Pomorskie IT na fali

Rynek IT woła o programistów! Wejdź do branży, a my zapłacimy prawie połowę za Twoją naukę i pomożemy znaleźć pracę.

aplikuj »
aplikuj »
aplikuj »
aplikuj »
aplikuj »

IT to jedna z najszybciej rozwijających się branż na świecie - dlatego oferuje nie tylko stabilną, przyszłościową pracę, ale i bardzo wysokie zarobki, które tylko rosną, oraz niespotykane w innych branżach pakiety benefitów.


Jeśli chcesz podjąć pracę w województwie pomorskim - ten program jest dla Ciebie.


W Polsce już teraz brakuje ok. 50 tysięcy programistów, a Pomorze wychodzi na prowadzenie pod względem otwieranych tu firm technologicznych. I one wszystkie szukają developerów.


Wraz z Invest in Pomerania mamy dla Ciebie propozycję. Aplikuj na jeden z naszych kursów - 144 osobom najpierw pokryjemy prawie połowę ceny kursu, a potem pomożemy znaleźć pracę w pomorskim. Nie musisz tracić czasu na dojazdy - bootcampy odbywają się zdalnie na żywo na platformie Zoom.


Zapisz się na kurs i zdobądź pracę, o której wszyscy marzą!

Wskocz do IT z mega dofinansowaniem

Obejrzyj webinar

Dowiedz się więcej z webinaru informacyjnego

Aplikuj, jeśli

  • chcesz wejść do branży IT i masz w sobie zapał do intensywnej nauki, by to osiągnąć
  • potrafisz logicznie i analitycznie myśleć
  • znasz angielski (na poziomie minimum B1)
  • chcesz podjąć pracę w jednej z pomorskich firm
  • nie boisz się ciągłego rozwoju

Frontend Dzienny

Dowiedz się więcej »
Dowiedz się więcej »
WYPRZEDANY »
WYPRZEADNY »

Wybierz swoją drogę w IT!

Ucz się w 3 miesiące

od poniedziałku do piątku

WYPRZEDANY »

Ucz się w 6 miesiący

od poniedziałku do piątku

Frontend Zaoczny

C# Developer

Data Science

Chętnie opłacimy prawie połowę Twojego kursu. Jeśli tylko chcesz zmienić swoje życie, teraz jest ku temu najlepsza okazja!

01

Dlaczego warto?

Płacisz część, dostajesz całość

02

Pomagamy Ci znaleźć pracę

Przeszkoliliśmy już ponad 4000 osób i wielu z nich podpisało swoje pierwsze umowy dzięki nam. Z nami Ty też dostaniesz się do najlepszych pomorskich firm!

03

Pokażemy Ci prawdziwe IT

Najlepsi doświadczeni developerzy współpracują właśnie z infoShare Academy. Nasi trenerzy wyposażą Cię w umiejętności, których naprawdę szukają pracodawcy.

Icon

Krok 1

Krok 2

Krok 3

Przesłanie zgłoszenia

Weryfikacja kandydatów

Rozmowy kwalifikacyjne

Krok 4

Wybór kursantów

i podpisanie umów

01

IconIcon

02

03

04

IconIconIcon

LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA!

ZOBACZ, JAK APLIKOWAĆ

Firmy, w których pracują nasi absolwenci

Dlaczego warto uczyć się z infoShare Academy?

Jedna z najwyższych ocen spośród polskich szkół programowania

Niemal 100% pozytywnych opinii od absolwentów

Kurs był dla mnie fantastyczną przygodą. Bardzo intensywny i wymagający. Ilość materiału jaki przerobiliśmy przez te trzy miesiące nadal robi na mnie ogromne wrażenie. Fantastyczne wsparcie ze strony trenerów, którzy są profesjonalistami w każdym aspekcie. Zawsze gotowi pomóc i odpowiedzieć na każde pytanie. Jakbym jeszcze raz stanął przed wyborem kursu, to dokonałbym dokładnie takiej samej decyzji. Polecam wszystkim, którzy chcą zmienić swoją ścieżkę kariery i wkroczyć w świat programowania. Na pewno warto.

Radosław Pachulski

Absolwent bootcampu Frontend

Kurs kompletny. Zajęcia i materiały na wysokim poziomie oraz niesamowite poświęcenie trenerów. Oczekiwania jak najbardziej spełnione, nie żałuję wyboru infoShare Academy. Zdecydowanie polecam osobom które chcą wejść w świat programowania ale również zdają sobie sprawę, że wymaga to ogromnej ilości pracy, samozaparcia, konsekwencji i poświęcenia. Jest to dobry wybór na poznanie świata IT na początku swojej kariery.

Michał Majewski

Absolwent bootcampu Java

Kurs dał mi porządny pakiet podstawowej wiedzy, która umożliwiła mi przebranżowienie się. Programowanie składa się z tak wielu różnych dróg, że sam nie byłbym w stanie wybrać odpowiednich rzeczy i złożyć ich sobie w taką "pigułkę" którą dostałem od iSA. Najcenniejsze było to, że uczyli nas praktycy, a to że są na bieżąco w pracy mogłem weryfikować podczas rozmów ze znajomymi programistami, którzy potwierdzali, że faktycznie uczę się dobrych praktyk. Najważniejsze, że dzięki takim rozmowom zostałem polecony do pracy i jeszcze przed ukończeniem kursu zacząłem pierwszą pracę w programowaniu! Dzięki!

Marcin Rybiński

Absolwent bootcampu C#/.NET

Kurs był świetny, jestem bardzo zadowolona. Nawet opcja nauki zdalnej (której się obawiałam) finalnie okazała się bardzo wygodna. Zakres merytoryczny bardzo obszerny, zajęcia prowadzone ciekawie, trenerzy cały czas służyli pomocą. Kurs otworzył mi oczy i też bardzo zainteresował tematyką Data Science (oraz programowaniem w SQL i Pythonie).

Joanna Garwadzka

Absolwentka bootcampu Data Science

Cel projektu

Icon

Celem wsparcia jest dostarczenie na rynek pracy województwa pomorskiego osób o pożądanych przez rynek kwalifikacjach, w szczególności poszukiwanych przez przedsiębiorców działających w branżach związanych z wybranymi obszarami Inteligentnych Specjalizacji Pomorza, a w konsekwencji stanowi pośrednią zachętę inwestycyjną dla przedsiębiorców działających w województwie pomorskim.

Icon

Wartość Projektu

1 527 840 zł, w tym wkład Funduszy Europejskich - 763 920 zł

Icon

Planowane efekty

Przeszkolenie 144 osób z województwa pomorskiego w czterech technologiach - Java, Frontend, C#, Data Science oraz pomoc w znalezieniu pracy przeszkolonym osobom.

Dowiedz się więcej o inicjatywie Invest in Pomerania

dowiedz się więcej »

Dowiedz się więcej o infoShare Academy

dowiedz się więcej »

Masz pytania? Pytaj!

daria.ryta@infoshareacademy.com

Daria Ryta

Opiekunka kursów w infoShare Academy

(+48) 730 822 966

IconIcon

aleksandra.puza@infoshareacademy.com

Aleksandra Puza

Opiekunka kursów w infoShare Academy

(+48) 730 833 804

IconIcon

Projekt uzyskał dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach projektu grantowego „Invest in Pomerania 2020”.