Jak zostać UX/UI Designerem?

Projektowanie zarówno UX jak i UI oparte jest na wiedzy, umiejętnościach oraz na doświadczeniu, zdobytym we wcześniejszych projektach. UX i UI możesz uczyć się na kursach, samemu lub na kursach z trenerem. Dobranie odpowiedniej metody pozwoli Ci na szybkie zdobycie wymaganych umiejętności oraz doświadczenia.

Kursy i Bootcampy w infoShare Academy to nauka według autorskiego, opracowanego planu nauczania oraz nauka pod okiem najlepszych trenerów praktyków. Każdy trener na kursach w infoShare Academy pracuje obecnie w zawodnie i jest czynnym praktykiem. Nauka z trenerem to okazja do podejrzenia warsztatu profesjonalnego projektanta. Trener weryfikuje wiedzę i motywuje do dalszej nauki.

Mocno projektowe podejście na kursach sprawia, że po zakończeniu kursu, uczestnik ma pierwsze projekty w swoim portfolio.

Nasze bootcampy i kursy UX/UI

Bootcamp czy kurs?
Co wybrać?

Bootcamp ma za zadanie przygotować uczestnika do podjęcia pracy jako UX/UI Designer. Bootcamp to aż 445 godzin nauki. W ramach zajęć prowadzonych w formie warsztatów uczestnik bootcampu nie tylko uczy się podstaw projektowania, zaawansowanych technik czy pracy projektowej, ale także współpracy w grupie czy umiejętności sprostania wymaganiom biznesowym.

Kurs to 74 godzin nauki i jest polecamy dla osób, które chcą podnieść swoje kompetencje z zakresu UX/UI. Takie osoby mogą np. wykorzystać zdobytą wiedzę w swojej aktualnej pracy.

gray ornament circles ornament

Jakie projekty stworzono na bootcampie?

UX Design to świetne miejsce na rozpoczęcie kariery w IT. UX Designerzy uczestniczą na prawie każdym etapie tworzenia i rozwijania aplikacji, co daje duży wpływ oraz satysfakcji z pracy.

Smacznego

Aplikacja Smacznego stworzona przez dziewczyny pozwala w szybki sposób na wyszukanie prostych i smacznych przepisów ze składników, które mamy już w lodówce. Zobacz prezentację projektu

Plantventure

Uprawa roślin doniczkowych w domu niesie za sobą wiele korzyści. Od lat prowadzone są badania, które dowodzą, że rośliny w naszym otoczeniu pozytywnie wpływają na nasze samopoczucie. Poznaj projekt aplikacji, która ma ułatwić opiekę nad roślinami. Zobacz prezentację projektu

Lubimyczytać

Dziewczyny z zespołu Rekiny UX postanowiły stworzyć koncepcję aplikacji mobilnej znanego serwisu dla wielbicieli książek Lubimyczytac.pl. Lubimyczytac nie ma swojej aplikacji mobilnej, więc zespół analizował wersję mobilną strony internetowej i to ją traktował jako punkt wyjścia. Zobacz prezentację projektu

Pobierz harmonogramy bootcampów

Wypełnij Quiz i sprawdź, która rola do Ciebie pasuje

violet ornament circles ornament

Masz pytania odnośnie kursów UX/UI?

Sylwia Liedtke

Specjalistka ds. organizacji szkoleń (+48) 730 822 825