fbpx
Webinar

Pan-da mi tego Pythona! Analiza danych w praktyce

Bezpłatny webinar, podczas którego porozmawialiśmy o tym, jakie znaczenie w dzisiejszym świecie ma analiza danych oraz jak i dlaczego warto się jej uczyć. Pokażemy Ci to na praktycznym przykładzie, analizując populację pand i generując ciekawy i wymowny raport.

Jak skutecznie nauczyć się analizy danych?

Dane są wszędzie, nawet w bambusowych lasach Jeśli na co dzień pracujesz z nudnymi tabelkami w Excelu, zobaczysz że Twoja praca może stać się naprawdę ekscytująca! Pandy to oczywiście tylko przykład – dzięki znajomości Pythona możesz nauczyć się automatyzować procesy i przetwarzać dane w dotąd nieznany i fascynujący sposób. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą wejść na wyższy poziom rozumienia biznesu – specjalistów z sektora bankowego, finansów, księgowości, sprzedaży, marketingu i naukowców.

  • Na czym polega analiza danych i dlaczego Ci się przyda?
  • Czym jest Python i co powinien umieć analityk danych?
  • Dlaczego analiza danych to szczególna wartość biznesowa dla firm?
  • Jaka jest różnica między analitykiem danych a Data Scientistem?
  • Live Coding – praktyczne ćwiczenie – analizujemy populację Pand

Gość:

Karolina Wadowska

Data Scientist | Citi

Karolina pracuje jako Data Scientist od 2017 roku, swoją karierę rozpoczynała w obszarze uczenia maszynowego dla sektora bankowego. Posiada dyplomy Szkoły Głównej Handlowej oraz Politechniki Warszawskiej. Z Infoshare współpracuje od 2 lat, obecnie prowadzi też ćwiczenia projektowe dla studentów AGH. Pasjonuje się pracą z ludźmi i prezentowaniem odbiorcom zastosowania zaawansowanej analityki w różnych obszarach ich biznesu. W wolnych chwilach lubi chodzić po górach oraz odwiedzać nowe miejsca na kulinarnej mapie Polski.

Prowadzący

Paweł Alicki

Training Architect | infoShare Academy

Z wykształcenia artysta, fotograf w stanie spoczynku. W infoShare Academy dba o merytorykę kursów. Od lat związany z branżą IT – przed, w trakcie i po latach wyspiarskiej emigracji.

Zawodowo pasjonujący się strategiami rozwoju biznesu i digital transformation. Stara się jak najwięcej czasu spędzać żeglując po oceanicznych archipelagach Data Science. O typie człowieka niech świadczy fakt, że gdy potrzebował dedykowanej aplikacji na telefon, zrobił kurs on-line podstaw programowania w Swift i ją sobie po prostu napisał.

W wolnych chwilach lubi wziąć plecak, hamak, suchy prowiant i zniknąć na kilka dni, podziać się gdzieś na szlaku.

Obejrzyj webinar:

Sprawdź także
Close
Back to top button