fbpx
ArtykułKariera w ITPoczątki programowaniaPoradniki

Raty 0% w infoShare Academy

Zastanawiasz się nad nauką programowania, ale na przeszkodzie stoją pieniądze? Teraz możesz sfinansować kurs w infoShare Academy przy pomocy wygodnych rat 0 procent.

Dzięki nowej metodzie płatności możesz sfinansować kurs, dzieląc jego wartość na dziesięć rat. Nie ponosisz żadnych ukrytych kosztów kredytu, całą prowizję bierzemy na siebie. Wniosek składasz zdalnie, a całość załatwisz bez wychodzenia z domu.

Jak to działa?

  • Możesz rozłożyć płatność za kurs na maksymalnie 10 rat 0%
  • Pośrednikiem transakcji jest firma PayU. Do wyboru masz cztery banki: Alior, mBank, Kreditech i Inbank
  • Raty 0% obowiązują przy zapisach na najbliższe bootcampy infoShare Academy
  • Spłacanie rat rozpoczynasz od pierwszego miesiąca po podpisaniu umowy

Raty 0% krok po kroku

  1. Wybierz kurs w infoShare Academy, na który chcesz otrzymać raty PayU.
  2. Wypełnij formularz kontaktowy (znajdziesz go klikając w przycisk „zgłoś się na kurs”) i czekaj na telefon od naszego doradcy.
  3. Po zawarciu umowy z infoShare Academy otrzymasz link do wypełnienia formularza ratalnego.
  4. Wskazane przez Ciebie dane będą przekazywane do serwisu PayU. W ciągu 7 dni otrzymasz link umożliwiający złożenie wniosku kredytowego o przyznanie rat. Link będzie ważny przez 24 godziny.
  5. Po prawidłowym złożeniu wniosku otrzymasz decyzję banku. Jeśli jest pozytywna – będzie ważna przez 5 dni – otrzymasz umowę od banku i harmonogram spłaty rat ze wszystkimi szczegółami. Jeśli decyzja banku jest negatywna, niezbędne jest wygenerowanie nowego linku w serwisie PayU.
  6. To wszystko! Czas zacząć naukę programowania!

Przeczytaj regulamin promocji >>

raty 0% w infoShare Academy krok po kroku

Myślisz o zmianie zawodu i wejściu do świata IT? Sprawdź nadchodzący intensywny dzienny kurs Java od postaw!

Myślisz o zmianie zawodu i wejściu do świata IT? Sprawdź nadchodzącyintensywny dzienny kurs Java od postaw!

Dlaczego warto zacząć uczyć się programowania już dziś?

Bo świat zmienia się na naszych oczach. Według badania Randstat i Instytutu Badań Pollster, niepewność na rynku pracy jest rekordowa. Na początku pandemii aż 26 procent Polaków obawiało się utraty zatrudnienia! Mimo, że w ostatnich tygodniach ten odsetek spadł, wciąż nie wiemy, co wydarzy się w najbliższych miesiącach. Według przewidywań polskiego rządu, bezrobocie na koniec roku może wzrosnąć z 6 do 8 procent. Oznacza to utratę pracy dla nawet 300 tys. zatrudnionych.

Już teraz wiemy, że jedną z branż, która nie odczuje skutków pandemii jest IT. Życie prywatne i biznesowe przenosi się do sieci, a Polskę czekają duże inwestycje. Według szacunków firmy Microsoft do 2025 w Polsce powstanie milion nowych miejsc pracy w sektorze technologii i IT. Jednocześnie zmniejszy się liczba miejsc pracy w zawodach manualnych. Co z tego wynika? Warto zainwestować czas w naukę nowych technologii już teraz, by spokojnie patrzeć w przyszłość.

Zapotrzebowanie na programistów w Polsce do 2025 roku, wg Microsoft

Czy nadajesz się na programistę?

Nie każdy może zostać programistą, ale każdy może sprawdzić, czy się do tego nadaje. Zachęcamy do rozwiązania naszego testu predyspozycji – nie musisz wiedzieć nic o technologiach, sprawdzamy w nim czy umiesz myśleć jak potencjalny programista i rozwiązywać problemy. Przejście przez test zajmie Ci około 15 minut. Po jego rozwiązaniu od razu poznasz wynik, a na maila wyślemy Ci omówienie poszczególnych pytań i opis dalszych kroków.

Czy praca programisty to coś dla Ciebie? Rozwiąż test predyspozycji!

Back to top button