fbpx
Black FridayKariera w ITWydarzenia

Black Week w infoShare Academy – kursy programowania nawet 2 500 zł taniej!

Black Friday to idealny czas, aby rozpocząć lub rozwinąć swoją przygodę z kodowaniem! W infoShare Academy świętujemy dłużej – nie tylko w piątek 🙂 Zniżki obowiązują od 10 do 27 listopada. Skorzystaj z okazji i koduj przyszłość!

Zniżki obejmują wszystkie kursy w infoShare Academy.

Kursy weekendowe (przebranżawiające) – zniżka 2 500 zł!

Pakiet IT Nawigator 10 900 zł 8 400 zł lub Pakiet Mentoring+ 13 900 zł 11 400 zł

Python + Django

Zostań programistą Python i wejdź do branży IT z najlepszymi trenerami w Polsce. Python to wszechstronny i prosty w nauce język, który pozwoli Ci tworzyć niesamowite projekty, które mają realny wpływ na otaczający nas świat. Wejdź do branży i zostać Python Developerem.

C#/.NET

Zacznij programować w jednym z najpopularniejszych i najbardziej lubianych przez programistów języków. Wszechstronny, prosty w nauce i mający wiele zastosowań. Poznaj język C#.

Java + Spring

Znajomość Javy – najpopularniejszego języka programowania na świecie – to gwarancja stabilnej pracy i dużych zarobków. Zacznij intensywną naukę JAVY + SPRING i zmień swoje życie!

Frontend + React

Naucz się najważniejszych technologii frontendowych pod okiem najlepszych trenerów w Polsce i zostań profesjonalnym programistą. Po kilku miesiącach intensywnej nauki będziesz gotowy/a do rozpoczęcia kariery jako Junior Frontend Developer i wejścia do branży IT.

Data Science

Data Sciencist wygrywa w corocznych rankingach na najlepszy zawód świata. Coraz więcej firm odkryło możliwości, jakie płyną z wykorzystania danych. Wejdź do świata Data Science dzięki intensywnemu szkoleniu.

UX Designer

Coraz większa konkurencja na rynku sprawia, że firmy stawiają na użyteczność swoich aplikacji. To sprawia, że rośnie zapotrzebowanie na dobrych specjalistów od UX. Naucz projektować się skuteczne interfejsy i zostań UX Designerem.

UI Designer

W świecie wzmożonej konkurencji już nie liczy się tylko obecność na danym rynku, ale i sposób, w jaki postrzegają nas klienci. Firmy takie jak Apple czy Beats zrobiły ze swojego designu znak rozpoznawczy. Jesteś kreatywną i twórczą osobą? Wejdź do świata IT bez znajomości programowania.

Kursy wieczorowe (upskill) – zniżka 500 zł!

Analiza danych w Pythonie 5 900 zł 5 400 zł

Koniec z nudnymi tabelkami w Excelu! Jeśli na co dzień pracujesz z danymi, ten kurs pozwoli Ci wejść na wyższy, nieosiągalny dotąd poziom. Naucz się Pythona, automatyzuj procesy i zacznij zarabiać jak programista.

DevOps od podstaw 8 900 zł 8 400 zł

Branża niecierpliwie szuka specjalistów DevOps. I bardzo dobrze im płaci! Masz już doświadczenie w IT, ale czujesz, że powoli pukasz w szklany sufit? Myślisz o zmianie aktualnego stanowiska? Pomożemy Ci zrobić ten krok! Zapisz się na kurs i zostań jednym z najwyżej cenionych ekspertów w IT. Najbardziej kompleksowy kurs na rynku – 160 godzin nauki, w tym aż 120 z trenerem na żywo!

UX Design 3 499 zł 2 999 zł

54 godziny nauki UX Design pod okiem najlepszych trenerów-praktyków. W czasie zdalnych spotkań na żywo, z nagrań wideo, pracując z grupą oraz indywidualnie nauczysz się tworzyć produkty w taki sposób, by ich odbiorcy czerpali przyjemność z użytkowania! W czasie kursu pokażemy Ci, jak od podszewki wygląda proces projektowy, prowadzenie badań, jak korzystać z narzędzi do budowania prototypów i jak to wszystko przetestować!

UI Design 3 499 zł 2 999 zł

Przed Tobą 58 godzin intensywnego kursu UI Design. W tym czasie nasi trenerzy nauczą Cię, jak tworzyć przyciągające wzrok, profesjonalne interfejsy, które urzekną odbiorców. O merytorykę nie musisz się martwić – trenerzy są praktykami, którzy od lat pracują w branży UI, więc przygotuj się na solidną dawkę praktyki, ćwiczeń i odkrywanie sekretów świata UI!

Power BI 3 899 zł 3 399 zł

Nasi trenerzy wleją w Ciebie praktyczną wiedzę, którą sami zdobywali latami na rynku. Chcesz usprawnić swoją pracę z danymi? No problem – w czasie kursu zaimplementujesz swoje pierwsze rozwiązania Business Intelligence. Jeśli nie masz czasu na codzienną naukę po pracy, to ten kurs jest dla Ciebie – spotykamy się 2 razy w tygodniu wieczorami.

Kursy wideo – zniżka 16%

Pakiety kursów wideo – zniżka 25%

PythON: Academy – Zrozumieć Programowanie, Początek, Wtajemniczenie + voucher na egzamin PCEP-30-02 – 603 lekcje, 66 godzin

Prompt engineering i narzędzia AI dla programistów – 39 lekcji, 6 godzin

Docker Masters – Entrypoint, Backend Path, DevOps Path, Frontend Path, QA Path – 132 lekcje, 40 godzin

AWS Masters – AWS dla Każdego, Certified Cloud Practitioner, Serverless, Konteneryzacja, Analityka Danych, Sieć w Chmurze, Migracja, Bezpieczeństwo oraz Sztuczna Inteligencja – 301 lekcji, 51 godzin

Nie przegap okazji!

Przypominamy: zniżki obowiązują od 10 do 27 listopada!

Sprawdź także
Close
Back to top button