Pomorskie IT na fali

aplikuj »

Rynek IT woła o programistów! Wejdź do branży, a my zapłacimy prawie połowę za Twoją naukę i pomożemy znaleźć pracę.

Frontend Developer

Tylko 18 miejsc

BOOTCAMP DZIENNY

Chcesz widzieć efekty swojej pracy niemal natychmiast? Od razu wyłączasz nieestetyczne i niefunkcjonalne strony lub aplikacje? To znak, że Frontend jest dla Ciebie!


Projektowanie interfejsów, grafika, kodowanie użytecznych i przykuwających uwagę elementów - tego nauczysz się na bootcampie pod okiem najlepszych specjalistów w branży IT.


Czeka Cię sporo pracy, ale warto - frontendowcy to jedni z lepiej opłacanych specjalistów na rynku.

Frontend Developer

  • chcesz wejść do branży IT i masz w sobie zapał do intensywnej nauki, by to osiągnąć
  • potrafisz logicznie i analitycznie myśleć
  • znasz angielski (na poziomie minimum B1)
  • chcesz podjąć pracę w jednej z pomorskich firm
  • nie boisz się ciągłego rozwoju
  • chcesz uczyć się w trybie dziennym od poniedziałku do piątku (9:00 - 15:00)

Aplikuj, jeśli

Obejrzyj webinar

Dowiedz się więcej z webinaru informacyjnego

Co dostaniesz od nas?

01

Tę branżę znamy od podszewki, a dzięki współpracy z doświadczonymi na rynku trenerami ułożyliśmy program bootcampu tak, żeby obejmował tylko to, czego naprawdę szukają pracodawcy.

Praktyczne skille

Nasi trenerzy to wyselekcjonowani specjaliści - przechodzą kilkustopniowy proces rekrutacji. To praktycy, którzy swoje zasady codziennej pracy przekazują Tobie w czasie zajęć.

02

Wsparcie trenerów

Szukanie pierwszej pracy w nowej branży nie jest łatwe, dlatego nie zostawimy Cię z tym! Podczas bootcampu przygotujemy Cię do rekrutacji - dopracujemy Twoje CV i profil na LinkedIn, przeprowadzimy próbne rozmowy rekrutacyjne oraz techniczne.

03

Przygotowanie do rekrutacji

Rekruterzy wymagają dwóch rzeczy: wiedzy i doświadczenia. Na początku drogi w IT najlepszym potwierdzeniem Twojego doświadczenia jest portfolio. W czasie bootcampu zrealizujesz duży projekt grupowy, który w czasie rekrutacji może stać się Twoją kartą przetargową.

04

Projekt do portfolio

Przeszkoliliśmy już ok. 4000 osób i wielu z nich podpisało swoje pierwsze umowy dzięki nam. Tobie też pomożemy dostać się do najlepszych pomorskich firm!

05

Pomagamy Ci znaleźć pracę

Frontend jest dla tych, którzy chcą wejść do IT, ale nie mają zacięcia do twardej matematyki. Logiczne myślenie, wyczucie estetyki i umiejętność zrozumienia potrzeb użytkowników - to wszystko, czego Ci trzeba, by zacząć swoją drogę do zostania Frontend Developerem.


Z raportu portalu Just Join IT z 2021 roku wynika, że średnie wynagrodzenia Juniora w kategorii Frontend wynosi od 6 100 do 6 300 zł brutto w zależności od rodzaju umowy. Mid może liczyć na średnie zarobki rzędu 11 800 zł brutto.


Jest więc o co walczyć!

Zostań Frontend Developerem i uwolnij swoją kreatywność!

Koordynator merytoryczny kursu

Dominik Młynarczyk

Inżynier oprogramowania w firmie ALM Services Technology Group i trener w infoShare Academy. Zawodowo związany z tworzeniem aplikacji internetowych oraz mobilnych, wykorzystywał przez lata wiele technologii, zdobywając doświadczenie we wszystkich etapach wytwarzania oprogramowania. Aktualnie głównie zaangażowany w ekosystemie JavaScript / TypeScript, specjalizuje się w bibliotece React i środowisku Node.js, a także usługach chmurowych. Ceni nietuzinkowe rozwiązania, które jednocześnie nie wprowadzają "magiczności" i komplikacji w kodzie. Entuzjasta połączenia programowania funkcyjnego oraz reaktywnego.


W infoShare Academy odpowiedzialny za koordynowanie Bootcampu Frontend, tworzenie i stały rozwój programu kursu, dostosowując go do aktualnych wymagań rynku pracy. Po godzinach romansuje z zestawem perkusyjnym.

IconIcon

Dlaczego warto?

Płacisz część, dostajesz całość

Chętnie opłacimy prawie połowę Twojego kursu. Jeśli tylko chcesz zmienić swoje życie, teraz jest ku temu najlepsza okazja!

Pomagamy Ci znaleźć pracę

Przeszkoliliśmy już ok. 4000 osób i wielu z nich podpisało swoje pierwsze umowy dzięki nam. Tobie też pomożemy dostać się do najlepszych pomorskich firm!

Pokażemy Ci prawdziwe IT

Najlepsi doświadczeni developerzy współpracują właśnie z infoShare Academy. Nasi trenerzy wyposażą Cię w umiejętności, których naprawdę szukają pracodawcy.

IconIcon
Icon

Krok 1

Krok 2

Krok 3

Przesłanie zgłoszenia

Weryfikacja kandydatów

Rozmowy kwalifikacyjne

Krok 4

Wybór kursantów

i podpisanie umów

01

IconIcon

02

03

04

IconIconIcon

LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA!

ZOBACZ, JAK APLIKOWAĆ

Bootcamp dzienny

Frontend Developer

z trenerem na żywo | online

Miejsce
Czas trwania
Cena kursu
Harmonogram zajęć
Start bootcampu
Icon

445 h

Icon

7 657 zł brutto

12 900 zł

IconIconIcon

Zgłoszenia przyjmujemy do: 10 lutego 2023

6 marca 2023 - 19 maja 2023

pon. - piąt. 9:00 - 15:00

Bootcamp Dzienny

Prawię połowę ceny do Twojego bootcampu dopłaca Unia Europejska w ramach projektu Invest In Pomerania. Standardowa cena to
12 900 zł. Biorąc udział w projekcie otrzymujesz dofinansowanie do kursu i pełnowartościowy bootcamp, który umożliwia przebranżowienie.
Dlaczego ten bootcamp jest tak tani?
Dowiedz się więcej na temat bootcampu Frontend
pobierz program »

Masz pytania?

Aplikuj!

UWAGA! Liczba miejsc ograniczona!

Wypełnij test wstępny, aby zgłosić chęć wzięcia udziału w bootcampie Frontend.

Wypełnij test »

agnieszka.frackiewicz@infoshareacademy.com

(+48) 530 100 686

IconIcon

Opiekunka kursu dziennego

Agnieszka Frąckiewicz

Jeśli nie Frontend Dzienny, to może

Wróć do strony projektu
Dowiedz się więcej »
WYPRZEDANY »
WYPRZEDANY »

C# Developer

Data Science

Ucz się w 6 miesiący

od poniedziałku do piątku

WYPRZEDANY »

Frontend Zaoczny

Cel projektu

Icon

Celem wsparcia jest dostarczenie na rynek pracy województwa pomorskiego osób o pożądanych przez rynek kwalifikacjach, w szczególności poszukiwanych przez przedsiębiorców działających w branżach związanych z wybranymi obszarami Inteligentnych Specjalizacji Pomorza, a w konsekwencji stanowi pośrednią zachętę inwestycyjną dla przedsiębiorców działających w województwie pomorskim.

Icon

Wartość Projektu

1 527 840 zł, w tym wkład Funduszy Europejskich - 763 920 zł

Icon

Planowane efekty

Przeszkolenie 144 osób z województwa pomorskiego w czterech technologiach - Java, Frontend, C#, Data Science oraz pomoc w znalezieniu pracy przeszkolonym osobom.

Dowiedz się więcej o inicjatywie Invest in Pomerania

dowiedz się więcej »

Dowiedz się więcej o infoShare Academy

dowiedz się więcej »

Projekt uzyskał dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach projektu grantowego „Invest in Pomerania 2020”.