fbpx
Webinar

Projektowanie makiet w Figmie

Figma w ostatnich latach stała się najpopularniejszym narzędziem dla UX/UI Designerów. Obejrzyj bezpłatny warsztat od infoShare Academy i naucz się projektować makiety UX.

Projektowanie makiet w Figmie

Projektowanie makiet i prototypów to jedno z ważniejszych zadań jakie stawiane jest przed UX Designerami. Figma to potężne narzędzie w którym możesz rozpocząć projektowanie aplikacji od makiet, poprzez prototyp i na pełnym interfejsie kończąc. Naucz się za darmo podstaw projektowania w Figmie na bezpłatnym warsztacie od infoShare Academy.

Prowadzący

Grzegorz Gołębiewski

infoShare Academy

Od zawsze związany z IT. Swoją pierwszą stronę internetową stworzył w podstawówce na temat ulubionej gry. Przez 10 lat zajmował się projektowaniem stron i późniejszym ich wdrażaniem. Przez kilka lat pracował jako projektant dla firm farmaceutycznych i finansowych. W ostatnich latach pracował jako Senior UX/UI Designer w portalu No Fluff Jobs – job boardzie dla programistów, gdzie odpowiadał m.in. za stworzenie nowej stylistyki całej strony, tworzenie prototypów i projektowanie interfejsów od strony graficznej. Obecnie pracuje w infoShare Academy i uczy się programować w Reactcie.

Sprawdź także
Close
Back to top button