Bezpłatny kurs

Java: Podstawy

Poznaj podstawy Javy i stwórz swój pierwszy program z darmowym kursem od infoShare Academy!

Zapisz się bezpłatnie »

Jak wygląda kurs?

Kurs składa się z 6 lekcji wideo, prowadzonych przez Tomka Lisowskiego. Lekcję otrzymasz w cotygodniowych odstępach na swoją skrzynkę mailową. Cały kurs ma za zadanie krok po kroku przybliżać Ci posługiwanie się Javą.


Do każdej lekcji dołączone będzie zadanie domowe, które pomoże Ci utrwalić wiedzę. Pamiętaj, że to praktyka jest najważniejsza!

Lekcja 1: Wstęp do programowania w Javie

Lekcja 2: Pola (czyli cechy klas) i typy danych

Lekcja 3: Metody, czyli funkcjonalności

Lekcja 4: Instrukcje warunkowe

Lekcja 5: Interakcja z użytkownikiem

Lekcja 6: Przykładowy program

Naszą misją jest uczyć programowania i wskazywać drogę ludziom chętnym do startu w IT. Dlatego chcemy dać Ci próbkę kursu Javy – może dzięki temu odkryjesz w sobie pasję właśnie do tego języka!Udostępniamy Ci tę dawkę darmowej wiedzy w zamian za kontakt - po zakończeniu warsztatu odezwiemy się do najlepszych uczestników, żeby zapytać o dalszą naukę programowania w infoShare Academy. Oczywiście możesz odmówić i po prostu zakończyć naukę po 6 lekcjach.

Dlaczego dostajesz to za 0 zł?

Image

zajęcia z trenerem

do 50 rat PayU

Rata już od 262,36 zł miesięcznie

Dowiedz się więcej

Zmień swój zawód i zostań Java Developerem

Prowadzący

Programista, trener i scrum master. W branży IT od 2014. Fan zwinnych metodyk i czystego kodu. Zwolennik ciągłego rozwoju i edukacji. Podczas kursów infoShare może robić to, co lubi najbardziej – uczyć innych. W trakcie pracy zawodowej głównie wytwarzał systemy klasy ERP, CRM i MDM. W Akademii pełni rolę zarówno trenera wspierającego, jak i prowadzi warsztaty związane z tematyką clean code, Java oraz GIT. Prywatnie fan kolarstwa i gier komputerowych.

Tomasz Lisowski

Software Developer

Zapisz się na kurs bezpłatnie

Po zakończeniu kursu chcemy (jeśli się zgodzisz) porozmawiać o wrażeniach z kursu i o tym czy chcesz wejść do branży IT.

Dlaczego muszę podawać numer telefonu?

Lekcje w formie video wraz z zadaniami będziemy wysyłać drogą mailową. Wkrótce otrzymasz więcej szczegółów. Zapisz się i czekaj na wiadomość.

Najczęściej zadawane pytania

Na Twoją skrzynkę mailową będą trafiać warsztaty i darmowa dawka wiedzy z obszaru Javy. Ta wiedza jest podstawowa i da Ci dobre rozeznanie w posługiwaniu się tym językiem i jego możliwościach. To tylko sam początek drogi do Java Developera – by nim zostać musisz tę wiedzę pogłębić i kontynuować naukę. Ten kurs na pewno odpowie na pytanie: czy iść w stronę Javy?

Czy po tym warsztacie poznam dobrze Javę?

Przede wszystkim po to, by móc przesyłać Ci lekcje. Poza tym, jeśli okażesz się sumiennym uczniem, zadzwonimy do Ciebie, by porozmawiać o możliwościach Twojej dalszej przygody z Javą.

Po co Wam moje dane?

Jeśli będziesz solidnym uczniem, jest taka szansa :) Chcemy, żeby nasze kursy były jakościowe, dlatego szukamy jak najlepszych kandydatów na przyszłych Java Developerów.

Czy będziecie do mnie dzwonić?

Nie. Warsztat ma Ci pokazać podstawowe możliwości programowania w języku Java. Jest absolutnie darmowy i nie zobowiązuje do zakupu czegokolwiek.

Czy po warsztacie muszę kupić u Was kurs?

Ten kurs nie jest certyfikowany. Certyfikaty są przyznawane tylko po pełnych kursach i bootcampach w infoShare Academy.

Czy po warsztacie otrzymam certyfikat?

Jedna z największych akademii IT w Polsce, która uczy programowania od podstaw lub podnosi kompetencje developerów i ułatwia znalezienie pracy w branży. Przez sześć lat wykształciła ponad 3000 absolwentów. Kursy są nastawione na praktykę i przystosowane do dynamicznie zmieniającego się rynku.

Znajdź nas

© Copyright 2022 infoShare Academy