fbpx
Webinar

Jestem seniorem. Co dalej?

Zapraszamy do obejrzenia dyskusji o ścieżkach rozwojowych programistów. W panelu dyskusyjnym zderzymyliśmy ze sobą różne perspektywy i doświadczenia w IT. Porozmawialiśmy m.in. o:

  • Trudnej klasyfikacji specjalistów IT (Junior, Mid, Senior, Expert)
  • Ścieżkach rozwoju. Kiedy senior staje się ekspertem
  • Kto może sprawdzić się w roli liderskiej/menedżerskiej i jakie są inne drogi mentoringu. A może warto zacząć uczyć innych?
  • Programach rozwojowych dla seniorów w firmach. Jak to wygląda naprawdę

Spikerzy

Andrzej Kiesz

CEO infoShare Academy

Współtwórca infoShare, jednej z największych konferencji technologicznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Współzałożyciel infoShare Academy. Wcześniej w Wirtualnej Polsce na stanowisku Kierownika Działu Projektów WWW, odpowiedzialny za technologiczny rozwój licznych serwisów i usług webowych uruchamianych przez WP.Miłośnik muzyki elektronicznej.

Barbara Kowalewska

CEO, Co-founder IT-Leaders.pl

Na co dzień wspiera polskie i zagraniczne firmy technologiczne w rekrutacji i employer brandingu. Pasjonatka postępu technologicznego, autorka licznych artykułów poradnikowych o tematyce HR. Związana z biznesem od ponad 20 lat. Jej mocną stroną jest analityczne myślenie, udoskonalanie i skracanie procesów w duchu nowych technologii i sztucznej inteligencji.

Michał Michalczuk

Senior Software Engineer w Atlassian

Senior Software Engineer w Atlassian, IT trainer w infoShare Academy, prelegent. Rozwija popularną Jira Cloud oraz ekosystem Atlassiana’a. Na froncie najczęściej pracuje z React’em oraz Angular’em, ale dzielnie eksploruje inne frameworki. Na tyłach preferuje C# i ASP.NET lub Node.js, ale pracował w różnych językach i technologiach – od Javy, Pythona i Django, przez WPF i Silverlight, Visual Basic czy PHP.

Współprowadzi front-end’owe Śniadania z Programowaniem z JustJoin.it Więcej informacji, wystąpień oraz nagrań: https://michalczukm.xyz/

Michał Łukaszewski

AI Manager w Intel Technology Poland

Programista przez ponad 18 lat, mentor od 7, manager od 3.Fan działającego oprogramowania, szybkich aplikacji, dobrej jakości kodu i szczęśliwych zespołów. Obecnie buduje lepszą przyszłość na pokładzie Intela.

Obejrzyj transmisje

Sprawdź także
Close
Back to top button