fbpx
Artykuł

Odwiedź nas na Infoshare 2020!

Już 23 września wystartowała Infoshare– największa konferencja technologiczna w Europie Środkowo-Wschodniej ???? W tym roku w wersji online, co oznacza, że możesz wziąć w niej udział nie wychodząc z domu 🙂

Podczas konferencji nie zapomnij odwiedzić naszego stoiska! Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji – czekają webinary LIVE, dyskusje, konkursy z nagrodami.

Wszystkie webinary odbędą się w Webinar Roomie na naszym stoisku. Szczegółowy harmonogram aktywności znajdziesz poniżej 🙂
Możesz też porozmawiać z konsultantami infoShare Academy za pomocą 1:1 meeting albo czatu.

poczatki-w-it-infoshareacademy

23 września 2020 (środa)

 • 11:00 – KONKURS: Sprawdź swoją wiedzę z technologii i wygraj kurs programowania
  Czas na rozgrzanie szarych komórek! Podejmij wyzwanie i weź udział w interaktywnym quizie, w którym sprawdzisz swoją wiedzę z technologii i programowania! Jedyne, czego potrzebujesz to 30 minut wolnego czasu i smartfon z dostępem do internetu. Do wygrania bezpłatny dostęp do kursu Python na platformie online infoShare Academy!

 • 12:00 – 7 pytań, na które warto sobie odpowiedzieć przed rozpoczęciem nauki programowania
  Prowadzący: Andrzej Kiesz – CEO infoShare Academy
  Wiemy, że zmiana branży i rozpoczęcie nauki programowania to niełatwa decyzja. Wiemy też, że programowanie nie jest dla każdego. Podczas webinaru odpowiemy na pytania, które najczęściej zadają sobie osoby rozważające wejście do IT. Dowiesz się między innymi, jaką technologię lub język programowania wybrać, od czego zacząć naukę programowania i czy łatwo jest znaleźć pracę, gdy jest się juniorem.

 • 13:00 – WEBINAR: Szkolenia IT dla Twojego zespołu
  Prowadzący: Przemysław Wołosz – infoShare Academy
  Podczas webinaru dowiesz się jakie korzyści dla Twojej firmy niosą profesjonalne szkolenia organizowane przez infoShare Academy. Zaprezentuję jak pracujemy: pomagamy Ci określić potrzeby Twojej firmy, przeprowadzamy przez cały proces szkolenia od organizacji poprzez realizację aż do ewaluacji.

 • 15:00 – Od programisty do trenera. Dlaczego developerów ciągnie do nauczania?
  Prowadzący: Joanna Jereczek (infoShare Academy) i Krzysztof Chudy (trener Java infoShare Academy)
  Na co dzień programują w znanych firmach i biorą udział w zaawansowanych projektach IT. Coś ich jednak ciągnie w stronę sali szkoleniowej. Dlaczego coraz więcej programistów chce uczyć młodych adeptów kodowania? Jakie cechy powinien mieć dobry nauczyciel? Jak radzić sobie z niesfornymi kursantami? O tym i innych aspektach przekazywania wiedzy porozmawiamy z Krzysztofem Chudym, trenerem Java w infoShare Academy.

24 września 2020 (czwartek)

 • 10:00 poranna kawa z infoShare Academy
 • 12:00: Jak szukać, by znaleźć – czyli kilka słów o rekrutacjach w IT
  Prowadząca: Paulina Ziomek-Wołczkiewicz (Konsultant HR infoShare Academy)
  Po nauce programowania w życiu każdego juniora przychodzi czas szukania pracy. Podczas webinaru opowiemy, gdzie szukać pracy, jak wygląda proces rekrutacyjny w branży IT, jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej, co oceniają rekruterzy, jak kształtują się zarobki w branży IT

 • 13:30 –  WEBINAR AMA: Jak zostać front-end developerem?
  Prowadzący: Michał Michalczuk i Bartosz Cytrowski (trenerzy Front-end w infoShare Academy)
  Myślisz o tym, aby zostać Front-end developerem? A może zastanawiasz się, jak nauczyć się programowania od podstaw, czy łatwo znaleźć pracę i czy w ogóle front-end jest dla Ciebie? Bartosz Cytrowski i Michał Michalczuk odpowiedzą na WSZYSTKIE Twoje pytania związane z karierą w IT i pracą front-end developera. Podczas webinaru dowiesz się: kim jest front-end developer i jak wygląda jego dzień pracy, jak wygląda ścieżka kariery front-end developera, jakie są przydatne narzędzia i co można robić „we froncie” oraz jak znaleźć pierwszą pracę.
 • 14:30 Webinar Data Science: początki (nagranie)

25 września 2020 (piątek)

  • 10.00 poranna kawa z infoShare Academy
 • 12.00 – WEBINAR i AMA: Zdalniej fajniej, czyli kilka funkcjonalności, które ułatwiają codzienną pracę (nie tylko tę zdalną)
  Prowadzący: Paweł Alicki (infoShare Academy)
  Narzędzia wspomagające współpracę na odległość w 2020 z oczywistych względów weszły na szczyty list przebojów, a konieczność ich efektywnego wykorzystania tym bardziej priorytetowa. Poznaj kilka sztuczek w Google G Suite, które ułatwią Ci codzienną pracę i jej organizację – nie trać czasu na wkręcanie śrubek młotkiem! Podpowiedzi i umiejętności, które przydadzą się i ułatwią życie również po powrocie do biur.
 • 14:00 – WEBINAR Kariera UX/UI Designera (nagranie)
 • 16:00 popołudniowa kawa z infoShare Academy

28 września 2020 (poniedziałek)

 • 11.00 – 10 najczęstszych błędów, na które musisz uważać tworząc kurs online
  Prowadzący: Mikołaj Lewandowski (trener Python infoShare Academy) , Kuba Kłos (Business Development Manager w infoShare Academy)
  Z oczywistych powodów rynek kursów online w ostatnim czasie urósł kilkakrotnie i nadal rośnie. Jeśli uczyć się na błędach, najlepiej na cudzych – Mikołaj Lewandowski i Kuba Kłos, twórcy kursu programowania w Pythonie w infoShare Academy opowiedzą, czego się wystrzegać i na co uważać, gdy decydujecie się na nagrania.

 • 12:00 KONKURS: Sprawdź swoją wiedzę z technologii i wygraj kurs programowania
  Czas na rozgrzanie szarych komórek! Podejmij wyzwanie i weź udział w interaktywnym quizie, w którym sprawdzisz swoją wiedzę z technologii i programowania! Jedyne, czego potrzebujesz to 30 minut wolnego czasu i smartfon z dostępem do internetu. Do wygrania bezpłatny dostęp do kursu Python na platformie online infoShare Academy!
 • 13:00: Webinar kariera UX Designera (nagranie)
 • 14:30 webinar przy Kawie o Javie (nagranie)

29 września 2020 (wtorek)

 • 10:oo poranna kawa z infoShare Academy

 • 12:00 – Jak szukać, by znaleźć – czyli kilka słów o rekrutacjach w IT.
  Prowadząca: Paulina Ziomek-Wołczkiewicz (Konsultant HR infoShare Academy)
  Po nauce programowania w życiu każdego juniora przychodzi czas szukania pracy. Podczas webinaru opowiemy, gdzie szukać pracy, jak wygląda proces rekrutacyjny w branży IT, jak się przygotować do rozmowy rekrutacyjnej, jak oceniają rekruterzy, jak kształtują się zarobki w branży IT.
 • 13:00 Webinar – dlaczego warto uczyć się C#?  (nagranie)
 • 15:00 – WEBINAR: Od programisty do trenera. Dlaczego developerów ciągnie do nauczania?
  Prowadzący: Joanna Jereczek (infoShare Academy) i Kamil Richert (trener front-end w  infoShare Academy)
  Na co dzień programują w znanych firmach i biorą udział w zaawansowanych projektach IT. Coś ich jednak ciągnie w stronę sali szkoleniowej. Dlaczego coraz więcej programistów chce uczyć młodych adeptów kodowania? Jakie cechy powinien mieć dobry nauczyciel? Jak radzić sobie z niesfornymi kursantami? O tym i innych aspektach przekazywania wiedzy porozmawiamy z Kamilem Richertem, trenerem Java w infoShare Academy.

30 września 2020 (środa)

 • 12:00 – Czy mnie widać, czy mnie słychać? Produkcja kursów online od zaplecza
  Prowadzący: Kuba Martynow (Production Manager infoShare Academy) i Kuba Kłos (Business Development Manager w infoShare Academy)
  Myślisz o nagraniu własnego kursu online? Chcesz przekazać swoją wiedzę ale nie wiesz jakiego sprzętu i oprogramowania do tego celu użyć? Zapraszamy na webinar na którym odpowiemy na te oraz inne pytania związane z produkcją kursów online od zaplecza. Między innymi pomożemy dobrać sprzęt (jaki mikrofon, jaka kamera), podpowiemy jak obrobić pliki dźwiękowe (EQ, kompresor audio, de-esser, wycinanie szumów), porozmawiamy o dobrych praktykach przy nagrywaniu. W skrócie: pomożemy, żeby było Cię dobrze widać i dobrze słychać!

Odwiedź nasze stoisko POD TYM LINKIEM.

Back to top button