fbpx
Webinar

Jak zacząć programować gry mobilne?

W 2020 roku rynek gier będzie warty 196 miliardów dolarów. Co ciekawe, w przyszłym roku rynek gier mobilnych będzie większy niż rynek gier konsolowych i PC… łącznie!

Jeśli interesujesz się branżą od strony jej twórców i chciałbyś dowiedzieć się, jak rozpocząć przygodę z programowaniem gier to zapraszamy na wspólny webinar infoShare Academy i firmy BOOMBIT – jednego z największych wydawców i producentów gier mobilnych na świecie!

Podczas webinaru poruszymy tematy:

  • Jak wygląda sytuacja w branży? Czy GameDev jest tylko dla dużych wydawców?
  • Czy GameDev jest tylko dla graczy?
  • Co musisz umieć, aby rozpocząć przygodę z programowaniem gier?
  • Jak uczyć się programowania pod GameDev i jakich błędów unikać?
  • Jak wygląda dzień w pracy developera przy tworzeniu gier?
  • Q&A – blok z pytaniami od widzów

Goście webinaru:

Szymon Sirocki

Tech Lead w firmie BoomBit. Jako lead techniczny pracuje nad rozwojem narzędzi do produkcji gier i wspiera developerów przy ich tworzeniu. Swoją przygodę z tworzeniem gier rozpoczął w szkole średniej a od 9 lat pacuje jako deweloper. Po godzinach – mistrz gry oraz fan gier komputerowych.

Anna Bufan

Operation & Production Departament Manager w firmie BoomBit. Ponad 8 lat doświadczenia w zarządzaniu produkcją gier i aplikacji. Obecnie zarządza zespołem zajmującym się adaptacją procesów produkcji do zmieniających się warunków rynkowych oraz developerskich, budowaniem zespołów produkcyjnych oraz projektowaniem procesów automatyzacji.

Sprawdź także
Close
Back to top button