Pomorskie IT na fali

aplikuj »

Rynek IT woła o programistów! Wejdź do branży, a my zapłacimy prawie połowę za Twoją naukę i pomożemy znaleźć pracę.

Data Science

Tylko 18 miejsc

Co roku ilość gromadzonych na świecie danych rośnie o niemal 25%.


A to oznacza, że zapotrzebowanie na specjalistów Data Science jest potężne. Są najlepiej wynagradzani na rynku, a firmy biją się o każdego, kto potrafi zbiór danych przemienić w skuteczne decyzje biznesowe. I właśnie tego nauczymy Cię na tym bootcampie.


Wejdź do świata danych i już nie martw się o pracę!

Data Sciencist

  • chcesz wejść do branży IT i masz w sobie zapał do intensywnej nauki, by to osiągnąć
  • potrafisz logicznie i analitycznie myśleć
  • znasz angielski (na poziomie minimum B1)
  • chcesz podjąć pracę w jednej z pomorskich firm
  • nie boisz się ciągłego rozwoju

Aplikuj, jeśli

Obejrzyj webinar

Dowiedz się więcej z webinaru informacyjnego

Co dostaniesz od nas?

01

Tę branżę znamy od podszewki, a dzięki współpracy z doświadczonymi na rynku trenerami ułożyliśmy program bootcampu tak, żeby obejmował tylko to, czego naprawdę szukają pracodawcy.

Praktyczne skille

Nasi trenerzy to wyselekcjonowani specjaliści - przechodzą kilkustopniowy proces rekrutacji. To praktycy, którzy swoje zasady codziennej pracy przekazują Tobie w czasie zajęć.

02

Wsparcie trenerów

Szukanie pierwszej pracy w nowej branży nie jest łatwe, dlatego nie zostawimy Cię z tym! Podczas bootcampu przygotujemy Cię do rekrutacji - dopracujemy Twoje CV i profil na LinkedIn, przeprowadzimy próbne rozmowy rekrutacyjne oraz techniczne.

03

Przygotowanie do rekrutacji

Rekruterzy wymagają dwóch rzeczy: wiedzy i doświadczenia. Na początku drogi w IT najlepszym potwierdzeniem Twojego doświadczenia jest portfolio. W czasie bootcampu zrealizujesz duży projekt grupowy, który w czasie rekrutacji może stać się Twoją kartą przetargową.

04

Projekt do portfolio

Przeszkoliliśmy już ok. 4000 osób i wielu z nich podpisało swoje pierwsze umowy dzięki nam. Tobie też pomożemy dostać się do najlepszych pomorskich firm!

05

Pomagamy Ci znaleźć pracę

Data Science jest dla tych, którzy uwielbiają matematykę, obliczenia, analizy i wyciąganie wniosków. Do pracy z danymi potrzeba twardych umiejętności, w które wyposażymy Cię na bootcampie. Nauka jest intensywna, ale warto - w corocznych raportach zarówno satysfakcji z pracy, jak i zarobków specjaliści Data Science zajmują najwyższe miejsca.


Rozwijające się prężnie dziedziny Machine Learning i sztucznej inteligencji sprawia, że specjaliści od danych nie muszą się martwić o zatrudnienie. IMB i Buring Glass technologies w raporcie na temat Data Science podaje, że na świecie będzie otwartych 2.7mln rekrutacji na specjalistów od danych, a zapotrzebowanie firm wzrośnie o 39%. Przy światowej tendencji na przechodzenie w tryb pracy zdalnej, ten rynek stoi przed Tobą otworem.

Wejdź do świata Data Science, a oferty pracy przyjdą same!

IconIcon

Dlaczego warto?

Płacisz część, dostajesz całość

Chętnie opłacimy prawie połowę Twojego kursu. Jeśli tylko chcesz zmienić swoje życie, teraz jest ku temu najlepsza okazja!

Pomagamy Ci znaleźć pracę

Przeszkoliliśmy już ok. 4000 osób i wielu z nich podpisało swoje pierwsze umowy dzięki nam. Tobie też pomożemy dostać się do najlepszych pomorskich firm!

Pokażemy Ci prawdziwe IT

Najlepsi doświadczeni developerzy współpracują właśnie z infoShare Academy. Nasi trenerzy wyposażą Cię w umiejętności, których naprawdę szukają pracodawcy.

IconIcon
Icon

Krok 1

Krok 2

Krok 3

LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA - ZOBACZ, JAK APLIKOWAĆ

Przesyłanie zgłoszenia

Weryfikacja kandydatów

Rozmowy kwalifikacyjne

Krok 4

Wybór kursantów

i podpisanie umów

01

IconIcon

02

03

04

IconIconIcon

Bootcamp weekendowy

Data Science

z trenerem na żywo | online

Miejsce
Czas trwania
Cena kursu
Harmonogram zajęć
Start bootcampu
Icon

445 h

Icon

8 013 zł brutto

13 500 zł

IconIcon

sob. - niedz. 15:00 - 21:00

Icon

11 lutego 2023 - 23 lipca 2023

Zgłoszenia przyjmujemy do:

5 lutego 2023

Dlaczego ten bootcamp jest tak tani?
Prawię połowę ceny do Twojego bootcampu dopłaca Unia Europejska w ramach projektu Invest In Pomerania. Standardowa cena to 13 500 zł. Biorąc udział w projekcie otrzymujesz dofinansowanie do kursu i pełnowartościowy bootcamp, który umożliwia przebranżowienie.
Dowiedz się więcej na temat bootcampu Data Science
pobierz program »

Masz pytania?

agnieszka.frackiewicz@infoshareacademy.com

Agnieszka Frąckiewicz

Opiekunka kursów w infoShare Academy

(+48) 530 100 686

IconIcon

Aplikuj!

UWAGA! Liczba miejsc ograniczona!

Wypełnij test wstępny, aby zgłosić chęć wzięcia udziału w bootcampie Data Science.

Wypełnij test »

Cel projektu

Icon

Celem wsparcia jest dostarczenie na rynek pracy województwa pomorskiego osób o pożądanych przez rynek kwalifikacjach, w szczególności poszukiwanych przez przedsiębiorców działających w branżach związanych z wybranymi obszarami Inteligentnych Specjalizacji Pomorza, a w konsekwencji stanowi pośrednią zachętę inwestycyjną dla przedsiębiorców działających w województwie pomorskim.

Icon

Wartość Projektu

1 527 840 zł, w tym wkład Funduszy Europejskich - 763 920 zł

Icon

Planowane efekty

Przeszkolenie 144 osób z województwa pomorskiego w czterech technologiach - Java, Frontend, C#, Data Science oraz pomoc w znalezieniu pracy przeszkolonym osobom.

Dowiedz się więcej o inicjatywie Invest in Pomerania

dowiedz się więcej »

Dowiedz się więcej o infoShare Academy

dowiedz się więcej »

Projekt uzyskał dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach projektu grantowego „Invest in Pomerania 2020”.