Przeszkoliliśmy 6 800+ osób

Technologie, dzięki którym zdobędziesz wymarzoną pracę

gray ornament circles ornament

Zobacz co mówią nasi absolwenci

quotes

Uważam, że kurs był zdecydowanie wartościowy, acz intensywny. Bardzo mi odpowiadała możliwość sprawdzenia świeżo zdobytej wiedzy podczas dużej liczby zajęć praktycznych i projektów. Wzbogaciłam wachlarz swoich umiejętności technicznych i mam jeszcze więcej chęci do działania!

Dagmara Bromirska Absolwentka bootcampu Data Science opinion stars
quotes

Kurs w pełni spełnił moje oczekiwania. Jest to intensywny kurs programowania, dlatego trzeba mieć na uwadze obowiązkową pracę po zajęciach. Doceniam bardzo dobrą organizację kursu, trenerów o ogromnej wiedzy i możliwość konsultacji z trenerem niemal o każdej porze dnia.

Paulina Milewska absolwentka bootcampu Frontend opinion stars
quotes

Kurs w infoShare Academy zaskoczył mnie bardzo pozytywnie od samego początku. Trenerzy potrafili nie tylko przekazać kursantom potrzebną wiedzę, ale również motywować do działania i zarazić pasją do programowania. Kurs polecam każdemu, kto nie boi się wyzwań i chce zmienić coś w swoim życiu.

Adrian Wilk Absolwent bootcampu Java + Spring opinion stars
quotes

Kurs pomógł mi szybko wejść w świat UX, zdobyć podstawy i konkretne informacje o najważniejszych kierunkach, trendach i zadaniach w pracy UX Designera. Dużo też wykonywaliśmy praktycznych zadań, które pomogły dobrze zapoznać się z narzędziami używanymi w tej branży.

Edyta Mierzwa absolwentka kursu UX Design opinion stars
quotes

Wziąć udział czy nie, szkoda pieniędzy, nauczę się sam z tutorialu na YT. Takie myśli ma pewnie każdy kto wszedł na stronę z ofertą kursu w iSA. Nie nauczysz. Sztuka programowania to coś więcej niż online-owe tutoriale. To zaangażowanie i pasja trenerów. To nieprzeliczalne na pieniądze wsparcie praktycznie 24h/7. Świetni trenerzy, fantastyczni ludzie. Atmosfera na kursie pozwalająca już na początku przygody poczuć się jak programista w dev teamie. Udział w bootcampie w iSA to najlepsza decyzja jaką można podjąć na początku drogi programisty!

Adam Wódka absolwent bootcampu Frontend opinion stars
quotes

Kurs był bardzo ciekawy i wypełniony po brzegi przydatnymi informacjami. Nie były to tylko wykłady, a połączenie praktyki z teorią. Prowadzony w bardzo zrozumiały i przystępny sposób. Zawsze mogłam znaleźć pomoc u Mentora. Dzięki Karolinie poznałam wiele narzędzi oraz metod pracy UX. Mogłabym go polecić każdej osobie, która chciałaby się przebranżowić i dopiero zaczyna swoją przygodę z UX.

Klaudia Czaja absolwentka kursu UX Design opinion stars
arrow
arrow