Bootcamp Dzienny

Frontend Developer

Czy da się zostać Frontend Developerem w 3 miesiące? Z nami tak! Naucz się najważniejszych technologii frontendowych pod okiem najlepszych trenerów w Polsce i zostań profesjonalnym programistą. Już po 3 miesiącach możesz rozpocząć karierę jako Junior Frontend Developer i wejść do branży IT.

frontend javascript react
Zgłoś się na kurs Pobierz program
Nadchodzące edycje
calendar icon
Bootcamp Frontend z React
04.09.2023 – 17.11.2023
Liczba godzin
445 h
Tryb
Dzienny
Poziom
Od podstaw
Miejsce
Zdalnie na żywo

Dlaczego warto uczyć się Frontendu?

Świetny na start

Frontend jest świetnym pomysłem na rozpoczęcie kariery w branży IT. Stosunkowo niski próg wejścia, szybko widoczne efekty i dużo ofert pracy sprawiają, że sporo osób zaczyna od niego swoją przygodę z programowaniem.

Możliwość zarabiania od początku

Frontend jest dobry dla początkujących, m.in. dlatego, że możesz szybko zacząć zarabiać na drobnych zleceniach. Pozwala to na stosunkowo łatwe uzupełnianie portfolio, które jest bardzo ważne przy szukaniu pierwszej pracy. Duża liczba dorywczych zleceń jest także świetnym sposobem na dodatkowy zarobek dla osób już pracujących. Portale ogłoszeniowe pełne są zleceń dla frontend developerów.

Szybko widoczne efekty

Frontend jest dziedziną programowania, w której szybko widać efekty Twojej pracy. Na kursie nauczysz się programowania w JavaScripcie. Tworzy się w nim głównie aplikacje działające i wyświetlane w przeglądarce, więc będziesz miał styczność z budowaniem interfejsów

Dobre perspektywy rozwoju

Kolejnym powodem, dla którego warto zostać frontend developerem jest możliwość rozwoju w kilku ciekawych, dobrze płatnych kierunkach. Opanowanie technologii backend pozwoli Ci zostać fullstack developerem. Z kolei znajomość React Native pozwala tworzyć aplikacje mobilne wykorzystując wiedzę frontendową i zwiększyć zarobki o 20%.

Wrzechstronność JavaScript

JavaScript powstał jako język programowania używany przy tworzeniu stron WWW. Jednak już dawna przestał pełnić tę jedną rolę i posiada dużo więcej praktycznych zastosowań. W JavaScripcie można
arrow
arrow

Czego się nauczysz?

 • nauczysz się HTML i CSS
 • poznasz język JavaScript
 • zapoznasz się z najpopularniejszą biblioteką – React
 • nauczysz się zasad programowania
 • poznasz TypeScript i dowiesz się jaką rolę pełni statyczne typowanie kodu
 • poznasz różne techniki pisania testów
 • nauczysz się korzystać z platformy Firebase
 • poznasz system kontroli wersji Git
 • poznasz formaty przetrzymywania danych
 • zrozumiesz jak działają nowoczesne aplikacje
 • zapoznasz się z protokołami HTTP
 • będziesz korzystać z narzędzia do zarządzania zadaniami Jira
 • nauczysz się pracy projektowej
 • nauczysz się pracy w Scrum
 • rozwiniesz kompetencje logicznego myślenia i pracy jak programista
 • poznasz warsztat pracy profesjonalnego Frontend Developera
 • stworzysz pierwszy profesjonalny projekt do portfolio
 • rozwiniesz swoje kompetencje w wielu nowych obszarach
gray ornament circles ornament

Zobacz co mówią nasi absolwenci

quotes

Kurs spełnił moje oczekiwania w stu procentach. Przygotowanie merytoryczne trenerów na najwyższym poziomie, pomocni o każdej porze dnia i nocy. Wspaniała atmosfera zdecydowanie służyła nauce, kiedy jednak zdarzały się chwile zwątpienia można było liczyć na wsparcie i słowo otuchy :-). Nie żałuję ani minuty poświęconej na udział w kursie. Teraz pozostaje tylko zgłębiać wiedzę tutaj zdobytą.

Aleksandra Kaczmarek-Tomczyk opinion stars
quotes

Poleciłbym osobom które nie miały kompletnie styczności z IT jak ja. Dostajemy bardzo dużą ilość informacji, tych najważniejszych i po kolei wyjaśnianych. Gdybym sam zaczynał kompletnie nie wiedziałbym od czego zacząć, tutaj krok po kroku byliśmy wprowadzani w świat programowania i jest to na pewno dobry fundament pod dalszą naukę.

Łukasz Kuc opinion stars
quotes

Kurs był super i na pewno wartościowy. Trenerzy na najwyższym poziomie, zawsze byli w stanie pomóc, nie ważne czy był to dzień czy była noc. Można napisać, że pomoc była 24/7. Merytorycznie spełnił moje oczekiwania, poznałem wiele narzędzi, technologii z których wiedzę należy tylko zgłębiać. Są super podstawy do tego aby szukać pracy w zawodzie na stanowisku Juniora.

Janusz Różański opinion stars
quotes

Wziąć udział czy nie, szkoda pieniędzy, nauczę się sam z tutorialu na YT. Takie myśli ma pewnie każdy kto wszedł na stronę z ofertą kursu w iSA. Nie nauczysz. Sztuka programowania to coś więcej niż online-owe tutoriale. To zaangażowanie i pasja trenerów. To nieprzeliczalne na pieniądze wsparcie praktycznie 24h/7. Świetni trenerzy, fantastyczni ludzie. Atmosfera na kursie pozwalająca już na początku przygody poczuć się jak programista w dev teamie. Udział w bootcampie w iSA to najlepsza decyzja jaką można podjąć na początku drogi programisty!

Michał Mora opinion stars
quotes

Kurs w stu procentach spełnił moje oczekiwania, a nawet je przerósł. Jeszcze przed kursem martwiłem się o zajęcia zdalne, mniejszą efektywność w porównaniu ze spotkaniami bezpośrednimi, lecz nic bardziej mylnego! Świetni trenerzy, którzy potrafili w krótkim czasie przekazać ogromną ilość wiedzy. Mnóstwo live codingu i pokazania praktycznych przykładów, poznanie współczesnej metody pracy w zespole, budowanie strony oraz aplikacji. Polecam każdemu kurs zdalny w infoShare Academy!

Mateusz Adamczyk opinion stars
arrow
arrow

Firmy w których pracują nasi absolwenci

Najlepsi trenerzy na rynku

Przeszkoliliśmy 5 500+ osób

Sprawdź więcej opinii

Jak wyglądają zajęcia w Akademii

Na tym bootcampie zajęcia odbywają się w trybie dziennym – dzięki temu nauka trwa tylko 3 miesiące. Uczysz się od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-15:00. Każdy zjazd przebiega według tego samego schematu: najpierw odbywają się zajęcia warsztatowe, w czasie których uczysz się nowych rzeczy: poznajesz nowe narzędzia, praktyki i rozwiązania. Później przechodzisz do zajęć projektowych: w ramach projektów w praktyce wykorzystujesz wiedzę z warsztatów i uczysz się modelu pracy zespołowej – jak w każdym teamie developerskim na rynku. Na samym końcu zostaje tylko test certyfikujący i już możesz ruszać na rynek pracy!

Projekty stworzone na Bootcampie

Frontend umożliwia projektowanie prostych, nieskomplikowanych stron internetowych, ale także rozbudowanych aplikacji, które nie odstają swoją funkcjonalnością od wersji instalowanych bezpośrednio na komputerze. Zobacz prezentacje kursantów, którzy stworzyli pierwsze projekty do swojego portfolio.

GameWorld

Aplikacja Game World jest rozbudowanym serwisem fanowskim o grach i umożliwia pobranie informacji z bazy IGDB.

Zobacz projekt arrow right

Rowersi

Aplikacja powstała, aby promować turystykę rowerową i zachęcać do aktywnego spędzania wolnego czasu.

Zobacz projekt arrow right

Money Control

Aplikacja pozwala na łatwe śledzenie wydatków poprzez interaktywne raporty. Money Control to prosta i intuicyjna aplikacja

Zobacz projekt arrow right

Program kursu

Poniżej znajduje się lista modułów szkoleniowych, które zostaną zrealizowane podczas Bootcampu Frontend w infoShare Academy. W przypadku każdej z grup szkoleniowych program będzie dostosowywany do poziomu zaawansowania grupy, także w trakcie trwania szkolenia. Bootcamp trwa 445 godzin i ma za zadanie przygotować do podjęcia pracy jako Frontend Developer. Każde zajęcia prowadzone w Akademii mają wymiar praktyczny i są prowadzone przez trenerów praktyków, pracujących obecnie w branży.

Prework

Zadaniem preworku jest przygotowanie Cię do kursu oraz sprawienie, że wszyscy kursanci będą na podobnym poziomie. Prework jest bardzo ważny, aby komfortowo wejść w naukę frontendu. Prework składa się z materiałów, które należy przerobić. Powinien Ci zająć ok. 40 godzin.
W przypadku kursu frontend w ramach preworku zapoznasz się oraz przećwiczysz praktycznie podstawy:


 • obsługi Git i GitHub

 • HTML i CSS

 • języka JavaScript

Narzędzia programistyczne

Nauka obsługi wybranego IDE (Integrated Development Environment) oraz innych narzędzi szczególnie związanych z pracą frontend developera, m.in. Google Chrome Developer Tools oraz systemowego wiersza poleceń, zwanego terminalem.

System kontroli wersji Git

Nauka technik wersjonowania kodu z wykorzystaniem narzędzia Git z poziomu terminala oraz IDE. Obsługa centralnego repozytorium kodu w serwisie GitHub.

Języki programowania: HTML, CSS, JavaScript oraz TypeScript

Nauka składni, mechaniki oraz wzorców wykorzystywanych w językach programowania niezbędnych w pracy frontend developera. W tej części duży nacisk kładziemy na strukturę kodu i architekturę rozwiązań. Prowadzimy regularne przeglądy kodu i sesje wspólnego rozwiązywania problemów z wykorzystaniem poznanych schematów, animowane przez trenera.

Responsywność layoutu stron i aplikacji

Nauka technik kontrolowania układu elementów w oknie przeglądarki z naciskiem na wykorzystanie media queries, flexboxa i grida.

Różne paradygmaty programowania

Nauka najpopularniejszego w języku JavaScript programowania funkcyjnego i zestawienie go z technikami obiektowymi oraz mechanizmem prototypów.

HTTP i komunikacja sieciowa

Nauka metod komunikacji między przeglądarką a serwerem z naciskiem na zrozumienie ograniczeń występujących w przeglądarce oraz asynchroniczności. Poznajemy charakterystykę komunikacji w modelu request-response (z wykorzystaniem REST API) oraz komunikacji inicjowanej obustronnie (z wykorzystaniem web-sockets i serwisu Firebase).

Refaktoryzacja kodu

Nauka technik poprawy czytelności i stopnia złożoności kodu bez zmiany jego zachowania.

Statyczna analiza kodu oraz testy jednostkowe, integracyjne i e2e (end-to-end)

Nauka narzędzi ESLint, Jest oraz Cypress w kontekście różnych aspektów sprawdzania poprawności działania aplikacji.

Single Page Apps (SPA)

Nauka mechanizmów charakteryzujących aplikacje SPA – w tym zarządzanie stanem aplikacji, routing oraz wykorzystanie WebStorage API.

React

Nauka komponentowej architektury aplikacji z wykorzystaniem biblioteki React oraz narzędzi i bibliotek dodatkowych.

Automatyzacja i zarządzanie zależnościami w projekcie

Nauka obsługi i mechaniki działania narzędzia WebPack oraz npm.

Scrum i praca w zespole

Nauka pracy zespołowej zgodnie ze zwinnymi metodykami zarządzania projektem.

Liczba godzin na kursie

Na bootcampie dziennym zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku, od godziny 9:00 do 15:00.
40 h

Prework

240 h

Warsztaty z trenerem

160 h

Praca w domu

5 h

Wsparcie HR

Test predyspozycji

Sprawdź, czy masz predyspozycje na programistę Frontend. Odpowiedz na kilka pytań, które pomogą zweryfikować Twoją wiedzę. Wypełnienie testu zajmie Ci tylko kilka minut.

Wypełnij test predyspozycji

HTML&CSS Academy

Chcesz spróbować swoich sił w programowaniu przed rozpoczęciem kursu? Zapisz się na nasz bezpłatny mini kurs w którym zapoznasz się z podstawami HTML i CSS.

Co otrzymasz w ramach kursu?

 • Prework – pakiet materiałów przygotowujących do kursu
 • poznasz kluczowe technologie
 • rozbudowany projekt grupowy
 • konsultacje i mentoring doświadczonych trenerów – aktywnych zawodowo developerów
 • portfolio w GitHubie
 • dostęp do nagrań z kursu – 2 tygodnie
 • konsultacje CV i LinkedIn
 • próbna techniczna rozmowa rekrutacyjna
 • wszystkie aktualne narzędzia i dobre praktyki
 • nauka oparta na praktycznych narzędziach warsztatowych
 • bieżące review kodu
 • praca w Scrum
 • materiały i zadania domowe
 • pakiet szkoleń HR
 • konsultacje przygotowujące do rozmów rekrutacyjnych
 • praktyczne ćwiczenie metod scrumowych

Narzędzia i technologie których nauczysz się na kursie

Koordynator merytoryczny

Dominik Młynarczyk

Inżynier oprogramowania w firmie ALM Services Technology Group i trener w infoShare Academy. Zawodowo związany z tworzeniem aplikacji internetowych oraz mobilnych, wykorzystywał przez lata wiele technologii, zdobywając doświadczenie we wszystkich etapach wytwarzania oprogramowania. Aktualnie głównie zaangażowany w ekosystemie JavaScript / TypeScript, specjalizuje się w bibliotece React i środowisku Node.js, a także usługach chmurowych.

Ceni nietuzinkowe rozwiązania, które jednocześnie nie wprowadzają „magiczności” i komplikacji w kodzie. Entuzjasta połączenia programowania funkcyjnego oraz reaktywnego.

W infoShare Academy odpowiedzialny za koordynowanie Bootcampu Frontend, tworzenie i stały rozwój programu kursu, dostosowując go do aktualnych wymagań rynku pracy.

Po godzinach romansuje z zestawem perkusyjnym. 🥁

Wsparcie w karierze

Szkolenia HR

Dowiesz się, jak przygotować się do wejścia na rynek pracy w branży IT, gdzie szukać pierwszej pracy oraz jakie praktyki zastosować, by jak najlepiej przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej i zwiększyć swoje szanse na zatrudnienie na nowym rynku pracy.

Pomoc w przygotowaniu CV i profilu LinkedIn

“Jak Cię widzą, tak Cię piszą” – podpowiemy Ci, na co zwracają uwagę rekruterzy oraz jak stworzyć świetne CV i profil LinkedIn, by wyróżnić się na tle innych kandydatów.

Konsultacje ze specjalistami

Mamy wspólny cel – zależy nam, aby nasi absolwenci jak najszybciej po kursie znaleźli zatrudnienie. Masz pytania? Jesteś po rozmowie rekrutacyjnej lub przygotowujesz się do niej? Możesz liczyć na nasz czas i wsparcie w trakcie oraz po zakończeniu kursu.
arrow
arrow

Historie naszych absolwentów

Adam Wódka

Historia Adama, który z kierowcy przebranżowił się na Frontend Developera

Adam to chłopak pełen energii, który usiedzi w miejscu tylko jeśli programuje. Zanim trafił na nasz bootcamp studiował retorykę i jeździł busem po Europie. Gdy zaczęła się pandemia, postanowił, że chce wejść do IT i tak zrobił.

PRZECZYTAJ

Karolina Szlenk

Inżynierka, która została programistką

Ambitna, zmotywowana i energiczna. Uwielbia aktywnie spędzać wolny czas. Entuzjastka zdrowego stylu życia. Miłośniczka kotów i masła orzechowego. Zawodowo, od niedawna, programistka!

PRZECZYTAJ

Michał Burzyński

Inżynier budownictwa, który został programistą

Michał to geek gier planszowych, poszukujący swojego miejsca w świecie. Odnalazł je w IT. Dlaczego właśnie tam? Przeczytajcie naszą rozmowę

PRZECZYTAJ
arrow
arrow
gray ornament

Bootcamp Frontend + React

Zgłoś się na następną edycję

Edycja 36

Bootcamp Frontend z React

Tryb
Dzienny
Data
04.09.2023 – 17.11.2023
Miejsce
Zdalnie na żywo
Dni zajęć
Cena

13 900 zł

rata PayU nawet od 368,36 zł miesięcznie
Edycja 35

Bootcamp Frontend z React

Tryb
Dzienny
Data
Miejsce
Zdalnie na żywo
Dni zajęć
Cena

13 900 zł

Jak sfinansować kurs?

Raty PayU

Rozłóż płatność za kurs na raty PayU. Cała procedura składania wniosku jest bardzo prosta, a decyzję otrzymasz już w kilkanaście minut – bez wychodzenia z domu! Możesz rozłożyć płatność nawet na 15 rat 0%, albo do 50 rat nisko oprocentowanych. Zapisz się na kurs, skontaktujemy się z Tobą i ustalimy wszystkie szczegóły.

Dofinansowanie z Bazy Usług Rozwojowych

Możesz otrzymać nawet do 80% dofinansowania w BUR na realizację dowolnego kursu (zdalnego lub stacjonarnego) z naszej oferty. Z tego rodzaju wsparcia mogą skorzystać: mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa (oraz ich pracownicy), a w niektórych przypadkach również osoby indywidualne.

Nieoprocentowane pożyczki OPEN/Inwestuj w rozwój

Nieoprocentowana pożyczka na szkolenie, którą spłacisz bez odsetek. Dzięki niej możesz sfinansować do 100% kosztów kursu. Przy sprawnym i terminowym spłacaniu rat pożyczki projekt może umorzyć zapłatę nawet 25% całej kwoty. Formalności mogą zająć nawet kilka tygodni, dlatego najpierw skontaktuj się z nami w celu rezerwacji miejsca na kurs.

Urząd Pracy/KFS

Możesz dofinansować kurs dzienny z Urzędu Pracy. Warunkiem otrzymania takiej pomocy jest status osoby bezrobotnej oraz tzw. gwarancja zatrudnienia od przyszłego pracodawcy. Wniosek o dofinansowanie złóż osobiście w swoim Urzędzie Pracy (w miejscu, w którym jesteś zameldowany). Jeżeli pracujesz na umowie o pracę i chcesz zwiększyć swoje dotychczasowe kwalifikacje, poproś pracodawcę o skorzystanie z Krajowego Funduszu Szkoleniowego. To dofinansowanie z Urzędu Pracy na wybrane kursy w infoShare Academy. Więcej szczegółów o tym, jak złożyć wniosek i sfinansować kurs, znajdziesz na stronie:

https://kfs.infoshareacademy.com/

Najczęściej zadawane pytania

W jakich godzinach odbywają się zajęcia? arrow down

Zajęcia na bootcampie dziennym odbywają się od poniedziałku do piątku, od godziny 9:00 do 15:00.

Jak przygotować się do kursu? arrow down

Obowiązkowym punktem rozpoczęcia kursu jest przerobienie preworku – są to materiały do samodzielnej nauki. Otrzymasz od nas wszystkie niezbędne materiały, linki oraz instrukcje, jak krok po kroku zainstalować programy i narzędzia, z których będziesz korzystać w trakcie kursu.Przykładając się do jego wykonania, zapewniasz sobie i reszcie grupy sprawny start w kursie i możliwość bezproblemowego rozpoczęcia nauki i pracy nad projektem. Z drugiej strony, w przypadku naszych kursów – bardzo intensywnych i napakowanych wiedzą, zlekceważenie preworku może skutkować późniejszym nawarstwieniem się zaległości, które będzie niezwykle trudno nadrobić w trakcie kursu.

Jakie warunki muszę spełnić, aby przystąpić do kursu? arrow down

W celu przystąpienia do kursu Frontend powinieneś(aś) posiadać predyspozycje do nauki programowania. Są one weryfikowane za pomocą testu, który wysyłamy Ci przed zapisaniem się na kurs. Znajdziesz go również tutaj.Dodatkowo, niezbędna do rozpoczęcia nauki programowania jest: znajomość j.angielskiego na poziomie min. B1/B2, umiejętność analitycznego myślenia, wykonanie preworku, który otrzymasz po zapisaniu się na kurs wysoka motywacja, dyspozycyjność – czas na zajęcia, ale również naukę w domu.

Na jaką pomoc w znalezieniu pracy po kursie mogę liczyć? arrow down

Do szukania pracy należy się przygotować, dlatego już podczas kursu proponujemy szkolenia HR, dzięki którym dowiesz się jak stworzyć skuteczne CV oraz profil w serwisie LinkedIn. Powiemy Ci również jak przygotować się do rozmów rekrutacyjnych. Po kursie rekomendujemy kursantów firmom partnerskim, które aktualnie prowadzą rekrutacje na stanowiska juniorskie.

Czym kurs różni się od studiów? arrow down

Główną przewagą kursu nad studiami jest warsztatowa forma zajęć – wiedzę zdobytą na zajęciach teoretycznych kursanci wykorzystują od razu na zajęciach praktycznych. Zarówno zajęcia teoretyczne, jak i warsztaty prowadzą doświadczeni trenerzy – praktycy. W Akademii dbamy o to, aby program kursu był dopasowany do aktualnej sytuacji na rynku pracy.Kursy są krótsze niż studia, co z jednej strony wiąże się większym natężeniem zajęć i dostarczanej wiedzy, a z drugiej sprawia, że szybciej możesz się przebranżowić i rozpocząć pracę w IT.Na koniec – na kursach panuje bardzo dobra atmosfera, kursanci wspierają się wzajemnie i są w stałym kontakcie ze sobą i z trenerami na komunikatorze wewnętrznym.

Czy wiek jest ograniczeniem? arrow down

Jeśli chodzi o samo uczestnictwo w kursach, to wiek nie jest ograniczeniem. Nasze kursy kończyli zarówno 18-latkowie, jak i osoby 50+. Należy jednak pamiętać, że karierę w branży IT zaczyna się od stażu albo od stanowiska juniora, co może wiązać się z otrzymywaniem niższego wynagrodzenia niż na obecnym miejscu pracy, jeśli ma się już kilkanaście lat doświadczenia. Warto wziąć to pod uwagę zanim podejmie się decyzję o przebranżowieniu.

Czy otrzymam certyfikat? arrow down

Oczywiście, po zaliczeniu kursu otrzymasz od nas ceniony na rynku certyfikat infoShare Academy z wyszczególnioną liczbą godzin szkoleniowych z trenerem oraz podpisami CEO infoShare Academy i Twojego trenera prowadzącego. Certyfikat udostępniamy w formacie PDF, dzięki czemu będziesz mógł łatwo podzielić się szerzej zdobytymi kwalifikacjami na LinkedIn i z potencjalnymi przyszłymi pracodawcami lub klientami.

Czym różni się bootcamp dzienny od zaocznego? arrow down

Na bootcampie dziennym zajęcia odbywają się w dni powszednie – od poniedziałku do piątku. Bootcamp zaoczny to zajęcia weekendowe – w tym trybie nauka trwa 8 miesięcy. Program obejmuje te same zagadnienia, ale bootcamp dzienny pozwoli Ci wejść na rynek pracy już po 3 miesiącach nauki.
violet ornament circles ornament

zgłoś się na kurs / poproś o kontakt

Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktuje się z Tobą nasz Zespół Organizacji Szkoleń, aby przedstawić proces i przebieg rekrutacji.

Agnieszka Frąckiewicz

Starsza specjalistka ds. organizacji szkoleń (+48) 530 100 686