fbpx
C# / .NETProjekty kursantów

Projekt kursantów C#: LoopBreakers

Aplikacja LoopBrakers umożliwia zawieranie transakcji finansowych pomiędzy użytkownikami oraz zarządzanie tymi transakcjami.

Aplikacja została napisana w C# wykorzystując framework .NET podczas Bootcampu od infoShare Academy i posiada dwa poziomy dostępu: klienci i administratorzy. Administratorzy mają specjalne uprawnienia do zarządzania wszystkimi transakcjami w systemie. Dodatkowo mają też dostęp do danych wszystkich użytkowników zarejestrowanych w systemie oraz dostęp do raportów.

Zespół zaimplementował też funkcję umożliwiającą przełączanie języków. Programiści zaimplementowali dwa języki: polski i angielski.

Klienci

Po zalogowaniu klient widzi ostatnie transakcje przeprowadzone na koncie, saldo oraz numer konta. Transakcje są wyróżnione kolorami, dla zwiększenia czytelności. Czerwone – obciążenie, zielone to przelewy przychodzące. Klient może też zlecić nowy przelew oraz sprawdzić szczegółową historię transakcji. Historia umożliwia filtrowanie po dacie oraz tekście.

Kolejną funkcjonalnością jest możliwość dodawania odbiorców, co umożliwia szybkie wysyłanie przelewów bez potrzeby ponownego uzupełniania formularza.

Klienci

Zakładka Klienci umożliwia administratorowi zarządzanie klientami, którzy korzystają z LoopBreakers. Zespół stworzył wyszukiwarkę, która błyskawicznie filtruje dostępne dane. Administrator może także edytować i usuwać danych użytkowników. W edycji klienta można zmienić podstawowe dane oraz istnieje możliwość dezaktywowania konta.

Transfery  

Zakładka transfery umożliwia administratorowi wgląd do wszystkich transakcji, które były przeprowadzane przez klientów z poziomu aplikacji. Administrator do dyspozycji ma opcję filtrowania transakcji po zakresie dat oraz wyszukiwarkę, która szuka po wszystkich polach.

Transfer składa się z pół:

  • daty i godziny zawarcia transakcji
  • numeru konta, na który wykonywany jest przelew
  • Imię
  • Nazwisko
  • Typ transferu
  • Kwota 
  • Tytuł przelewu

Raporty

Widok raportów umożliwia administratorowi dostęp do statystyk dotyczących transakcji i aktywności użytkowników. Dostępne są dane dotyczące transakcji z podziałem na waluty oraz informacje, które aktywności użytkowników są obecnie najpopularniejsze. Statystyki dają także wgląd w to, w jakich godzinach są przeprowadzane transakcje oraz lista ostatnich aktywności przeprowadzanych przez konkretnych użytkowników.

Raport umożliwia filtrowanie danych po dacie.

Dodatkowo zespół zaimplementował funkcjonalność, która wysyła o określonych godzinach na wskazany adres e-mail raport ze szczegółowymi danymi na temat aktywności użytkowników wraz z podstawowymi statystykami.

Obejrzyj prezentację projektu

Bootcamp C#/.NET w infoShare Academy

Zacznij programować w jednym z najpopularniejszych i najbardziej lubianych przez programistów języków. Wszechstronny, prosty w nauce i mający wiele zastosowań. Poznaj język C#.

Dla kogo? Dla osób, które chcą sprawnie nauczyć się programowania od najlepszych trenerów-praktyków na rynku. Bootcamp jest przeznaczony dla osób, które myślą o podjęciu pracy jako C# Developer.

👉 Weekendowy bootcamp C#/.NET (przebranżowienie)

Co możesz robić po bootcampie? Poznaj historie naszych absolwentów!

👉 Elektronikę zamienił na programowanie – historia Jarosława Witowskiego

👉 Zamiast zarządzać finansami rozwija zagraniczną aplikację – historia Magdy Kłopotek

👉 Architektka wnętrz, która została programistką – historia Julii Łojek

👉 Od tancerza do programisty – historia Wiktora Jagiełło

Sprawdź także
Close
Back to top button