fbpx
ArtykułC# / .NETHistorie AbsolwentówJęzyki programowaniaPoczątki programowaniaProjekty kursantów

Projekt WebTask Master kurs C#/.NET

Oto grupowy projekt na zaliczenie kursu z C#/.NET.

Grupa postanowiła stworzyć aplikację do koordynacji pracy zespołu, wyznaczania zadań i śledzenia ich postępu. Ci utalentowani csharpowcy wykorzystali w maksymalnym stopniu swoje kompetencje programistyczne nabyte podczas kursu.

Do stworzenia aplikacji podeszli również od strony biznesowej, dzięki czemu aplikacja jest funkcjonalna i odpowiada zapotrzebowaniu na rynku.

W skład zespołu weszli:

A co o samej aplikacji myślą przedstawiciele zespołu Karolina i Rafał?

Rafał: Mieliśmy kilka pomysłów na projekt. Nasz trener wspomagający doradził, abyśmy wybrali aplikację do zarządzania zadaniami zaproponowaną przez koleżankę z zespołu. Uważam, że była to dobra decyzja, projekt był ciekawym wyzwaniem.

Karolina: Nasza aplikacja to narzędzie do koordynacji pracy zespołu, wyznaczania zadań i śledzenia ich postępu. Umożliwia tworzenie zespołów i zarządzanie projektami, a także dzieli zadania na listy, co jest kluczowe w zarządzaniu projektami scrumowymi.

Rafał: Aplikacja jest narzędziem do współpracy zespołowej i zarządzania projektami. Umożliwia użytkownikom tworzenie zespołów, projektów i zadań oraz przydzielania ich członkom zespołu. Aplikacja spełnia potrzeby zespołów poszukujących zorganizowanego i wydajnego sposobu współpracy nad projektami i śledzenia statusów zadań.

Karolina: Na początku skupiliśmy się na tworzeniu zespołów, projektów i dodawaniu zadań. Z czasem dodaliśmy logowanie, restrykcje dostępu oraz statusy i listy zadań.

Rafał: Oczywiście, rozwój aplikacji nie tylko rozszerzy funkcjonalność, ale wpłynie także na rozwój umiejętności zespołu. Przyszłe iteracje mogą obejmować dodanie większej liczby funkcji, takich jak powiadomienia, sprinty i ewentualnie integrację z innymi narzędziami.

Karolina: Absolutnie. Wiedza z kursu była kluczowa. Każdy z nas wszedł na kurs z różnym poziomem umiejętności, ale kurs znacząco przyczynił się do sukcesu naszego projektu.

Rafał: Wiedza zdobyta podczas bootcampu C#/.NET odegrała kluczową rolę w tworzeniu aplikacji. Zrozumienie programowania w języku C#, wykorzystanie platformy .NET i zasad tworzenia oprogramowania odegrały kluczową rolę w urzeczywistnieniu projektu. Wykłady z MS SQL oraz Entity Framework pomogły podczas tworzenia modelu aplikacji. A wiedza z SCURM pomogła dostarczyć kluczowe funkcjonalności aplikacji na czas.

Karolina: Kurs oceniam bardzo dobrze. Jest intensywny i wymaga zaangażowania poza zajęciami. Polecam go osobom, które mogą poświęcić codziennie kilka godzin na naukę i praktykę.

Rafał: Gorąco polecam kurs C#/.NET osobom zainteresowanym tworzeniem niezawodnych aplikacji. Kurs zapewnia solidne podstawy, obejmujące pojęcia i ćwiczenia praktyczne. Instruktorzy byli kompetentni, a program nauczania był dobrze ułożony. Jest odpowiedni zarówno dla początkujących, jak i tych, którzy chcą udoskonalić swoje umiejętności w zakresie programowania w językach C# i .NET.

Zacznij programować w jednym z najpopularniejszych i najbardziej lubianych przez programistów języków. Wszechstronny, prosty w nauce i mający wiele zastosowań. Poznaj język C#.

Dla kogo? Dla osób, które chcą sprawnie nauczyć się programowania od najlepszych trenerów-praktyków na rynku. Kurs jest przeznaczony dla osób, które myślą o podjęciu pracy jako C# Developer.

Dlaczego warto zostać C# Deweloperem?

👉 Projekt kursantów C#: HoneyBadgers
👉 Projekt kursantów C#: LoopBreakers
👉 Projekt kursantów C#: C_Bool
👉 Projekt kursantów C#: Wizards

Sprawdź także
Close
Back to top button