Bootcamp

Kurs Frontend + React + AI – weekendowy

Naucz się najważniejszych technologii frontendowych pod okiem najlepszych trenerów w Polsce i zostań profesjonalnym programistą. Po kilku miesiącach intensywnej nauki będziesz gotowy/a do rozpoczęcia kariery jako Junior Frontend Developer i wejścia do branży IT.

firebase frontend javascript react
Zgłoś się na kurs Pobierz program

Dowiedz się więcej o bootcampie

Nadchodzące edycje
calendar icon
Kurs Frontend + React
27.04.2024-15.12.2024
Liczba godzin*
280-297 h
+ 160h pracy własnej
Tryb
Weekendowy
soboty i niedziele (15:00-21:00)
Poziom
Od podstaw
Miejsce
Zdalnie na żywo

Dlaczego warto uczyć się Frontendu?

Świetny na start

Frontend jest świetnym pomysłem na rozpoczęcie kariery w branży IT. Stosunkowo niski próg wejścia, szybko widoczne efekty i dużo ofert pracy sprawiają, że sporo osób zaczyna od niego swoją przygodę z programowaniem.

Możliwość zarabiania od początku

Frontend jest dobry dla początkujących, m.in. dlatego, że możesz szybko zacząć zarabiać na drobnych zleceniach. Pozwala to na stosunkowo łatwe uzupełnianie portfolio, które jest bardzo ważne przy szukaniu pierwszej pracy. Duża liczba dorywczych zleceń jest także świetnym sposobem na dodatkowy zarobek dla osób już pracujących. Portale ogłoszeniowe pełne są zleceń dla frontend developerów.

Szybko widoczne efekty

Frontend jest dziedziną programowania, w której szybko widać efekty Twojej pracy. Na kursie nauczysz się programowania w JavaScripcie. Tworzy się w nim głównie aplikacje działające i wyświetlane w przeglądarce, więc będziesz miał styczność z budowaniem interfejsów użytkownika, które ujrzysz od razu po przeładowaniu strony.

Dobre perspektywy rozwoju

Kolejnym powodem, dla którego warto zostać frontend developerem jest możliwość rozwoju w kilku ciekawych, dobrze płatnych kierunkach. Opanowanie technologii backend pozwoli Ci zostać fullstack developerem. Z kolei znajomość React Native pozwala tworzyć aplikacje mobilne wykorzystując wiedzę frontendową i zwiększyć zarobki o 20%.

Wrzechstronność JavaScript

JavaScript powstał jako język programowania używany przy tworzeniu stron WWW. Jednak już dawna przestał pełnić tę jedną rolę i posiada dużo więcej praktycznych zastosowań. W JavaScripcie można tworzyć również elementy backendowe (NodeJS), a także aplikacje desktopowe (Electron) i mobilne (React Native).
arrow
arrow

Czego się nauczysz na kursie Frontend?

  • nauczysz się HTML i CSS
  • poznasz język JavaScript
  • zapoznasz się z najpopularniejszą biblioteką – React
  • nauczysz się zasad programowania
  • poznasz TypeScript i dowiesz się jaką rolę pełni statyczne typowanie kodu
  • poznasz różne techniki pisania testów
  • nauczysz się korzystać z platformy Firebase
  • poznasz system kontroli wersji Git
  • poznasz formaty przetrzymywania danych
  • zrozumiesz jak działają nowoczesne aplikacje
  • zapoznasz się z protokołami HTTP
  • będziesz korzystać z narzędzia do zarządzania zadaniami Jira
  • nauczysz się pracy projektowej
  • nauczysz się pracy w Scrum
  • rozwiniesz kompetencje logicznego myślenia i pracy jak programista
  • poznasz warsztat pracy profesjonalnego Frontend Developera
  • stworzysz pierwszy profesjonalny projekt do portfolio
  • rozwiniesz swoje kompetencje w wielu nowych obszarach
gray ornament circles ornament

Zobacz co mówią nasi absolwenci

quotes

Kurs spełnił moje oczekiwania w stu procentach. Przygotowanie merytoryczne trenerów na najwyższym poziomie, pomocni o każdej porze dnia i nocy. Wspaniała atmosfera zdecydowanie służyła nauce, kiedy jednak zdarzały się chwile zwątpienia można było liczyć na wsparcie i słowo otuchy :-). Nie żałuję ani minuty poświęconej na udział w kursie. Teraz pozostaje tylko zgłębiać wiedzę tutaj zdobytą.

Aleksandra Kaczmarek-Tomczyk opinion stars
quotes

Kurs w pełni spełnił moje oczekiwania. Jest to intensywny kurs programowania, dlatego trzeba mieć na uwadze obowiązkową pracę po zajęciach. Doceniam bardzo dobrą organizację kursu, trenerów o ogromnej wiedzy i możliwość konsultacji z trenerem niemal o każdej porze dnia.

Paulina Milewska opinion stars
quotes

Poleciłbym osobom które nie miały kompletnie styczności z IT jak ja. Dostajemy bardzo dużą ilość informacji, tych najważniejszych i po kolei wyjaśnianych. Gdybym sam zaczynał kompletnie nie wiedziałbym od czego zacząć, tutaj krok po kroku byliśmy wprowadzani w świat programowania i jest to na pewno dobry fundament pod dalszą naukę.

Łukasz Kuc opinion stars
quotes

Kurs był super i na pewno wartościowy. Trenerzy na najwyższym poziomie, zawsze byli w stanie pomóc, nie ważne czy był to dzień czy była noc. Można napisać, że pomoc była 24/7. Merytorycznie spełnił moje oczekiwania, poznałem wiele narzędzi, technologii z których wiedzę należy tylko zgłębiać. Są super podstawy do tego aby szukać pracy w zawodzie na stanowisku Juniora.

Janusz Różański opinion stars
quotes

Wziąć udział czy nie, szkoda pieniędzy, nauczę się sam z tutorialu na YT. Takie myśli ma pewnie każdy kto wszedł na stronę z ofertą kursu w iSA. Nie nauczysz. Sztuka programowania to coś więcej niż online-owe tutoriale. To zaangażowanie i pasja trenerów. To nieprzeliczalne na pieniądze wsparcie praktycznie 24h/7. Świetni trenerzy, fantastyczni ludzie. Atmosfera na kursie pozwalająca już na początku przygody poczuć się jak programista w dev teamie. Udział w bootcampie w iSA to najlepsza decyzja jaką można podjąć na początku drogi programisty!

Michał Mora opinion stars
quotes

Kurs w stu procentach spełnił moje oczekiwania, a nawet je przerósł. Jeszcze przed kursem martwiłem się o zajęcia zdalne, mniejszą efektywność w porównaniu ze spotkaniami bezpośrednimi, lecz nic bardziej mylnego! Świetni trenerzy, którzy potrafili w krótkim czasie przekazać ogromną ilość wiedzy. Mnóstwo live codingu i pokazania praktycznych przykładów, poznanie współczesnej metody pracy w zespole, budowanie strony oraz aplikacji. Polecam każdemu kurs zdalny w infoShare Academy!

Mateusz Adamczyk opinion stars
arrow
arrow

Rozwiń swoją karierę ze wsparciem HR

Próbne techniczne rozmowy rekrutacyjne

Rozmowy symulują prawdziwą rekrutację techniczną. Sprawdzisz swoją wiedzę i zobaczysz, jakie pytania mogą pojawić się na Twoich pierwszych rozmowach kwalifikacyjnych po ukończeniu kursu.

Konsultacje ze specjalistami

Mamy wspólny cel – zależy nam, aby nasi absolwenci znaleźli zatrudnienie jak najszybciej. Jesteś po rozmowie rekrutacyjnej lub przygotowujesz się do niej? Możesz liczyć na nasz czas.

Szkolenie HR

Dowiesz się, jak przygotować się do wejścia na rynek pracy w branży IT, gdzie szukać pierwszej pracy oraz jak najlepiej przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej i zwiększyć swoje szanse na zatrudnienie.

Twoje CV i LinkedIn

Jak Cię widzą, tak Cię piszą” – podpowiemy Ci, na co zwracają uwagę rekruterzy oraz jak stworzyć świetne CV i profil LinkedIn, by wyróżnić się na tle innych kandydatów.

Firmy w których pracują nasi absolwenci

Nauka napędzana sztuczną inteligencją

Kurs Java od podstaw zawiera moduł, który nauczy Cię wykorzystywać AI do nauki oraz przyszłej pracy.

W tym module poznasz fundamenty sztucznej inteligencji, nauczysz się wykorzystywać ChatGPT w pracy programistycznej. Nasi trenerzy nauczą Cię pisać prompty, które przyspieszą Twoją naukę i przyszłą pracę.

Moduł to 39 lekcji w 5 modułach.
Ponad 6 godzin materiału o wartości 499 zł.

Czy AI zabierze pracę programistom?

Tym którzy nie zwiększą swojej wydajności dzięki używaniu AI na pewno, ale programiści wykorzystujący AI do swojej pracy powinni spać spokojnie. AI znacząco przyspiesza pracę, potrafi napisać funkcje, ale żeby wymyślić oprogramowanie i połączyć to wszystko w działającą strukturę nadal będzie potrzebny człowiek, który jest dużo bardziej kreatywny od maszyny. 

AI sprawia, że dużo szybciej nauczysz się trudniejszych rzeczy i możesz stać się midem. Jeśli nauczysz się wykorzystywać AI, to stanie się Twoim prywatnym nauczycielem, tak jak niegdyś seniorzy, którzy brali pod swoje skrzydła juniorów dołączających do zespołów.
Niewątpliwie najlepszą metodą nauki jest tworzenie projektów. Podczas tworzenia projektów napotkasz na problemy, których rozwiązanie podnosi Twój poziom. Załóżmy, że tworzysz aplikację i musisz przyciąć oraz zmniejszyć obrazek, ale totalnie nie wiesz jak się do tego zabrać.
Spójrz na odpowiedź, którą odesłał ChatGPT. Nie przejmuj się, jeśli nie wszystko jest dla Ciebie zrozumiałe – wszystkiego nauczysz się na kursie. Chat podpowiedział jakiego narzędzia urzyć (punkt 1), co należy zrobić i jakich dodatkowych programów użyć aby to ze sobą połączyć (punkt 2). Następnie pokazał w punkcie 3 jak można w praktyce zaimplementować zaproponowane rozwiązanie.

Mając taką wiedzę, dużo łatwiej Ci będzie rozpocząć prace nad tym zadaniem. Znając narzędzie możesz np. zasięgnąć szczegółowej wiedzy np. do dokumentacji. Możesz też poprosić AI o doprecyzowanie pewnych zagadnień lub zaproponowanie alternatywnej ścieżki.

Znacznie przyspiesza to pracę, ale połączenie wszystkich elementów w działającą aplikację nadal jest po Twojej stronie.

Odpowiedź AI (ChatGPT):

Zobacz praktyczny przykład wykorzystania AI

Najlepsi trenerzy na rynku

Przeszkoliliśmy 6 800+ osób

Sprawdź więcej opinii

Jak wyglądają zajęcia w Akademii?

Zajęcia w Akademii na bootcampie Frontend odbywają się w dwóch trybach: dziennym i weekendowym. Na każdym zjeździe mają one podobną formę. Najpierw odbywają się zajęcia warsztatowe na których uczestnicy nabywają nowe umiejętności. Na warsztatach kursanci nabywają umiejętności na temat narzędzi bądź praktyki. Następnie odbywają się zajęcia projektowe. W ramach projektów uczestnicy będą mieli możliwość wykorzystania zdobytych kompetencji w pracy zespołowej. Wszystkie zajęcia mają za zadanie przygotować cię do przyszłej pracy, dlatego forma nauki oraz współpracy w zespole odzwierciedla to, co możesz spotkać w rzeczywistej pracy. Na bootcampie weekendowym zajęcia odbywają się w soboty i niedziele od 8:00 do 14:00 lub od 15:00 do 21:00.

Pobierz program
gray ornament circles ornament

Jakie projekty stworzysz na kursie Frontend?

Frontend umożliwia projektowanie prostych, nieskomplikowanych stron internetowych, ale także rozbudowanych aplikacji, które nie odstają swoją funkcjonalnością od wersji instalowanych bezpośrednio na komputerze. Oczywiście to jakie projekty będziesz w stanie stworzyć, zależy od Twojego doświadczenia oraz umiejętności, jakie zdobędziesz. Rozwój Frontendu jest bardzo dynamiczny i przejmuje coraz więcej obszarów IT. Obecnie oprócz stron internetowych, dzięki technologiom frontedowym możesz tworzyć także aplikacje mobilne oraz aplikacje przeglądarkowe, czy nawet rozbudowane gry.

Game World

Aplikacja Game World powstała na 42 edycji i jest rozbudowanym serwisem fanowskim o grach. Aplikacja ma wpisywać się w trend rosnącego segmentu rynku gier na świecie. Aplikacja umożliwia pobranie informacji z bazy IGDB, która w swoich zasobach posiada aż 150 489 różnych tytułów. Zobacz prezentację projektu.

Rowersi

Aplikacja Rowersi powstała, aby promować turystykę rowerową. Aplikacja ma zachęcać do zrównoważonej turystyki i aktywnego spędzania wolnego czasu poprzez promocję najlepszych tras rowerowych w Polsce. Rowersi przeznaczona dla rowerowych zapaleńców, pozwala na tworzenie zaawansowanych tras rowerowych i dzielenie się nimi z innymi użytkownikami aplikacji. Zobacz prezentację projektu.

Money Control

Kursanci 43 edycji stworzyli kompleksowe narzędzię do kontroli budżetu domowego. Aplikacja pozwala na łatwe śledzenie wydatków poprzez interaktywne raporty. Money Control to prosta i intuicyjna aplikacja. Wykresy mają dostarczyć szybkiego wglądu w saldo wydatków, a lista wydatków szczegółowych informacji. Zobacz prezentację projektu.

Program kursu Frontend

Poniżej znajduje się lista modułów szkoleniowych, które zostaną zrealizowane podczas Bootcampu Frontend w infoShare Academy. W przypadku każdej z grup szkoleniowych program będzie dostosowywany do poziomu zaawansowania grupy, także w trakcie trwania szkolenia. Kurs trwa 280-297 godzin przewidzianych w programie (zależnie od pakietu, który wybierzesz). Zaplanuj także co najmniej 160 godzin na dodatkową, indywidualną pracę, która pomoże Ci utrwalić zdobywane kompetencje. Ta potężna dawka nauki ma za zadanie  przygotować do podjęcia pracy jako Frontend Developer. Każde zajęcia prowadzone w Akademii mają wymiar praktyczny i są prowadzone przez trenerów praktyków, pracujących obecnie w branży.

Pobierz program Frontend

Pobierz szczegółowy program bootcampu i sprawdź, czego się nauczysz.

Pobierz program

Prework arrow down

„Prework” – Pewny start w bootcampie

Przed rozpoczęciem intensywnych zajęć na bootcampie, przygotujemy Cię do osiągnięcia najlepszych rezultatów na zajęciach na żywo z trenerem. Nasza sekcja „Prework” to Twój pierwszy krok w nauce programowania! To tu zyskasz solidne podstawy z technologii frontend, dzięki którym zdobędziesz pewność siebie przed intensywnym, kilkumiesięcznym procesem nauki na naszym bootcampie.

🙋 Dlaczego prework jest ważny?

  • Zwiększysz pewność siebie: „Prework” sprawi, że poczujesz się pewniej w świecie kodowania.
  • Przyśpieszysz swój rozwój: Przepracowanie materiałów z sekcji prework zapewni Ci wiedzę wstępną, co pozwoli Ci lepiej zrozumieć materiał na zajęciach.
  • Uporządkujesz wiedzę: Startując z solidnym bagażem wiedzy, unikniesz zbędnego, frustrującego poczucia przytłoczenia wiedzą na zajęciach na żywo.

💻 Czego się nauczysz w tej sekcji?

  • Kontroli wersji oprogramowania: Z naszym dedykowanym materiałem szkoleniowym poświęconym Gitowi i kontroli wersji, zdobędziesz wszystkie niezbędne informacje które wymagane są od programisty pracującego w zespole. Na zajęciach na żywo z trenerem zostanie to utrwalone i rozszerzone o jeszcze bardziej zaawansowane zagadnienia!
  • Podstaw HTML, CSS i JS: Zrozumiesz jak zakodować stronę zgodnie z ustalonym szablonem graficznym, a także nauczysz się podstaw programowania w języku JavaScript, co zostanie także szeroko rozszerzone na zajęciach na żywo.
  • Pracy z narzędziami frontend developera: Będziesz sprawnie poruszać się w edytorze Visual Studio Code, nauczysz się pracy z plikami Markdown, a także przygotujesz swoje środowisko programistyczne do codziennej pracy z kodem.

System kontroli wersji Git arrow down

„Git: System kontroli wersji” – Niezbędna umiejętność w pracy zespołowej

Git to nieodzowny kamień węgielny Twojego rozwoju jako programisty. Ta umiejętność jest nie tylko pożądana, ale wręcz niezbędna na rynku pracy. Pozwoli Ci nie tylko na efektywną pracę nad projektami, ale również na harmonijną współpracę z innymi programistami.

🙋 Dlaczego Git jest ważny?

  • Zachowaj kontrolę: „Git pozwoli Ci na śledzenie i zarządzanie każdą zmianą w kodzie, gwarantując, że nie utracisz pracy i unikniesz błędów.
  • Skuteczna współpraca: Dzięki Gitowi dowiesz się, jak pracować zespołowo nad projektem, zapewniając spójność i bezproblemową kolaborację.
  • Historia rozwoju projektu: Git jest Twoim osobistym dziennikiem programisty, który zapisuje każdy krok Twojego postępu (a także kolegów i koleżanek z zespołu), co jest nieocenione przy analizie i śledzeniu rozwoju projektu.

💻 Czego się nauczysz w tej sekcji?

  • Praktyczne komendy: Praktycznie opanujesz komendy linii poleceń, co pozwoli Ci sprawnie operować na repozytorium Git.
  • Zarządzanie wersjami: Zdobędziesz umiejętność kontroli wersji, zarówno z poziomu wiersza poleceń, jak i za pomocą interfejsu graficznego.
  • Praca z repozytorium zdalnym: Zrozumiesz, jak efektywnie pracować ze zdalnym repozytorium i poznasz najlepsze praktyki kolaboracji, w tym wykorzystanie serwisu GitHub.

HTML i CSS: tworzenie nowoczesnych stron arrow down

„HTML i CSS: Tworzenie Nowoczesnych Stron” – Klucz do Twojego rozwoju Web Developmentu!

HTML i CSS tworzą kluczowy element naszego bootcampu, który otworzy przed tobą drzwi do obszernego świata projektowania stron internetowych. Od tego zaczynają się wszystkie produkty webowe – od tych najprostszych stron typu „landing page”, po rozbudowane serwisy społecznościowe, kończąc na zaawansowanych aplikacjach webowych.

🙋 Dlaczego należy bardzo dobrze poznać HTML i CSS?

  • Fundamentalne technologie webowe: Dzięki HTML i CSS opanujesz sztukę tworzenia stron, co pozwoli Ci na realizację projektów, poczynając od prostych „landing page”, kończąc na zaawansowanych aplikacjach webowych. U fundamentu największych produktów webowych zawsze znajduje się HTML i CSS.
  • Trendy i dobre praktyki: Na bootcampie stawiamy na tworzenie stron zgodnych z najnowszymi trendami i standardami, co przekłada się na tworzenie nowoczesnych projektów zgodnych np. ze standardami dostępności.
  • Kreatywna swoboda: HTML i CSS to narzędzia, które pozwalają wyrazić swoją kreatywność i stworzyć strony, które zachwycą potencjalnych klientów końcowych.

💻 Czego się nauczysz w tej sekcji?

  • Wykorzystania profesjonalnych narzędzi web developmentu: Zapoznasz się z możliwościami nowoczesnych IDE i edytorów kodu, wraz z nowoczesnymi rozszerzeniami opartymi na AI usprawniającymi pracę programisty. Poznasz też kluczowe narzędzia takie jak DevTools dostępny w przeglądarkach.
  • HTML od A do Z: Oprócz poznawania wszystkich fundamentalnych znaczników HTML, zrozumiesz tematykę semantyki oraz dostępności, które często pomijane są podczas nauki języka HTML.
  • Nowoczesny CSS: Zapoznasz się z fundamentami kaskadowych arkuszy stylów, przechodząc przez bardziej wymagające zagadnienia takie jak CSS Grid czy skomplikowane animacje. Ten blok to także zapoznanie z najnowszymi elementami języka CSS, a także eksperymentalnymi które obecnie są wdrażane i niebawem staną się obowiązującym standardem!

JavaScript: fundamenty języka i algorytmika arrow down

„JavaScript: Fundamenty Języka i Algorytmika” – Stopniowe kształtowanie podstaw w programowaniu

Rozpoczęcie przygody z JavaScript to niezwykle ważny etap Twojej nauki programowania. Język JavaScript jest podstawą tworzenia interaktywnych i dynamicznych stron internetowych oraz zaawansowanych aplikacji webowych. Zaczniemy od zrozumienia koncepcji języka, jego natury i tego co odróżnia go od innych, popularnych języków programowania, skupiając się przy tym na zdobywaniu uniwersalnych kompetencji programistycznych za pomocą dużej ilości ćwiczeń algorytmicznych.

🙋 Dlaczego fundamenty języka oraz algorytmika to pierwszy krok z JS na bootcampie?

  • Uniwersalność języka JavaScript: JavaScript obecnie uruchamiany jest w wielu różnych środowiskach uruchomieniowych, zaczynając od przeglądarki, przez serwer, kończąc na rozwiązaniach IoT. Z uwagi na rozległe zastosowanie języka, kluczowe jest dobre zrozumienie fundamentów samego języka jak i uniwersalnych zasad programowania na przykładzie ćwiczeń algorytmicznych.
  • Algorytmika: Na bootcampie stawiamy na sprawdzone i wartościowe ćwiczenia algorytmiczne. Spełniają one dwie kluczowe role – pozwalają kursantom zacząć myśleć „jak programista”, a także przygotowują do rozmów rekrutacyjnych. Bazujemy na sprawdzonych, branżowych „klasykach algorytmicznych”, także jedno z zadań które przećwiczysz, być może zobaczysz na przyszłej rozmowie o swoją pracę w branży IT!
  • Dobre praktyki, wzorce i przegląd paradygmatów programowania: Dowiesz się, jak pisać czytelny kod, zgodny z dobrymi praktykami np. zasadami SOLID, co jest cenione zarówno w pracy nad projektami, jak i w oczach pracodawców.

💻 Czego się nauczysz w tej sekcji?

  • Wykorzystanie środowiska klienckiego oraz serwerowego: Zapoznasz się z JavaScript „na wszystkich frontach” – zarówno uruchomisz kod w środowisku przeglądarki internetowej jak i środowisku Node.js. Już na początku swojej przygody z językiem JavaScript zapewnimy Ci szerszą perspektywę wykorzystania tej technologii. Ponadto sporo będziemy mówić o samej historii języka, specyfikacji ECMAScript, a także niezbędnych umiejętnościach debugowania i podstawowego profilowania aplikacji.
  • Fundamenty języka JavaScript: Zaczniemy podróż z JS od dogłębnego zrozumienia typów danych prymitywnych oraz złożonych, idei dynamicznego typowania oraz konwersji typów, przechodząc przez alfabet programowania, czyli instrukcje sterowania, pętle, obsługę błędów, kończąc na zakresach, mechanizmie hostingu czy popularnych operatorach spread/rest i destrukturyzacji. Zadbaliśmy o to, abyś kończąc ten blok miał pełne poczucie, że dobrze opanujesz każdy fundamentalny detal języka.
  • Elementy programowania funkcyjnego: Zdobędziesz wiedzę o kluczowych konceptach takich jak „pure functions” czy funkcje wyższego rzędu. Kończąc sekcję, będziesz wiedział czym jest kontekst wywołania, pojęcie callback i closure, a także z zastosowaniami użycia tych konceptów np. poprzez memoizację czy currying.

JavaScript: wykorzystanie DOM i innych API przeglądarki arrow down

„JavaScript: Wykorzystanie DOM i innych API przeglądarki” – Wytrych do tworzenia zaawansowanych, interaktywnych aplikacji webowych!

Sekcja „JavaScript: Wykorzystanie DOM i Innych API Przeglądarki” to pierwszy krok na Twojej drodze do tworzenia interaktywnych i dynamicznych serwisów i złożonych aplikacji webowych. W tej sekcji skupimy się na praktycznych umiejętnościach, które pozwalają Ci w pełni kontrolować i dostosowywać zachowanie strony w przeglądarce, obsługiwać interakcje użytkownika, zapisywać i odczytywać dane w przeglądarce i wiele więcej.

🙋 Dlaczego wykorzystanie API przeglądarki to kluczowa umiejętność frontend developera?

  • Interaktywne aplikacje: Strony i serwisy na które codziennie wchodzisz, począwszy od serwisów społecznościowych po Twoją skrzynkę mailową, to często złożone oprogramowanie obsługujące tysiące różnych interakcji użytkownika dla setek elementów interfejsu użytkownika. Poznasz tajniki pracy z DOM (Document Object Model), co pozwoli Ci na manipulowanie elementami strony i tworzenie interaktywnych komponentów, które zadowolą użytkowników końcowych Twoich przyszłych aplikacji.
  • Wykorzystanie potęgi API przeglądarek: Zrozumiesz, jak korzystać z różnych interfejsów API przeglądarki, aby wykorzystywać zaawansowane funkcje, takie jak geolokalizacja, obsługa plików i wiele innych.
  • Optymalizacja i Wydajność: Na kursie skupiamy się też na optymalizacji pracy z DOM – dobra praktyka przy pracy z DOM i innymi API przeglądarki przekłada się na efektywność Twoich aplikacji, co jest doceniane przez pracodawców oraz przede wszystkim użytkowników końcowych.

💻 Czego się nauczysz w tej sekcji?

  • Strategie osadzania skryptów JS na stronie i DOM API: Zrozumiesz pojęcie zasobów blokujących parsowanie kodu HTML oraz specjalne atrybuty które poprawiają proces ładowania owych zasobów. Poznasz interfejsy Window i Navigator oraz kompleksowo zapoznasz się z API Document Object Model, gdzie poruszymy także pojęcie Accessibility tree.
  • Obsługiwanie zdarzeń użytkownika: Będziesz w stanie stworzyć praktyczną aplikację, w której będziesz potrafił pobierać i walidować dane wprowadzane przez użytkownika oraz zarządzać zdarzeniami takimi jak ruch myszy. Poznasz też definicję i zastosowanie delegacji i propagacji zdarzeń.
  • Praca z formularzami oraz poznanie innych API: Zbudujesz odpowiedniki produkcyjnych, złożonych formularzy, zapewniając właściwą walidację pól formularza. Poznasz też m.in. API pozwalające na zapis i odczyt danych z przeglądarki czy zarządzanie plikami cookies.

JavaScript: asynchroniczność oraz komunikacja HTTP z REST API, moduły ESM arrow down

„JavaScript: Asynchroniczność i Komunikacja HTTP z REST API, Moduły ESM” – Pełne zrozumienie komunikacji klient-serwer

Asynchroniczność i komunikacja HTTP są kluczowym krokiem na Twojej drodze do zostania frontend developerem. W tej sekcji skoncentrujemy się na asynchroniczności, która jest nieodzowną częścią tworzenia nowoczesnych aplikacji webowych, a także na komunikacji z serwerem, co otworzy przed Tobą drzwi do korzystania z rzeczywistych danych i zasobów z internetu. Poruszymy także zagadnienie modułowości, czyli zagadnienia nieodzownego w nowoczesnym projektowaniu architektury oprogramowania.

🙋 Dlaczego asynchroniczność i komunikacja HTTP to niezbędna wiedza dla frontend developera?

  • Komunikacja z Serwerem: Niemal każda nowoczesna aplikacja webowa, musi komunikować się z serwerem, aby pobrać lub wysłać dane, które są niezbędne użytkownikowi który z aplikacji korzysta. W tym celu zrozumiesz jak komunikować się z REST API, aby pobrać dane z serwera i aktualizować stronę w oparciu o te dane. To klucz do tworzenia aplikacji, które są połączone „z prawdziwym światem”.
  • Wykorzystanie potęgi API przeglądarek: Zrozumiesz, jak korzystać z różnych interfejsów API przeglądarki, aby wykorzystywać zaawansowane funkcje, takie jak geolokalizacja, obsługa plików i wiele innych.
  • Asynchroniczność: Wykonanie kodu asynchronicznie, to uniwersalna wiedza programistyczna – jest to aplikowane dla różnych języków programowania i technologii. Poznasz tajemnice asynchronicznego kodu w JavaScript, co pozwoli Ci tworzyć aplikacje, które reagują na działania użytkownika w czasie rzeczywistym, w szczególności w przypadku wydarzeń związanych z komunikacją z serwerem.

💻 Czego się nauczysz w tej sekcji?

  • Wprowadzenie do asynchroniczności: Poznasz zagadnienie event loop, timerów (z API WindowOrWorkerGlobalScope), Promise API oraz zastosowania słów kluczowych async i await.
  • Interfejs Fetch do komunikacji HTTP: Praktycznie będziesz wykorzystywać Fetch API, a także dogłębnie zrozumiesz komunikację za pośrednictwem protokołu HTTP, ideę nagłówków i kodów statusów HTTP, a także zrealizujesz aplikację realizującą operacje CRUD.
  • Modułowość: Nauczysz się jak nowoczesne aplikacje są poprawnie modulazyowane,

React: fundamenty biblioteki, zarządzaniem stanem, wykorzystanie hooków arrow down

„React: Fundamenty biblioteki, zarządzanie stanem, wykorzystanie Hooków” – Tworzenie nowoczesnych aplikacji webowych zaczyna się tutaj!

Wykorzystanie biblioteki lub frameworka to następny, niezwykle ważny etap Twojego rozwoju jako przyszłego frontend developera. React to jedna z najpopularniejszych bibliotek do tworzenia interfejsów użytkownika, która umożliwia tworzenie dynamicznych i efektywnych aplikacji webowych. W tej sekcji skupimy się na nauce React od podstaw: tworzeniu i kompozycji komponentów, przepływanie danych w aplikacji, zarządzaniu stanem aplikacji i wykorzystywaniu hooków, co stanowi fundament nowoczesnego wykorzystania biblioteki React.

🙋 Dlaczego warto poznać React?

  • Efektywne tworzenie interfejsów: React pozwala na ustandaryzowane i efektywne tworzenie interaktywnych i responsywnych interfejsów użytkownika z wykorzystaniem kompozycji komponentów UI.
  • Proste zarządzanie skomplikowaną interaktywnością: Poznasz techniki zarządzania stanem aplikacji, co umożliwi Ci w prosty zarządzanie interaktywną aplikacją, nawet w przypadku skomplikowanej logiki biznesowej.
  • Szeroki ekosystem: React charakteryzuje się ogromną społecznością i co za tym idzie, pełnoprawnym ekosystemem rozwiązań w okół niego. Nauka Reacta to inwestycja w Twojej karierze developerskiej, która po prostu się opłaca!

💻 Czego się nauczysz w tej sekcji?

  • Podstawy React: Zrozumiesz podstawy Reacta, w tym komponenty, propsy, stan, cykl życia komponentów i wiele innych.
  • Obsługa zdarzeń i zarządzanie stanem aplikacji: Dowiesz się jak prosto można obsługiwać zdarzenia w React, a także poznasz techniki zarządzania stanem w React, które pozwolą na budowanie dynamicznych interfejsów użytkownika.
  • Wykorzystanie najpopularniejszych hooków: Nauczysz się, jak wykorzystywać hooki w praktyce, co pozwoli Ci na jeszcze bardziej efektywną pracę w nowoczesny sposób z React.

React: strategie routingu, Context API, komunikacja z API z użyciem React Query, wprowadzenie do Next.js arrow down

Poznaj sposoby na budowę zaawansowanych aplikacji SPA z użyciem Routingu, Context API, biblioteki React Query, a także popularnego frameworka Next.js.

Strategie Routingu, Context API, komunikacja z API z użyciem biblioteki React Query czy wreszcie wprowadzenie do frameworka Next.js to kontynuacja Twojej podróży w świecie Reacta, pozwalająca na tworzenie jeszcze bardziej rozbudowanych i zaawansowanych aplikacji webowych. Nauczysz się, jak zarządzać nawigacją między różnymi widokami aplikacji, udostępniać dane globalnie, efektywnie komunikować się z serwerem, a także znajomość frameworka Next.js jest dzisiaj kluczowa na rynku pracy, gdyż Next.js de facto stał się standardem budowy nowoczesnych aplikacji webowych bazujących na bibliotece React.

🙋 Dlaczego warto poznać zaawansowane techniki Reacta?

  • Nawigacja i routing: Nowoczesne aplikacje webowe zapewniają płynne przechodzenie między widokami aplikacji, przez co aplikacje webowe sprawiają wrażenie płynnych i działających jak natywnie zainstalowane oprogramowanie. Nauka zarządzania routingiem i nawigacją w aplikacji to kluczowa umiejętność tworzenia tzw. aplikacji SPA (Single page application).
  • Globalny dostęp do danych: Dzięki Context API nauczysz się udostępniać dane globalnie w aplikacji, co ułatwia udostępnianie danych w drzewie komponentów oraz tzw. wstrzykiwanie zależności.
  • Nowoczesne biblioteki i frameworki: Ekosystem Reacta stale ewoluuje i rynek pracy wymusza na programistach frontend znajomość coraz większej ilości narzędzi – wybraliśmy te najbardziej kluczowe i , które dzisiaj kształtują nowoczesny frontend zapewniając Ci solidne wprowadzenie do ich profesjonalnego użycia.

💻 Czego się nauczysz w tej sekcji?

  • Routing w React: Dowiesz się, jak zapewnić nawigację między różnymi widokami w aplikacji, wykorzystując popularną bibliotekę React Router do zarządzania routingiem. Poznasz techniki nawigacji w aplikacji, co umożliwi użytkownikom płynne przechodzenie między różnymi widokami
  • Context API: Poznasz Context API będące integralną częścią biblioteki React, co pozwoli na wykorzystanie mechanizmu wstrzykiwania zależności, udostępniania danych dla całych framentów drzewa komponentów, a także wykorzystanie wzorców projektowych opartych o context stosowanych z użyciem biblioteki React.
  • Ekosystem React: Next.js oraz React Query: Dzięki temu narzędziu nauczysz się efektywnej komunikacji z API, co umożliwi aplikacji pobieranie i aktualizację danych w sposób optymalny. Wprowadzenie do tego frameworku pozwoli Ci na tworzenie aplikacji o jeszcze wyższej wydajności i efektywności.

TypeScript: fundamenty statycznego typowania oraz praktyczne zastosowanie z biblioteką React arrow down

„TypeScript: Fundamenty Statycznego Typowania oraz Praktyczne Zastosowanie z Biblioteką React” – Tworzenie bezpiecznych aplikacji poprzez kontrolę przepływu danych w aplikacji

Z użyciem języka TypeScript zrozumiesz czym różni się typowanie statyczne od dotychczas poznanego typowania dynamicznego. Wykorzystanie typowania statycznego pozwoli Ci na unikanie wielu błędów już na etapie pisania kodu – proces kompilacji kodu z języka TS do JS zgłosi potencjalne błędy zanim Twoja aplikacja trafi do użytkowników końcowych. Zastosujesz też praktycznie TypeScript w swoim aplikacjach bazujących na bibliotece React, tworząc zaawansowane aplikacje webowe. Znajomość TypeScript jest dzisiaj niezbędna w poszukiwaniu pracy, gdyż większość firm język TypeScript wykorzystuje, a stosowanie Vanilla JavaScript jest coraz rzadszym zjawiskiem (szczególnie w nowych projektach).

🙋 Dlaczego TypeScript to ważne narzędzie dla frontend developera?

  • Bezpieczeństwo kodu: Statyczne typowanie pozwala na wykrywanie błędów jeszcze przed uruchomieniem aplikacji, co znacznie zwiększa pewność co do poprawności kodu.
  • Inteligentne wsparcie dla programisty: TypeScript dostarcza rozbudowane narzędzia w tym szerokie wsparcie dla tzw. Intellisense co usprawnia pracę programisty poprzez autouzupełnianie, wsparcie dla refaktoryzacji w IDE czy czytelne komunikaty o błędach/niezgodnościach typów.
  • Efektywne współpraca z frameworkami frontendowymi: Nauczysz się, jak TypeScript można wykorzystać wraz z frameworkami frontendowvmi, co pozwoli Ci cieszyć się zaletami statycznego typowania przy tworzeniu nowoczesnych interfejsów użytkownika.

💻 Czego się nauczysz w tej sekcji?

  • Podstawy TypeScript: Opanujesz podstawy języka TypeScript, w tym deklarację zmiennych, definiowanie interfejsów, korzystanie z typów generycznych i wiele więcej.
  • Integracja z React: Dowiesz się, jak TypeScript współpracuje z React, w tym definiowanie typów dla komponentów, propsów oraz stanu.
  • Praktyczne zastosowanie w projektach: Stworzysz aplikacje z wykorzystaniem TypeScript i React, zdobywając doświadczenie praktyczne, które będzie bezcenne w Twojej karierze.

Testy automatyczne: fundamenty testów jednostkowych oraz testów end-to-end w ekosystemie JavaScript arrow down

„Testy Automatyczne: Fundamenty Testów Jednostkowych oraz Testów End-to-End w Ekosystemie JavaScript” – czyli jak dbać o stabilność funkcjonalności w środowisku produkcyjnym

W środowisku komercyjnym, nieodłączną częścią wytwarzania oprogramowania jest także pisanie testów – to one dają nam wysokie prawdopodobieństwo stabilności oprogramowania które rozwijamy. Na kursie nauczysz się jak pisać dobre testy, które realnie zagwarantują stabilność poprawnego działania funkcjonalności w aplikacji. Skupimy się zarówno na testach jednostkowych, integracyjnych jak i testach end-to-end.

🙋 Dlaczego warto inwestować w wiedzę dotyczącą pisania testów automatycznych?

  • Zapewnienie jakości kodu: Testy automatyczne pozwalają na szybkie wykrywanie i naprawianie błędów, co przekłada się na wyższą jakość kodu.
  • Skrócenie procesów manualnych i debugowania: Poprzez automatyzację testów, skracasz czas potrzebny na debugowanie w celu znalezienia przyczyny błędu i sprawdzanie poprawności kodu, poprzez ręczne „klikanie” po aplikacji według zadanego protokołu.
  • Szybszy cykl rozwoju oprogramowania: Testy automatyczne sprawiają, że masz pewność, że nowe zmiany nie wpływają negatywnie na już istniejący kod.

💻 Czego się nauczysz w tej sekcji?

  • Tworzenia testów Jednostkowych: Opanujesz techniki testowania jednostkowego, czyli sprawdzania poszczególnych jednostek kodu z wykorzystaniem tzw. mocków i stubów, testowania kodu asynchronicznego, a także zrozumiesz działania frameworka do testów jednostkowych Jest.
  • Tworzenia testów End-to-End:Zdobędziesz umiejętności tworzenia testów, które symulują interakcje użytkownika z aplikacją z wykorzystaniem narzędzi Cypress i Playwright, pozwalając na sprawdzenie, czy cały system działa zgodnie z oczekiwaniami.
  • Narzędzia i dobre praktyki testowania: Zapoznasz się z popularnymi narzędziami do testowania w ekosystemie JavaScript, co pozwoli Ci elastycznie dostosować się do różnych projektów, a także poznasz dobre praktyki pisania testów, dzięki czemu unikniesz pisania „niepotrzebnych” testów lub tzw. flaky tests.

Firebase: wykorzystanie usług chmurowych Firebase tj. Firestore, Authentication celem budowy aplikacji webowej arrow down

„Firebase: Wykorzystanie Usług Chmurowych do Budowy Aplikacji Webowej” – wykorzystaj bazę danych Firestore oraz usługę uwierzytelnienia Firebase.

Usługi chmurowe stały się codziennością większości projektów komercyjnych – powszechnie wykorzystujemy chmurę Amazona czy Microsoftu. W ramach zajęć na żywo z trenerem wykorzystasz część chmury Google, a konkretniej usługi BaaS (Backend as a Service) dostarczane w ramach ekosystemu Firebase. Po ukończeniu tej cześci bootcampu będziesz w stanie budować pełnoprawne aplikacje webowe, które będą zapisywać dane w bazie NoSQL, a także obsługiwać proces uwierzytelnienia i autoryzacji.

🙋 Dlaczego warto poznać Firebase?

  • Szybki Start: Firebase to szybki sposób na obsługę standardowych operacji za które klasycznie odpowiada backend, oferując gotowe narzędzia bez konieczności zarządzania własnym serwerem.
  • Uwierzytelnienie i autoryzacja: Skorzystasz z gotowego systemu uwierzytelnienia i autoryzacji Firebase, co pozwoli Ci skoncentrować się na budowie funkcji, nie martwiąc o bezpieczeństwo danych użytkowników.
  • Firestore – Elastyczna Baza Danych: Firestore to elastyczna i skalowalna baza danych, która doskonale sprawdzi się w projektach webowych różnej skali.

💻 Czego się nauczysz w tej sekcji?

  • Pracy z bazą danych: Poznasz praktyczne zastosowanie bazy Firestore do przechowywania danych w czasie rzeczywistym, co pozwoli na tworzenie dynamicznych aplikacji webowych.
  • Obsługi kont użytkowników:Zintegrujesz uwierzytelnianie i autoryzację Firebase oraz dowiesz się, jak zarządzać danymi użytkowników i zabezpieczać dostęp do aplikacji.
  • Wdrożenie i bezpieczeństwo danych: Dowiesz się jak wdrożyć Twoją aplikację korzystając z usługi Firebase Hosting, a także zrozumiesz czym są reguły bezpieczeństwa i jak je zaaplikować do wybranych usług.

Projekt końcowy: realizacja i wdrożenie projektu aplikacji webowej arrow down

„Projekt Końcowy: realizacja i wdrożenie projektu aplikacji webowej” – profesjonalny grupowy projekt w którym zrealizujesz aplikację webową, pracując w procesie SCRUM.

Projekt końcowy jest kulminacyjnym momentem Twojej drogi przez bootcamp. W tej fazie, stawiasz czoła prawdziwym wyzwaniom budowy zaawansowanej aplikacji webowej, pracując nad projektem grupowym, co pozwoli Ci zastosować zdobytą wiedzę w praktyce. To nie tylko okazja do praktycznego zastosowania umiejętności, ale także do nauki pracy w zespole, zgodnie z metodologią używaną w branży IT.

🙋 Dlaczego warto uczestniczyć w projekcie końcowym?

  • Rzeczywista Praktyka: To nie jest kolejne ćwiczenie, ale prawdziwy projekt grupowy, który pozwoli Ci doświadczyć, jak wygląda praca nad aplikacją webową od samego początku do końca.
  • Zastosowanie Wiedzy: Wykorzystasz wszystko, czego nauczyłeś się podczas bootcampu – od HTML i CSS, przez JavaScript, React, aż po chmurowe usługi Firebase.
  • Współpraca Zespołowa: Pracując w zespole, zdobędziesz doświadczenie w komunikacji, zarządzaniu zadaniami i rozwiązywaniu problemów, co jest kluczowe w profesjonalnym środowisku.

💻 Czego się nauczysz w tej sekcji?

  • Portfolio: Zbudujesz projekt dołączający do swojego portfolio, prezentując swoje umiejętności przyszłym pracodawcom.
  • Doświadczenie Praktyczne:Zdobędziesz praktyczne doświadczenie, które przełoży się na pewność siebie i gotowość do pracy w rzeczywistym środowisku.
  • Współpraca Zespołowa: Nauka efektywnej współpracy zespołowej, co jest kluczowe w branży IT.
Pokaż cały program

Liczba godzin na kursie Frontend

Liczba godzin zależy od wybranego pakietu.
40 h

prework – szacowany czas na przygotowanie do kursu

240 h

zajęcia z trenerem (zdalnie na żywo) zakończone certyfikatem

160 h

szacowany czas na indywidualną pracę między zajęciami

do 7 h

wsparcie HR

6 h

kurs Prompt Engineering i narzędzia AI dla programistów

4 h

indywidualny mentoring technologiczny

Test predyspozycji na Frontend Developera

Sprawdź, czy masz predyspozycje na programistę Frontend. Odpowiedz na kilka pytań, które pomogą zweryfikować Twoją wiedzę. Wypełnienie testu zajmie Ci tylko kilka minut.

Wypełnij test predyspozycji

HTML&CSS Academy

Chcesz spróbować swoich sił w programowaniu przed rozpoczęciem kursu? Zapisz się na nasz bezpłatny mini kurs w którym zapoznasz się z podstawami HTML i CSS.

Co otrzymasz w ramach kursu Frontend?

  • poznasz kluczowe technologie
  • rozbudowany projekt grupowy
  • konsultacje i mentoring doświadczonych trenerów – aktywnych zawodowo developerów
  • portfolio w GitHubie
  • dostęp do nagrań z kursu
  • konsultacje CV i LinkedIn
  • próbna techniczna rozmowa rekrutacyjna
  • prework – pakiet materiałów przygotowujących do kursu
  • wszystkie aktualne narzędzia i dobre praktyki
  • nauka oparta na praktycznych narzędziach warsztatowych
  • bieżące review kodu
  • praca w Scrum
  • materiały i zadania domowe
  • pakiet szkoleń HR
  • konsultacje przygotowujące do rozmów rekrutacyjnych
  • praktyczne ćwiczenie metod scrumowych

Narzędzia i technologie których nauczysz się na kursie Frontend

Koordynator merytoryczny

Dominik Młynarczyk

Inżynier oprogramowania w firmie ALM Services Technology Group i trener w infoShare Academy. Zawodowo związany z tworzeniem aplikacji internetowych oraz mobilnych, wykorzystywał przez lata wiele technologii, zdobywając doświadczenie we wszystkich etapach wytwarzania oprogramowania. Aktualnie głównie zaangażowany w ekosystemie JavaScript / TypeScript, specjalizuje się w bibliotece React i środowisku Node.js, a także usługach chmurowych.

Ceni nietuzinkowe rozwiązania, które jednocześnie nie wprowadzają „magiczności” i komplikacji w kodzie. Entuzjasta połączenia programowania funkcyjnego oraz reaktywnego.

W infoShare Academy odpowiedzialny za koordynowanie Bootcampu Frontend, tworzenie i stały rozwój programu kursu, dostosowując go do aktualnych wymagań rynku pracy.

Po godzinach romansuje z zestawem perkusyjnym. 🥁

Historie naszych absolwentów

Adam Wódka

Historia Adama, który z kierowcy przebranżowił się na Frontend Developera

Adam to chłopak pełen energii, który usiedzi w miejscu tylko jeśli programuje. Zanim trafił na nasz bootcamp studiował retorykę i jeździł busem po Europie. Gdy zaczęła się pandemia, postanowił, że chce wejść do IT i tak zrobił.

PRZECZYTAJ

Karolina Szlenk

Inżynierka, która została programistką

Ambitna, zmotywowana i energiczna. Uwielbia aktywnie spędzać wolny czas. Entuzjastka zdrowego stylu życia. Miłośniczka kotów i masła orzechowego. Zawodowo, od niedawna, programistka!

PRZECZYTAJ

Michał Burzyński

Inżynier budownictwa, który został programistą

Michał to geek gier planszowych, poszukujący swojego miejsca w świecie. Odnalazł je w IT. Dlaczego właśnie tam? Przeczytajcie naszą rozmowę

PRZECZYTAJ
arrow
arrow

Wybierz pakiet dla siebie

KOMPETENCJE

9 900
Zdobędziesz wiedzę niezbędną do startu kariery w IT. W pakiecie otrzymasz: szkolenie na żywo, ciągłe wsparcie trenera, wiele materiałów i podstawy pracy w Scrum.
Wybierz pakiet
Porównaj pakiety

TEN PAKIET ZAWIERA:

  • Kurs
  • Wsparcie trenera
  • Wirtualna klasa
  • Nagrania z zajęć
  • Prework
  • Materiały szkoleniowe
  • Projekt do portfolio
  • Egzamin
  • Certyfikat ISA
  • Warsztat Scrum

IT NAWIGATOR

11 900 zł*
8 900
Oszczędzasz 2000 zł
Do solidnych podstaw merytorycznych otrzymasz dostęp do materiałów HR, w tym: wideo i wygodnych checklist CV i Linkedin, informacji z rynku pracy IT, a także do ofert pracy naszych firm partnerskich.
Wybierz pakiet
Porównaj pakiety

TEN PAKIET ZAWIERA:

  • Kurs
  • Wsparcie trenera
  • Wirtualna klasa
  • Nagrania z zajęć
  • Prework
  • Materiały szkoleniowe
  • Projekt do portfolio
  • Egzamin
  • Certyfikat ISA
  • Warsztat Scrum
  • Prompt Engineering i narzędzia AI dla programistów
  • Wideo – pierwsze kroki w IT
  • Pakiet poradników HR
  • Perfekcyjne CV i Linkedin
  • Research ofert pracy
  • Autoprezentacja
  • Dostęp do zamkniętej grupy #HR na slacku
  • Zadania rozwojowe od Doradcy Kariery

MENTORING+

13 900 zł*
11 900
Oszczędzasz 2000 zł
Mocne, indywidulane wsparcie ekspertów: przejdziesz próbne rozmowy, po których otrzymasz feedback, spotkasz się z doradcą kariery i zrealizujesz 4h mentoringu z trenerem.
Wybierz pakiet
Porównaj pakiety

TEN PAKIET ZAWIERA:

  • Kurs
  • Wsparcie trenera
  • Wirtualna klasa
  • Nagrania z zajęć
  • Prework
  • Materiały szkoleniowe
  • Projekt do portfolio
  • Egzamin
  • Certyfikat ISA
  • Warsztat Scrum
  • Prompt Engineering i narzędzia AI dla programistów
  • Wideo – pierwsze kroki w IT
  • Pakiet poradników HR
  • Perfekcyjne CV i Linkedin
  • Research ofert pracy
  • Autoprezentacja
  • Dostęp do zamkniętej grupy #HR na slacku
  • Zadania rozwojowe od Doradcy Kariery
  • Konsultacje CV i Linkedin z Doradcą Kariery
  • Symulacja rozmowy HR
  • Symulacja rozmowy technicznej
  • Job Coaching
  • Indywidualny mentoring technologiczny
*cena regularna
gray ornament

Kurs Frontend + React – przebranżowienie

Zgłoś się na najbliższą edycję

Edycja 38

Kurs Frontend + React

Tryb
Weekendowy
Data
27.04.2024-15.12.2024
Miejsce
Zdalnie na żywo
Dni zajęć
soboty i niedziele (15:00-21:00)
Cena

8 900 zł

rata PayU nawet od 368,36 zł miesięcznie
Edycja 37

Kurs Frontend + React

Tryb
Weekendowy
Data
25.11.2023 – 7.07.2024
Miejsce
Zdalnie na żywo
Dni zajęć
soboty i niedziele (08:00-14:00)
Cena

9 900 zł

rata PayU nawet od 368,36 zł miesięcznie
Edycja 36

Kurs Frontend + React

Tryb
Weekendowy
Data
26.08.2023 – 28.04.2024
Miejsce
Zdalnie na żywo
Dni zajęć
soboty i niedziele (15:00-21:00)
Cena

9 900 zł

rata PayU nawet od 368,36 zł miesięcznie

Jak sfinansować kurs Frontend + React?

Raty PayU

Rozłóż płatność za kurs na raty PayU. Cała procedura składania wniosku jest bardzo prosta, a decyzję otrzymasz już w kilkanaście minut – bez wychodzenia z domu! Możesz rozłożyć płatność nawet na 15 rat 0%, albo do 50 rat nisko oprocentowanych. Zapisz się na kurs, skontaktujemy się z Tobą i ustalimy wszystkie szczegóły.

Dofinansowanie z Bazy Usług Rozwojowych

Możesz otrzymać nawet do 80% dofinansowania w BUR na realizację dowolnego kursu zdalnego z naszej oferty. Z tego rodzaju wsparcia mogą skorzystać: mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa (oraz ich pracownicy).

Nieoprocentowane pożyczki OPEN/Inwestuj w rozwój

Nieoprocentowana pożyczka na szkolenie, którą spłacisz bez odsetek. Dzięki niej możesz sfinansować do 100% kosztów kursu. Przy sprawnym i terminowym spłacaniu rat pożyczki projekt może umorzyć zapłatę nawet 25% całej kwoty. Formalności mogą zająć nawet kilka tygodni, dlatego najpierw skontaktuj się z nami w celu rezerwacji miejsca na kurs.

Urząd Pracy/KFS

Możesz dofinansować kurs wieczorowy z Urzędu Pracy. Warunkiem otrzymania takiej pomocy jest status osoby bezrobotnej oraz tzw. gwarancja zatrudnienia od przyszłego pracodawcy. Wniosek o dofinansowanie złóż osobiście w swoim Urzędzie Pracy (w miejscu, w którym jesteś zameldowany). Jeżeli pracujesz na umowie o pracę i chcesz zwiększyć swoje dotychczasowe kwalifikacje, poproś pracodawcę o skorzystanie z Krajowego Funduszu Szkoleniowego. To dofinansowanie z Urzędu Pracy na wybrane kursy w infoShare Academy. Więcej szczegółów o tym, jak złożyć wniosek i sfinansować kurs, znajdziesz na stronie:

https://kfs.infoshareacademy.com/

Najczęściej zadawane pytania na temat kursu Frontend

Jak zapisać się na kurs? arrow down

Aby zapisać się na kurs możesz wypełnić formularz, wysłać maila bezpośrednio do opiekunki, napisać do nas na czacie lub zadzwonić. W przypadku zgłoszenia się przez formularz otrzymasz od razu maila z testem wstępnym. Wypełnienie testu nie jest zobowiązujące, gwarancją miejsca na kursie jest podpisanie umowy.

W jakich godzinach odbywają się zajęcia? arrow down

Na bootcampie weekendowym zajęcia odbywają się w soboty i niedziele, od godziny 15:00 do 21:00.

Jak przygotować się do kursu? arrow down

Obowiązkowym punktem rozpoczęcia kursu jest przerobienie preworku – są to materiały do samodzielnej nauki. Otrzymasz od nas wszystkie niezbędne materiały, linki oraz instrukcje, jak krok po kroku zainstalować programy i narzędzia, z których będziesz korzystać w trakcie kursu.Przykładając się do jego wykonania, zapewniasz sobie i reszcie grupy sprawny start w kursie i możliwość bezproblemowego rozpoczęcia nauki i pracy nad projektem. Z drugiej strony, w przypadku naszych kursów – bardzo intensywnych i napakowanych wiedzą, zlekceważenie preworku może skutkować późniejszym nawarstwieniem się zaległości, które będzie niezwykle trudno nadrobić w trakcie kursu.

Jakie warunki muszę spełnić, aby przystąpić do kursu? arrow down

W celu przystąpienia do kursu Frontend powinieneś(aś) posiadać predyspozycje do nauki programowania. Są one weryfikowane za pomocą testu, który wysyłamy Ci przed zapisaniem się na kurs. Dodatkowo, niezbędna do rozpoczęcia nauki programowania jest: znajomość j.angielskiego na poziomie min. B1/B2, umiejętność analitycznego myślenia, wykonanie preworku, który otrzymasz po zapisaniu się na kurs wysoka motywacja, dyspozycyjność – czas na zajęcia, ale również naukę w domu.

Na jaką pomoc w znalezieniu pracy po kursie mogę liczyć? arrow down

Do szukania pracy należy się przygotować, dlatego już podczas kursu proponujemy szkolenia HR, dzięki którym dowiesz się jak stworzyć skuteczne CV oraz profil w serwisie LinkedIn. Powiemy Ci również jak przygotować się do rozmów rekrutacyjnych. Po kursie rekomendujemy kursantów firmom partnerskim, które aktualnie prowadzą rekrutacje na stanowiska juniorskie.

Czym kurs różni się od studiów? arrow down

Główną przewagą kursu nad studiami jest warsztatowa forma zajęć – wiedzę zdobytą na zajęciach teoretycznych kursanci wykorzystują od razu na zajęciach praktycznych. Zarówno zajęcia teoretyczne, jak i warsztaty prowadzą doświadczeni trenerzy – praktycy. W Akademii dbamy o to, aby program kursu był dopasowany do aktualnej sytuacji na rynku pracy.Kursy są krótsze niż studia, co z jednej strony wiąże się większym natężeniem zajęć i dostarczanej wiedzy, a z drugiej sprawia, że szybciej możesz się przebranżowić i rozpocząć pracę w IT. Na koniec – na kursach panuje bardzo dobra atmosfera, kursanci wspierają się wzajemnie i są w stałym kontakcie ze sobą i z trenerami na komunikatorze wewnętrznym w czasie trwania zajęć.

Czy wiek jest ograniczeniem? arrow down

Jeśli chodzi o samo uczestnictwo w kursach, to wiek nie jest ograniczeniem. Nasze kursy kończyli zarówno 18-latkowie, jak i osoby 50+. Należy jednak pamiętać, że karierę w branży IT zaczyna się od stażu albo od stanowiska juniora, co może wiązać się z otrzymywaniem niższego wynagrodzenia niż na obecnym miejscu pracy, jeśli ma się już kilkanaście lat doświadczenia. Warto wziąć to pod uwagę zanim podejmie się decyzję o przebranżowieniu.

Czy otrzymam certyfikat? arrow down

Oczywiście, po zaliczeniu kursu otrzymasz od nas ceniony na rynku certyfikat infoShare Academy z informacją o zakresie kursu i terminie, w jakim kurs się odbywał. Certyfikat podpisany jest przez CEO infoShare Academy oraz Trenera prowadzącego kurs. Otrzymasz go w formacie PDF, dzięki czemu łatwo podzielisz się informacją o zdobytych kwalifikacjach na LinkedIn z potencjalnymi, przyszłymi pracodawcami lub klientami.
violet ornament circles ornament

Zgłoś się na kurs / poproś o kontakt

Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktuje się z Tobą nasz Zespół Organizacji Szkoleń, aby przedstawić proces i przebieg rekrutacji.

Sylwia Liedtke

Specjalistka ds. organizacji szkoleń (+48) 730 822 825

    Dowiedz się więcej