fbpx
Webinar

Jestem seniorem. Co dalej?

Zapraszamy do osłuchania dyskusji o ścieżkach rozwojowych programistów. W panelu dyskusyjnym zderzyliśmy ze sobą różne perspektywy i doświadczenia w IT. Porozmawiamy m.in. o:

  • Trudnej klasyfikacji specjalistów IT (Junior, Mid, Senior, Expert)
  • Ścieżkach rozwoju. Kiedy senior staje się ekspertem
  • Kto może sprawdzić się w roli liderskiej/menedżerskiej i jakie są inne drogi mentoringu. A może warto zacząć uczyć innych?
  • Programach rozwojowych dla seniorów w firmach. Jak to wygląda naprawdę

Spikerzy

Andrzej Kiesz

CEO infoShare Academy

Współtwórca infoShare, jednej z największych konferencji technologicznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Współzałożyciel infoShare Academy. Wcześniej w Wirtualnej Polsce na stanowisku Kierownika Działu Projektów WWW, odpowiedzialny za technologiczny rozwój licznych serwisów i usług webowych uruchamianych przez WP.Miłośnik muzyki elektronicznej.

Barbara Kowalewska

CEO, Co-founder IT-Leaders.pl

Na co dzień wspiera polskie i zagraniczne firmy technologiczne w rekrutacji i employer brandingu. Pasjonatka postępu technologicznego, autorka licznych artykułów poradnikowych o tematyce HR. Związana z biznesem od ponad 20 lat. Jej mocną stroną jest analityczne myślenie, udoskonalanie i skracanie procesów w duchu nowych technologii i sztucznej inteligencji.

Tomasz Stachlewski

CEE Senior Solutions Architecture Manager at Amazon Web Services (AWS)

Szef zespołu architektów w Amazon Web Services na Europę Środkowo-Wschodnią.

Na co dzień doradza klientom w tworzeniu architektury systemów, które mają zostać zmigrowane lub utworzone w chmurze AWS i w pełni wykorzystywać możliwości jakie niesie ze sobą chmura.

Jedna z nielicznych osób na świecie posiadających wszystkie certyfikacje chmurowe AWS (13) – pozwalające mu pełnić rolę eksperta, jeśli chodzi o tematy związane z chmurą.

Prowadzi szkolenia dla polskich i zagranicznych partnerów podczas których przekazuje w jaki sposób firmy powinny korzystać z chmury oraz jak powinna wyglądać ich droga z tradycyjnej infrastruktury do infrastruktury chmurowej, aby zmaksymalizować korzyści z tego płynące.

Jakub Dziwisz

CEO at Orbify

Współzałożyciel Orbify, platformy do budowania komercyjnych rozwiązań teledetekcyjnych – aplikacji Webowych przekształcających dane pochodzące z satelitów obserwujących Ziemię w informacje i wskazówki o naszej planecie, zarówno rozumianej jako całość (np. monitorowanie zmian klimatu) jak i pewne jej obszary (np. optymalizacja upraw rolnych lub produkcji energii odnawialnej).

Razem z zespołem chcą pomóc przedsiębiorcom i innowatorom w przekształcaniu ich pomysłów, algorytmów i prototypów w kompletne produkty. Wcześniej Chief Technology Officer w AirHelp i Boostcom Group. Absolwent Informatyki na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, karierę zaczynał jako programista.

Obejrzyj panel dyskusyjny:

Sprawdź także
Close
Back to top button