Zostań specjalistą od nowoczesnych procesów wytwarzania oprogramowania.

24 czerwca 2021 | godzina 18:00

DevOps

Zapisz się za darmo:

Dołącz do bezpłatnego webinaru:

Dołącz do bezpłatnego webinaru:

Zapisz się na webinar:

Dołącz do bezpłatnego webinaru:

Jak zostać DevOps Engineer?

Dzisiejsze aplikacje to nie tylko to, co widzi użytkownik końcowy. To także dziesiątki małych aplikacji, środowiska testowe, środowiska produkcyjne oraz serwery, na których to wszystko jest utrzymywane. Dowiedz się, czym jest filozofia DevOps i dlaczego specjaliści od procesów wytwarzania oprogramowania stali się tak potrzebni w dzisiejszej branży IT.

  • Czym jest filozofia DevOps?
  • Skąd wzięło się zapotrzebowanie na DevOps Engineer?
  • Jakie technologie muszę znać?
  • Jak zostać specjalistą od DevOps?

Gość odcinka:

Marek przekształca pomysły w produkcyjnie działające serwisy, biorąc udział w każdym etapie procesu wytwarzania. W swojej pracy łączy zalety filozofii DevOps

ze znajomością Chmur, budując rozwiązania o wysokim poziomie dostępności. Wierzy, że wymiana wiedzy powinna się odbywać niezależnie od doświadczenia,

bo tylko wspólnymi siłami można tworzyć wielkie rzeczy.

DevOps Engineer

MAREK GODNY

Prowadzący:

ANDRZEJ KIESZ

Współtwórca infoShare, jednej z największych konferencji technologicznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Współzałożyciel infoShare Academy. Wcześniej w Wirtualnej Polsce na stanowisku Kierownika Działu Projektów WWW, odpowiedzialny za technologiczny rozwój licznych serwisów i usług webowych uruchamianych przez WP.Miłośnik muzyki elektronicznej.

CEO infoShare Academy

ORGANIZATOR

infoShare Academy to jedna z największych w Polsce Akademii IT, założona w maju 2015 roku. Prowadzimy kursy od podstaw w trybie stacjonarnym oraz zdalnym z trenerem na żywo. W ofercie kursów mamy zarówno kursy wieczorowe z takich obszarów jak: UX, UI, Python, SQL, Docker, Aplikacje mobilne, WebMaster (WordPress), Podstawy JavaScript, jak również dłuższe kursy tzw. bootcampy realizowane w trybie dziennym jak i weekendowym: Java, Front-end, Data Science, UX, C#/.NET.infoShare Academy stawia na wysoką jakość szkoleń, dzięki czemu firmy zyskują dobrze przygotowanych do pracy Junior Developerów. Dotychczas Akademia przeszkoliła ponad 2500 osób.