fbpx
ArtykułPoradniki

Black Friday w infoShare Academy – duże promocje na kursy programowania

W tym roku postanowiliśmy nie ograniczać się do Black Friday i przygotowaliśmy zestaw zniżek Black Week, które obowiązują aż do 28 listopada. To dobra okazja, żeby zapisać się na kurs programowania w promocyjnej cenie.

Obniżone ceny znajdziesz przy następujących kursach:

Frontend jest dziedziną programowania, w której szybko widać efekty Twojej pracy. Absolwenci tego kursu wyróżniają się na rynku umiejętnościami i wiedzą cenioną przez firmy partnerskie, które zaufały nam na przestrzeni ponad 7 lat działalności. Na wybranych kursantów czeka szansa na udział w rozmowie kwalifikacyjnej w jednej z firm technologicznych, z którymi współpracujemy.

W trakcie intensywnego 445-godzinnego kursu C#/.Net od podstaw nauczysz się tworzyć nowoczesne aplikacje webowe z wykorzystaniem .NET Core Framework. .NET Core to otwarta cross-platformowa platforma od Microsoftu, na której możesz pisać aplikacje Webowe, Mobilne, IoT, Desktopowe, do Machine Learningu czy gry. C# jest najpopularniejszym językiem, który pozwala korzystać z tej platformy.

W trakcie intensywnego 445-godzinnego kursu Frontend nauczysz się programowania w JavaScripcie. Tworzy się w nim głównie aplikacje działające i wyświetlane w przeglądarce, więc będziesz miał styczność z budowaniem interfejsów użytkownika, które ujrzysz od razu po przeładowaniu strony.

W świecie wzmożonej konkurencji już nie liczy się tylko obecność na danym rynku, ale i sposób w jaki postrzegają nas klienci. Firmy takie jak Apple czy Beats zrobiły ze swojego designu znak rozpoznawczy. Jesteś kreatywną i twórczą osobą? Wejdź do świata IT bez znajomości programowania – zostań UI Designerem i twórz, kreuj, projektuj!

User Experience to bardzo pojemne pojęcie. Kryją się pod nim: architektura informacji, badania zachowań użytkowników, testowanie rozwiązań, prototypowanie, użyteczność oraz wiele innych aspektów mających wpływ na odbiór aplikacji przez użytkowników. Jedno jest pewne – praca UX Designera to ciągły rozwój i brak nudy!

Zniżki znajdziesz również na naszych kursach wieczorowych:

Potrzebujesz poznać więcej szczegółów?
Nasze wspaniałe dziewczyny z Zespołu Obsługi Szkoleń czekają na Twoje pytania!

Back to top button