fbpx
ArtykułKariera w ITPoczątki programowaniaPoradniki

Raty 0% w infoShare Academy

Zastanawiasz się nad nauką programowania, ale na przeszkodzie stoją pieniądze? Teraz możesz sfinansować kurs w infoShare Academy przy pomocy wygodnych rat 0 procent.

Dzięki nowej metodzie płatności możesz sfinansować kurs, dzieląc jego wartość na aż dwadzieścia nieoprocentowanych rat. Nie ponosisz żadnych ukrytych kosztów kredytu, całą prowizję bierzemy na siebie. Wniosek składasz zdalnie, a całość załatwisz bez wychodzenia z domu.

Jak to działa?

  • Możesz rozłożyć płatność za kurs na maksymalnie 20 rat 0%
  • Pośrednikiem transakcji jest firma PayU. Do wyboru masz cztery banki: Alior, mBank, Kreditech i Inbank
  • Raty 0% obowiązują przy zapisach na najbliższe bootcampy infoShare Academy
  • Spłacanie rat rozpoczynasz od pierwszego miesiąca po podpisaniu umowy

Raty 0% krok po kroku

  1. Wybierz kurs w infoShare Academy, na który chcesz otrzymać raty PayU.
  2. Wypełnij formularz kontaktowy (znajdziesz go klikając w przycisk „zgłoś się na kurs”) i czekaj na telefon od naszego doradcy.
  3. Po zawarciu umowy z infoShare Academy otrzymasz link do wypełnienia formularza ratalnego.
  4. Wskazane przez Ciebie dane będą przekazywane do serwisu PayU. W ciągu 7 dni otrzymasz link umożliwiający złożenie wniosku kredytowego o przyznanie rat. Link będzie ważny przez 24 godziny.
  5. Po prawidłowym złożeniu wniosku otrzymasz decyzję banku. Jeśli jest pozytywna – będzie ważna przez 5 dni – otrzymasz umowę od banku i harmonogram spłaty rat ze wszystkimi szczegółami. Jeśli decyzja banku jest negatywna, niezbędne jest wygenerowanie nowego linku w serwisie PayU.
  6. To wszystko! Czas zacząć naukę programowania!

Przeczytaj regulamin promocji >>

raty 0% w infoShare Academy krok po kroku

Czy nadajesz się na programistę?

Nie każdy może zostać programistą, ale każdy może sprawdzić, czy się do tego nadaje. Zachęcamy do rozwiązania naszego testu predyspozycji – nie musisz wiedzieć nic o technologiach, sprawdzamy w nim czy umiesz myśleć jak potencjalny programista i rozwiązywać problemy. Przejście przez test zajmie Ci około 15 minut. Po jego rozwiązaniu od razu poznasz wynik, a na maila wyślemy Ci omówienie poszczególnych pytań i opis dalszych kroków.

Czy praca programisty to coś dla Ciebie? Rozwiąż test predyspozycji!

Back to top button