fbpx
Webinar

Jak szybko i sprawnie budować nowoczesne aplikacje internetowe z AWS?

Co łączy Netflix, Twitter, Airbnb, Uber, Snapchat, Formułe 1 oraz Tindera?Chmura! A dokładnie chmura AWS.

Te i miliony innych firm i organizacji na całym świecie wykorzystują chmurę jako wehikuł nowoczesnych technologii – za pomocą których mogą budować szybciej i sprawniej swoje system i aplikacje IT.

Austoscaling, globalny zasięg, sztuczna inteligencja, konteneryzacja, serverless czy też analityka danych – wszystko to, staje się dostępne na wyciągnięcie ręki – właśnie dzięki rozwiązaniom chmurowym. Jeśli chcesz przekonać się jak to wygląda w praktyce to webinarium jest właśnie dla ciebie! Przyjdź i zobacz to własne oczy, w ciągu niespełna godziny przemierzymy horyzont nowoczesnych rozwiązań IT i zobaczymy jak, naśladując budowanie z klocków lego – łączyć usługi chmurowe, aby tworzyć nowoczesne rozwiązania informatyczne.

Gość webinaru

Tomasz Stachlewski

CEE Senior Solutions Architecture Managerat Amazon Web Services (AWS)
Od niemal 10 lat wspomaga polskie firmy w wędrówce chmurowej, poprzez prowadzenie dedykowanych warsztatów chmurowych, budowaniu oraz weryfikacji systemów, które mają zostać przeniesione albo zbudowane od podstaw w chmurze AWS.

Jedna z nielicznych osób na świecie posiadających wszystkie certyfikacje chmurowe AWS (13) – pozwalające mu pełnić rolę eksperta, jeśli chodzi o tematy związane z chmurą.

Wielokrotny prelegent na polskich i międzynarodowych konferencjach, oraz wielki zwolennik podejścia serverless jeśli chodzi o budowanie nowoczesnych systemów i aplikacji chmurowych.

Sprawdź także
Close
Back to top button