Poznaj Figmę, która błyskawicznie stała się najpopularniejszą aplikacją do projektowania interfejsów. Zapraszamy na praktyczny warsztat.

9 czerwca 2021 | godzina 18:00

Warsztat z Figmy

Zapisz się za darmo:

Dołącz do bezpłatnego webinaru:

Dołącz do bezpłatnego webinaru:

Zapisz się na webinar:

Dołącz do bezpłatnego webinaru:

Warsztaty z Figmy

Figma stała się w ostatnich latach najpopularniejszym narzędziem w arsenale UX/UI Designera. Poznaj Figmę i zasady design system na praktycznych warsztatach od infoShare Academy! Jeśli myślisz o zostaniu UX/UI Designerem lub chcesz nauczyć się projektowania w Figmie, to ten warsztat jest dla Ciebie!

  • Design system - teoria
  • Wprowadzenie do Figmy
  • Jak tworzyć Design system w Figmie?
  • Projektujemy aplikację mobilną online [WARSZTAT]

Prowadzący

GRZEGORZ GOŁĘBIEWSKI

Od zawsze związany z IT. Swoją pierwszą stronę internetową stworzył w podstawówce na temat ulubionej gry. Przez 10 lat zajmował się projektowaniem stron i późniejszym ich wdrażaniem. Przez kilka lat pracował jako UX Designer.

infoShare Academy

NEWSLETTER UX

Dołącz do naszego specjalnego newslettera dla osób, które chcą wejść do branży jako UX Designer. Dowiesz się więcej o projektowaniu doświadczeń użytkownika oraz o aktualnych wydarzeniach i narzędziach ze świata UX.

ORGANIZATOR

infoShare Academy to jedna z największych w Polsce Akademii IT, założona w maju 2015 roku. Prowadzimy kursy od podstaw w trybie stacjonarnym oraz zdalnym z trenerem na żywo. W ofercie kursów mamy zarówno kursy wieczorowe z takich obszarów jak: UX, UI, Python, SQL, Docker, Aplikacje mobilne, WebMaster (WordPress), Podstawy JavaScript, jak również dłuższe kursy tzw. bootcampy realizowane w trybie dziennym jak i weekendowym: Java, Front-end, Data Science, UX, C#/.NET.infoShare Academy stawia na wysoką jakość szkoleń, dzięki czemu firmy zyskują dobrze przygotowanych do pracy Junior Developerów. Dotychczas Akademia przeszkoliła ponad 2500 osób.