Weekendowy Bootcamp

Java Developer

Znajomość Javy – najpopularniejszego języka programowania na świecie – to gwarancja stabilnej pracy i dużych zarobków. Zacznij intensywną naukę JAVY + SPRING i zmień swoje życie!

backend java spring
Zgłoś się na kurs Pobierz program
Nadchodząca edycja
calendar icon
Bootcamp Java + Spring
23.07.2022 – 12.03.2023
CENA PROMOCYJNA
Liczba godzin
445 h
Tryb
Weekendowy
Poziom
Od podstaw
Miejsce
Zdalnie na żywo

Dlaczego warto uczyć się JAVY?

Pupularność

Java to jeden z najpopularniejszych języków programowania. Według danych firmy Oracle obecnie na świecie jest aż 9 milionów programistów specjalizujących się w tej technologii! Co więcej, według najnowszych danych No Fluff Jobs Java znajduje się na pierwszym miejscu wśród języków backendowych. I to zarówno jeśli chodzi o popularność wśród kandydatów jak i firm, które poszukują developerów.

Stabilność środowiska i zatrudnienia

Java ma już 21 lat, jest bardzo dojrzałym i stabilnym językiem. Co to oznacza? To, co napiszemy dzisiaj w Javie, najprawdopodobniej będzie działało również za kilka (kilkanaście?) lat. Dlatego tak wiele firmy korzysta z tej technologii. – Java ma bardzo dużo trwających już od dawna projektów. Dzięki czemu znalezienie pracy jako Java Developer jest stosunkowo łatwe, ponieważ na rynku nie brakuje ofert na to stanowisko – objaśnia Hubert Pieśniak, Software Engineer w EPAM Systems i trener w infoShare Academy.

Szeroki dostęp do bilbiotek

Popularność wiąże się również z faktem, że większość dużych systemów posiada już gotowe biblioteki w Javie. Jest to bardzo pomocne, ponieważ jeżeli Java Developer w pewnym momencie napotka na jakiś problem, istnieje duże prawdopodobieństwo, że szybko uda mu się go rozwiązać.

Wsparcie społeczności i dużych korporacji

Społeczność Javy nie tylko jest bardzo liczna, ale przede wszystkim niezwykle pomocna. W sieci istnieje wiele grup dyskusyjnych, gdzie programiści pomagają sobie w rozwiązywaniu problemów. Rozwój Javy wspierają także duże korporacje, które konsekwentnie inwestują w tę technologię swoje zasoby i budżety. W związku z czym możemy mieć pewność, że w najbliższych latach nic nie zagraża jej popularności oraz wysokiej i stabilnej pozycji na rynku.

Ogromna liczba projektów i rekrutacji

Kiedy przejrzymy oferty publikowane w popularnych serwisach z ogłoszeniami o pracę, utwierdzimy się w przekonaniu, że Java to jeden z najbardziej poszukiwanych przez pracodawców język programowania. Tak naprawdę, osoby posiadające jakiekolwiek komercyjne doświadczenie w Javie nie muszą nawet przeglądać portali z ogłoszeniami o pracę, żeby dostać wysyp nowych ofert od rekruterów, którzy głównie przesyłają wiadomości z nowymi propozycjami zawodowymi za pośrednictwem LinkedIna.

Jedne z najwyższych zarobków w branży IT

Według raportów No Fluff Jobs zarobki programistów Java wyglądają naprawdę obiecująco. Juniorzy (czyli zazwyczaj osoby z doświadczeniem mniejszym niż dwa lata) mogą liczyć na wynagrodzenie od 5 000 zł do 8 000 zł brutto. Specjalistom z większym stażem pracy (tzw. Mid lub Regular) proponuje się stawki rzędu 9 000 zł – 14 900 zł brutto. Seniorzy zarabiają zazwyczaj w granicach 12 000 zł – 17 000 zł. Jednak jak podkreślają nasi trenerzy – w tym przypadku górna granica może być znacznie wyższa. Wynagrodzenie najbardziej doświadczonych Java Developerów czasem przekracza nawet 30 000 zł.
arrow
arrow

Czego się nauczysz?

 • poznasz język programistów, pojęcia, zasady i dobre praktyki programowania w Javie
 • poznasz narzędzia niezbędne w pracy Java Developera, w tym: Git, Maven, Jira, IntelliJ IDEA
 • poznasz Spring Framework, który jest jednym z najczęściej wybieranych narzędzi do tworzenia aplikacji internetowych
 • poznasz zasady działania REST API, czyli jednego z najpopularniejszych sposobów komunikacji między aplikacjami
 • poznasz podstawy frontendu (HTML, CSS, komponenty Bootstrap)
 • będziesz samodzielnie tworzyć samodzielnie zaawansowane aplikacje klasy Enterprise oraz konfigurować aplikacje Javowe
 • poznasz budowę i charakterystykę systemów IT
 • nauczysz się pracować w Scrumie, czyli zwinnej metodyce prowadzenia projektów IT
 • poznasz formaty przetrzymywania danych
 • nauczysz się pracy projektowej
 • rozwiniesz kompetencje logicznego myślenia i dowiesz się jak pracują programiści
 • rozwiniesz swoje kompetencje i nauczysz się zasad programowania
 • dowiesz się jak znaleźć pierwszą pracę i wejść do świata IT
gray ornament circles ornament

Zobacz co mówią nasi absolwenci

quotes

Kurs kompletny. Zajęcia i materiały na wysokim poziomie oraz niesamowite poświęcenie trenerów. Oczekiwania jak najbardziej spełnione, nie żałuję wyboru infoShare Academy. Zdecydowanie polecam osobom które chcą wejść w świat programowania ale również zdają sobie sprawę, że wymaga to ogromnej ilości pracy, samozaparcia, konsekwencji i poświęcenia. Jest to dobry wybór na poznanie świata IT na początku swojej kariery.

Michał Majewski opinion stars
quotes

Kurs szczerze przerósł moje oczekiwania, jeśli chodzi o zakres materiału i to, co będziemy na nim robić. Polecilbym go, ale pod warunkiem, ze osoby chcące na niego pójść, dadzą sobie minimum miesiąc na przygotowanie się do niego i przerobienie preworku. Kurs jest bardzo intensywny i potrzebna orientacja w temacie, bo czasu na powtórki jest bardzo mało. Jeśli nadal będzie zdalny, przyda się drugi monitor (pdf, prezentacje, IJ, zoom), na jednym ekranie laptopa będzie bardzo ciężko.

Kamil Markowski opinion stars
quotes

Decyzja o zapisaniu się na kurs w infoShare Academy z pewnością była trafna. Bootcamp okazał się doświadczeniem bardzo ciekawym, ale też wymagającym dużo czasu i zaangażowania. Był ogromnym impulsem do rozwoju, dostarczył mi nie tylko dużo wiedzy, ale też narzędzi potrzebnych przy poszukiwaniu pracy oraz dalszym rozwoju. Pomógł uwierzyć w siebie i swoje szanse na rynku pracy

Michał Szymak opinion stars
quotes

Na pewno nie jest to kurs dla leniuszków – formuła kursu wymaga dużego zaangażowania w praktyczne pisanie kodu, co jest szalenie istotne i wartościowe dla uczestników. Uważam, że to był dobrze wykorzystany czas – progres jaki zrobiłem podczas kursu robi wrażenie. Polecam każdemu, kto chce realnie nauczyć się programowania dostosowanego do potrzeb współczesnego rynku IT

Jarek Szczepanik opinion stars
quotes

Kurs zdecydowanie spełnił moje wszystkie oczekiwania. Jako student informatyki, zastanawiałem się czy warto dodatkowo uczestniczyć w takich zajęciach – dziś wiem, że uczelnia nie nauczyłaby mnie tak wiele nie tylko jeśli chodzi o sam język programowania, ale ogólną metodykę pracy jako deweloper. Polecam każdemu, kto jest zdeterminowany by rozpocząć swoją przygodę w świecie IT i potrzebuje doświadczonych osób, które będą w staniu mu w tym pomóc.

Jakub Cichacki opinion stars
quotes

Jestem bardzo zadowolony z kursu, który wręcz przerósł moje oczekiwania. Realizowany równolegle do zajęć projekt w Javie EE daje super podstawy do dalszego rozwoju i poznawania innych frameworków(np. Springa, który także był przedstwiony na kursie). Na kursie poznałem wiele narzędzi potrzebnych do stworzenia webserwisu, a także poznałem specyfikę pracy w zespole SCRUMowym. Polecam każdej osobie, która chciałaby zacząć przygodę z programowaniem na poważnie i jest gotowa na ogrom pracy, który ją czeka na kursie.

Bartłomiej Trawiński opinion stars
arrow
arrow

Obejrzyj webinar z trenerem Javy Mateuszem Przybylskim, podczas którego dowiesz się, czy trudno jest zostać programistą Java i jak właściwie zabrać się do nauki.

Firmy, w których pracują nasi absolwenci

Najlepsi trenerzy na rynku

Przeszkoliliśmy 3 400+ osób

Sprawdź więcej opinii

Jakie projekty stworzono na kursie?

Javę cechuje szereg różnorodnych zastosowań, możliwość uruchamiania na wielu urządzeniach i olbrzymia uniwersalność. Znajduje zastosowanie w usługach backendowych, czyli takich, które działają z dala od końcowego użytkownika, np. na serwerach banków, ubezpieczalni i innych biznesów, które wykonują ogromne ilości operacji dla setek i tysięcy klientów jednocześnie.

MyFitApp

Zespół podczas Bootcampu Java + Spring w infoShare Academy stworzył aplikację służącą do zarządzania dietą o nazwie MyFitApp.Aplikacja pozwala na zarządzanie dietą w zależności od tego, jaki jest cel użytkownika, waga, wiek i aktywność w trakcie dnia.

Zobacz prezentację projektu.

Kulinarni

Aplikacja webowa napisana w Javie została stworzona, aby promować wydarzenie kulturalne, i ma dostarczyć użytkownikom informacje o najnowszych wydarzeniach kulturalnych takich jak spektakle teatralne, festiwale i recitale.

Zobacz prezentację projektu.

WorkAndFun

Zespół I’ll Be Back na Bootcampie Java + Spring od infoShare Academy postanowili stworzyć portal z ogłoszeniami usług.

Zobacz prezentację projektu.

Jak wyglądają zajęcia w Akademii?

Zajęcia w Akademii na Bootcampie Java odbywają się w weekend. Na każdym zjeździe mają one podobną formę. W sobotę odbywają się zajęcia warsztatowe, na których uczestnicy nabywają nowe umiejętności. W niedzielę dzień podzielony będzie na 3 godziny warsztatów na temat narzędzi bądź praktyki oraz 3 godziny projektowe. W ramach projektów uczestnicy będą mieli możliwość wykorzystania zdobytych kompetencji w pracy zespołowej. Wszystkie zajęcia mają za zadanie przygotować cię do przyszłej pracy, dlatego forma nauki oraz współpracy w zespole odzwierciedla to, co możesz spotkać w rzeczywistej pracy. Zajęcia na bootcampie odbywają się w soboty i niedziele od godziny 15:00 do 21:00.

Pobierz program

Program kursu

Javę cechuje szereg różnorodnych zastosowań, możliwość uruchamiania na wielu urządzeniach i olbrzymia uniwersalność. Znajduje zastosowanie w usługach backendowych, czyli takich, które działają z dala od końcowego użytkownika, np. na serwerach banków, ubezpieczalni i innych biznesów, które wykonują ogromne ilości operacji dla setek i tysięcy klientów jednocześnie. Naucz się Javy i wejdź do branży IT.

Prework

Czym jest prework? W telegraficznym skrócie – jest to zestaw zadań i poleceń, jakie otrzymasz od nas, zanim rozpoczniesz kurs, a które Cię do niego przygotują. Jest on zawsze dostosowany do kursu, w którym bierzesz udział i zazwyczaj porusza kwestie przygotowania komputera i oprogramowania, czy zapoznania się z podstawowymi pojęciami z danego tematu. Dlaczego prework jest tak ważny? Przykładając się do jego wykonania, zapewniasz sobie i reszcie grupy sprawny start w kursie i możliwość bezproblemowego rozpoczęcia nauki i pracy nad projektem. Z drugiej strony, w przypadku naszych kursów – bardzo intensywnych i napakowanych wiedzą, zlekceważenie preworku może skutkować późniejszym nawarstwieniem się zaległości, które będzie niezwykle trudno nadrobić w trakcie kursu. Ile czasu zajmuje prework? Wykonanie preworku, przed kursem Javy od podstaw, powinno zająć Ci około 40 godzin. Pamiętaj jednak, by dać sobie rozsądny margines bezpieczeństwa na ewentualne powtórki, czy nieprzewidziane okoliczności. Czas poświęcony na prework wydatnie zaprocentuje w trakcie kursu!

Wstęp do pracy Java Developera

Praca programisty nie polega na „ślepym klepaniu kodu”, ale na sprawnym wytwarzaniu wartościowego oprogramowania. Aby było to możliwe, konieczna jest dobra umiejętność wykorzystywania narzędzi do pracy. W związku z tym, kurs „Java od podstaw” zaczynamy od następujących zagadnień:


 • system kontroli wersji Git

 • podstawowe narzędzia pracy programisty, w tym IDE IntelliJ IDEA, SonarLint oraz Jira

 • zasady pracy w zespołach zgodnie z metodyką Scrum


Podstawy programowania w Java

Programowanie w każdym języku składa się z pewnych typowych zachowań z dodatkiem niuansów składni danego języka. Dlatego więc programowanie na kursie rozpoczynamy od takich zagadnień jak:


 • typy danych
 • instrukcje sterujące

 • pętle

 • porównywanie obiektów

 • typy tekstowe

 • wyjątki


Programowanie obiektowe

Jednym z najbardziej fundamentalnych sposobów tworzenia kodu w Javie jest programowanie obiektowe. Aby dobrze poznać podejście i sprawnie tworzyć i rozwijać oprogramowanie, musisz wiedzieć czym są:


 • klasy i metody

 • modyfikatory dostępu

 • interfejsy i klasy abstrakcyjne

 • przeciążanie

 • typy generyczne

 • dziedziczenie

Struktury danych i ich przetwarzanie

Niekiedy ważniejsze od sterowania kodem aplikacji jest dobre użycie odpowiednich struktur danych i umiejętne ich przetwarzanie. Jest to właściwie esencja każdego backendowego fragmentu aplikacji. W związku z tym w kolejnym module poznasz:


 • typy danych daty i czasu

 • wyrażenia regularne

 • kolekcje, ich rodzaje i zastosowanie

 • przetwarzanie kolekcji

 • typy wyliczeniowe (enum)

Programowanie funkcyjne i utrzymanie kodu

Nie jest sztuką tworzyć działający kod. Równie ważne jest to, aby tworzyć go w dobrej jakości, w sposób czytelny i zgodnie z najlepszymi praktykami. Abyś mógł to osiągnąć, pokażemy Ci czym są:


 • Java Clean Code

 • refaktoring kodu

 • zarządzanie zależnościami i budowaniem

 • aplikacji w Maven

 • nowości w najnowszych wersjach Javy

 • debugowanie

 • loggery

Projekt cz. 1: aplikacja konsolowa

W pierwszej części projektu zrealizujesz wspólnie z zespołem aplikację konsolową, która będzie przetwarzała przykładowe dane, otrzymane od klienta. Aplikacja ta będzie uruchamiana na komputerze użytkownika i będzie zawierała zbiór podstawowych funkcjonalności, wymaganych przez biznes wraz z najprostszym interfejsem tekstowym. W kolejnych etapach rozwoju aplikacji, będzie ona stanowiła element składowy docelowej aplikacji webowej.

Testy jednostkowe

Jako programista, poza samym kodem aplikacji, będziesz tworzyć też różnego rodzaju testy. Najwięcej będzie testów jednostkowych, które w sposób automatyczny, wydajny i powtarzalny sprawdzą czy wszystko działa, jak należy. W tym celu nauczymy Cię, czym są:


 • testowanie jednostkowe w JUnit

 • czytelne asercje w AssertJ

 • mockowanie w Mockito

 • Test-Driven Development

 • test coverage

Podstawy frontendu

Tworzenie aplikacji webowych wymaga podstawowego zrozumienia tego, co dzieje się w przeglądarce internetowej. W ramach tego kursu poznasz tylko absolutnie niezbędne minimum, do którego zaliczamy:


 • podstawy HTML/CSS

 • komponenty Bootstrap

 • szablony w aplikacji web na przykładzie Thymeleaf

Podstawy tworzenia aplikacji webowych

Większość powstających obecnie aplikacji w Javie to systemy z interfejsem webowym, czyli takie, które obsługiwane są przez użytkowników za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Do tego celu powstała specjalna wersja Javy, której Cię nauczymy, a wraz z nią pokażemy także:


 • Spring Framework

 • Spring Boot

 • Spring MVC

 • Spring Web

 • Spring Configuration

 • Spring Security

 • Dependency Injection

Bazy danych

Równie ważnym elementem aplikacji webowych, co udostępnianie danych użytkownikom, jest ich przechowywanie. Służą do tego bazy danych. W kodzie javowym łączymy się z nimi z wykorzystaniem odpowiedniego API i bibliotek. Poznasz więc:


 • podstawy baz danych i języka SQL

 • Java Persistence API

 • Hibernate

 • relacje

 • transakcje

Zaawansowane techniki tworzenia aplikacji webowych

Poza podstawowymi możliwościami Spring Framework, jest też sporo rzeczy, które mogą przydać Ci się przy tworzeniu komercyjnych systemów. W związku z tym pokażemy Ci czym są i w czym pomagają:


 • przekierowania

 • programowanie aspektowe

 • obsługa plików

 • zdalne wywołania

 • bezpieczeństwo

Projekt cz. 2: aplikacja webowa

W drugim etapie rozwoju aplikacji Twój zespół udostępni dotychczasowe funkcjonalności szerszemu gronu użytkowników, tworząc aplikację webową, czyli obsługiwaną za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Poza stworzeniem podstawowego wielostronicowego interfejsu użytkownika oraz użyciem wcześniej zaimplementowanych algorytmów, część informacji będziesz już przechowywać w bazie danych. Wszystko z wykorzystaniem testów jednostkowych oraz środowiska do ciągłej integracji.

Integracja systemów

Podstawowy obecnie sposób komunikacji pomiędzy różnymi systemami oraz różnymi modułami jednego systemu jest REST API. Wspólnie poznamy więc:


 • protokół HTTP

 • klient REST API

 • udostępnianie REST API

Narzędzia

Do sprawnej pracy potrzebujesz dobrych narzędzi. Systematycznie będziesz doskonalić swój warsztat, poznając:


 • Linux

 • Docker

 • Jenkins CI

 • jshell

 • Java Virtual Machine

 • testowanie integracyjne

Spring Framework

To jeden z najczęściej wybieranych frameworków do tworzenia aplikacji internetowych. To właśnie dzięki swojej prostocie, a jednocześnie elastyczności Spring zyskuje popularność jako jeden z preferowanych szkieletów tworzenia aplikacji. Poznasz takie moduły, jak:


 • Spring Boot

 • Spring IoC

 • Spring MVC

 • Spring Web

 • Spring Data

 • Spring Configuration

 • Spring Security

Budowa i charakterystyka systemów IT

Jest też kilka tematów, które każdy programista powinien znać, przynajmniej w podstawowym zakresie, mimo, że nie będą one głównym obszarem Twoich działań. Są to m.in.:


 • podstawy security

 • wzorce projektowe

 • architektura aplikacji

Projekt cz. 3: integracja systemów

Ostatnim etapem rozwoju systemu, który stworzysz wraz z zespołem, będzie jego integracja, czyli połączenie z innymi systemami. Czasami będą to systemy zewnętrznych firm, a czasami oddzielne moduły Waszego systemu. Wszystkie one będą komunikowały się po API w szybki, wydajny i poprawny sposób.

Liczba godzin na kursie

Zajęcia na bootcampie odbywają się w soboty i niedziele od godziny 15:00 do 21:00.
40 h

Prework

240 h

Warsztaty z trenerem

160 h

Praca w domu

5 h

Wsparcie HR

Test predyspozycji

Sprawdź, czy masz predyspozycje na programistę Java. Odpowiedz na kilka pytań, które pomogą zweryfikować Twoją wiedzę. Wypełnienie testu zajmie Ci tylko kilka minut.

Wypełnij test predyspozycji

Java Academy

Chcesz spróbować swoich sił w programowaniu przed rozpoczęciem kursu? Zapisz się na nasz bezpłatny mini kurs w którym zapoznasz się z podstawami w języu Java.

Co otrzymasz w ramach kursu?

 • Prework – pakiet materiałów przygotowujących do kursu
 • przodujące technologie
 • rozbudowany projekt grupowy
 • konsultacje i mentoring doświadczonych trenerów – aktywnych zawodowo developerów
 • portfolio na GitHubie
 • dostęp do nagrań z kursu – 2 tygodnie
 • konsultacje CV i LinkedIn
 • próbna techniczna rozmowa rekrutacyjna
 • wszystkie aktualne narzędzia i dobre praktyki
 • nauka oparta na praktycznych narzędziach warsztatowych
 • bieżące review kodu
 • praca w Scrum
 • materiały i zadania domowe
 • pakiet szkoleń HR
 • konsultacje przygotowujące do rozmów rekrutacyjnych
 • praktyczne ćwiczenie metod scrumowych

Narzędzia i technologie których nauczysz się na kursie

Wsparcie w karierze

Szkolenia HR

Dowiesz się, jak przygotować się do wejścia na rynek pracy w branży IT, gdzie szukać pierwszej pracy oraz jakie praktyki zastosować, by jak najlepiej przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej i zwiększyć swoje szanse na zatrudnienie na nowym rynku pracy.

Pomoc w przygotowaniu CV i profilu LinkedIn

“Jak Cię widzą, tak Cię piszą” – podpowiemy Ci, na co zwracają uwagę rekruterzy oraz jak stworzyć świetne CV i profil LinkedIn, by wyróżnić się na tle innych kandydatów.

Próbne techniczne rozmowy rekrutacyjne

Rozmowy symulują prawdziwą rekrutację techniczną. Sprawdzisz swoją wiedzę i zobaczysz, jakie pytania mogą pojawić się na Twoich pierwszych rozmowach kwalifikacyjnych po ukończeniu kursu.

Konsultacje ze specjalistami

Mamy wspólny cel – zależy nam, aby nasi absolwenci jak najszybciej po kursie znaleźli zatrudnienie. Masz pytania? Jesteś po rozmowie rekrutacyjnej lub przygotowujesz się do niej? Możesz liczyć na nasz czas i wsparcie w trakcie oraz po zakończeniu kursu.
arrow
arrow

Historie naszych absolwentów

Michał Szymak

Grafik, który został programistą Java

Programowaniem zainteresował się już w szkole średniej, ale w dorosłym życiu zajął się grafiką. Dlaczego wrócił do pisania kodu, jak wyglądała nauka i szukanie pierwszej pracy?

CZYTAJ

Piotr Rudziński

Od elektroniki do programowania

Historia niemal hollywoodzka – Piotr Rudziński najpierw hobbystycznie stykał się z programowaniem, potem postawił sobie za cel przebranżowienie i zajęcie tym, co naprawdę lubi.

CZYTAJ

Paweł Korniak

Prostsza droga do IT

Czasem wejście do świata IT potrafi być skomplikowane. Doskonale wie o tym Paweł Korniak, absolwent naszego bootcampu Java, który wcześniej ukończył… technikum informatyczne.

CZYTAJ
arrow
arrow
gray ornament

Bootcamp Java Developer

Zgłoś się na następną edycję

CENA PROMOCYJNA
Edycja 19

Bootcamp Java + Spring

Tryb
Weekendowy
Data
23.07.2022 – 12.03.2023
Miejsce
Zdalnie na żywo
Cena

11 900 zł

rata PayU 0% od 545 zł miesięcznie
Edycja 18

Bootcamp Java + Spring

Tryb
Weekendowy
Data
23.04.2022 – 27.11.2022
Miejsce
Zdalnie na żywo
Cena

12 900 zł

rata PayU 0% od 545 zł miesięcznie

Jak sfinansować kurs?

Raty PayU 0%

Rozłóż płatność za kurs na raty PayU 0% Cała procedura składania wniosku jest bardzo prosta, a decyzję otrzymasz już w kilkanaście minut – bez wychodzenia z domu! Możesz rozłożyć płatność nawet na 10 rat. Zapisz się na kurs, skontaktujemy się z Tobą i ustalimy wszystkie szczegóły.

Dofinansowanie z Bazy Usług Rozwojowych

Możesz otrzymać nawet do 80% dofinansowania w BUR na realizację dowolnego kursu (zdalnego lub stacjonarnego) z naszej oferty. Z tego rodzaju wsparcia mogą skorzystać: mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa (oraz ich pracownicy), a w niektórych przypadkach również osoby indywidualne.

Nieoprocentowane pożyczki OPEN/Inwestuj w rozwój

Nieoprocentowana pożyczka na szkolenie, którą spłacisz bez odsetek. Dzięki niej możesz sfinansować do 100% kosztów kursu. Przy sprawnym i terminowym spłacaniu rat pożyczki projekt może umorzyć zapłatę nawet 25% całej kwoty. Formalności mogą zająć nawet kilka tygodni, dlatego najpierw skontaktuj się z nami w celu rezerwacji miejsca na kurs.

Najczęściej zadawane pytania

W jakich godzinach odbywają się zajęcia? arrow down

Zajęcia na bootcampie odbywają się w soboty i niedziele od godziny 15:00 do 21:00.

Jak przygotować się do kursu? arrow down

Obowiązkowym punktem rozpoczęcia kursu jest przerobienie preworku – są to materiały do samodzielnej nauki. Otrzymasz od nas wszystkie niezbędne materiały, linki oraz instrukcje, jak krok po kroku zainstalować programy i narzędzia, z których będziesz korzystać w trakcie kursu.Przykładając się do jego wykonania, zapewniasz sobie i reszcie grupy sprawny start w kursie i możliwość bezproblemowego rozpoczęcia nauki i pracy nad projektem. Z drugiej strony, w przypadku naszych kursów – bardzo intensywnych i napakowanych wiedzą, zlekceważenie preworku może skutkować późniejszym nawarstwieniem się zaległości, które będzie niezwykle trudno nadrobić w trakcie kursu.

Jakie warunki muszę spełnić, aby przystąpić do kursu? arrow down

W celu przystąpienia do kursu Java + Spring powinieneś(aś) posiadać predyspozycje do nauki programowania. Są one weryfikowane za pomocą testu, który wysyłamy Ci przed zapisaniem się na kurs. Znajdziesz go również tutaj.Dodatkowo, niezbędna do rozpoczęcia nauki programowania jest: znajomość j.angielskiego na poziomie min. B1/B2, umiejętność analitycznego myślenia, wykonanie preworku, który otrzymasz po zapisaniu się na kurs wysoka motywacja, dyspozycyjność – czas na zajęcia, ale również naukę w domu.

Na jaką pomoc w znalezieniu pracy po kursie mogę liczyć? arrow down

Do szukania pracy należy się przygotować, dlatego już podczas kursu proponujemy szkolenia HR, dzięki którym dowiesz się jak stworzyć skuteczne CV oraz profil w serwisie LinkedIn. Powiemy Ci również jak przygotować się do rozmów rekrutacyjnych. Po kursie rekomendujemy kursantów firmom partnerskim, które aktualnie prowadzą rekrutacje na stanowiska juniorskie.

Czym kurs różni się od studiów? arrow down

Główną przewagą kursu nad studiami jest warsztatowa forma zajęć – wiedzę zdobytą na zajęciach teoretycznych kursanci wykorzystują od razu na zajęciach praktycznych. Zarówno zajęcia teoretyczne, jak i warsztaty prowadzą doświadczeni trenerzy – praktycy. W Akademii dbamy o to, aby program kursu był dopasowany do aktualnej sytuacji na rynku pracy.Kursy są krótsze niż studia, co z jednej strony wiąże się większym natężeniem zajęć i dostarczanej wiedzy, a z drugiej sprawia, że szybciej możesz się przebranżowić i rozpocząć pracę w IT.Na koniec – na kursach panuje bardzo dobra atmosfera, kursanci wspierają się wzajemnie i są w stałym kontakcie ze sobą i z trenerami na komunikatorze wewnętrznym.

Czy wiek jest ograniczeniem? arrow down

Jeśli chodzi o samo uczestnictwo w kursach, to wiek nie jest ograniczeniem. Nasze kursy kończyli zarówno 18-latkowie, jak i osoby 50+. Należy jednak pamiętać, że karierę w branży IT zaczyna się od stażu albo od stanowiska juniora, co może wiązać się z otrzymywaniem niższego wynagrodzenia niż na obecnym miejscu pracy, jeśli ma się już kilkanaście lat doświadczenia. Warto wziąć to pod uwagę zanim podejmie się decyzję o przebranżowieniu.

Czy otrzymam certyfikat? arrow down

Oczywiście, po zaliczeniu kursu otrzymasz od nas ceniony na rynku certyfikat infoShare Academy z wyszczególnioną liczbą godzin szkoleniowych z trenerem oraz podpisami CEO infoShare Academy i Twojego trenera prowadzącego. Certyfikat udostępniamy w formacie PDF, dzięki czemu będziesz mógł łatwo podzielić się szerzej zdobytymi kwalifikacjami na LinkedIn i z potencjalnymi przyszłymi pracodawcami lub klientami.
violet ornament circles ornament

Zgłoś się na kurs

Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktuje się z Tobą nasz Zespół Organizacji Szkoleń, aby przedstawić proces i przebieg rekrutacji.

Agnieszka Frąckiewicz

Starszy specjalista ds. organizacji szkoleń (+48) 530 100 686