fbpx
Webinar

Webinar AMA – front-end dla początkujących

Myślisz o tym, aby zostać Front-end developerem?

A może zastanawiasz się, jak nauczyć się programowania od podstaw,

czy łatwo znaleźć pracę i czy w ogóle front-end jest dla Ciebie?

Bartosz Cytrowski i Michał Michalczuk odpowiedzą na WSZYSTKIE Twoje pytania związane z karierą w IT i pracą front-end developera.

Dowiesz się:

✔️kim jest front-end developer

✔️jak wygląda jego dzień pracy

✔️jak wygląda ścieżka kariery front-end developera

✔️jak uczyć się programowania we front-endzie od podstaw

✔️jakie są przydatne narzędzia i co można robić „we froncie” 😉

✔️jak znaleźć pierwszą pracę?

Goście webinaru:

Michał Michalczuk

Senior Software Engineer. Software Engineer w Spartez, pracuje dla firmy Atlassian gdzie rozwija popularną Jira Cloud. Gada, występuje i nagrywa o rzeczach związanych z Front-end’em i IT.Głównie #typescript #angular #nodejs #reactWspółprowadzi front-end’owe „Śniadania z Programowaniem” z JustJoin.it.

https://michalczukm.xyz/

Bartosz Cytrowski

Senior Software Engineer. Starszy inżynier oprogramowania w firmie Spartez i od 2015 roku trener w infoShare Academy, gdzie na sali szkoleniowej spędził ponad trzy tysiące godzin. Od 2006 roku związany z tworzeniem aplikacji internetowych. Pracował w projektach fullstackowych opartych na Javie, .Necie, PHP i Node.js m.in. dla firm Schibsted Tech Polska oraz Tidal. Zafascynowany funkcyjnym programowaniem reaktywnym, projektowaniem złożonych interfejsów użytkownika, wizualizacjami oraz przetwarzaniem danych. Specjalizuje się w języku JavaScript i bibliotece React. W przerwach od kodowania znajdziecie go przy stole do piłkarzyków.

Back to top button