Kurs Python Developer

Zostań programistą Python i wejdź do branży IT z najlepszymi trenerami w Polsce. Python to wszechstronny i prosty w nauce język, który pozwoli Ci tworzyć niesamowite projekty, które mają realny wpływ na otaczający nas świat. Wejdź do branży i zostać Python Developerem.

django python sql
Zgłoś się na kurs Pobierz informator
Nadchodząca edycja
calendar icon
Bootcamp Python
04.11.2023 – 30.06.2024
Liczba godzin*
440-457 h
Tryb
Weekendowy
soboty i niedziele (8:00-14:00)
Poziom
Od podstaw
Miejsce
Zdalnie na żywo

Dlaczego warto uczyć się języka Python?

Wszechstronność

Rozpoczynając naukę programowania od Pythona, nie zamykasz się na inne ścieżki. W tym języku można: automatyzować testy, tworzyć aplikacje webowe (Django, Flask) czy wreszcie korzystać z bogatych możliwości wykorzystania bibliotek do Machine Learningu, czy Deep Learningu (Data Science).

Idealny na start

Python to najprzystępniejszy język do rozpoczęcia przygody z programowaniem. Jest łatwy w nauce, ponieważ jego składnia jest czytelna i przejrzysta. Słowa kluczowe w Pythonie są intuicyjne i przypominają język angielski.

Rosnąca popularność

Ze względu na bardzo różnorodne zastosowania, Python staje się coraz bardziej pożądanym językiem programowania na rynku pracy. Według raportu Stack Overflow Python jest czwartą najpopularniejszą technologią na świecie. Korzystają z niego takie firmy jak: Google, Spotify, Netflix czy Dropbox.

Perspektywa rozwoju

Znając Pythona, można pracować w bardzo wielu ciekawych branżach. Możesz zacząć swoją przygodę z programowaniem stron internetowych, po czym przejść płynnie do analizy danych lub pisania testów automatycznych. Python ma wiele różnych zastosowań, które możesz wykorzystać w planowaniu swojej kariery.

Wielkie zapotrzebowanie

Chyba nie musimy już was dłużej przekonywać – pracy dla DatarnScientistów nie zabraknie. Będzie brakować specjalistów. „Istniejernrosnące zagrożenie, że podaż pracowników w obszarze Data Sciencernand Analytics zostanie daleko w tyle za popytem na nich. (…) Jeślirnnie zostaną podjęte działania, braki mogą się pogłębić, co możernposkutkować zaprzepaszczeniem szans związanych z Big Data” – tornfragment współtworzonego przez IBM i Burning Glass Technologiesrnraportu o rynku analitycznym w USA.
arrow
arrow

Czego się nauczysz na bootcampie Python?

 • zrozumiesz, jak działają nowoczesne aplikacje webowe
 • nauczysz się zasad programowania
 • nauczysz się języka Python oraz jego składni
 • poznasz framework Django i idee frameworka webowego
 • poznasz IDE do pisania nowoczesnego kodu w Pythonie: PyCharm
 • nauczysz się podstaw frontendu
 • nauczysz się testowania aplikacji na poziomie jednostkowym i integracyjnym
 • poznasz zasady Test Driven Development w tym mockowanie obiektów
 • dowiesz się, czym są Loggery i jak je wykorzystywać
 • dowiesz się czym jest system kontroli wersji Git
 • poznasz narzędzie do ciągłej integracji: Jenkins
 • dowiesz się, czym jest review kodu i zrozumiesz jego idee
 • dowiesz się, jak zbudować i używać REST API
 • nauczysz się podstaw bezpieczeństwa aplikacji webowych
 • dowiesz się, jak budować aplikacje oparte o UML i wzorce projektowe
 • nauczysz się wykorzystywać bazy danych SQL

Wsparcie w karierze

Szkolenia HR

Dowiesz się, jak przygotować się do wejścia na rynek pracy w branży IT, gdzie szukać pierwszej pracy oraz jakie praktyki zastosować, by jak najlepiej przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej i zwiększyć swoje szanse na zatrudnienie na nowym rynku pracy.

Pomoc w przygotowaniu CV i profilu LinkedIn

“Jak Cię widzą, tak Cię piszą” – podpowiemy Ci, na co zwracają uwagę rekruterzy oraz jak stworzyć świetne CV i profil LinkedIn, by wyróżnić się na tle innych kandydatów.

Próbne techniczne rozmowy rekrutacyjne

Rozmowy symulują prawdziwą rekrutację techniczną. Sprawdzisz swoją wiedzę i zobaczysz, jakie pytania mogą pojawić się na Twoich pierwszych rozmowach kwalifikacyjnych po ukończeniu kursu.

Konsultacje ze specjalistami

Mamy wspólny cel – zależy nam, aby nasi absolwenci jak najszybciej po kursie znaleźli zatrudnienie. Masz pytania? Jesteś po rozmowie rekrutacyjnej lub przygotowujesz się do niej? Możesz liczyć na nasz czas i wsparcie w trakcie oraz po zakończeniu kursu.
arrow
arrow
gray ornament circles ornament

Zobacz, co mówią nasi absolwenci

quotes

Kurs był świetny, jestem bardzo zadowolona. Nawet opcja nauki zdalnej (której się obawiałam) finalnie okazała się bardzo wygodna. Zakres merytoryczny bardzo obszerny, zajęcia prowadzone ciekawie, trenerzy cały czas służyli pomocą. Kurs otworzył mi oczy i też bardzo zainteresował tematyką Data Science (oraz programowaniem w SQL i Pythonie).

Joanna Garwacka opinion stars
quotes

Uważam, że kurs był zdecydowanie wartościowy, acz intensywny. Bardzo mi odpowiadała możliwość sprawdzenia świeżo zdobytej wiedzy podczas dużej liczby zajęć praktycznych i projektów. Wzbogaciłam wachlarz swoich umiejętności technicznych i mam jeszcze więcej chęci do działania!

Dagmara Bromirska opinion stars
quotes

Kurs spełnił oczekiwania w pełni, wartościowych aspektów było bardzo dużo: zaczynając od solidnych podstaw z sqla, przez pythona, bardzo fajnie opracowaną statystykę, a na machine learningu i dość rozbudowanym deep learningu kończąc. Dużym plusem było przygotowanie merytoryczne i postawa trenerów – naprawdę przyjemnie się z Wami pracowało. Generalnie polecam, niezależnie od tego czy nie masz wiedzy w tym temacie w ogóle, czy też masz już podstawy i potrzebujesz je uporządkować i rozwinąć.

Kacper Jędrczak opinion stars
quotes

Kurs spełnił moje oczekiwania. Pozwolił rozwinąć zainteresowania i potwierdził, że warto zdobyć nieco umiejętności IT, bo ich potencjał jest ogromny. Dodatkowo kurs odnowił we mnie głód wiedzy i poznawania czegoś nowego 🙂 Jako dużą zaletę kursu w InfoShare traktuję fakt, że zajęcia prowadzili różni trenerzy. Uważam, że takie podejście pozwala docenić różnorodność metod nauczania, a także lepiej ocenić – i docenić – jakość poszczególnych trenerów. Osobiście, cieszę się, że zajęcia prowadzili profesjonaliści, którzy znają realia pracy z poznawanymi narzędziami i wiedzą jakie są realne wyzwania i problemy pojawiające się w pracy na stanowisku, do którego kurs przygotowuje. Polecam.

Bartosz Stasiak opinion stars
quotes

opinion stars
arrow
arrow

Firmy, w których pracują nasi absolwenci

Przeszkoliliśmy 5 500+ osób

Sprawdź więcej opinii

Jak wyglądają zajęcia w Akademii?

Zajęcia w Akademii na bootcampie Python Developer odbywają się w weekend. Na każdym zjeździe mają one podobną formę. W sobotę odbywają się zajęcia warsztatowe na których uczestnicy nabywają nowe umiejętności. W niedzielę dzień podzielony będzie na 3 godziny warsztatów na temat narzędzi bądź praktyki oraz 3 godziny projektowe. W ramach projektów uczestnicy będą mieli możliwość wykorzystania zdobytych kompetencji w pracy zespołowej. Wszystkie zajęcia mają za zadanie przygotować cię do przyszłej pracy, dlatego forma nauki oraz współpracy w zespole odzwierciedla to, co możesz spotkać w rzeczywistej pracy. Zajęcia na bootcampie odbywają się w soboty i niedziele od godziny 8:00 do 14:00.

Pobierz informator

Program kursu

Język Python cechuje szereg różnorodnych zastosowań, ogromna uniwersalność oraz prosta składnia. Język ten znajduje zastosowanie w usługach backendowych, czyli takich, które działają z dala od końcowego użytkownika, ale także w technologiach frontendowych. Ma też ogromne zastosowanie w obróbce danych. Naucz się języka Python i wejdź do branży IT.

Kurs trwa 440-457 godzin (zależnie od pakietu, który wybierzesz) i ma za zadanie  przygotować do podjęcia pracy jako Python Developer.

Pobierz program

Pobierz szczegółowy program bootcampu i sprawdź, czego się nauczysz.

Pobierz program

Prework

Czym jest prework? W telegraficznym skrócie – jest to zestaw zadań i poleceń, jakie otrzymasz od nas, zanim rozpoczniesz kurs, a które Cię do niego przygotują. Jest on zawsze dostosowany do kursu, w którym bierzesz udział i zazwyczaj porusza kwestie przygotowania komputera i oprogramowania, czy zapoznania się z podstawowymi pojęciami z danego tematu.

Dlaczego prework jest tak ważny? Przykładając się do jego wykonania, zapewniasz sobie i reszcie grupy sprawny start w kursie i możliwość bezproblemowego rozpoczęcia nauki i pracy nad projektem. Z drugiej strony, w przypadku naszych kursów – bardzo intensywnych i napakowanych wiedzą, zlekceważenie preworku może skutkować późniejszym nawarstwieniem się zaległości, które będzie niezwykle trudno nadrobić w trakcie kursu.

Ile czasu zajmuje prework? Wykonanie preworku, przed kursem Python od podstaw, powinno zająć Ci około 40 godzin. Pamiętaj jednak, by dać sobie rozsądny margines bezpieczeństwa na ewentualne powtórki, czy nieprzewidziane okoliczności. Czas poświęcony na prework wydatnie zaprocentuje w trakcie kursu!

W ramach preworku przed kursem Python od podstaw otrzymasz dokument wprowadzający z instrukcją jak krok po kroku zainstalować programy i narzędzia, z których będziesz korzystać w trakcie kursu. Będą to m.in.:


 • Python

 • PyCharm

 • GIT

 • Ubuntu Linux

Wstęp do pracy Python Developera

Praca programisty nie polega na “ślepym klepaniu kodu”, ale na sprawnym wytwarzaniu wartościowego oprogramowania. Aby było to możliwe, konieczna jest dobra umiejętność wykorzystywania narzędzi do pracy.
W związku z tym kurs zaczynamy od następujących zagadnień:
system kontroli wersji Git
podstawowe narzędzia pracy programisty, w tym IDE PyCharm czy Jira
zasady pracy w zespołach zgodnie z metodyką Scrum

Podstawy programowania w Pythonie

Programowanie w każdym języku składa się z pewnych typowych zachowań z dodatkiem niuansów składni danego języka. Dlatego więc programowanie na kursie rozpoczynamy od takich zagadnień jak:


 • typy danych

 • instrukcje sterujące

 • pętle

 • porównywanie obiektów

 • typy tekstowe

 • wyjątki

Programowanie obiektowe i środowiska wirtualne

Jednym z najbardziej fundamentalnych sposobów tworzenia kodu w Pythonie jest programowanie obiektowe. Aby dobrze poznać podejście i sprawnie tworzyć i rozwijać oprogramowanie, musisz wiedzieć, czym są:


 • klasy i metody

 • przeciążanie

 • dziedziczenie

 • biblioteki, moduły i paczki

 • pip i venv

Dobre praktyki i utrzymanie kodu

Nie jest sztuką tworzyć działający kod. Równie ważne jest to, aby tworzyć go w dobrej jakości, w sposób czytelny i zgodnie z najlepszymi praktykami. Abyś mógł to osiągnąć, pokażemy Ci, czym są:


 • Python Clean Code i code review

 • refaktoring kodu

 • debugowanie

 • loggery

Tworzenie bibliotek i GUI

Znając podstawy, będziemy mogli przystąpić do nauki tworzenia własnej biblioteki funkcji, metod i obiektów, do której skonstruujemy graficzny interfejs, tworząc działającą aplikację okienkową. Poznasz też zasady działania Pythonowego interpretera – serca i mózgu tego języka.
W ramach tej części poznasz między innymi:


 • PyQt5

 • QtDesigner

Projekt nr 1: aplikacja konsolowa

W pierwszej części projektu zrealizujesz wspólnie z zespołem aplikację, która będzie przetwarzała przykładowe dane, otrzymane od klienta. Aplikacja ta będzie uruchamiana na komputerze użytkownika i będzie zawierała zbiór podstawowych funkcjonalności, wymaganych przez biznes wraz z prostym interfejsem graficznym. W kolejnych etapach rozwoju aplikacji będzie ona stanowiła element składowy docelowej aplikacji webowej.

Web

By dobrze zrozumieć materię i to, jak poruszać się po sieci z pomocą Pythona potrzebne jest poznanie, co to takiego HTTP, jak działa HTML i do czego służy API. Dlatego w tej części dowiesz się np.


 • jak działają protokoły internetowe

 • jak przesyłać dane w internecie i łączyć się z ich źródłami

 • do czego służą style kaskadowe

 • oraz jak w łatwy sposób można budować strony internetowe za pomocą bibliotek komponentów

Django

Jeden z dwóch najpopularniejszych webowych frameworków w pythonowej rodzinie wspomagający projektowanie i tworzenie skalowalnych serwisów internetowych i aplikacji. Jego największe zalety to:


 • kompleksowość i wszechstronność

 • wsparcie dla pracy z różnymi rodzajami baz danych

 • nastawienie na bezpieczeństwo

 • skalowalność i wspieranie dobrych praktyk

Testy jednostkowe

Jako programista, poza samym kodem aplikacji, będziesz tworzyć też różnego rodzaju testy. Najwięcej będzie testów jednostkowych, które w sposób automatyczny, wydajny i powtarzalny sprawdzą, czy wszystko działa, jak należy. W tym celu nauczymy Cię, czym są:


 • testowanie jednostkowe w PyTest

 • czytelne asercje i fixtures

 • mockowanie w unittest.mock

 • TDD

Projekt nr 2: aplikacja webowa

W drugim etapie rozwoju aplikacji Twój zespół udostępni dotychczasowe funkcjonalności szerszemu gronu użytkowników, tworząc aplikację webową, czyli obsługiwaną za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Poza stworzeniem podstawowego wielostronicowego interfejsu użytkownika oraz użyciem wcześniej zaimplementowanych algorytmów część informacji będziesz już przechowywać w bazie danych. Wszystko z wykorzystaniem testów jednostkowych oraz środowiska do ciągłej integracji.

Integracja systemów

Podstawowy obecnie sposób komunikacji pomiędzy różnymi systemami oraz różnymi modułami jednego systemu jest REST API. Wspólnie poznamy więc: • klienta REST API

 • udostępnianie REST API

Narzędzia

Do sprawnej pracy potrzebujesz dobrych narzędzi. Systematycznie będziesz doskonalić swój warsztat, poznając:


 • Linux

 • docker

 • Jenkins CI

Budowa i charakterystyka systemów IT

Jest też kilka tematów, które każdy programista powinien znać, przynajmniej w podstawowym zakresie, mimo że nie będą one głównym obszarem Twoich działań. Są to m.in.:


 • UML

 • wzorce projektowe

 • architektura aplikacji

Flask

W ramach kursu poznasz również Flaska, czyli mikro framework aplikacji webowych. Uzupełni on Twój stack technologiczny o kolejne narzędzia do tworzenia rozwiązań webowych.


 • Szablony

 • Testowanie

Projekt nr 3: Integracja systemów

Ostatnim etapem rozwoju systemu, który stworzysz wraz z zespołem, będzie jego integracja, czyli połączenie z innymi systemami. Czasami będą to systemy zewnętrznych firm, a czasami oddzielne moduły Waszego systemu. Wszystkie one będą komunikowały się po API w szybki, wydajny i poprawny sposób.

AWS

W ramach kursu zapoznasz się z podstawami Amazon Web Services, czyli najbardziej popularnej platformy chmurowej na świecie.


 • Dane

 • Bezpieczeństwo

 • Aplikacje


Certyfikat PCEP

Dołączając do kursu masz możliwość zdobycia międzynarodowego certyfikatu PCEP – Certified Entry-Level Python Programmer na preferencyjnych warunkach. Certyfikat PCEP jest niezależnym, globalnym standardem certyfikacji programowania w Pythonie.

Certyfikacja PCEP – poświadcza, że jesteś zaznajomiony z uniwersalnymi koncepcjami programowania w Pythonie, takimi jak: typy danych, kontenery, funkcje, warunki, pętle, a także składnia, semantyka i środowisko wykonawcze języka programowania Python.

Liczba godzin na kursie

Liczba godzin zależy od wybranego pakietu.
Zajęcia na bootcampie odbywają się w soboty i niedziele od godziny 8:00 do 14:00.
40 h

Prework

240 h

Certyfikowane warsztaty z trenerem

160 h

Praca w domu

do 7 h

Wsparcie HR

6 h

Kurs Prompt Engineering i narzędzia AI dla programistów

4 h

Indywidualny mentoring technologiczny

Test predyspozycji

Sprawdź, czy masz predyspozycje na programistę Python. Odpowiedz na kilka pytań, które pomogą zweryfikować Twoją wiedzę. Wypełnienie testu zajmie Ci tylko kilka minut.

Wypełnij test predyspozycji

Co otrzymasz w ramach kursu?

 • Prework – pakiet materiałów przygotowujących do kursu
 • poznasz kluczowe technologie
 • rozbudowany projekt grupowy
 • konsultacje i mentoring doświadczonych trenerów – aktywnych zawodowo developerów
 • portfolio w GitHubie
 • dostęp do nagrań z kursu – 2 tygodnie
 • konsultacje CV i LinkedIn
 • próbna techniczna rozmowa rekrutacyjna
 • wszystkie aktualne narzędzia i dobre praktyki
 • nauka oparta na praktycznych narzędziach warsztatowych
 • bieżące review kodu
 • praca w Scrum
 • materiały i zadania domowe
 • pakiet szkoleń HR
 • konsultacje przygotowujące do rozmów rekrutacyjnych
 • praktyczne ćwiczenie metod scrumowych

Narzędzia i technologie których nauczysz się na kursie

Historie naszych absolwentów

Karolina Warda

Od działu finansowego do programowania

Karolina zapisała się na kurs Data Science podczas pandemii. Wykonała ogromną pracę, łącząc naukę z pracą na pełen etat. Stale utrwalała wiedzę i kodziła, kodziła, kodziła…

Kacper Jędrczak

Chemik, który został Data Scientistem

Kacper to programista z krwi i kości, który w wolnych chwilach uprawia sport lub gra na giełdzie. Porzucił chemię i podjął naukę na bootcampie Data Science – dziś, z sukcesami, podbija branżę IT

Natalia Szostak

Przez psychologię do analityki IT przy akompaniamencie rockowego brzmienia

Natalia jest doktorem psychologii z wykształcenia, z pasji perkusistką w rockowym zespole, a dzięki kursowi Data Science wkroczyła do świata IT.

arrow
arrow

Wybierz pakiet dla siebie

KOMPETENCJE

13 900 zł*
9 900
Oszczędzasz 4000 zł
Zdobędziesz wiedzę niezbędną do startu kariery w IT. W pakiecie otrzymasz: szkolenie na żywo, ciągłe wsparcie trenera, wiele materiałów i podstawy pracy w Scrum.
Wybierz pakiet
Porównaj pakiety

TEN PAKIET ZAWIERA:

 • Kurs
 • Wsparcie trenera
 • Wirtualna
 • Nagrania z zajęć
 • Prework
 • Materiały szkoleniowe
 • Testy w trakcie kursu
 • Projekt do portfolio
 • Egzamin
 • Certyfikat ISA
 • Warsztat Scrum
NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANY

IT NAWIGATOR

14 900 zł*
10 900
Oszczędzasz 4 000 zł
Do solidnych podstaw merytorycznych otrzymasz dostęp do materiałów HR, w tym: wideo i wygodnych checklist CV i Linkedin, informacji z rynku pracy IT, a także do ofert pracy naszych firm partnerskich.
Wybierz pakiet
Porównaj pakiety

TEN PAKIET ZAWIERA:

 • Kurs
 • Wsparcie trenera
 • Wirtualna klasa
 • Nagrania z zajęć
 • Prework
 • Materiały szkoleniowe
 • Testy w trakcie kursu
 • Projekt do portfolio
 • Egzamin
 • Certyfikat ISA
 • Warsztat Scrum
 • Prompt Engineering i narzędzia AI dla programistów
 • Wideo – pierwsze kroki w IT
 • Pakiet poradników HR
 • Perfekcyjne CV i Linkedin
 • Oferty pracy
 • Autoprezentacja
 • Dostęp do zamkniętej grupy #HR na slacku
 • Zadania rozwojowe od Doradcy Kariery

MENTORING +

17 900 zł*
13 900
Oszczędzasz 4 000 zł
Mocne, indywidulane wsparcie ekspertów: przejdziesz próbne rozmowy, po których otrzymasz feedback, spotkasz się z doradcą kariery i zrealizujesz 4h mentoringu z trenerem.
Wybierz pakiet
Porównaj pakiety

TEN PAKIET ZAWIERA:

 • Kurs
 • Wsparcie trenera
 • Wirtualna klasa
 • Nagrania z zajęć
 • Prework
 • Materiały szkoleniowe
 • Testy w trakcie kursu
 • Projekt do portfolio
 • Egzamin
 • Certyfikat ISA
 • Warsztat Scrum
 • Prompt Engineering i narzędzia AI dla programistów
 • Wideo – pierwsze kroki w IT
 • Pakiet poradników HR
 • Perfekcyjne CV i Linkedin
 • Oferty pracy
 • Autoprezentacja
 • Dostęp do zamkniętej grupy #HR na slacku
 • Zadania rozwojowe od Doradcy Kariery
 • Konsultacje CV i Linkedin z Doradcą Kariery
 • Symulacja rozmowy HR
 • Symulacja rozmowy technicznej
 • Job Coaching
 • Indywidualny mentoring technologiczny
*cena regularna

Jak sfinansować kurs?

Raty PayU

Rozłóż płatność za kurs na raty PayU. Cała procedura składania wniosku jest bardzo prosta, a decyzję otrzymasz już w kilkanaście minut – bez wychodzenia z domu! Możesz rozłożyć płatność nawet na 15 rat 0%, albo do 50 rat nisko oprocentowanych. Zapisz się na kurs, skontaktujemy się z Tobą i ustalimy wszystkie szczegóły.

Dofinansowanie z Bazy Usług Rozwojowych

Możesz otrzymać nawet do 80% dofinansowania w BUR na realizację dowolnego kursu zdalnego z naszej oferty. Z tego rodzaju wsparcia mogą skorzystać: mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa (oraz ich pracownicy).

Nieoprocentowane pożyczki OPEN/Inwestuj w rozwój

Nieoprocentowana pożyczka na szkolenie, którą spłacisz bez odsetek. Dzięki niej możesz sfinansować do 100% kosztów kursu. Przy sprawnym i terminowym spłacaniu rat pożyczki projekt może umorzyć zapłatę nawet 25% całej kwoty. Formalności mogą zająć nawet kilka tygodni, dlatego najpierw skontaktuj się z nami w celu rezerwacji miejsca na kurs.

Urząd Pracy/KFS

Możesz dofinansować kurs dzienny z Urzędu Pracy. Warunkiem otrzymania takiej pomocy jest status osoby bezrobotnej oraz tzw. gwarancja zatrudnienia od przyszłego pracodawcy. Wniosek o dofinansowanie złóż osobiście w swoim Urzędzie Pracy (w miejscu, w którym jesteś zameldowany). Jeżeli pracujesz na umowie o pracę i chcesz zwiększyć swoje dotychczasowe kwalifikacje, poproś pracodawcę o skorzystanie z Krajowego Funduszu Szkoleniowego. To dofinansowanie z Urzędu Pracy na wybrane kursy w infoShare Academy. Więcej szczegółów o tym, jak złożyć wniosek i sfinansować kurs, znajdziesz na stronie:
rn

gray ornament

Bootcamp Python

Zgłoś się na następną edycję

Edycja 4

Bootcamp Python

Tryb
Weekendowy
Data
04.11.2023 – 30.06.2024
Miejsce
Zdalnie na żywo
Dni zajęć
soboty i niedziele (8:00-14:00)
Cena

9 900 zł

rata PayU nawet od 368,36 zł miesięcznie

Najczęściej zadawane pytania

Jak zapisać się na kurs? arrow down

Aby zapisać się na kurs możesz wypełnić formularz, wysłać maila bezpośrednio do opiekunki, napisać do nas na czacie lub zadzwonić. W przypadku zgłoszenia się przez formularz otrzymasz od razu maila z testem wstępnym. Wypełnienie testu nie jest zobowiązujące, gwarancją miejsca na kursie jest podpisanie umowy.

W jakich godzinach odbywają się zajęcia? arrow down

Zajęcia na bootcampie odbywają się w soboty i niedziele od godziny 8:00 do 14:00.

Jak przygotować się do kursu? arrow down

Obowiązkowym punktem rozpoczęcia kursu jest przerobienie preworku – są to materiały do samodzielnej nauki. Otrzymasz od nas wszystkie niezbędne materiały, linki oraz instrukcje, jak krok po kroku zainstalować programy i narzędzia, z których będziesz korzystać w trakcie kursu.Przykładając się do jego wykonania, zapewniasz sobie i reszcie grupy sprawny start w kursie i możliwość bezproblemowego rozpoczęcia nauki i pracy nad projektem. Z drugiej strony, w przypadku naszych kursów – bardzo intensywnych i napakowanych wiedzą, zlekceważenie preworku może skutkować późniejszym nawarstwieniem się zaległości, które będzie niezwykle trudno nadrobić w trakcie kursu.

Jakie warunki muszę spełnić, aby przystąpić do kursu? arrow down

W celu przystąpienia do kursu Python Developer powinieneś(aś) posiadać predyspozycje do nauki programowania. Są one weryfikowane za pomocą testu, który wysyłamy Ci przed zapisaniem się na kurs. Dodatkowo, niezbędna do rozpoczęcia nauki programowania jest: znajomość j.angielskiego na poziomie min. B1/B2, umiejętność analitycznego myślenia, wykonanie preworku, który otrzymasz po zapisaniu się na kurs wysoka motywacja, dyspozycyjność – czas na zajęcia, ale również naukę w domu.

Na jaką pomoc w znalezieniu pracy po kursie mogę liczyć? arrow down

Do szukania pracy należy się przygotować, dlatego już podczas kursu proponujemy szkolenia HR, dzięki którym dowiesz się jak stworzyć skuteczne CV oraz profil w serwisie LinkedIn. Powiemy Ci również jak przygotować się do rozmów rekrutacyjnych. Po kursie rekomendujemy kursantów firmom partnerskim, które aktualnie prowadzą rekrutacje na stanowiska juniorskie.

Czym kurs różni się od studiów? arrow down

Główną przewagą kursu nad studiami jest warsztatowa forma zajęć – wiedzę zdobytą na zajęciach teoretycznych kursanci wykorzystują od razu na zajęciach praktycznych. Zarówno zajęcia teoretyczne, jak i warsztaty prowadzą doświadczeni trenerzy – praktycy. W Akademii dbamy o to, aby program kursu był dopasowany do aktualnej sytuacji na rynku pracy.Kursy są krótsze niż studia, co z jednej strony wiąże się większym natężeniem zajęć i dostarczanej wiedzy, a z drugiej sprawia, że szybciej możesz się przebranżowić i rozpocząć pracę w IT.Na koniec – na kursach panuje bardzo dobra atmosfera, kursanci wspierają się wzajemnie i są w stałym kontakcie ze sobą i z trenerami na komunikatorze wewnętrznym.

Czy wiek jest ograniczeniem? arrow down

Jeśli chodzi o samo uczestnictwo w kursach, to wiek nie jest ograniczeniem. Nasze kursy kończyli zarówno 18-latkowie, jak i osoby 50+. Należy jednak pamiętać, że karierę w branży IT zaczyna się od stażu albo od stanowiska juniora, co może wiązać się z otrzymywaniem niższego wynagrodzenia niż na obecnym miejscu pracy, jeśli ma się już kilkanaście lat doświadczenia. Warto wziąć to pod uwagę zanim podejmie się decyzję o przebranżowieniu.

Czy otrzymam certyfikat? arrow down

Oczywiście, po zaliczeniu kursu otrzymasz od nas ceniony na rynku certyfikat infoShare Academy z wyszczególnioną liczbą godzin szkoleniowych z trenerem oraz podpisami CEO infoShare Academy i Twojego trenera prowadzącego. Certyfikat udostępniamy w formacie PDF, dzięki czemu będziesz mógł łatwo podzielić się szerzej zdobytymi kwalifikacjami na LinkedIn i z potencjalnymi przyszłymi pracodawcami lub klientami.
violet ornament circles ornament

zgłoś się na kurs / poproś o kontakt

Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktuje się z Tobą nasz Zespół Organizacji Szkoleń, aby przedstawić proces i przebieg rekrutacji.

Agnieszka Frąckiewicz

Starsza specjalistka ds. organizacji szkoleń (+48) 530 100 686