fbpx
Webinar

Java vs JavaScript. Od czego zacząć przygodę z programowaniem?

Jeżeli chcesz rozpocząć naukę programowania i też stawiasz sobie powyższe pytania – ten webinar jest właśnie dla Ciebie!

Podczas bezpłatnego webinaru, trenerzy infoShare Academy: Maciej Kucharski i Krzysztof Chudy opowiedzą, jakie są różnice między frontendem a backendem i którą z tych technologii wybrać na początek. W programie również kodowanie na żywo! Chłopaki zaprezentują w praktyce, jak wygląda współpraca między backend a fontend developerem i zbudują od podstaw aplikację webową.

Dowiesz się:

✔️ czym różni się frontend od backendu

✔️ jakie umiejętności przydają się w nauce programowania

✔️ który język programowania wybrać na początek

Jeśli:

✔️ myślisz o tym, by zacząć programować i potrzebujesz wsparcia na starcie

✔️ interesujesz się kodowaniem i nie wiesz, którą technologię wybrać

✔️ zastanawiasz się, od czego zacząć naukę

… to ten webinar jest właśnie dla Ciebie!

Goście webinaru:

Maciej Kucharski

JavaScript Developer | SentiOne. Związany głównie z technologiami webowymi, jednak z pasji angażujący się w tematy „Internet of Things”.

Pierwsze kroki w programowaniu stawiał ładnych kilka lat temu, przy okazji konfiguracji pierwszego bloga. Zawodowo związany z biblioteką React. Od 2 lat również realizuje się na ścieżce nauczania programowania. W IT najbardziej lubi ogromne możliwości tworzenia i kreowania świata na swój sposób.

Krzysztof Chudy

Software Developer | Clebre | KRX. Programista Java z prawie 10 letnim stażem i trener w infoShare Academy. Programista Scala z kilkuletnim stażem.

Oprócz tego – fan programowania funkcyjnego. Prywatnie – próbuje jeździć konno i skleja modele.

Back to top button