WARSZTAT NA ŻYWO

Projektuj i pytaj na żywo.

Zapisz się »
Zapisz się już teraz

Czego się nauczysz:

  • Projektowania i wdrażania za pomocą No-Code
  • Design Systemu w Figmie z wykorzystaniem Jet UI Design System
  • Rozwiązań AI do generowania kodu z Designu w Figmie
  • Visual Edytora i jego znaczenia w developmencie

W trakcie lekcji odpowiemy na Wasze pytania!

Image

Systemy projektowe i rozwiązania
No-Code z wykorzystaniem CodeJet.ai

ImageImage

Kiedy?

9 lipca 2024 (wtorek)
godz. 18:00

Dla kogo?

online
(obowiązują zapisy)

Gdzie?

  • nauczyć się projektować w Figmie
  • wykorzystywać narzędzia No-Code do tworzenia praktycznych rozwiązań
IconIconIcon

Dla tych, którzy chcą:

Systemy projektowe i rozwiązania No-Code

z wykorzystaniem CodeJet.ai

Zapraszamy na wyjątkowy webinar, który wprowadzi Cię w świat projektowania i wdrażania za pomocą technologii No-Code. Dowiesz się, jak efektywnie projektować i wdrażać projekty bez potrzeby kodowania. Przedstawimy, jak korzystać z systemu designu w Figmie dzięki Jet UI Design System. Pokażemy również, jak wykorzystać rozwiązania AI do generowania kodu bezpośrednio z projektów stworzonych w Figmie. Omówimy, czym jest Visual Editor i jakie ma znaczenie w procesie developmentu, oraz przeprowadzimy Cię przez kroki do opublikowania Twojej pierwszej strony internetowej.

Zapisz się już teraz!

Warsztat będzie w formie praktycznych zadań, które możesz wykonywać razem z prowadzącymi.

Praktyczny warsztat

IconIcon

Figma

Czego potrzebujesz przed warsztatem?

W trakcie warsztatu napiszesz kod i będziesz mogła/mógł na bieżąco zadawać pytania.

Zadaj pytania

Icon

Poznaj Patryka "Serka" Serkowskiego, Lead Product Designera w 4 Soft oraz Codejet, gdzie pasja spotyka się z designem. Z bogatą historią kształtowania i projektowania produktów, Patryk z zapałem poświęca się eksplorowaniu i wdrażaniu optymalnych strategii w celu poprawy doświadczenia użytkownika i wzniesienia produktów na najwyższy poziom.


Patryk doskonalił swoje umiejętności i wnosił swoje projektowe zdolności do liderów branży, takich jak Vue Storefront, Divante i ERGO Technology & Services. Jego doświadczenie i wnioski z tych ról głęboko wpłynęły na jego podejście do projektowania, łącząc innowacyjność z praktycznością w celu rozwiązywania rzeczywistych wyzwań.


Zaangażowanie w społeczność projektantów wykracza poza jego pracę nad projektami dla klientów. Jako mentor w infoShare Academy, prowadzi początkujących projektantów, dzieląc się swoją wiedzą i wspierając kolejne pokolenie talentów w przestrzeni technologicznej.

Lead Product Designer w 4 Soft oraz Codejet , trener infoShare Academy

Data Product Owner w infoShare Academy

Patryk Serkowski

Grzegorz Labuda

ImageImage

Lekcję poprowadzą:

W życiu zawodowym kieruje się zasadą Data Driven People Oriented, czyli twarde dane to podstawa, ale najważniejsi są ludzie. Fascynacja danymi towarzyszy mi od studiów. Swoją zawodową przygodę zaczynałem w NGOsach, następnie przez wiele lat działałem w sektorze kultury.


Obecnie pracuje jako Product Owner w branży IT. Prywatnie fan twórczości Damona Albarna i klasycznych powieści SF. Zwolennik zasady, że spacer zaczyna się po dziesiątym kilometrze.

Specjalista Power BI,

trener infoShare Academy

Zapisz się bezpłatnie

Jesteśmy jedną z największych firm szkoleniowych IT w Polsce. Specjalizujemy się w obszarach data science, cloud, devops, programowania oraz AI.

Wykształciliśmy ponad 6800 osób oraz przeprowadziliśmy szkolenia dla ponad 100 różnych firm. Nasze kursy i szkolenia są nastawione na praktykę i przystosowane do zmieniającego się rynku oraz technologii.

(+48) 508 890 170