawców >>


Weekendowy Bootcamp GameDev

Promocyjna cena: 9 900 zł 11 900 zł

Start 4 września: Jeśli kochasz gry i szukasz stabilnej i rozwojowej pracy nie scrolluj dalej. W trakcie intensywnego 460-godzinnego bootcampu GameDev poznasz narzędzia i dobre praktyki programistyczne, pozwalające samodzielnie napisać i wypromować własną grę. Co więcej – najlepsze projekty zaliczeniowe otrzymają szansę na wydanie przez firmę BoomBit, która jest oficjalnym partnerem kursu. Nadal się zastanawiasz?

Przeczytaj: Rynek gier mobilnych rośnie w zawrotnym tempie >>


Zniżki znajdziecie również na naszych kursach wieczorowych:

Potrzebujesz poznać więcej szczegółów?

Nasze wspaniałe dziewczyny z Zespołu Obsługi Szkoleń czekają na Twoje pytania! Skontaktuj się z nami.

Back to top button