Pomorskie IT na fali

aplikuj »

Rynek IT woła o programistów! Wejdź do branży, a my zapłacimy prawie połowę za Twoją naukę i pomożemy znaleźć pracę.

C# Developer

Tylko 18 miejsc

OSTATNIA EDYCJA Z DOFINANSOWANIEM

Chcesz tworzyć gry i pracować nad technologią VR?


C# jest więc Ci pisany! To uniwersalny język, ale jego supermocą jest właśnie gamedev - 9 na 10 gier Samsung Gear działa właśnie dzięki C#. Co prawda stworzył go Microsoft, ale obecnie sprawdza się świetnie także w środowisku Maca czy Linuxa.


Średnio wypłata Junior C#/.NET Developera mieści się w przedziale ok. 6 900-7 800 zł brutto w zależności od umowy, a później tylko rośnie.

C# Developer

  • chcesz wejść do branży IT i masz w sobie zapał do intensywnej nauki, by to osiągnąć
  • potrafisz logicznie i analitycznie myśleć
  • znasz angielski (na poziomie minimum B1)
  • chcesz podjąć pracę w jednej z pomorskich firm
  • nie boisz się ciągłego rozwoju

Aplikuj, jeśli

Obejrzyj webinar

Dowiedz się więcej z webinaru informacyjnego

Co dostaniesz od nas?

01

Tę branżę znamy od podszewki, a dzięki współpracy z doświadczonymi na rynku trenerami ułożyliśmy program bootcampu tak, żeby obejmował tylko to, czego naprawdę szukają pracodawcy.

Praktyczne skille

Nasi trenerzy to wyselekcjonowani specjaliści - przechodzą kilkustopniowy proces rekrutacji. To praktycy, którzy swoje zasady codziennej pracy przekazują Tobie w czasie zajęć.

02

Wsparcie trenerów

Szukanie pierwszej pracy w nowej branży nie jest łatwe, dlatego nie zostawimy Cię z tym! Podczas bootcampu przygotujemy Cię do rekrutacji - dopracujemy Twoje CV i profil na LinkedIn, przeprowadzimy próbne rozmowy rekrutacyjne oraz techniczne.

03

Przygotowanie do rekrutacji

Rekruterzy wymagają dwóch rzeczy: wiedzy i doświadczenia. Na początku drogi w IT najlepszym potwierdzeniem Twojego doświadczenia jest portfolio. W czasie bootcampu zrealizujesz duży projekt grupowy, który w czasie rekrutacji może stać się Twoją kartą przetargową.

04

Projekt do portfolio

Przeszkoliliśmy już ok. 4000 osób i wielu z nich podpisało swoje pierwsze umowy dzięki nam. Tobie też pomożemy dostać się do najlepszych pomorskich firm!

05

Pomagamy Ci znaleźć pracę

C# jest dla tych, którzy chcą zawodowo zajmować się tworzeniem aplikacji webowych oraz gier - także VR-owych. Jeśli Twoją mocną stroną jest logika i chcesz tworzyć czytelny kod, C# spełni Twoje wymagania. Gdy opanujesz C#, nauka nowych języków programowania (np. Javy czy C++) przyjdzie Ci łatwiej niż innym.


Z raportu Just Join IT za rok 2021 wynika, że C#/.NET Developerzy zajmowali 5. pozycję na liście najbardziej poszukiwanych przez pracodawców specjalistów. Nie musisz się więc martwić o pracę - szczególnie że pomożemy Ci ją znaleźć!

Zostań C# Developerem i podbijaj świat IT!

Dlaczego warto?

Płacisz część, dostajesz całość

Chętnie opłacimy prawie połowę Twojego kursu. Jeśli tylko chcesz zmienić swoje życie, teraz jest ku temu najlepsza okazja!

Pomagamy Ci znaleźć pracę

Przeszkoliliśmy już ok. 4000 osób i wielu z nich podpisało swoje pierwsze umowy dzięki nam. Tobie też pomożemy dostać się do najlepszych pomorskich firm!

Pokażemy Ci prawdziwe IT

Najlepsi doświadczeni developerzy współpracują właśnie z infoShare Academy. Nasi trenerzy wyposażą Cię w umiejętności, których naprawdę szukają pracodawcy.

Krok 1

Krok 2

Krok 3

LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA - ZOBACZ, JAK APLIKOWAĆ

Przesłanie zgłoszenia

Weryfikacja kandydatów

Rozmowy kwalifikacyjne

Krok 4

Wybór kursantów

i podpisanie umów

01

02

03

04

Bootcamp weekendowy

C# Developer

z trenerem na żywo | online

Miejsce
Czas trwania
Cena kursu
Harmonogram zajęć
Start bootcampu

457 h

7 657 zł brutto

12 900 zł

sob. - niedz. 8:00 - 14:00

11 lutego 2023 - 30 lipca 2023

Zgłoszenia przyjmujemy do:

31 stycznia 2023

Prawię połowę ceny do Twojego bootcampu dopłaca Unia Europejska w ramach projektu Invest In Pomerania. Standardowa cena to 12 900 zł. Biorąc udział w projekcie otrzymujesz dofinansowanie do kursu i pełnowartościowy bootcamp, który umożliwia przebranżowienie.
Dlaczego ten bootcamp jest tak tani?
Dowiedz się więcej na temat bootcampu C#
pobierz program »

Masz pytania?

Aplikuj!

UWAGA! Liczba miejsc ograniczona!

Wypełnij test wstępny, aby zgłosić chęć wzięcia udziału w bootcampie C#/.NET.

Wypełnij test »

aleksandra.puza@infoshareacademy.com

(+48) 730 833 804

Opiekunka kursów w infoShare Academy

Aleksandra Puza

Cel projektu

Celem wsparcia jest dostarczenie na rynek pracy województwa pomorskiego osób o pożądanych przez rynek kwalifikacjach, w szczególności poszukiwanych przez przedsiębiorców działających w branżach związanych z wybranymi obszarami Inteligentnych Specjalizacji Pomorza, a w konsekwencji stanowi pośrednią zachętę inwestycyjną dla przedsiębiorców działających w województwie pomorskim.

Wartość Projektu

1 527 840 zł, w tym wkład Funduszy Europejskich - 763 920 zł

Planowane efekty

Przeszkolenie 144 osób z województwa pomorskiego w czterech technologiach - Java, Frontend, C#, Data Science oraz pomoc w znalezieniu pracy przeszkolonym osobom.

Dowiedz się więcej o inicjatywie Invest in Pomerania

dowiedz się więcej »

Dowiedz się więcej o infoShare Academy

dowiedz się więcej »

Projekt uzyskał dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach projektu grantowego „Invest in Pomerania 2020”.