BEZPŁATNY WEBINAR

Jak programowanie może zmienić twoje życie poza branżą IT

Rozwój osobisty w kodzie

Praca z kodem, to nie tylko nabywanie nowych technicznych zdolności, ale również Twój rozwój osobisty.

Image

Kiedy?

21 sierpnia 2023
godzina 17:00

Dla kogo?

Online
(obowiązują zapisy)

Gdzie?

Dla osób myślących o wejściu

do IT

IconIconIcon

Poniedziałek, 21.08.2023, godzina 17:00

Rozwój osobisty w kodzie: Jak programowanie może zmienić twoje życie poza branżą IT

Praca z kodem, to nie tylko nabywanie nowych technicznych zdolności, ale również Twój rozwój osobisty.


Jeśli chcesz wiedzieć, jak programowanie może zmienić twoje życie, to koniecznie wpadaj na webinar infoShare Academy, podczas którego pokażę Ci m.in:

  • Charakterystyczne cechy pracy w IT - pozytywy vs negatywny.
  • Metody efektywnej organizacji pracy.
  • Sposoby zachowania work-life balance w IT.
  • Jak planować rozwój, kiedy to robić i czy warto stawiać sobie zawsze ambitne cele?
Image

Od ponad 10 lat w branży. Zaczynał od prostych portali opartych o PHP i JavaScript, obecnie pełni rolę eksperta w dziedzinie platformy .net oraz solution architecta. Zbierał doświadczenie w projektach dla dużych i małych firm, a także dla startupów. Przerobił wszystkie poziomy, od juniora przez seniora, lidera zespołu aż do architekta rozwiązań. Od kilku lat zaangażowany w szkolenia dla programistów oraz osób zmieniających branże na IT. Fan nowych technologii i rozwiązań, pasjonat Domain Driven Design i ekspert od podejścia do pracy z dystansem.

Piotr Pierowicz

Developer

Image

PROWADZĄCY

Od zawsze związany z IT. Swoją pierwszą stronę internetową stworzył w podstawówce na temat ulubionej gry. Przez 10 lat zajmował się projektowaniem stron i późniejszym ich wdrażaniem. Przez kilka lat pracował jako projektant dla firm farmaceutycznych i finansowych. W ostatnich latach pracował jako Senior UX/UI Designer w portalu No Fluff Jobs - job boardzie dla programistów, gdzie odpowiadał m.in. za stworzenie nowej stylistyki całej strony, tworzenie prototypów i projektowanie interfejsów od strony graficznej. Obecnie pracuje w infoShare Academy i uczy się programować w Reactcie.

infoShare Academy

Grzegorz Gołębiewski

Image

Zapisz się za darmo

Jesteśmy jedną z największych akademii IT w Polsce. Uczymy programowania od podstaw, podnosimy kompetencje developerów i wspieramy ich w znalezieniu pracy. Przez sześć lat wykształciliśmy niemal 3500 absolwentów. Nasze kursy są nastawione na praktykę i przystosowane do dynamicznie zmieniającego się rynku oraz wymagań samych programistów.

(+48) 508 890 170