// kurs dzienny

Dzienny Bootcamp Java + Spring
z trenerem NA ŻYWO

W trakcie intensywnego 456-godzinnego kursu Javy od podstaw nauczysz się tworzyć aplikacje webowe z wykorzystaniem Javy Enterprise Edition. Zdobędziesz wszystkie niezbędne umiejętności potrzebne do rozpoczęcia pracy jako Junior Java Developer.

Na kursie dowiesz się, jak wykorzystać framework  

ZGŁOŚ SIĘ NA KURS
Kiedy?

23 listopada - 26 lutego 2021

poniedziałek-piątek w godz. 9.00 - 15:00

Gdzie?

kurs zdalny

z trenerem NA ŻYWO

Cena

10 900 zł 9 900 zł cena dla absolwentów
9 900 zł early birds do 23.10
Nowość! Raty PayU 0% →

ZGŁOŚ SIĘ NA KURS

Partnerzy kursu:

456 h godzin nauki
6240 średnie zarobki Junior Java Developera średnie zarobki brutto na umowę o pracę wg danych portalu No Fluff Jobs
2327 absolwentów infoShare Academy

Co mówią absolwenci?

Ukończony kurs dzienny Javy – jedna z moich lepszych decyzji. Świetna organizacja i niepowtarzalna atmosfera, która jest istotna w tak intensywnym i wymagającym okresie. Na szczególną uwagę zasługuje bardzo staranny dobór trenerów, których doświadczenie w danych dziedzinach i sposób dzielenia się nim jest nie do opisania. I z cała pewnością nie zastąpi tego żaden kurs online. No i co najważniejsze pracę udało się znaleść raptem kilka tygodniu po kursie. Mega polecam.

Przemek Grabski

Junior Software Engineer w EPAM Systems | absolwent kursu Java

Kurs był dobrym wstępem do programowania, moim zdaniem zarówno dla osób mających styczność ze światem IT, jak i zupełnie nie z tej bajki. Wymaga sporo wyrzeczeń, ale warto, bo z ze zjazdu na zjazd widzimy sami, jak stajemy się coraz lepsi. Naturalne jest to, że podczas takiego kursu wiedza jest mocno skondensowana i oczywiście zawsze coś można poprawić, ale całościowo – super.

Konrad Klajbor

absolwent kursu Java

firmy, w których pracują absolwenci infoShare Academy

456 godzin

  • Prework - 40 godzin
  • Warsztaty z trenerem - 320 godzin
  • Praca w domu - 90 godzin
  • Wsparcie HR - 6 godzin
QUIZ

Nie wiesz czy ten kurs jest dla Ciebie?

Zanim staniesz przed wyborem konkretnego kursu wykonaj krótki test, który pomoże nam wspólnie sprawdzić czy programowanie jest dla Ciebie.
Zajmie Ci to niecałe 15 minut
 

Narzędzia i technologie, których nauczysz się na kursie

Szkolenia HR

Dowiesz się, jak przygotować się do wejścia na rynek pracy w branży IT, gdzie szukać pierwszej pracy oraz jakie praktyki zastosować, by jak najlepiej przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej i zwiększyć swoje szanse na zatrudnienie.

Pomoc w przygotowaniu CV i profilu LinkedIn

“Jak Cię widzą, tak Cię piszą” – podpowiemy Ci, na co zwracają uwagę rekruterzy oraz jak stworzyć świetne CV i profil LinkedIn, by wyróżnić się na tle innych kandydatów.

Próbne techniczne rozmowy rekrutacyjne

Rozmowy symulują prawdziwą rekrutację techniczną. Sprawdzisz swoją wiedzę i zobaczysz, jakie pytania mogą pojawić się na Twoich pierwszych rozmowach kwalifikacyjnych po ukończeniu kursu.

Konsultacje ze specjalistami

Mamy wspólny cel – zależy nam, aby nasi absolwenci jak najszybciej po kursie znaleźli zatrudnienie. Masz pytania? Jesteś po rozmowie rekrutacyjnej lub przygotowujesz się do niej? Możesz liczyć na nasz czas i wsparcie w trakcie oraz po zakończeniu kursu.

Chcesz nauczyć się zawodu przyszłości?

Czas na kolejny krok!